Przyszłość Zagłębia

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez pete_zs 2017-11-22, 10:50 am

Jak ktoś był, niech napisze, co się działo.

Było ostatnio takie spotkanie z Kibicami, z którego rzadziej udzielający się Kol. z Forum, napisał relację, zaczynając, że on tu rzadko pisze, ale często czerpie sensowne informacje z Forum.

Tak więc jak Kolego to czytasz i byłeś na spotkaniu to napisz relację jeszcze raz :)
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am


Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez bbartek 2017-11-22, 11:34 am

Poniżej relacja mojego bardzo dobrego kolegi, oczywiście kibica Zagłebia, który był obecny na ostatnim spotkaniu , ale nie jest aktywnym uczestnikiem forum( bez wpisów).

„Ponieważ temat spotkania pojawił się znowu na forum postanowiłem zareagować, tworząc krótką, syntetyczną z niego relację.
Proszę Cię o wysłanie jej pod Twoim Nickiem, z adnotacją, że jest ona autorstwa Twojego Kolegi – biernego uczestnika tego forum i że dałem się na nią namówić z szacunku (m.in.) dla p. Tadeusza .

1.W spotkaniu, które trwało blisko 90 minut, wzięło udział ok. 30 - 35 osób.

2. Spotkanie miało charakter wybitnie towarzyski a jego tematyka w niczym nie przypominała – zarówno w sensie poziomu emocji jak i słownictwa – wpisów zamieszczanych na naszym forum. W mojej ocenie powodem tego była postawa i wyniki Zagłębia osiągnięte w ostatnich meczach i nadmierna krytyka byłaby chyba niezbyt dobrze przyjęta przez zebranych. Widać, że „forumowicze” i uczestnicy spotykania to dwie różne grupy kibiców.

3. w związku z powyższym nie padły pytania zadawane tak często na forum. Uwagę ogółu zwróciła dość duża aktywność jednego z uczestników (wiek – na oko „50 ++”), którego interesowały niektóre kwestie jak np.,:

a/ Kto z obecnych zawodników nie mieści się w składzie trenera Dudka na przyszły sezon? Oczywiście trudno było uzyskać konkretną odpowiedź ale co do jednego nazwiska trener nie ma już wątpliwości.

b/ czy trener rozgląda się za zawodnikami, którzy ew. wzmocnią Naszą kadrę w nowym sezonie i czy jest już ktoś na „oku”? W odpowiedzi trener unikał nazwisk ale wyznał że myśli o wzmocnieniach na 2 -3 pozycjach .

c/ czy trener żałuje któregoś z zawodników, którzy odeszli od nas latem i kogo ew. zatrzymałby gdyby mógł? Odpowiedź przypadła mi do gustu: nikogo, ponieważ odchodząc dowiedli, że Zagłębie niezbyt leżało im na sercu i nie utożsamiali się z nim całkowicie.

d/ polityka kadrowa: dlaczego szukamy wzmocnień w rezerwach Górnika (Pikul) kosztem naszych wychowanków grających w II drużynie? Odp.: tamta szkółka jest póki co lepsza od naszej. Czy w takim razie jakikolwiek piłkarz grający w rezerwie ma szanse na debiut w I drużynie? Odp. Jeszcze nie teraz. Najlepszym sposobem rozwoju młodego piłkarza jest przykład Mularczyka, czyli wypożyczenie i regularna gra.
Dlaczego Mozler podpisał z nami 3-letniu kontrakt a czołowy dziś piłkarz Ruchu – Mello – nie zaliczył u nas testów? Odp.: na tę pozycję mieliśmy już zawodnika. Czy mamy rozeznanie na temat tego co dzieje się w klubach zagłębiowskich, z których dawniej wywodziła się kadra Zagłębia? Odp. Tak, mamy. Prawdą jest jednak, że siłą tych klubów są przeważnie nasi wychowankowie.

e/ czy jesteśmy przygotowani na awans pod względem organizacyjnym i sportowym oraz czy jest strategia marketingowa Klubu? Odp. : do wyjaśnienia pozostają kwestie właścicielskie. Dokument, który podpisał Pan Prezes zobowiązuję Go jednak do zachowania wszystkiego w tajemnicy, aczkolwiek wydaje się, że bardziej realny jest wariant z jednym niż z kilkoma właścicielami (interpretacja autora tej informacji).

f/ pytanie do T. Nowaka: czy zdaje sobie sprawę i ma świadomość tego, że coraz częściej tracona przez Niego w środku pola piłka zapoczątkowuje akcje przeciwników, które kończą się dla nas niekiedy b. przykro? (Ostatni mecz w Tychach też to potwierdza). Bez odpowiedzi.

g/ Czy trener ma wsparcie w tym co robi ze strony swojego Brata? Pytający miał najwyraźniej na myśli to, czy Jerzy mógłby być pomocny przy przeprowadzeniu jakiegoś ciekawego transferu do Zagłębia ? Odp. : jest bardzo duże zainteresowanie tym co robi Darek ale Jerzy nie zajmuje się „menadżerką”. Pytający wyraźnie udawał, że ta odpowiedź go satysfakcjonuje.

Na koniec trener Darek wypowiedział się bardzo ciepło na temat Klubu, pracujących w nim osób a także, a może przede wszystkim, Kibiców. Deklarowane przywiązanie i wiara w to co robi iże przyniesie nam to oczekiwany awans były, w moim przekonaniu, jak najbardziej szczere. Zasugerował też nieśmiało, że sezon w Sosnowcu mógłby się zakończyć Jakimś miłym akcentem np. meczem piłkarzy przeciwko drużynie założonej z Kibiców.”
bbartek
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2003-09-01, 11:27 am

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez robercik 2017-11-22, 1:42 pm

bbartek
Bardzo dziekuje :brawo:
NIE dla bylejakości w zarządzaniu Zagłębiem
robercik
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2004-05-17, 2:12 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez fryc1906 2017-11-22, 2:24 pm

No mnie tym razem nie było na spotkaniu więc niczym się nie podzielę ale widzę że ktoś mnie wyręczył. Również dzięki za relację :brawo:
fryc1906
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2010-05-12, 2:54 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez pete_zs 2017-11-22, 2:58 pm

Dzięki bbartek :brawo:
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez bbartek 2017-11-22, 3:44 pm

Te „dzięki” do dla mojego kolegi który był na spotkaniu. On pokazał charakter, że był.
Niestety MY, którzy krytycznie wypowiadają sie na forum, w tym też ja ,byliśmy nieobecni stad też MJ może kontynuować swoja „dobra zmianę „ .
Proponuje aby na nastepnym spotkaniu nasz udział był aktywny a nie bierny jak to ma miejsce teraz.
Jeżeli będziemy to proponuje zaprosić p-li Sportu i GW.
bbartek
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2003-09-01, 11:27 am

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2017-11-22, 4:09 pm

bbartek napisał(a):Te „dzięki” do dla mojego kolegi który był na spotkaniu. On pokazał charakter, że był.
Niestety MY, którzy krytycznie wypowiadają sie na forum, w tym też ja ,byliśmy nieobecni stad też MJ może kontynuować swoja „dobra zmianę „ .
Proponuje aby na nastepnym spotkaniu nasz udział był aktywny a nie bierny jak to ma miejsce teraz.
Jeżeli będziemy to proponuje zaprosić p-li Sportu i GW.

To nie tak Bbartku. Ja już byłem i i jak miałem przedstawić panującemu nam Prezesowi swoje wątpliwości zwłaszcza w kwestii wpływów warszawskich to zrobiłem to "face to face". Innym razem miałem okazję sie przekonać co warte słowo Prezesa, który m.in. twierdził, że absolutnie nie ma mowy o zatrudnieniu Mandrysza, który 2 tygodnie później nył już trenerem Zagłebia. Dlatego jeżeli już, to warte czasu byłoby spotkanie również z Panem Prezydentem. Zbliżają się wybory więc może...
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez bbartek 2017-11-22, 4:32 pm

Ja też byłem na jednym spotkaniu....ale kropla wody drąży skałe .
Jeżeli na spotkaniu z MJ bedzie kilka osób które będą prezentować opinie z forum to wydźwięk takiego spotkania bedzie odpowiadał prawdzie.
Dzisiaj , w opinii Miasta, prasy i wielu kibiców MJ jest super manadżerem a RS to gwiazda skuatingu i nawet zmiana układu właścicielskiego nie zmieni tego układu az do..wyborów
bbartek
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2003-09-01, 11:27 am

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez slawekchicago 2017-11-22, 4:47 pm

August :brawo: :brawo: :brawo: NIC DODAC NIC UJĄĆ !!!
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2017-11-22, 5:14 pm

bbartek napisał(a):Ja też byłem na jednym spotkaniu....ale kropla wody drąży skałe .
Jeżeli na spotkaniu z MJ bedzie kilka osób które będą prezentować opinie z forum to wydźwięk takiego spotkania bedzie odpowiadał prawdzie.
Dzisiaj , w opinii Miasta, prasy i wielu kibiców MJ jest super manadżerem a RS to gwiazda skuatingu i nawet zmiana układu właścicielskiego nie zmieni tego układu az do..wyborów

Jak najbardziej. Ale nie zapominaj, że formalnie decydentem jest tu Prezydent Miasta. Dlatego dobrze by było mieć szansę na konstruktywną dyskusję. I wspólną prezentację naszych opinii przedstawianych tu na forum.

slawekchicago napisał(a):August :brawo: :brawo: :brawo: NIC DODAC NIC UJĄĆ !!!

Sławek. Masz u mnie flaszkę.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Tomcjo 2017-11-25, 9:45 pm

Do przerwy Korona prowadzi z Legia i zbliża sie na trzy punkty do lidera z Zabrza . Śmiałem sie z nich jak chcieli sprzedać klub jakimś Senegalczykom . Dziwiłem sie jak nowy właściciel wywalił Bartoszka i ściągnął nieznanego trenera z Niemiec ktory nawet tam miał opinie kontrowersyjnego . I co ? Ano to ja wyszedłem na głupka bo Korona idzie jak burza i nawet jak na koniec skończy sie to słabo to udowadniają mi ze sie nie znam . Bo tygo oczekuje od prezesa klubu . Zeby na każdym kroku udowadniał ze jest fachowcem a ja tylko kibicem . I tak ma byc . Szkoda ze nie u nas . Większość decyzji Zagłębia jest dla mnie dziwna badz szokująca a czas pokazuje ze to nie ja sie myliłem . Korona juz remisuje a ja i tak uważam ze tam sa ludzie którym nie mogę nic doradzić bo wiedza co robią . Oby zmiana właściciela u nas przyniosła tez zmiany jakościowe a jedyne w czym bede mógł pomoc to w dopingu mojego Zagłębia na nowym stadionie z czego bede bardzo dumny bo to zadanie dla kibica .
Ostatnio edytowano 2017-11-25, 10:43 pm przez Tomcjo, łącznie edytowano 1 raz
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2017-11-25, 10:16 pm

Tomcjo napisał(a): Ano to ja wyszedłem na głupka bo Korona idzie jak burza i nawet jak na koniec skończy sie to słabo to udowadniają mi ze sie nie znam

Sporo ludzi z okolic Kieleckiej udzie za Koroną i się śmieje że w Kielcach się da a w Sosnowcu nieo
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez novack 2018-01-09, 5:25 pm

W czwartek o 17:30 spotkanie z Panem Prezesem i Panem trenerem.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez xenon 2018-01-09, 5:37 pm

spotkanie powinno być z panem skałtem i prezydentem bo jeden coś kibicom obiecał,a drugi wyszukuje talenty na pastwiskach w UK
xenon
 
Posty: 1058
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez novack 2018-01-09, 5:41 pm

xenon napisał(a):spotkanie powinno być z panem skałtem i prezydentem bo jeden coś kibicom obiecał,a drugi wyszukuje talenty na pastwiskach w UK

Zapewniam Cię, źe jeden jedyny Pan Prezes wystarczy za wszystkich i "będzie pan zadowolony".
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników