Przyszłość Zagłębia

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Tomcjo 2020-10-01, 8:43 pm

Patrzę na wyczyny Legii i widzę ten sam styl co u nas . Tylko ze u nas dochodzi chu jo we wykonanie badziewiaków zarządzających klubem .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland


Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez slawekchicago 2020-10-01, 8:53 pm

Tomcjo napisał(a):Patrzę na wyczyny Legii i widzę ten sam styl co u nas . Tylko ze u nas dochodzi chu jo we wykonanie badziewiaków zarządzających klubem .


Tylko ze w Warszawie to są pieniądze Mioduskiego a w Sosnowcu BAWIĄ SIĘ W KLUB za miejską kasę :twisted:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Tomcjo 2020-10-02, 4:14 pm

Mioduski wliczył sobie w budżet 30 mln Dochodu z ligi Europy a już kiedyś dofinansował klub bodaj 20 mln . Licytował grubo teraz zapowiada wyprzedaż . Jaroszewski licytował grubo jak na nasze warunki w połowie ekstraklasy kupując cały ten zaciąg na kredyt i dlatego teraz ponosimy konsekwencje . Być może kudłaty będzie musiał sprzedać cześć akcji żeby ocalić klub chyba ze zbywa mu znowu dużo kasy tak jak mieszkańcom Sosnowca wg Checinskiego . Arkadio nie musi sprzedawać akcji . Dopływ kasy gwarantowany . Tylko sportowo nędza aż piszczy .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez turku 2020-10-02, 4:53 pm

I w warszawie i w Sosnowcu prezes klubu bawi się za prywatne pieniądze. Z tym że w warszawie są to prywatne pieniądze prezesa a w Sosnowcu są to prywatne pieniądze mieszkańców miasta. Różnic jest tak że tam za pieniędzmi idzie decyzyjność, a tu skundlone szczekanie na pracującą w pocie czoła trójkę.
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez jackie57 2020-10-02, 6:58 pm

Czy w ZS panuje choroba towarzysząca coronavirus pojebus?
jackie57
 
Posty: 1482
Dołączył(a): 2009-02-15, 10:33 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Tomcjo 2020-10-23, 6:49 pm

Piast chyba zwolni Fornalika . Gdybyśmy byli dobrze rządzonym klubem to już by trwała zrzutka sponsorów na pensje dla Waldka . Najlepiej jako managera . Wtedy trenerem mógłby być Derbin i uczyć się przy mistrzu . Niestety dobrze wiem ze to przy tym zarządzaniu klubem możliwe nie jest a szkoda .
PS . Proponowany tu kiedyś na forum Idzik strzela dla Ruchu jak z nut i tez nikt go pewnie nawet nie obejrzał . Taki klimat .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2020-10-24, 11:31 am

Tomcjo napisał(a):Gdybyśmy byli dobrze rządzonym klubem to już by trwała zrzutka sponsorów na pensje dla Waldka . Najlepiej jako managera

Poza Miastem to chyba pozostają tylko MPGO i Sosnowieckie Wodociągi. Zresztą i tak chyba pożyczają klubowi pieniądze a Władca płacze że musi podnosić rożnej maści opłaty. Nawet gdyby pieniądze to gość taki jak Fornalik w życiu nie przyjdzie do takiego grajdołu.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Tomcjo 2020-10-24, 4:16 pm

Jasne ze tak . To tylko taka moja gadka szmatka bo nie mogę się tak łatwo pogodzić z faktem ze moje Zagłębie nie jest klubem normalnym choćby w stopniu średnim . Wiec ciagle próbuje przykładać plastry na serce i wciąż bez rezultatu .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez xenon 2020-10-24, 5:00 pm

Fornalika nikt nie zwolni, chłop odwalił kawał dobrej roboty w klubie i ma prawo mieć słabszy sezon.Podobnie jak nasz Dąbek :lol:
xenon
 
Posty: 1058
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez turku 2020-10-24, 5:01 pm

Tomcjo napisał(a):Gdybyśmy byli dobrze rządzonym klubem to już by trwała zrzutka sponsorów na pensje dla Waldka

Nie bądź w gorącej wodzie kąpany. Aby wybrać dobrego trenera, trzeba go najpierw obserwować co najmniej 5 lat.
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez novack 2020-10-24, 5:27 pm

xenon napisał(a):Fornalika nikt nie zwolni, chłop odwalił kawał dobrej roboty w klubie i ma prawo mieć słabszy sezon.Podobnie jak nasz Dąbek :lol:

"Nasz", a raczej Prezesa Dębek, ma słabszy sezon szósty raz z rzędu.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez slawekchicago 2020-10-25, 11:08 am

No to wracamy . Pytanie po ilu dniach /meczach Debek sam sobie zaprzeczy i powie ze przerwa spowodowana wirusem pokrzyżowala mu plany ?

Z braku 1ligi w dniu wczorajszym z przyjemnością obejrzałem Skrę w meczu z cyganami ( pominę opis mojej radości po bramce 93 minucie). Zastanawia mnie jedno jak w klubie z tak niskim budżetem i wcale nie numerem jeden w Częstochowie i bez wsparcia z miasta ( jak u nas) można tak fajnie poskładać drużynę ? Zawodnicy z niższych lig tacy jak Kamil Wojtyra to przykład ze wystarczy chcieć poszukać . Cóż u nas ciepły kurwidolek i comiesięczna pensyjka z miasta. Tomcjo ma rację pisząc w temacie rezerw ze awans to nasz obowiązek, ale to znów entuzjazm po wygranym meczu. Poczekajmy trochę i znów przyjdzie porażka z jakimś miasteczkiem lub zaglebiowska wioską. W rezerwach grają zawodnicy naszej akademii czemu nie szukamy takich perełek jak Wojtyra i ich ogrywac , a takich Kamiów jest pełno.
Naprawdę ja coraz częściej łapę się na tym ze żyje przeszłością Mojego Zagłębia niż przyszłością czy nawet teraźniejszościa. Czy to piłka czy hokej. Naprawdę to sztuka tak zjebac wszystko jak zrobił to jaroszewski .
I do tego jeszcze ten obserwowany pięć lat trener

Odnośnie przeszłości , czy ktoś może mi wskazać w akademii kogoś takiego tak oddanego i zaangażowanego w klub i opiekę nad młodymi zawodnikami jakim był Ś.P. PAN MASŁON .
Na próżno szukać. Teraz kasa kasa kasa
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez kanciak 2020-10-25, 1:26 pm

Ja widzę następcę. Młody trener Łukasz Walczak. Zaangażowany nie tylko w swój rocznik ale w całą Akademię. Widzę go tam od rana do nocy i w tyg i w weekendy.
Nie porównuję w tej chwili do legeny 1:1 ale wskazuję że to może być przyszłość.
No i wychowanek ZS.
kanciak
 
Posty: 207
Dołączył(a): 2009-07-10, 9:05 am

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Adam1906 2020-11-11, 8:40 am

Wrzucę tutaj:

Obrazek

CZARNI SOSNOWIEC - GKS KATOWICE
11.11.2020, godz. 12:15, Sosnowiec, Al. Mireckiego 31

W Święto Niepodległości odrabiamy zaległości! Dzisiaj nasz zespół czeka kolejny pojedynek ligowy. Podopieczne Sebastiana Stemplewskiego zmierzą się z GKS Katowice w zaległej 10 kolejce Ekstraligi kobiet. Nasz zespół ma już zapewnione Mistrzostwo Rundy Jesiennej, miejmy jednak nadzieję, że nie spadnie przez to koncentracja naszych dziewczyn i odniosą one kolejne zwycięstwo. Mecz zaplanowany został na godzinę 12:15 i odbędzie się bez udziału publiczności, za to zostanie przeprowadzona transmisja na kanale Łączy Nas Piłka, do oglądania której gorąco zachęcamy.

Transmisja meczu na żywo będzie dostępna -> TUTAJ

Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez GrubyPerez 2020-11-12, 2:52 pm

szkoda tego remisu...
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron