Przyszłość Zagłębia

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez RUDI 2019-11-30, 10:31 pm

Adam1906 napisał(a):Podobno właścicielem 3kolorów nie jest już pan Rafał Lis, bo nowy Wiceprezes znalazł w papierach takie wały finansowe, że głowa puchnie.

Nie znam się ;-) ,ale się wypowiem :) Ta knajpa zawsze mnie "zadziwiała" ,byłem tam kilkukrotnie i zawsze mnie zastanawiało jak ona funkcjonuje i na jakich zasadach to się komuś opłaci "trzymać"? człowiek trochę "pobujał się po tym eleganckim świecie lokali sosnowieckich"(każdej kategorii) i wie że tam po prostu aż "śmierdzi" z daleka jakimś wałkiem .
Ps Ale może przyjedzie kołtun z TVN(po znajomości) i ją wyprowadzi na prostą ? to i może oprócz regionalnych dań zagłębiowskich (rolada ,wodzianka itp) to normalnego piwa się będzie można napić przy okazji pobytu np na sparingu Zagłębia ?
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am


Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez achter 2019-12-01, 9:20 am

August napisał(a):
Adam1906 napisał(a):Wróbelki mieszkające na terenie Ludowego ćwierkają, że nowy wiceprezes Zagłębia Sosnowiec Łukasz Kozakowski dokopał się takich brudów w papierach, że:

1. Sam zapragnął złożyć dymisję ze swojego stanowiska.
2. Jest namawiany do złożenia dymisji przez osoby, które poczuły się działalnością nowego wiceprezesa zagrożone.

Niezależnie od prawdziwości takich doniesień jestem ciekaw zdania na ich temat Kolegów Achtera, Pete ZS, Adamek, Tadek Wiśniewski i innych Wielbicieli talentów Prezesa Wszechczasów i jego ekipy.

Jeszcze raz przypomnę kolego August: nie jestem wielbicielem prezesa i jemu podobnych. Ale wkurza mnie to, że ktoś coś zaćwierkał czyli zaplotkował i jest od razu nawalanka na prezesa. Nie znamy szczegółów, nie wypowiadam się. Jeśli ćwierkający ją zna a jest to wbrew prawu powinien udać się w wiadome miejsce, jeśli tego nie robi, jest to zwykła przepychanka osób mających ambicje w klubie. Dowalić komuś aby samemu awansować w hierarchii ważności w klubie i nie chodzi tu o zajmowane stanowiska . Oto moje zdanie
achter
 
Posty: 356
Dołączył(a): 2007-06-24, 4:09 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - śródmieście

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2019-12-01, 10:38 am

Ależ jesteście Kolego Towarzyszu Achter wręcz wyjątkowym wielbicielem charakteru i uroku osobistego Pana Prezesa dość mocno zaimpregnowanym na wszelkie argumenty bo w jakichkolwiek dyskusjach klepiesz Waść jedno i to samo o doniesieniu do prokuratury. A spieszę wyjasnić, że owe wróbelki od lat potwierdzają swoją wiarygodność bo zdecydowana większość się sprawdza a to trzeba mieć na uwadze. Po wtóre owe brudy mogą dotyczyć sytuacji finansowej niekoniecznie niezgodnej z prawem. A członkowie zarządu poniszą określoną odpowiedzialność za reprezentowanie spółki. O dajrektorze Lisie było słychać już w pierwszych tygodniach sprawowania funkcji przez Wiceprezesa wiec dla mnie wróbelki mają swoją wiarygodność
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez achter 2019-12-01, 11:05 am

August napisał(a):Niezależnie od prawdziwości takich doniesień

Mimo wszystko masz wątpliwości a tego towarzysza byś sobie darował. Chciałeś znać moje zdanie to je znasz a teraz mnie ubliżasz. I do tego "właśnie służy to forum" aby pokazać kto zna się lepiej, lepiej wie, lepiej wyciąga wnioski, kto jest gorszy, kto nie zasługuje aby pisać, w innym tonie niż główny nurt przewodni tego forum. Aby szydzić z tych co są powściągliwi w wypowiadaniu oskarżających tonów. I tym sposobem powstaje podział na lepszych i gorszych, na tych swoich i tych innych (czytaj wielbicieli prezesa) Nieważne, że mnie też zależy na dobru Zagłębia, aby wróciło do blasku chwały. To kolega August wyznacza standardy, kto jest prawomyślny kto zasługuje na jego przychylność. Nie akceptuje argumentów nie po jego myśli, ustawia swoich kontrforumowiczów na obśmianie i skutecznie dzieli kibiców na tym forum.
achter
 
Posty: 356
Dołączył(a): 2007-06-24, 4:09 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - śródmieście

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez achter 2019-12-01, 11:12 am

August napisał(a):Po wtóre owe brudy mogą dotyczyć sytuacji finansowej niekoniecznie niezgodnej z prawem.

Więc przyznajesz, że może chodzić o ambicje, o urażoną dumę, o chęci bycia ważniejszym itp. Ale co tam ważne aby mnie przywalić
achter
 
Posty: 356
Dołączył(a): 2007-06-24, 4:09 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - śródmieście

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez achter 2019-12-01, 11:36 am

Kolego August nie chodzi Ci o ciekawość mojego punktu widzenia. Szukasz zaczepki aby swoim lingwistycznym pisaniem ukazać swój talent i swoisty poziom inteligencji. Proszę Cię nie wplątuj mnie w swój interes pokazania wyższości Twojej nad innymi. Jesteś dumny i zadowolony z siebie, że masz tyle fanów swojej osoby. Proszę Cię jeszcze raz, daruj sobie te wypady co do mojej osoby.
achter
 
Posty: 356
Dołączył(a): 2007-06-24, 4:09 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - śródmieście

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2019-12-01, 11:41 am

achter napisał(a):Więc przyznajesz, że może chodzić o ambicje, o urażoną dumę, o chęci bycia ważniejszym

To ma tyle wspólnego z tym co napisałeś co z pogodą na Vanuatu. Masz do mnie pretensje o to, że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. I przestań płakać i użalać się nad sobą. Zamiast samemu ubliżać , klepać jedno i to samo spróbowałbyś przynajmniej merytorycznej dyskusji. Ktokolwiek mnie zna, wie że jestem na nią otwarty. Co najmniej kilkakrotnie grzecznie Ci wyjaśniałem dość konkretnie i wręcz łopatologicznie kilka kwestii, do których albo nie raczyłeś się odnieść, do czego masz oczywiście prawo i swoją wolę albo właśnie próbowałeś wciskać jedne i te same kity. Swoją drogą, z tego co słyszę, na drugim forum też już od dawna nie chwalą Prezesa i działaczy.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez achter 2019-12-01, 1:12 pm

August napisał(a):To ma tyle wspólnego z tym co napisałeś co z pogodą na Vanuatu. Masz do mnie pretensje o to, że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. I przestań płakać i użalać się nad sobą. Zamiast samemu ubliżać , klepać jedno i to samo spróbowałbyś przynajmniej merytorycznej dyskusji. Ktokolwiek mnie zna, wie że jestem na nią otwarty. Co najmniej kilkakrotnie grzecznie Ci wyjaśniałem dość konkretnie i wręcz łopatologicznie kilka kwestii, do których albo nie raczyłeś się odnieść, do czego masz oczywiście prawo i swoją wolę albo właśnie próbowałeś wciskać jedne i te same kity. Swoją drogą, z tego co słyszę, na drugim forum też już od dawna nie chwalą Prezesa i działaczy.

A prosiłem...
achter
 
Posty: 356
Dołączył(a): 2007-06-24, 4:09 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - śródmieście

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2019-12-01, 1:59 pm

achter napisał(a):A prosiłem...

A wielokrotnie proponowałem....
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez zaglebie32 2019-12-01, 9:32 pm

Od pewnego czasu się nie wypowiadam tylko czytam.Ale działania pewnych i osób i niektóre osoby na tym forum popchneły mnie do tego wpisu.Za rządów pana prezesa mieliśmy ponad 100 piłkarzy i 16 trenerów.Tak tak dobrze czytacie.Z tych 100 7 lub 8 wypełniło kontrakt do końca czyli grało.Ilu dopłacono za rozwiązanie kontraktu tego nie da sie policzyć.W międzyczasie ktoś tam dom wybudował, ktoś samochodziki zmieniał,ktoś działeczki kupił.Oczywiście z pensji z miasta.Ludzie ocknijcie się w końcu nie bedzie żadnej przyszłości Zagłębia w tym składzie zarządzającym.Jeszcze mógłbybym napisać jakie kwoty kontraktów były realizowane przez Zagłębie.Ale nie napiszę,Szkoda mi zdrowia kolegów z forum.Powiem tyle a wiem co mówie,że rozumiem władcę Sosnowca że nie wypierdolił na zbity pysk Marcinka.Tylko mogą mieć problem za chwilę bo niestety kasa przestała się zgadzać co poniektórym i dużo kłapią dziobem nie tylko w knajpach.Coż kończąc ten post życzę wiele zdrowia wszystkim fanom,na meczu się nie zobaczymy bo mając wiedzę nie poniże się do wspierania choćby złotówką obecnych władz klubu.Po 40 latach pobytu na Ludowym nadszedł czas na bunt.I nie trafia do mnie tekst ,że kibicem się jest na dobre i złe.To już było , mam nadzieję ,że szybko wróce na Zagłębie.Pozdrawiam serdecznie
zaglebie32
 
Posty: 133
Dołączył(a): 2008-11-01, 9:53 am

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2019-12-01, 9:39 pm

zaglebie32 napisał(a):Jeszcze mógłbybym napisać jakie kwoty kontraktów były realizowane przez Zagłębie

Mimo wszystko chętnie bym się dowiedział. Trochę w życiu przeżyłem. Z Zagłębiem. Dlatego nie obawiałbym się o własne zdrowie w tym przypadku.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Tomcjo 2019-12-07, 5:52 pm

Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2019-12-07, 6:55 pm

Tomcjo napisał(a):https://youtu.be/ZxhCvEyHc-M

Na wiosnę minie 30 jak ten herb przestał być aktualny
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Tomcjo 2019-12-07, 8:10 pm

Cholera ! Stary jestem ale to był mój ulubiony
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez RUDI 2019-12-08, 1:38 am

August napisał(a):Na wiosnę minie 30 jak ten herb przestał być aktualny

Cholera jeszcze do niedawna taki ręcznik był w moich "zakamarkach" ukryty ,oby go "najmilejsza" po zrobieniu zdjęcia (kilka lat temu ) nie wyrzuciła (trochę się sypał ;-) ) Ps. zdjęcie robione dla kogoś coby pokazać jakie sekcje były w Zagłębiu i jaki był wtedy "marketing" :) ,takie gadżety dawano w zakładach pracy ,pochodzi chyba z KBO ?Herb trochę inny(chyba starszy) ale też wiekowy ;-)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: novack