Przyszłość Zagłębia

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Tomcjo 2019-05-11, 4:18 pm

Jeśli miałbym wybierać drugiego spadkowicza to niechciałbym ani Śląska , ani Arki . Mam wrażenie ze oni po spadku są w stanie zmontować mocne ekipy i walczyć o awans . Spadek osłabi Miedź która nawet teraz nam nie zagraża ale myśle ze spadek najmocniej odbije się na Wiśle Płock . Wprawdzie my mamy efekt spalonej ziemi po cudach Jaroszewskiego ale lepiej żeby rywal po spadku tez się mocno osłabił . Dla nas i tak środek tabeli będzie super .
Tomcjo
 
Posty: 7044
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland


Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez novack 2019-05-11, 4:20 pm

Tomcjo napisał(a):Jeśli miałbym wybierać drugiego spadkowicza to niechciałbym ani Śląska , ani Arki . Mam wrażenie ze oni po spadku są w stanie zmontować mocne ekipy i walczyć o awans . Spadek osłabi Miedź która nawet teraz nam nie zagraża ale myśle ze spadek najmocniej odbije się na Wiśle Płock . Wprawdzie my mamy efekt spalonej ziemi po cudach Jaroszewskiego ale lepiej żeby rywal po spadku tez się mocno osłabił . Dla nas i tak środek tabeli będzie super .

Mam to samo odczucie i może się okazać, że w ostatnim meczu to my zadecydujemy z kim spadamy ;-)
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5708
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez xenon 2019-05-11, 5:05 pm

w przyszłym roku awansują 3 zespoły i prezes powinien budować drużynę nie pod awans, a pod utrzymanie w ekstraklasie, czyli wybierać ludzi, którzy chcą grać i wiedzą cokolwiek o naszej lidze.Nowak w 1 lidze może jeszcze da rady ale przy ponownym awansie to juz cieniutko go widzę, powinien zastąpic dyrektora i szukac wzmocnien. Trzeba pamietać, ze ten spadek może nas wzmocnić i w przyszłości zapobiegnie scen niczym z targu koni w Krakowie
xenon
 
Posty: 1072
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez xenon 2019-05-11, 5:09 pm

Co do Żarka to pewnie prezes liczył, że chłop zrobi podobnie jak Szymek, podpisze kontrakt, a i tak wybór zostawi jemu, a klub zarobi.Niestety Żarko inaczej to widział i poszedł choć mógł dograć do końca sezon
xenon
 
Posty: 1072
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez xenon 2019-05-11, 5:13 pm

Myśmy zwyczajnie za szybko szli do tej ekstraklasy z drugiej ligi bo człowiek myśli, że jak jest tam wieś to my z historią powinniśmy tam być, a to jednak nie tak wygląda.Zaplecze mamy dobre ale włodzaży i sponsorów to chyba jedynie GKS nam zazdrości
xenon
 
Posty: 1072
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez xenon 2019-05-11, 5:38 pm

Ja to widziałem tak, prezes podjął decyzję o utrzymaniu klubu w lidze bez patrzenia na kasę i zaczął od trenera? trener o Zagłębiu tyle wiedział co ja o kopulacji nietoperzy ale podjął się tego zadania. Zaczął ściągać zawodników, którzy niekoniecznie nadawali sie na daną pozycję ale według podpowiedzi dyrektora dadzą radę tylko ich odpowiednio ułozyć.Z tych klocków wyszło największe qwno jakie kiedykolwiek zagościło na Kresowej i powiem szczerze, że przy takiej sytuacji finansowej to Zagłębia nigdy nie widziałem tak słabego i beznadziejnego, gdzie po pierwszych tegorocznych kolejkach wiedziałem ,że spadniemy, a dodam, że mój pierwszy mecz na Ludowym to mecz z Bałtykiem chyba w 81 roku wygrany 1:0 dostałem karnet od ojca z kopalni Klimontów taki brzydki dzurkowany
xenon
 
Posty: 1072
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Lars 2019-05-11, 8:11 pm

Nasza obecna kadra wg naszego Ivana zagrała ostatnie mecze tak słabo, bo grali pod presją. Wczoraj bez presji zagrali również żenujące zawody. Także nikogo ze składu nie będzie mi żal, bo są to zawodnicy do zastąpienia.
Chciałbym żeby został Pawłowski, ale włodarze Nas kibiców oszukali, zrobili z nas idiotów i Pawłowski pewnie odejdzie.
Od wczoraj nienawidzę ludzi zarządzających naszym Zagłębiem.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2253
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez NHK12 2019-05-11, 10:03 pm

Niedlugo zobaczymy kto zostanie ,kto odejdzie. bez zalu cala obrona z Polczakiem jako pierwszym do odstrzalu. Jezeli Pawlowski odejdzie do Kielc to znaczy ,ze z geby zrobi dupe. Zaglebie wyciagnelo do mnie reke ,wiec i ja chce pomoc klubowi nawet po spadku. to jego slowa,wiec podpisal kontrakt na 3 lata.Co bedzie zobaczymy. Zapomniec mozemy o jednym ,ze z klubu odejdzie czy wyleci pan s lub j.
NHK12
 
Posty: 977
Dołączył(a): 2003-09-29, 1:30 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Lars 2019-05-12, 12:24 am

może pójdziemy na tą Koronę? tylko pod warunkiem, że zgadamy sie i razem usiądziemy - wykrzyczymy co nas boli?
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2253
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Tomcjo 2019-05-12, 9:35 am

Na pożegnalnym meczu Ruchu z II ligą było 4396 widzów a Chorzów jest bodaj wielkości Dąbrowy Górniczej . Mecz z Korona pokaże też skale upadku kibicowania w Sosnowcu . Nie chodzi mi o tych co chodzą od zawsze ale i oni się wykruszają . Postawie tezę ze awans do ekstraklasy nie został przez klub wykorzystany żeby powiększyć widownię choćby o 1000 widzów . Bo ci co przyszli dodatkowo byli powiązani z tymi co chodzą od zawsze plus ich dzieci , rodzina , znajomi .
Tomcjo
 
Posty: 7044
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Adam1906 2019-05-12, 11:21 am

Tomcjo napisał(a):Na pożegnalnym meczu Ruchu z II ligą było 4396 widzów a Chorzów jest bodaj wielkości Dąbrowy Górniczej . Mecz z Korona pokaże też skale upadku kibicowania w Sosnowcu . Nie chodzi mi o tych co chodzą od zawsze ale i oni się wykruszają . Postawie tezę ze awans do ekstraklasy nie został przez klub wykorzystany żeby powiększyć widownię choćby o 1000 widzów . Bo ci co przyszli dodatkowo byli powiązani z tymi co chodzą od zawsze plus ich dzieci , rodzina , znajomi .

Następny kamyczek do ogródka "fahofcuf" rządzących naszym klubem...
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6808
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2019-05-12, 11:50 am

Apropos Oglądalność - oglądam mecz Piasta z Jagą - trybuny stadionu
w Gliwicach świecą pustkami - to jest taki trend w tych miastach jak
Sosnowiec - Gliwice - Płock.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez xenon 2019-05-12, 1:24 pm

Sonda mówi, że sędziowie bardziej winni od trenerów...Co do kibiców to się zgadzam, gdyż oni nie uczestniczyli praktycznie w tych widowiskach na Ludowym.
xenon
 
Posty: 1072
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez novack 2019-05-12, 1:27 pm

Wynik sondy to jedno, ale zdumiewa ilość głosów 2700, czyli więcej niż widzów na Ludowym, Pan Prezes musi się z nami liczyć! ;-)
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5708
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Adam1906 2019-05-12, 2:23 pm

Tadeusz Wisniewski napisał(a):Apropos Oglądalność - oglądam mecz Piasta z Jagą - trybuny stadionu
w Gliwicach świecą pustkami

Ponad 9 tysięcy to pustki?
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6808
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników