Przyszłość Zagłębia

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Tom 2020-11-13, 3:56 pm

Co tam o nowym dyrektorze sportowym wróbelki ćwierkają? @Adam1906?
Tom
 
Posty: 210
Dołączył(a): 2003-01-02, 11:42 am


Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Adam1906 2020-11-13, 5:07 pm

Tom napisał(a):Co tam o nowym dyrektorze sportowym wróbelki ćwierkają? @Adam1906?

Jak to co? Były dyrektor sportowy Robert Tomczyk, czyli osoba odpowiedzialna za dotychczasowe transfery w klubie, został... dyrektorem skautingu Zagłębia Sosnowiec.

Czyli, mówiąc w skrócie, będzie nadal przy klubowych transferach :niezle: Ach, te prowizje... :)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez slawekchicago 2020-11-13, 5:58 pm

Po prostu zmienili nazwę dla tomczyka . Inn football juz się cieszy.
Wstyd panie prezydencie :kiepsko:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2020-11-13, 6:24 pm

Adam1906 napisał(a):Były dyrektor sportowy Robert Tomczyk, czyli osoba odpowiedzialna za dotychczasowe transfery w klubie, został... dyrektorem skautingu Zagłębia Sosnowiec

Aż się dziwię, że tak wybitnej postaci nasz "Optimus Imperator" nie zrobił swoim zastępcą bądź pełnomocnikiem. A mamy w Mieście np. pełnomocnika ds. elektromobilności czy ds. Funduszy Zewnętrznych. Coś w sam raz dla Don Roberta. Tu by miał dopiero pole do popisu.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Tomcjo 2020-11-13, 6:28 pm

Bełchatów wygrał z Arką w Gdyni . Nawet bankrut jest lepiej zarządzany od Zagłębia .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Tom 2020-11-13, 8:01 pm

"Marcin JAROSZEWSKI: – Wiem, że brak stabilizacji na trenerskiej ławce w Zagłębiu to argument, przed którym się nie obronię. Tak było i… nadzieję, że nie będzie. Niedługo odbiorę sobie znaczną część decyzyjności, zatrudniając nowego dyrektora sportowego. Dotychczasowy, Robert Tomczyk, będzie dyrektorem skautingu, działu, który tworzył w ostatnim czasie. Będzie też odpowiadał za pracę administracji sportowej, co obecnie jest bardzo ważnym i trudnym obszarem funkcjonowania klubu."

Pytam mając na uwadze te słowa prezesa.
Tom
 
Posty: 210
Dołączył(a): 2003-01-02, 11:42 am

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez NHK12 2020-11-13, 9:00 pm

Wiem, temat hokeja gdzie indziej , ale zobaczcie co tam sie dxieje przegrywamy dzis z gruzyna ktora do tej pory przegrala wszystkie mecze.jestesmy tam chlopcami do bicia . Po co sie w to bawic , bo niestety to zabawa tak to wygląda.
NHK12
 
Posty: 976
Dołączył(a): 2003-09-29, 1:30 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez slawekchicago 2020-11-13, 11:05 pm

NHK12 napisał(a):Wiem, temat hokeja gdzie indziej , ale zobaczcie co tam sie dxieje przegrywamy dzis z gruzyna ktora do tej pory przegrala wszystkie mecze.jestesmy tam chlopcami do bicia . Po co sie w to bawic , bo niestety to zabawa tak to wygląda.


Nie wiem jak zobaczyłem wynik to byłem bardziej załamany czy wqrwiony. DRAMAT a to wszystko pod prezesem jaroszewskim.

Ile jeszcze będzie ten osobnik Nas upokarzal?
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2020-11-13, 11:27 pm

slawekchicago napisał(a):jak zobaczyłem wynik to byłem bardziej załamany czy wqrwiony. DRAMAT

Sławek, są większe problemy w życiu niż dyletanci bawiący się za publiczne finanse z marnym efektem. A dramat to rak z przerzutami a nie kiepskie drużyny w hokeja czy w piłkę.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez slawekchicago 2020-11-14, 2:19 am

August napisał(a):
slawekchicago napisał(a):jak zobaczyłem wynik to byłem bardziej załamany czy wqrwiony. DRAMAT

Sławek, są większe problemy w życiu niż dyletanci bawiący się za publiczne finanse z marnym efektem. A dramat to rak z przerzutami a nie kiepskie drużyny w hokeja czy w piłkę.

Marecki wszystko się zgadza,ale czasami to właśnie Twoja drużyna może wnieść trochę radości w życie, które i tak zmieniło się Nam wszystkim ostatnio. Ech szkoda słów . Liczę na trochę radości po meczu z Radomiakiem
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Tomcjo 2020-11-20, 10:59 pm

No i mamy listek figowy w postaci doradcy Zarządu ds sportowych Roberta Podolinskiego . Fajnie . Tez chciałbym brać kasę i za nic nie odpowiadać . Podolinski ok ale funkcja wydmuszka
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez slawekchicago 2020-11-21, 12:05 am

Tomcjo, kiedy wpadniesz do Newcastle ?
Poza tym ZAJEBISTY KROK .Tylko czy faktycznie Robert nie będzie tylko tym listkiem figowym?
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2020-11-21, 12:34 am

slawekchicago napisał(a): ZAJEBISTY KROK

Albo zajebisty słup. Skoro Tomczyk i tak zostaje
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez django 2020-11-21, 1:14 am

August napisał(a):Albo zajebisty słup. Skoro Tomczyk i tak zostaje


Na to wygląda. Zauważ, że nawet nie wiadomo, czym ma się zajmować. W wypowiedzi, którą przytoczyłeś sam mówi, że ma być łącznikiem między trenerem, a zarządem. Biorąc pod uwagę, że zarząd jest jednoosobowy, to nie wiem o co chodzi. Moskal nie jąka się ani nie sepleni, więc chyba nie chodzi o to, że Jaroszewski potrzebuje kogoś do pomocy w zrozumieniu tego, co mówi do niego trener. Jaroszewski wypowiada się z kolei, że gość ma pomagać trenerowi. Zawsze mi się wydawało, że od tego jest drugi trener. Ciekawe co sam Moskal myśli na temat tego, że zafundowali mu pomocniko-łącznika? W dodatku, jak rozumiem, facet jedzie na trzech etatach - pomocnikołącznika, eksperta i jeszcze coś robi w tej warszawskiej szkółce. Podsumowując, śmierdzi to niestety słupem.
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2020-11-21, 1:32 am

Dokładnie. Cwaniaki w klubie prawdopodobnie wymyśliły, że formalnie gościu o dość znanym nazwisku będzie firmował określone działania, za którymi, mniemam, faktycznie stał Tomczyk no i Jaroszewski. I w razie czego całe odium pójdzie na warszawiaka, któremu to może zwisać byleby na koncie się zgadzało. Sensem rzeczywistych zmian byliby odejście naszych dwóch orłów plus Dyrektora są. zarządzania czyli Książka, którego efektów ponad roku pracy nijak nie poznaliśmy. Czym Książek zarządza to chyba trzeba by było rozkminić w programie „Ktokolwiek widział ktokolwiek wie.” Niezależnie od ich cwaniakowanie dość rzetelnym weryfikatorem jest życie. A to na razie dość brutalnie pokazuje dyletanctwo. Mam na myśli i grę oraz wyniki 1 drużyny, co właściwie jest najważniejsze ale też np dość mocno zmniejszająca się liczbę sponsorów.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników