Przyszłość Zagłębia

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2019-09-30, 11:34 am

django napisał(a):Nie oszukujmy się, dopóki Zagłębie będzie spółką miejską, to będą tu lądowały wynalazki z politycznego nadania typu doktor-dyrektor

Pierwszy raz słyszę o tym Kozakowskim. Chłopak pracował wcześniej na stanowisku dyrektorskim w GPW, które podlegając Marszałkowi Województwa, uchodzi za jedną z najbardziej upolitycznionych spółek samorządowych nierzadko stanowiącą przechowalnię przegranych polityków. Przykładowo Dyrektorem tam był czy może jeszcze jest Czarski. A jak wiadomo, w zeszłym roku PISowcy zrobili w konia Saługę, bo podkupili brakującego radnego wojewódzkiego i przejęli w urzędzie władzę. Możliwe zatem, że zrobili czystkę w spółce. Mimo wszystko nie przekreślam chłopa na starcie. Pytanie tylko co należy rozumieć przez zajmowanie się przez niego sprawami finansowymi. Czy będzie odpowiedzialny tylko za podpisywanie faktur, płac, odprowadzanie podatków czy za coś więcej. Kolejne pytanie o kompetencje Książka. Czy będzie odpowiedzialny za strategię klubu, poszukiwanie nowych sponsorów itd. ? Trochę się tych funkcyjnych namnożyło jak na I-ligowy klub piłkarski i ekstraklasowy hokejowy. Dwóch prezesów, dyrektorzy: Lis, Tomczyk, Książek no i Kisiel co w sekcji hokejowej jest uzasadnione.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm


Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez django 2019-09-30, 12:01 pm

Z tego co słyszę chłopak jest synem dobrze ułożonego w PO byłego prezesa Weglokoksu, zdymisjonowanego po przejęciu władzy przez PIS. Młody podobno zaczynał "karierę" w podległych marszałkowi wodociągach w czasie kiedy wicemarszałkiem był niejaki Arkadiusz Chęciński. Oczywiście po odbiciu województwa PiS posadził na stołkach swoich i tym oto sposobem nasz doktor ekonomii stracił robotę. Na szczęście jest Zagłębie, które takim fachowcom zawsze daje szansę.
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez maniek-75-75 2019-09-30, 12:07 pm

django napisał(a):Z tego co słyszę chłopak jest synem dobrze ułożonego w PO byłego prezesa Weglokoksu, zdymisjonowanego po przejęciu władzy przez PIS. Młody podobno zaczynał "karierę" w podległych marszałkowi wodociągach w czasie kiedy wicemarszałkiem był niejaki Arkadiusz Chęciński. Oczywiście po odbiciu województwa PiS posadził na stołkach swoich i tym oto sposobem nasz doktor ekonomii stracił robotę. Na szczęście jest Zagłębie, które takim fachowcom zawsze daje szansę.

No i jesteśmy w kurwidolka politycznym nie mającym nic wspólnego ze sportem...
maniek-75-75
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2008-11-23, 10:33 pm
Lokalizacja: srodula

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2019-09-30, 12:10 pm

django napisał(a):Z tego co słyszę chłopak jest synem dobrze ułożonego w PO byłego prezesa Weglokoksu

Krystiana, już słyszałem. Tata nie tylko zasiadał w zarządzie Węglokoksu Kraj ale i Polskich Hut Stali, Węglozbytu, dąbrowskiego Stalprofilu, Towarzystwa Finansowego Silesia i kilku innych
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Tomcjo 2019-09-30, 5:56 pm

Jak dla mnie faworytów do spadku jest trzech . Chrobry , Odra i Zagłębie a ostatnie ruchy w klubie mnie w tym przekonaniu utwierdziły . Prujemy kursem kolizyjnym na górę lodową a orkiestra gra skoczne melodie .
Tomcjo
 
Posty: 6982
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Adam1906 2019-10-03, 8:38 am

Wrzucam kwiatek z ogródka Pana Wojciechowskiego :lol:
Niwy Brudzowice – Zagłębie II Sosnowiec 7:2

Sebastian Gzyl (trener Niw):
Wygraliśmy 7:2. Cieszę się jako Trener Brudzowic i jestem dumny z mojego Zespołu, natomiast nie jestem szczęśliwy jako były Trener Juniorów i wychowanek Zagłębia Sosnowiec. Mimo tego wyniku wysoko oceniam zaangażowanie i umiejętności tych młodych chłopaków, jak również pomysł na grę i próbę realizacji przez Trenera Gajdę, natomiast najwyższa pora, aby zadać pytanie co zrobił dla Akademii Zagłębia Sosnowiec przez 6 lat Pan Wojciechowski? Niech w końcu ktoś rzetelnie oceni jego pracę! Przez lata powtarzane kompromitujące frazesy o "otwarciu korytarza podania" i "rotacji w trójkącie", które finalnie nic nie znaczą muszą otworzyć oczy osobom zarządzającym Akademią. Przecież rezerwy Zagłębia mają 12 miejsce w Lidze Okręgowej, 12 punktów i stosunek bramek 23-25! Głębokie zmiany dotykają pierwszy zespół.... i dobrze. Ale mam jedno konkretne pytanie.... kto zarządza i ponosi odpowiedzialność za Akademię....? Wszyscy podkreślają - i ja również - zalety programu "Klub Regionu Zagłębie Dąbrowskie", ale kto ma za to odpowiadać? Mam nadzieję, że nie osoba, która z tym regionem nie jest związana... Zmiany są konieczne, aby rezerwy Klubu Regionu nigdy nie przegrywały na Wawelu Wirek 1:5, lub w niewielkich Brudzowicach 2:7....

https://lokalnapilka1.futbolowo.pl/news ... meczowe-22
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Adam1906 2019-10-03, 8:42 am

Aaaaaaaa...

Zapomniałem dodać, że nowym Kierownikiem drużyny Zagłębia Sosnowiec został... fizjoterapeuta Marcel Płachta :lol:

Tak, tak. Ten sam, co jest "prawą ręką" masera Buczka. No i ten sam, co ostatnio zapomniał zabrać do Opola koszulkę bramkarską dla Matko Perdijicia :redface:

JA p***le... :twisted: :twisted: :twisted:
Ostatnio edytowano 2019-10-03, 9:05 am przez Adam1906, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez RUDI 2019-10-03, 8:52 am

Adam1906 napisał(a):No i ten sam, co ostatnio zapomniał zabrać do Opola koszulkę bramkarską dla Matko

Oj tam ,oj tam przecież wszyscy wiemy że to wina Calińskiego -" Piotr z kolei jakby sam powoli się wycofywał. Wszyscy w klubie to czuli." przed całkowitym "wycofaniem" zrobił jeszcze "psikusa" , ot taki żarcik o którym będzie opowiadał przy piwku kolegom ;-)
A fizjoterapeuta na stanowisku kierownika drużyny ? super pomysł ,jeżeli też będzie odpowiadał za przygotowanie między innymi strojów to w odpowiednim miejscu np spodenek "zamontuje"(przyszyje) stymulatory pobudzające (nacisk na jaja?) i nasi piłkarze będą zapierniczać że aż miło będzie popatrzeć ,no bo jako fachowiec zna wszystkie czułe miejsca organizmu .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1879
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2019-10-03, 9:35 am

Adam1906 napisał(a):najwyższa pora, aby zadać pytanie co zrobił dla Akademii Zagłębia Sosnowiec przez 6 lat Pan Wojciechowski? Niech w końcu ktoś rzetelnie oceni jego pracę! Przez lata powtarzane kompromitujące frazesy o "otwarciu korytarza podania" i "rotacji w trójkącie", które finalnie nic nie znaczą muszą otworzyć oczy osobom zarządzającym Akademią

Kolejny głos, który i tak niczego nie zmieni. Wszak nawet na ostatniej konferencji podkreślano, że Akademia ma się dobrze. I Wojciechowski również.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez RUDI 2019-10-03, 12:17 pm

August napisał(a):Kolejny głos, który i tak niczego nie zmieni. Wszak nawet na ostatniej konferencji podkreślano, że Akademia ma się dobrze. I Wojciechowski również.

To znaczy że będą zmiany ,jak już się przekonaliśmy gdy w klubie ktoś mówi "że jest dobrze" to za dwa/trzy tygodnie robi się "małą rewolucję" kadrową .
Ps tylko czemu to nie działa na odwrót ? mówić o kryzysie a potem "bach", i kroczymy od zwycięstwa do zwycięstwa ? nie pojmuję tej anomalii :-(
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1879
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2019-10-03, 12:49 pm

RUDI napisał(a):tylko czemu to nie działa na odwrót mówić o kryzysie a potem "bach", i kroczymy od zwycięstwa do zwycięstwa nie pojmuję tej anomalii

To już zostało naukowo udowodnione: Prezes mówi prawdę tylko wtedy gdy się pomyli. A że jako Prezes Wszechczasów nie myli się nigdy... i ma farta...
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez gregor 2019-10-03, 6:54 pm

to ten pan W. jest winien sukcesów Akademii Piłkarskiej Zagłębia Sosnowiec .
grupa C centralna liga juniorów U-17 Rozwój Katowice , Pomologia Prószków , Stadion i Ruch Chorzów , a Zagłębie Sosnowiec … nasze zagłębiowskie dzieci szkolą się w śląskich klubach , na szczęście mają gdzie bo w Zagłębiu jest W. i jemu podobni wydrwigrosze ...
gregor
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2005-02-16, 2:24 pm
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez slawekchicago 2019-10-04, 6:53 am

django napisał(a):Z tego co słyszę chłopak jest synem dobrze ułożonego w PO byłego prezesa Weglokoksu, zdymisjonowanego po przejęciu władzy przez PIS. Młody podobno zaczynał "karierę" w podległych marszałkowi wodociągach w czasie kiedy wicemarszałkiem był niejaki Arkadiusz Chęciński. Oczywiście po odbiciu województwa PiS posadził na stołkach swoich i tym oto sposobem nasz doktor ekonomii stracił robotę. Na szczęście jest Zagłębie, które takim fachowcom zawsze daje szansę.


Hmmm .Czy ja nie wspomniałem w któryms z tematow , że poczekam na drugie dno zatrudnienia tego nowego vice.

Checinski na Boga daj juz spokój :czerwona:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez django 2019-10-04, 8:30 am

Żeby oddać mu sprawiedliwość trzeba napisać, że był też na stanowiskach dyrektorskich w innych firmach np. w Ferrum. Krótko był też prezesem firmy, która szybko znalazła się w stanie upadłości. Wszystko to było powiązane z biznesami jego ojca, ale miejmy nadzieję, że zdążył się czegoś nauczyć i to doświadczenie w jakiś sposób przełoży się na Zagłębie. A uczyć się chyba potrafi, bo oprócz doktoratu ma też zrobiony MBA.
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Adam1906 2019-10-04, 9:39 am

django napisał(a):miejmy nadzieję, że zdążył się czegoś nauczyć

Piotrze, mnie wystarczy że u nas cały czas się uczą prezesowania, trenerki, dyrektorowania sportowego, marketingu, skautingu, grania w piłkę i chooj wie czego jeszcze ;-)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników