Przyszłość Zagłębia

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Blajpios 2018-09-10, 4:15 pm

GrubyPerez napisał(a):novack,
Marek, straciłem numer do Ciebie i do Marcina.
Możesz mi przesłać smsem?
xxx xxx xxx :lol:

dzięki

tępy łeb ze mnie - myślałem że puściłem to w pw :lol: dlatego zostawiam na chwilę :)

to też o przyszłości- bo to taki sam byk jak zakup Torunarigi :lol:

Ha! A ja już zacząłem w pierwszej chwili, pisać na privie, by dać znać, że chyba jakaś pomyłka zaszła, że tak publicznie nawet nr telefonu. . Ale pomedytowałem chwilę - i doszedłem do wniosku, że to raczej obaj świadomi ludzie, więc pewnie któryś nie używa priva, bo nazbyt skomplikowane - albo aktualnie nie ma dostępu do priva... No i wycofałem się. Miałem nawet pokusę skopiować sobie ten nr, bo może być przydatny - ale pomyślałem, że to jednak nie fair byłoby, bo to trochę poza wolą człowieka i wykorzystanie czyjejś desperacji. Zakładaem faktycznie, że ten nr wcześniej tu zniknie, nawet cały wpis - ale jednak to chwilę trwało. Dobrze, że się wyjaśniło - ale czy można mieć nadzieję, że cała ta historia to ma się do Przyszłości Zagłębia nie w ten "deseń", że zwiastuje to taki zdyskoordynowany i z grą pomyłek i nieuświadomień styl pracy - tylko w ten sposób, że pokazuje, jak skutecznie sobie przychodzą w Zagłębiu w sukurs?
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm


Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez GrubyPerez 2018-09-10, 7:19 pm

Blajpios napisał(a):Dobrze, że się wyjaśniło - ale czy można mieć nadzieję, że cała ta historia to ma się do Przyszłości Zagłębia nie w ten "deseń", że zwiastuje to taki zdyskoordynowany i z grą pomyłek i nieuświadomień styl pracy - tylko w ten sposób, że pokazuje, jak skutecznie sobie przychodzą w Zagłębiu w sukurs?

ha :) Można i w ten deseń interpretować :)
Faktem jest, że kilka telefonów od zdziwionych przyjaciół odebrałem :) :-)

Byłem przekonany, że piszę pw :niezle:
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1379
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Blajpios 2018-09-10, 8:26 pm

Podsumowując więc, napiszę tak. Jak zawsze okazuje się więc, że prawdziwał przyszłość jest tam - gdzie ludzie są, na których można polegać i którzy idą razem, szczerze zjednoczeni. Tak trzymać! :-)
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Adam1906 2018-09-27, 7:55 pm

Znając życie wywalą z klubu Dudka, podczas gdy na zbity ryj powinna wylecieć szara eminencja Stanek. Ale jak tu wyrzucić z Zagłębia gościa, który jest funflem Prezydenta Chęcińskiego??? Panie Chęciński, jak tak dalej będzie Pan patrzył przez palce na rozwalanie od środka podobno ukochanego przez Pana klubu przez kolegę dyrektora, to idź Pan też w pissdu!
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6804
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2018-09-27, 8:41 pm

Nie ma szans. Chęciński jest w Stanku zakochany.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez wojtaszko 2018-09-27, 8:44 pm

August napisał(a):Nie ma szans. Chęciński jest w Stanku zakochany.

Bo mu Stanek daje się stukać w kakao ale powtarzam apeluje do wszystkich zróbmy tej szmacie piekło w niedziele
wojtaszko
 
Posty: 1272
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez mason 2018-09-27, 11:30 pm

August napisał(a):Nie ma szans. Chęciński jest w Stanku zakochany.


O preferencjach seksualnych króla Sosnowca nic mi nie jest wiadomo ale pewne jest i to wszyscy kibice powinni zrozumieć że Stanek jest nie do ruszenia bo jest elementem obecnego sosnowieckiego układu. Król Arkadiusz 1 jest tak pewnym swojej reelekcji że tego układu zbudowanego przez siebie i dla siebie z pewnością nie ruszy. Nawet jakby kibice na uszach stanęli! Każdy kto choć trochę interesuje się lokalną polityką zdaje sobie z tego doskonale sprawę. W tym układzie prędzej 6 kolejnych trenerów da głowę niż ulubieniec kibiców przestanie być alfą i omegą Zagłębia!
ZAGŁĘBIE KLUB!
ZAGŁĘBIE REGION!
mason
 
Posty: 373
Dołączył(a): 2010-11-24, 7:44 pm
Lokalizacja: Breslau/Sosnowiec

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez maniek-75-75 2018-09-28, 7:20 am

Oby tylko arkadio się nie przeliczył... Wyjebac w trybie natychmiastowym parę krów biorących kasę za darmo, powrót w trybie natychmiastowym Mularczyka. To przynajmniej nasz wychowanek i może serducho zostawi...
maniek-75-75
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2008-11-23, 10:33 pm
Lokalizacja: srodula

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez STACH PL 2018-09-28, 9:16 am

Po przegranym meczu z Cracovią proponuję zorganizować pikietę przed Urzędem z odpowiednimi postulatami w postaci transparentów i liście oficjalnych pytań (tu liczę na waszą ekspresję) haha przed wyborami to byłby prawdziwy szok dla Arkadio i również jego przeciwników. Liczę tu głownie na ekipę' wyjazdową',która potrafi takie pikiety zorganizować!
STACH PL
 
Posty: 728
Dołączył(a): 2004-03-04, 5:47 pm
Lokalizacja: OSTROWY GÓRNICZE /ŚRÓDMIEŚCIE

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Tomcjo 2018-09-28, 9:43 am

A nie jest tak ze ekipa wyjazdowa to kumple Jaroszewskiego a on kumplem Stanka i Arkadio ?!!!
Tomcjo
 
Posty: 7035
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez STACH PL 2018-09-28, 10:23 am

Tomcjo napisał(a):A nie jest tak ze ekipa wyjazdowa to kumple Jaroszewskiego a on kumplem Stanka i Arkadio ?!!!


I otóż to nieprzypadkowo tak napisałem :!:
STACH PL
 
Posty: 728
Dołączył(a): 2004-03-04, 5:47 pm
Lokalizacja: OSTROWY GÓRNICZE /ŚRÓDMIEŚCIE

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2018-09-28, 12:54 pm

Ciekawe co ma autor na myśli przez słowo „rewolucja”?: https://m.sportowefakty.wp.pl/amp/pilka ... usi-wygrac
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez RUDI 2018-09-28, 1:25 pm

August napisał(a):Ciekawe co ma autor na myśli przez słowo „rewolucja”?

Może większe porcje "śląskiej" ?
-> https://www.youtube.com/watch?v=tL7WkVfCdjE
Bo chyba tylko takie "rewolucje" mogą nas spotkać ,a może się mylę ;-)
Ostatnio edytowano 2018-09-28, 1:29 pm przez RUDI, łącznie edytowano 1 raz
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1882
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Adam1906 2018-09-28, 1:26 pm

August, chyba nie myślisz o wyjebaniu z klubu Stanka i kilku koni z jego stajni ;-)

Poleci Dudek, bo Dyrektor już go nie kocha.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6804
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2018-09-28, 1:56 pm

Ja nie wiem. Dla mnie słowo „rewolucja” nie polega li tylko na zmianie trenera. Może jakichś grajków przesuną pokazowo do rezerw. Na nic więcej nie liczę. A już na pewno nie na to, że od przyszłego tygodnia Stanek zajmie się pomaganiem dzieciom przy przechodzeniu na pasach na Mireckiego.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników