Przyszłość Zagłębia

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez petromar 2024-04-03, 7:38 pm

jest po polsku......jeśli do mnie pisałeś :)
petromar
 
Posty: 837
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm


Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Adamek182 2024-04-03, 8:04 pm

W sedno petromar. Watek pominięty. Dzisiaj czytam te wypociny i wydaje mi się że wszyscy dumni biegają bo uratowali Zaglebie. Tylko ze to jest pogrzeb. A w najlepszym wypadku powrot do tego co było i jest od lat.
Adamek182
 
Posty: 750
Dołączył(a): 2007-11-11, 12:11 am

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Tomcjo 2024-04-03, 8:38 pm

Wszelkie żale proponuje zgłaszać do przedstawiciela kibiców w zarządzie wybranego przez jaśnie panującego nieomylnego wszechwiedzącego Arkadiusza dziurawe portki Chęcińskiego . :lol:
Zaorać i zacząć od zera
Tomcjo
 
Posty: 7049
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez petromar 2024-04-03, 9:10 pm

Druga sprawa jest fakt całego zajścia- zdarzenia,nie wiem czy jest on przypadkowy akurat teraz,,, nikt nie zaryzykuję wejścia w taki klub, a kto się z takiego obrotu spraw najbardziej cieszy ...odpowiedź znamy wszyscy , dziennikarz,pożyczkodawca oraz imperator.... Czyli dalej bez zmian , tzn bez zmian dla nich ...dla części kibiców również tych jak to się mawia kumatych :-)
petromar
 
Posty: 837
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez STACH PL 2024-04-04, 12:57 pm

Hallo czy leci z nami pilot ?

Ja jestem ciekaw co na to wszystko Rada Nadzorcza i właściwie kto w niej zasiada ?

jakiÅ› komentarz :twisted:
STACH PL
 
Posty: 728
Dołączył(a): 2004-03-04, 5:47 pm
Lokalizacja: OSTROWY GÓRNICZE /ŚRÓDMIEŚCIE

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Adam1906 2024-04-04, 1:10 pm

W dniu wczorajszym na facebooku pojawił się taki oto wpis:

Obrazek
Obrazek

Nadmieniam, że zgodnie z prawem co roku współwłaściciele muszą decydować o dalszym istnieniu Spółki, a poruszone w tym wpisie zadłużenie krótkoterminowe to, o ile dobrze pamiętam, głównie pożyczki od Spółek miejskich. Poniżej wklejam screen z dokumentu żródłowego w postaci sprawozdania finansowego:

Obrazek

Jest jeszcze jedna "ciekawa" sprawa, której chyba Przemek Toporek nie zauważył. Otóż aby zmniejszyć olbrzymie straty z wielu poprzednich lat umarzano akcje gminy opiewające na grube miliony złotych. W skrócie: gmina Sosnowiec daje pieniądze, w zamian obejmując nowe akcje i zwiększając swój udział w klubie. Ale że część z tych akcji jest póżniej umarzana, gmina nie będzie ich nigdy w stanie sprzedać, a włożona w ten sposób kasa idzie tym samym w dym. Zrobiono tak między innymi w 2022:

Obrazek

Z tego co wynika z KRS w latach 2022-2023 dokonano obniżenia kapitału poprzez umorzenie akcji gminy Sosnowiec na łączną kwotę blisko 29,5 miliona złotych. Jeżeli "doliczę" się, ile tego było w latach poprzednich, to podam kwotę, ale wstępnie wychodzi na to, że chyba możemy mówić o sumie kilkudziesięciu milionów.

A my tymczasem spadamy z hukiem i w tragicznym stylu na 3 poziom rozgrywkowy... ;-(
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez GrubyPerez 2024-04-04, 2:06 pm

Adam1906 napisał(a):W dniu wczorajszym .....


August już dawno o tym pisał- to go uznali za pierdziela co się przyperdziela...
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez GrubyPerez 2024-04-04, 2:08 pm

Jutro otwarcie kopert - może jednak cały ten burdel który wypłynął wbrew pozorom zmieni stanowisko DLL - i oferta jednak wpłynie? ;-) :idea:
Adam, weź no tam zadzwoń do kolegi co zna kolegę ;)
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez novack 2024-04-04, 2:16 pm

W niedzielę zabetonujemy układ na kolejne 5 lat, a po kolejnych 5 latach przedawnione będzie to, co ma być przedawnione.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez GrubyPerez 2024-04-04, 2:59 pm

novack napisał(a):W niedzielę zabetonujemy układ na kolejne 5 lat, a po kolejnych 5 latach przedawnione będzie to co ma być przedawnione.



tu akurat wynika to raczej z braku jakiegokolwiek poważnego kontrkandydata
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Tomcjo 2024-04-04, 6:53 pm

Konkurencja nawet nie próbuje wygrać z Chęcińskim . Nawet nie opowiadają bzdur żeby pozyskać pare głosów na kibicach Zagłębia . Sołtys wygra choć nie jest nawet mniejszym złem tylko jeźdźcem apokalipsy na osiołku . :lol:
Zaorać i zacząć od zera
Tomcjo
 
Posty: 7049
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Adamek182 2024-04-04, 8:29 pm

Zagłosujesz za zaoraniem Zagłębia tylko dlatego , żeby pijawki nie miały? Patrząc na tempo odradza nią się pilki w sosnowcu - za mało mi życia zostało. Tym bardziej boli mnie to, co się wydarzyło w ostatnich dniach. Teraz nowa miotła i będzie naprawdę dziwne jezeli nie wygrają tego meczu. Zwolnili trenera, muszą pokazać że z innym potrafią (choc nie potrafili z poprzednimi dwoma). Z łagodnym-kierujący się sercem, z nazelowanym - kierujący się ... Nie wiem, i z tym za ostrym na końcu. Smutni bo ich miał za pizdy. Moze dlatego że grali jak pizdy. Ale popatrzcie na Sokoła. Gość gra pieknie, nie marudził, tylko zapierd@lał. Gral coraz lepiej z meczu na mecz, niezależnie od pozycji. Wystarczyło chcieć i nie marudzić. On na tym wygral. Od przyszłego sezonu ekstraklasa. Ale....nie nakręcam się . Wystarczy już nerwów.
Adamek182
 
Posty: 750
Dołączył(a): 2007-11-11, 12:11 am

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez GrubyPerez 2024-04-04, 9:29 pm

Adamek182 napisał(a):Wystarczy już nerwów.


też mam takie marzenie
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez robus1906 2024-04-04, 11:14 pm

GrubyPerez napisał(a):Jutro otwarcie kopert - może jednak cały ten burdel który wypłynął wbrew pozorom zmieni stanowisko DLL - i oferta jednak wpłynie? ;-) :idea:
Adam, weź no tam zadzwoń do kolegi co zna kolegę ;)


Jak by Chęciński dał grunty to tak by pewnie było
robus1906
 
Posty: 159
Dołączył(a): 2008-08-18, 5:34 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez novack 2024-04-05, 9:16 am

Moim zdaniem nie ma sensu teraz zatrudniać jakiegoś przypadkowego trenera tylko na dokończenie rundy, bo już nie gramy o uratowanie ligi. Trzeba teraz, już zatrudnić trenera, który zostanie na nowy sezon i już od dziś będzie odbudowywał drużynę i budował na nowy sezon. Niech w tych ostatnich kolejkach w lidze sprawdzi przydatność młodych do nowego sezonu, niech za wczasu rozejrzy się za nowymi, ambitmymi grajkami, którym się będzie chciało grać. Takiego trenera powinien poszukać i zatrudnić już nowy prezes, a nowego prezesa nie szukałbym daleko, bo jest w hokenowym Zagłębiu i jak sam mówił jego celem jest praca w piłkarskim Zagłębiu. Moje typy na prezesa, to Pan Pietrzyk, a na trenera Feio.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron