Przyszłość Zagłębia

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Adam1906 2019-08-11, 3:58 pm

novack napisał(a):Oczywiście zapraszamy 8)

To chyba się do cycków Twojej koleżanki wszyscy nie dopchamy... :lol:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra


Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2019-08-11, 4:14 pm

Adam1906 napisał(a):
novack napisał(a):Oczywiście zapraszamy 8)

To chyba się do cycków Twojej koleżanki wszyscy nie dopchamy... :lol:

Ja tylko na kontrmanifestację. To Perezowi d..y w głowie
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez novack 2019-08-11, 4:18 pm

August napisał(a):
Adam1906 napisał(a):
novack napisał(a):Oczywiście zapraszamy 8)

To chyba się do cycków Twojej koleżanki wszyscy nie dopchamy... :lol:

Ja tylko na kontrmanifestację. To Perezowi d..y w głowie

Czyli trzeba ustalić zasady uczestnictwa, proponuję udział tylko parami, bynajmniej nie jednopłciowymi. ;-)
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5683
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez slawekchicago 2019-08-12, 7:01 am

A Gracjan z Tomczykiem to para jednoplciowa ? Tak tylko pytam :lol:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez RUDI 2019-08-12, 9:41 am

Tomcjo napisał(a): A do czego mam prawo a do czego nie nikt mi nie będzie mówił bo jestem wolnym człowiekiem w wolnym kraju .

Nikt nie neguje Twojej wolności do wypowiedzi ,neguję Twoje "argumenty" przemycane między wierszami w tematach sportowych ,argumenty które Ty już uznałeś za prawdę objawioną ,argumenty które chociażby się sprawdziły w bardzo małym stopniu (albo wcale) całkowicie nie dotyczą Ciebie i Ciebie nie dotkną .

Tomcjo napisał(a):A skoro kolega woli teorie a la TVP to jego sprawa

Wolę czy nie wolę te teorie ,ale mieszkam tu i po obejrzeniu TVP wychodzę na ulicę i nic się nie dzieje ,a Ty po obejrzeniu TVN czy przeczytaniu GW pewnie chodziłbyś opłotkami ściskając się za portfel (coby ci go nie wyrwali ) potykając się na dziurawych chodnikach ,przełykając ślinę z głodu ,mijając ludzi opuszczając wzrok aby nie drażnić "faszystów" i "homofobów" itp itd .
Pozdrawiam serdecznie i proszę nie odpowiadaj bo nie za bardzo chce mi się polemizować z kimś kto jak sam przyznał jest tu (w kraju) sporadycznie a swoją wiedzę opiera na przekazach TV albo na podstawie ludzi którzy od kilku lat uważają że mają monopol na "nieomylność" .
Ps Jak się nie mylę to z powodu 'wpier...nia" się ludzi z kontynentu w ich sprawy Wielka Brytania opuściła EU ?

August cytat -Nie wiem czy wiesz ale w Sosnowcu właśnie zdycha szpital miejski, na którego reanimacje potrzeba będzie grubej kasy. I jest to ewidentna wina ekipy Checinskiego. Co w takim razie jest problemem do rozwiązania w pierwszej kolejności.Szpital czy klub?-
Ciekawa sytuacja jest też w Dąbrowie Górniczej -jedna z najbogatszych gmin w Polsce ,jeden szpital który od lat boryka się z kłopotami finansowymi (swego czasu nawet oddział położniczy nie przyjmował na tym świecie nowych mieszkańców) tam raczej nie mają dylematu ,sport czy służba zdrowia ?ale pewnie zaraz ogłoszą że to wina zmniejszenia wpływów z podatków od młodych ludzi ,a ludzie tam od lat głosują raczej nie za a przeciw .
Ps Tam były prezydent ,były dyrektor szpitala już nie chce "dyrektorować" ale woli "senatorować" (może się wystraszył jak zobaczył co ze szpitalem zrobił jego kolega ?) dlaczego to piszę ? bo może ta "infekcja" przeniesie się też na Sosnowiec i Prezydent policzy ,skalkuluje i wyjdzie mu że bardziej się nadaje do polityki ogólnokrajowej ?
Ostatnio edytowano 2019-08-12, 10:34 am przez RUDI, Å‚Ä…cznie edytowano 2 razy
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1879
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2019-08-12, 10:18 am

RUDI napisał(a):po obejrzeniu TVN czy przeczytaniu GW pewnie chodziłbyś opłotkami ściskając się za portfel

Albo ściskając pośladki
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez RUDI 2019-08-12, 10:33 am

August napisał(a):Albo ściskając pośladki

No raczej nie ,po wpływem tych "mediów" można dojść że do wniosku że w większości jesteśmy LGBT tylko o tym nie wiemy i musimy wyjść z "szafy"a ściskanie pośladków jest nie trendy , przecież nasze społeczeństwo składa się z pisiorów(homofobów których jest garstka)) i nowoczesnych ,światłych ludzi którzy tolerancyjnie "dorżną watahę" .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1879
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez django 2019-08-12, 11:19 am

Rudi, czy mógłbyś założyć osobny temat, w którym będziesz sobie politykował? Bo ten jest o przyszłości Zagłębia.
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez RUDI 2019-08-12, 11:28 am

django napisał(a):Rudi, czy mógłbyś założyć osobny temat, w którym będziesz sobie politykował? Bo ten jest o przyszłości Zagłębia.

A dlaczego tylko mnie sugerujesz założenie osobnego tematu ? tylko ja tu "politykuje" ? I dziwne że na przykładzie Sosnowca nie dostrzegasz związku polityki ze sportem .Oczywiście w Twoich wpisach na temat Zagłębia nigdy nie nie było "politycznych podtekstów " ?
Ps zgłoś moje posty do moderatora jako nie związane z tematem i on zadecyduje czy wysłać je w kosmos czy zostawić ,taki tu chyba obowiązuje regulamin ?
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1879
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez django 2019-08-12, 11:31 am

Były, ale tylko o tyle, o ile miały związek z przekładającą się na klub polityką lokalną. Naprawdę można założyć osobny temat na swoje polityczno-ideologiczne przemyślenia gdzie będą wchodzili i dyskutowali zainteresowani.
A tego forum nikt nie moderuje, dlatego ponawiam prośbę o niemieszanie polityki do tematów o Zagłębiu.
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez novack 2019-08-12, 11:41 am

Dopóki "właścicielem" Zagłębia będzie czynny i agresywny polityk, to trudno będzie na forum oddzielić te dwie jego role.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5683
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez django 2019-08-12, 11:46 am

Ale przecież na tematy typu LGBT czy umiłowanie jedynej słusznej partii (takiej czy innej) możecie sobie założyć osobny temat, tak żeby niezainteresowani, tacy jak ja nie musieli tego czytać.
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez RUDI 2019-08-12, 11:48 am

Aha ,to znaczy że przykład Sopotu ,Warszawy ,Lublina podany jako negatywne działanie rządzących ,wpływające na budżety tych miast jest ok a moje "kontrargumenty" i moja opinia już nie są ok ?
Moderuje nie moderuje ,możesz zgłosić (wykrzyknik obok posta) -Cytat -Zgłoś post -Użyj tego formularza, aby zgłosić wybrany post do moderatorów i administratora. Powinieneś to zrobić tylko wtedy, jeśli ta wiadomość łamie postanowienia regulaminu forum - koniec cytatu .

novack napisał(a):Dopóki "właścicielem" Zagłębia będzie czynny i agresywny polityk, to trudno będzie na forum oddzielić te dwie jego role.


Dokładnie .I to polityk który zaangażowany jest w spór polityczny a który według wszelkich zasad powinien legitymację partyjną na czas kadencji schować do szuflady a nie uczestniczyć w jakiś happeningach .

Ps Przecież możesz django ignorować i nie czytać ,zobaczysz posta pisanego przez Rudi ,olej i przewiń stronę ,ani mnie tym nie urazisz ani nie poczuję się zlekceważony :-)
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1879
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez django 2019-08-12, 11:58 am

Zrobisz se jak tam będziesz chciał. Przecież nie będę leciał do moderatorów których nie ma, bo nie potrafisz uszanować prośby o nierzyganie polityką w tematach do tego nieprzeznaczonych.
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez RUDI 2019-08-12, 12:11 pm

django napisał(a):Ale przecież na tematy typu LGBT.....

No oczywiście ja mam nie wchodzić na te tematy ale koś może pakować LGBT do sportu ? jak ktoś robi sobie jaja z herbu klubu to ja mam się nie odzywać bo to jest "polityczne" i nie ma nic wspólnego z przyszłością ? A może polityczne będą moje wypowiedzi gdyby kiedyś Zagłębie grało w takich koszulkach ? I mam zakładać "nowy temat" aby wyrazić swoją opinię ?
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1879
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników