Przyszłość Zagłębia

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez RUDI 2019-07-04, 11:34 am

August napisał(a):To chyba jestem wyjątkowo pechowy bo co rusz trafiałem na brud.

Wchodzi na to że chyba nie tylko Ty jesteś "pechowcem" :lol: .Zobaczymy czy znikną łupiny słonecznika z poprzedniego sezonu ? Pewnie kolega -henry95- nie spotkał się z sytuacją gdy po trybunie "hulały" wyżej wymienione jako pozostałość po poprzednim sezonie /meczu,a z tym myciem (dokładnym) krzesełek na wszystkich trybunach przed meczem to już chyba przesadziłeś @ henry95 ,aby wymyć ok 4,5 tyś krzesełek zaraz przed meczem/lub w kilka godzin przed ,czasu braknie ( nawet jeżeli by zastosowano karchera) przed meczem to można rozłożyć papier w kiblach ,trochę je przetrzeć i pozbierać większe śmieci z trybun .
Ostatnio edytowano 2019-07-04, 12:08 pm przez RUDI, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1882
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am


Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez henry95 2019-07-04, 11:56 am

Luis napisał(a):Adamie a orientujesz sie jak wyglada sytuacja z Kumorem ? Ponoc taki wielki talent, podpisany nowy kontrakt itp itd, a nawet w sparingach nie gra i chyba nie pojechal na oboz. To co jestv? Taki zdolny jednak juz nie jest czy sprawy pozasportowe wychodza ?


Wprawdzie niepytany nie odpowiada, ale pozwolę sobie lekko nagiąć reguły ;)
Otóż większość chłopców, którzy są promowani do pierwszej drużyny to pomysły dwóch Panów, J.W. oraz M.S. Jeżeli ktoś, kto nie ma zbytnio talentu (w przypadku Kumora jest to jedynie talent motoryczny, a ten bez podstaw taktyki, o technice użytkowej nie wspominając) zostaje "przepchnięty" do pierwszej drużyny, to warto wiedzieć, że w większości przypadków są to chłopcy zarekomendowani przez tychże Panów (Janicki to inna para kaloszy, chłopak jest dobry, jednak podczas debiutu się spalił, zadatki na drugiego Żarko za jakiś czas, jednak z lepszym dośrodkowaniem). Kumor miał szczęście, bo zdobył dwie bramki w sparingu, więc żeby opinia publiczna (w postaci choćby i nas, forumowiczów) nie płakała, że nie daje się szansy wychowankom, to dali mu szansę. Gdzie jest Pawlik, który też był w pierwszej drużynie? Lechia Tomaszów Mazowiecki, będziecie mieli szansę zobaczyć go w sparingu z Zagłębiem na Ludowym. Chłopak gra tam (jeżeli akurat gra) na lewej stronie, co nigdy nie wydarzyło się u nas, zawsze był ustawiany jako stoper. Nie twierdzę, że jeden Pawlik zmieniłby oblicze zespołu (dobitnie pokazuje to fakt, że wylądował w trzeciej lidze), ale macie Panowie obraz tego, jak to chociaż po części wygląda. Nie zrozumcie mnie jednak źle, ludzie pracujący w Akademii na pewno dają z siebie maksimum możliwości, aby wyszkolić ten potencjał ludzki, który w danej chwili mają, na jak najlepszych zawodników. Jednak czasami, jak to się mówi, z g*wna bicza nie ukręcisz.

Pozdrawiam
henry95
 
Posty: 28
Dołączył(a): 2009-07-11, 3:51 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2019-07-04, 12:14 pm

henry95 napisał(a):czasami, jak to się mówi, z g*wna bicza nie ukręcisz.

W większości na pewno. Natomiast nie można zapominać, że w tym systemie Akademia funkcjonuje już ponad 6 lat i na tę chwilę to chyba tak naprawdę nikt na dobre nikt się nie przebił do pierwszej drużyny a można było niejeden raz mieć wrażenie, że młodzicy byli włączani właśnie pod publikę. I nie tylko Kumor ale też i inni. No i to o czym pisał ostatnio Adam. Odpływ co ciekawszych juniorów do innych klubów.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez henry95 2019-07-04, 12:17 pm

RUDI napisał(a): Wchodzi na to że chyba nie tylko Ty jesteś "pechowcem" :lol: .Zobaczymy czy znikną łupiny słonecznika z poprzedniego sezonu ? Pewnie kolega -henry95- nie spotkał się z sytuacją gdy po trybunie "hulały" wyżej wymienione jako pozostałość po poprzednim sezonie /meczu,a z tym myciem (dokładnym) krzesełek na wszystkich trybunach przed meczem to już chyba przesadziłeś @ henry95 ,aby wymyć ok 4,5 tyś krzesełek zaraz przed meczem czasu braknie ( nawet jeżeli by zastosowano karchera) przed meczem to można rozłożyć papier w kiblach ,trochę je przetrzeć i pozbierać większe śmieci z trybun .


Kwestia tego typu, że robią to wystarczająco wcześniej, aby zdążyć przed meczem. Dodatkowo pamiętaj proszę, że na pewne rzeczy, nie ma się wpływu (architektura stadionu pozwala na to, aby latały ptaki i srały na wszystko co popadnie.

Czy naprawdę warto oczerniać każdego kogo tylko się da? Ja rozumiem, że Zagłębie Sosnowiec nie jest najlepiej prosperującym klubem w Polsce (ba, nawet w województwie), ale żeby j*bać każdego po kolei? Zarząd- źle, piłkarze - źle, sztab - źle, akademia - źle, kierownik obiektu - źle. Nawet sprzątaczki źle. Czy jest ktokolwiek kto w waszej opinii, drodzy forumowicze nadaje się do pozostania w tym klubie/na tym obiekcie?
Tak jak wspomniałem, piszę po raz wtóry - nie jestem zdania, że wszystko co dzieje się w tym klubie jest robione porządnie i od A do Z. Ale na pensję Stanleya - zlitujcie się! Postarajmy się poszukać pozytywów. Pójdźmy na mecz, jeżeli jest możliwość, porozmawiajmy z kimś z zewnątrz (kto nie jest malkontentem), nawet jak są organizowane rozmowy z Prezesem/Trenerem pójdźmy i zapytajmy - dlaczego coś jest nie tak? Co można zrobić lepiej? Oczywistym jest, że nikt nam prawdy nie powie, bo jest bolesna (nie jestem naiwny, nie wierzę w utopijną wizję świata), ale spróbujmy nie patrzeć na to wszystko aż tak pesymistycznie. Poczekajmy do ligi, dajmy trochę czasu, niech zbudują drużynę, niech zagrają całą rundę. Jeżeli po raz kolejny okaże się, że każdy jest do odstrzału, to rzeczywiście coś jest nie tak.

Tutaj trzeba budować od zera, jasne, też jestem tego zdania. Bo zbyt wiele rzeczy zostało zaniedbanych (bądź zostaje nadal). Począwszy od szkolenia, poprzez marketing, a skończywszy na "transferach" od agentów. Ale od czegoś trzeba zacząć. Biję się z myślami jak i wy, że znów próbują nas wykiwać obierając co rusz inną taktykę tworzenia zespołu i jakiejkolwiek organizacji. Ale daję jeszcze jedną szansę, że tych chłopaków, których ściągną, za jakiś czas uda się spieniężyć i zrobić mały krok do przodu. A jeśli po raz kolejny polecą w kulki? Cóż, poczekamy wszyscy na nowe wybory, kiedy to będzie rządził ktoś nowy, w klubie wydarzy się przewrót i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Reasumując - narzekanie nic nie da. Fotele są zbyt wygodne, a posadki zbyt intratne finansowo, by z tego zrezygnować. My wpływu nie mamy (no chyba, że ktoś z was zrobi dochodzenie, wszystkie nieprawidłowości i patologie wykaże, a wypuści na światło dzienne), więc pozostaje nam wierzyć.

Głowa do góry! ;)
henry95
 
Posty: 28
Dołączył(a): 2009-07-11, 3:51 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez RUDI 2019-07-04, 1:09 pm

henry95 napisał(a):Kwestia tego typu, że robią to wystarczająco wcześniej, aby zdążyć przed meczem. Dodatkowo pamiętaj proszę, że na pewne rzeczy, nie ma się wpływu (architektura stadionu pozwala na to, aby latały ptaki i srały na wszystko co popadnie.


Człowieku za długo chodzę na Ludowy żeby ktoś mi "mydlił" oczy takimi tekstami ,zrobię zdjęcie z trybuny odkrytej (po dwóch ,trzech kolejkach) i wstawię na forum ,wtedy odświeżymy temat .
Ja jestem często na trybunie wcześniej i widzę co robią ludzie żeby mogli usiąść .
Może znasz liczbę "pań sprzątających" które muszą ogarnąć obiekt przed meczem? To jest tak jak z zamkniętymi kołowrotkami ,niby awaria a gdy jest sytuacja która może spowodować "rozróbę" nagle się naprawiają (a ochroniarz mówi "no bo nie ma ludzi do zabezpieczenia ")

henry95 napisał(a):Czy naprawdę warto oczerniać każdego kogo tylko się da?


Nie, nie warto "oczerniać", ale warto krytykować nieprawidłowości .

henry95 napisał(a):ale żeby j*bać każdego po kolei? Zarząd- źle, piłkarze - źle, sztab - źle, akademia - źle, kierownik obiektu - źle.


Człowieku ,ludzie "je...ą" nie dla zasady aby "jeb..ć " (przynajmniej Ci ludzie z tego forum ) tylko górnolotnie mówiąc "chcą otworzyć oczy" co poniektórym ,takie "jeb...nie" i krytyka kiedyś spotykała się z wyśmiewaniem i obrażaniem przez klub ,a to jakaś pani Basia (?) z Biedronki komentuje na forum ,a to narzeczone byłych piłkarzy ,albo "kumaci" jechali po użytkownikach tego forum ,teraz większość "kumatych" dostrzega patologię w klubie ,a klub jak na razie zamilkł i nie komentuje niczego .
Co Ty myślisz że my mamy zwiesić głowy,płacić i wszystko akceptować ? Nam nikt nie sponsoruje karnetów/biletów ,wyjazdów ,nie pozwala handlować gadżetami na obiekcie itp, abyśmy tylko nie daj Boże nie krytykowali poczynań władz klubu.
Ps Zaloguj się na drugie forum (to niby prawdziwie kibicowskie ) to poczytasz wiele ciekawych postów które nagle zmieniły się z "uwielbienia" w "krytykę ", myślisz że tych krytykujących ogólnie jest mało ? to się grubo mylisz .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1882
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2019-07-04, 1:34 pm

henry95 napisał(a):Czy naprawdę warto oczerniać każdego kogo tylko się da? Ja rozumiem, że Zagłębie Sosnowiec nie jest najlepiej prosperującym klubem w Polsce (ba, nawet w województwie), ale żeby j*bać każdego po kolei? Zarząd- źle, piłkarze - źle, sztab - źle, akademia - źle, kierownik obiektu - źle. Nawet sprzątaczki źle. Czy jest ktokolwiek kto w waszej opinii, drodzy forumowicze nadaje się do pozostania w tym klubie/na tym obiekcie? Tak jak wspomniałem, piszę po raz wtóry - nie jestem zdania, że wszystko co dzieje się w tym klubie jest robione porządnie i od A do Z. Ale na pensję Stanleya - zlitujcie się! Postarajmy się poszukać pozytywów

Nie przesadzaj Henry. Pracownicy klubu o takiej tradycji, a także utrzymującego się dzięki kasie publicznej z natury rzeczy podlegają stałej ocenie. Pomijając stosowanie inwektyw, wiele wypowiedzi ma charakter konstruktywnej krytyki, zresztą sam staram się taką stosować, a to raczej nie ma nic wspólnego z oczernianiem kogokolwiek. Prezes i inni siłą rzeczy są osobami publicznymi, których każda wypowiedź czy działanie są i będą szeroko komentowane. Pamiętaj przy tym, że jesteśmy na etapie sezonu zakończonego spadkiem z ekstraklasy i to z wielkim hukiem będąc klubem posiadającym najsłabszą drużynę nie tylko w tym sezonie ale od wielu lat jak również – jak się okazało – zdecydowanie zbyt słabym organizacyjnie aby zaistnieć w na najwyższym szczeblu na dłużej. Zrozumiane jest poniekąd rozgoryczenie ludzi, którzy na to czekali wiele, wiele lat i znowu dostali obuchem. Przypomnę, ze ostatni sezon, w którym utrzymaliśmy się sportowo to 1989/90. Równe 30 lat temu. Nadzieje na coś lepszego rozbudzili sam Prezes z Prezydentem napinając klatę zapowiadając walkę o wyższe cele. Za to też trzeba wziąć odpowiedzialność. Do tego dochodzi niska albo wręcz żadna transparentność klubu. Niejasne powiązania z Legią, kryteria przeprowadzanych transferów zawarcie umowy z Nelro D. Chcesz pozytywów. Dla mnie pozytywem samym w sobie jest to, że ten klub istnieje, drużyna występuje na szczeblu centralnym i nawet otarła się o ekstraklasę. W dalszym ciągu niewiele osób zdaje sobie sprawę, że bardzo niewiele brakowało aby klub kilka lat temu został zlikwidowany. I tylko niewielkiej grupie zapaleńców udało się go uratować. I bynajmniej w tej grupie nie było ani chęcińskiego ani Jaroszewskiego. To czego się obawiam to fakt, że klub w zbyt dużej części jest finansowany z miejskiej kasy. Na razie – pomimo prawdopodobnej zlej sytuacji finansowej – klub funkcjonuje i funkcjonować będzie bo przy Chęcińskim kurek nie zostanie zakręcony. Al. Co będzie gdy za jakiś czas wybory wygra kto zwietrzy lepszy interes polityczny w jego zakręceniu. Przy wyciekaniu dużej kasy miejskiej na klub, ogromnych środków na budowę ZPS i jednocześnie innych problemach niezbyt bogatego miasta a jednoczesnym braku sukcesów klubu (regularna gra na najwyższym szczeblu plus coś więcej) piłkarskie Zagłębie nie będzie miało poparcia społecznego. Trzeba pamiętać, że ta społeczność to nie tylko my-kibice.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez slawekchicago 2019-07-04, 1:54 pm

Ja sie przyznaje ze moje wpisy sa dosadne i oczerniajace bo sa powody ku temu a takze sam jaroszewski swoim podejsciem do kibicow na takowe zasluguje .Amen
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Tomcjo 2019-07-04, 2:24 pm

Może już wystarczy tej wojenki między fanami . MJ jest już prezesem chyba przez pięć sezonów . Jest w nas dużo goryczy po spadku ale zamiast się okładać pałami proponuje podsumowanie tego okresu . Wymienimy konkrety a nie wrażenia . Ja choć krytyczny jestem w stanie wymienić pare osiągnięć . Załóżmy nowy wątek . Podzielmy na kilka działów typu : transfery , sukcesy sportowe , marketing , Współpraca z kibicami , rozwój klubu i przyszłość , może inne . I dokonamy uczciwego podsumowania . Pewnie wypadnie różnie . Sportowo nie tak tragicznie a marketing i współpraca z kibicami katastrofa . Wypowiedzą się wszyscy . Mnie osobiście najbardziej bolą te podstawowe błędy . To ze olali kibica , transfery nawet jeśli się spierać co do skuteczności to nie budują ani drużyny , ani klubu . I takie babole których ja bym nie popełnił choć się nie znam . No i te ciagle obiecanki których prezes nawet nie próbuje spełniać . No ale liczą się konkrety a te można wymieniać bez emocji .
Tomcjo
 
Posty: 7039
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez henry95 2019-07-04, 2:35 pm

Jestem za.
henry95
 
Posty: 28
Dołączył(a): 2009-07-11, 3:51 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez henry95 2019-07-04, 2:36 pm

RUDI napisał(a):
Ps Zaloguj się na drugie forum (to niby prawdziwie kibicowskie ) to poczytasz wiele ciekawych postów które nagle zmieniły się z "uwielbienia" w "krytykę ", myślisz że tych krytykujących ogólnie jest mało ? to się grubo mylisz .


Gdzie je znajdę? Mogę prosić o link?
henry95
 
Posty: 28
Dołączył(a): 2009-07-11, 3:51 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez slawekchicago 2019-07-04, 2:59 pm

I tu nawet wspolna podroz do Gdanska nie pomoze :brawo:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez MirosławaSmyła 2019-07-04, 8:31 pm

August napisał(a):Z tego co słyszałem to z rocznika nieszczęsnego Siweckiego kilku chłopców idzie do klubów chorzowskich (Stadion, Ruch).

Jakim trzeba być desperatem, aby iść do chorzowskiego Ruchu. Kibice musieli ostatnio kupić tam środki czystości i wodę mineralną, bo inaczej drużyna miałaby problemy z przeprowadzeniem treningu:
https://sport.se.pl/pilka-nozna/ekstrak ... -LjWe.html
slawekchicago napisał(a):Cel byl jasny UTRZYMAC SIE W EXTRAKLASIE i oby to nie byl najwazniejszy moment w terazniejszej historii Naszego Zaglebia . Oby za rok dwa dziesiec obroncy jaroszewskiego nie pisali ze on jest ok bo gralismy w EX bo przez niego rowniez spadlismy z niej :czerwona:

Gdy graliśmy w I lidze, celem była ekstraklasa. Gdy awansowaliśmy celem było utrzymanie w niej. Gdyby się to nam udało, celem w kolejnym sezonie byłaby grupa mistrzowska, bo czemu nie? A gdyby i to się udało to walka o miejsce pucharowe, a gdyby nawet to się udało jakimś cudem, to celem byłaby walka o mistrzostwo Polski, bo przecież czemu nie??? W końcu kibice żądają!!!
Tylko, że to jest Zagłębie Sosnowiec. Klub który jeszcze całkiem niedawno był w niebycie. Klub który nie ma strategicznego sponsora, a w kraju postrzegany jest jako skansen ze zdezelowanym stadionem i niską frekwencją na trybunach, gdzie kibice postrzegani są jak ludożercy, którzy zamiast dopingować zespół obrażają w niewybrednych słowach kogo się da. Tak nas widzą inni. Nie możemy obecnie równać się z Legią, ani Lechem, ani resztą ekstraklasy i jeszcze długo nie będziemy, za to oczekiwania niektórych są bardzo mocno wygórowane. Trochę jak dziecko które w sklepie nie dostało zabawki i wrzeszczy na starych, bo nie rozumie, że ojca nie stać.
August napisał(a):Z całym szacunkiem ale kompletnie nie wierzę w geniusz zarządczy MJ. Co zresztą pokazał ostatni sezon.

Nie jest żadnym geniuszem tylko zwykłym człowiekiem. Kierował klubem tak, że ten awansował do ekstraklasy i mówienie, że mu się udało przypadkiem, albo, że ktoś nim sterował z drugiego rzędu i mówił co ma robić dzięki czemu awansowaliśmy jest co najmniej śmieszne. Fakt zrobił błąd już po awansie, bo bardzo uwierzył w siłę kadry która ten awans wywalczyła i nie zadbał o wystarczające wzmocnienia, ale nie ma ludzi którzy nie robią błędów.
sławekchicago napisał(a):Prezesa wybierzemy na grillu :lol: :lol: :lol:
Oczywiscie zartuje no chyba ze ktos z kolegow bedzie mial takie ambicje :niezle:

Dlaczego by nie. W Chorzowie niejaki Szymon Michałek, zwykły kibic, kandyduje na prezesa klubu. Ma oczywiście mocne poparcie kolegów, którzy mówią: albo on, albo bojkotujemy ten klub. Najśmieszniejszy jest fakt, że owszem jak go wybiorą to zgodzi się rządzić, ale sponsorzy i miasto muszą mu zapewnić hajs, bo jak nie zapewnią, to już nie chce być prezesem ;)
To są dopiero niepoważne akcje, miejmy nadzieję, że u nas nigdy nie dojdzie do czegoś takiego.
RUDI napisał(a):Człowieku ,ludzie "je...ą" nie dla zasady aby "jeb..ć " (przynajmniej Ci ludzie z tego forum ) tylko górnolotnie mówiąc "chcą otworzyć oczy" co poniektórym

Tylko powiedz, komu Ty chcesz otwierać te oczy? Myślisz, że inni użytkownicy forum nie widzą, że w klubie nie jest najlepiej? Wszyscy to widzą, a ciągłe marudzenie przy jednoczesnym żadnym pozytywnym motywie o klubie z twojej strony powoduje, że jesteś postrzegany jako malkontent któremu wiecznie coś nie będzie pasowało. Trzeba mierzyć siły na zamiary i przyjąć z pokorą, że jesteśmy w stanie awansować do ekstraklasy, ale w obecnej sytuacji klubu nie utrzymamy się w niej, bo jesteśmy na to po prostu za słabi.
August napisał(a):Pomijając stosowanie inwektyw, wiele wypowiedzi ma charakter konstruktywnej krytyki

No jasne. Wytyka się, że prezes nie wyłożył 6500zł za jakiegoś młodego piłkarza jednocześnie nie znając powodów którymi się kierował i to jest konstruktywna krytyka.
August napisał(a):Chcesz pozytywów. Dla mnie pozytywem samym w sobie jest to, że ten klub istnieje, drużyna występuje na szczeblu centralnym i nawet otarła się o ekstraklasę. W dalszym ciągu niewiele osób zdaje sobie sprawę, że bardzo niewiele brakowało aby klub kilka lat temu został zlikwidowany. I tylko niewielkiej grupie zapaleńców udało się go uratować. I bynajmniej w tej grupie nie było ani chęcińskiego ani Jaroszewskiego

No i fajnie. Mam pytanie. Jak sądzisz, gdzie bylibyśmy teraz, gdyby Sosnowcem rządził, no na przykład dalej Kazimierz Górski przez niektórych "blaszanym" zwany? Wybierz bardziej prawdopodobny scenariusz - gralibyśmy w tej I lidze, czy może bilibyśmy się z Ruchem Radzionków o awans do III ligi? No co jest bardziej prawdopodobne?
August napisał(a):To czego się obawiam to fakt, że klub w zbyt dużej części jest finansowany z miejskiej kasy. Na razie – pomimo prawdopodobnej zlej sytuacji finansowej – klub funkcjonuje i funkcjonować będzie bo przy Chęcińskim kurek nie zostanie zakręcony. Al. Co będzie gdy za jakiś czas wybory wygra kto zwietrzy lepszy interes polityczny w jego zakręceniu. Przy wyciekaniu dużej kasy miejskiej na klub, ogromnych środków na budowę ZPS i jednocześnie innych problemach niezbyt bogatego miasta a jednoczesnym braku sukcesów klubu (regularna gra na najwyższym szczeblu plus coś więcej) piłkarskie Zagłębie nie będzie miało poparcia społecznego. Trzeba pamiętać, że ta społeczność to nie tylko my-kibice.

I dlatego kąsasz rękę która karmi ten klub. Martwisz się co będzie gdy zabraknie tej kasy, ale nie przeszkadza Ci to aby wbić szpileczkę Chęcińskiemu czy Jaroszewskiemu. Aha, no tak, trwonią Twoją kasę z podatków to masz prawo się odezwać. To może złożysz petycję, żeby już nie finansowali klubu z miejskiej kasy. Niech budują za to siłownie pod chmurką, choćby co 100 metrów. Będziemy najbardziej usportowionym miastem w Polsce.
Tomcjo napisał(a):Może już wystarczy tej wojenki między fanami .

To tylko wymiana argumentów, od razu tam wojenka :niezle:
Fakt jest taki, że czasy Jaroszewskiego jako prezesa w pełni będzie można ocenić dopiero gdy odejdzie ze stanowiska i ktoś nowy zajmie jego miejsce. Wtedy dopiero porównamy czy zmieniło się w klubie na lepsze czy zmieniło się na gorsze. W razie gdyby okazało się, że nowy prezes jednak będzie lepiej rządził klubem od Jaroszewskiego już nie mogę doczekać się tutaj wpisów Augusta który w samych superlatywach będzie się o nim wyrażał, bo przecież nie samą krytyką człowiek żyje.
MirosławaSmyła
 
Posty: 244
Dołączył(a): 2014-05-23, 10:58 am

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2019-07-04, 8:47 pm

MirosławaSmyła napisał(a):Jakim trzeba być desperatem, aby iść do chorzowskiego Ruchu. Kibice musieli ostatnio kupić tam środki czystości i wodę mineralną, bo inaczej drużyna miałaby problemy z przeprowadzeniem treningu:

Ech Mirusia, nie odróżniasz UKS Ruch, bo tam poszły dzieci, od zdychającej Ruch SA a bardzo się wymądrzasz. Z resztą głupot mi się nie chce nawet dyskutować. Ale niech będzie. Tyś i twoi pryncypałowie mądrzy i jedyni w sobie a ja ostatni kiep.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez achter 2019-07-04, 9:06 pm

August napisał(a):Tyś i twoi pryncypałowie mądrzy i jedyni w sobie a ja ostatni kiep.

Tak, brak argumentów w odpowiedzi do MirosławaSmyła i już tylko tyle może napisać August, no chyba że znów mnie nazwie funflem prezesa
achter
 
Posty: 359
Dołączył(a): 2007-06-24, 4:09 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - śródmieście

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2019-07-04, 9:09 pm

achter napisał(a):brak argumentów w odpowiedzi do MirosławaSmyła i już tylko tyle może napisać August,

Podpuszczasz?
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników