Przyszłość Zagłębia

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez hanson 2024-03-13, 9:40 am

Adam1906, jak się odniesiesz do całej sytuacji? coś cicho się zrobiło na naszym forum.
hanson
 
Posty: 149
Dołączył(a): 2009-04-12, 10:29 pm


Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Lars 2024-03-14, 12:51 am

hanson napisał(a):Adam1906, jak się odniesiesz do całej sytuacji? coś cicho się zrobiło na naszym forum.


Wróbelki chyba przestały ćwierkać. Adam, co jest?
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2254
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Adamek182 2024-03-14, 10:49 am

Ucichło. Ja jestem przyzwyczajony, często po moich postach nastaje cisza. Wiecie, jeden wpis wywraca do góry nogami porządek na forum. Jednocześnie ujawniają mega smród w biurach ZS. Cały hejt na R.C napędzany przez M.J,. Ile osób łykneło przynętę? Ilu zarzucalo wędkę? Może by zapytać R.C czy serio odpuścił. Jest dosyć otwartym gosciem ktory lubi wszystko co w sieci wiec może Facebook owi forumowicze zadadzą mu pytanie na tych jego profilach?
Adamek182
 
Posty: 748
Dołączył(a): 2007-11-11, 12:11 am

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Tomcjo 2024-03-14, 12:10 pm

Cisza bo gdy to czego każdy się domyślał okazało się prawdą to wszystkim szczęki opadły . Klub mimo nadmiaru pieniędzy idzie na dno . Co tu dodać , nie tego oczekiwaliśmy .
Zaorać i zacząć od zera
Tomcjo
 
Posty: 7048
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Adam1906 2024-03-14, 1:21 pm

hanson napisał(a):Adam1906, jak się odniesiesz do całej sytuacji? coś cicho się zrobiło na naszym forum.

Mówisz o tym wpisie na FB? Po kolei: sprawa długu Zagłębia wobec Książka: prawda. Sprawa farmy trolli Jaroszewskiego: bzdura. Sprawa pomówień wobec redakcji 100%ZS: piramidalna bzdura. Co do reszty poruszonych przez tego kogoś spraw, czyli między innymi wycofania się z przetargu Collinsa czy też menadżerskiej stajni Jaroszewskiego, to nie będę się wypowiadał, bo na powyższe tezy najzwyczajniej w świecie nie mam potwierdzonych informacji.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Adam1906 2024-03-14, 1:26 pm

Adamek182 napisał(a):Ucichło. Ja jestem przyzwyczajony, często po moich postach nastaje cisza. Wiecie, jeden wpis wywraca do góry nogami porządek na forum. Jednocześnie ujawniają mega smród w biurach ZS. Cały hejt na R.C napędzany przez M.J,. Ile osób łykneło przynętę? Ilu zarzucalo wędkę? Może by zapytać R.C czy serio odpuścił. Jest dosyć otwartym gosciem ktory lubi wszystko co w sieci wiec może Facebook owi forumowicze zadadzą mu pytanie na tych jego profilach?

Przestań powielać jakieś bzdury, bo nie ma żadnej farmy trolli Jaroszewskiego. A co do pana z telewizji, to darujmy sobie tego człowieka. Moim zdaniem powinien spi@rdalać z Zagłębia na drugi koniec wszechświata, bo jak faktycznie on zostanie nowym właścicielem, to najzwyczajniej w świecie będzie się bawił w prowadzenie klubu za miejskie pieniądze, a Zagłębie zleci w następnym sezonie z drugiej do trzeciej ligi, i oby póżniej nie poleciało dalej...
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Adamek182 2024-03-14, 2:32 pm

Słuchaj Adam. Co rusz, na forum wielokrotnie powielane są bzdury. Powielane dopóki nie zostaną zdementowane. W internecie dosyc ciezko zweryfikować czy to fakty, czy fikcje. Wracają do Collinsa, w dalszym ciągu uważam że gdyby przejęcie stało się faktem, nie byłoby to najgorsze, wręcz napisze - na bank byłoby lepiej niż jest. Jeżeli uważasz że wskoczy tu inwestor który od strzała wpompuje grube miliony to.....k#$w@ chłopie, obudź się. W Polsce były może z 3 takie przypadki na ostatnie 30 lat. I mowimy o przejeciach firm (klubów) z tradycjami, wynikami itd(poza wieczysta i groclinem-ale to naprawdę wyjątkowe akcje i na taki na bank bym nie liczył). Których głównym problemem były finanse. Owszem, Zaglebie jest marka. Ale aktualnie marka kojarzona z przekretami, z dziwnymi akcjami, i chooj wie czym innym leżącym w szafie. Malo kto pamięta o pozytywach mówiąc o ZS. Za to argument z zabawa w posiadanie klubu? Każdy kto kupi klub, zrobi to z kaprysu, chęci zabawy. Nikt o zdrowych zmysłach nie kupi klubu dla zysku, bo to w naszych realiach raczej się wyklucza. Kluby, generują straty. Czy trzeba być znawca futbolu żeby posiadać klub? Absolutnie nie. Trzeba mieć kasę, chęci, pomysł, plan. Najlepiej wszystko na raz. Ale rzadko jest właśnie tak. Wiec jezeli masz checi, pomysł i trochę kasy? Zapraszam. Spróbuj. Czy wolę DL? Tak, ale coś chyba w tym temacie ucichło. Jeszcze jedna ważna rzecz. To nie Ty wybierzesz kogoś kto kupi ZS. Nie Ja, nikt z forum. I dodam że mam nadzieję że też nie ACh. Kupi ten, kto przystapi do przetargu i go wygra. Tego, którego warunki ogłoszone zostały nie tak dawno, a krytykowane były zanim jeszcze powstały. A może go wygrać każdy, włącznie z wanna. Zawsze można unieważnić taki przetarg, jeżeli wychwycisz wcześniej że coś jest nie tak. Ale to już gadanie o oczywistych oczywistościach. O czym jeszcze chciałem wspomnieć? O tych transferach. Czyli o możliwym działaniu możliwego właściciela. Skoro w dwa tygodnie zaopatrzył nas w trenera, sztab i pilkarzy którzy są w stanie grać lepiej od poprzedniego skladu to co będzie jak dasz mu więcej czasu i pełna kontrolę? Na świecie jest wiele przypadków gdzie celebryta, aktor, modelka czy inne gwiazdy, nie koniecznie bogacze przejmowali kluby. Efekty? Rozne, nie do przewidzenia. Anglia i aktor z "Wiecznego Studenta"? Wow, jest fajnie. W Warcie chyba była ta modelka? Niby nie poszło do końca tak jak miało, ale gdzie są teraz? Oczywiście, tak na chłopski rozum. Naprawdę nie widzicie że te chłopki graja lepiej po 4 meczach niż poprzedni sklad? Owszem, wyniki dalej mierne ale mowimy o grze. Z meczu na mecz lepszej. Ja liczę na sensacje w Gdańsku, ale jak wielokrotnie pisałem - jestem niepoprawnym optymistą.
Adamek182
 
Posty: 748
Dołączył(a): 2007-11-11, 12:11 am

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez petromar 2024-03-14, 4:08 pm

Adam na serio w int.....x-ie tak na Ciebie naskoczyli żebyś nie pisał już nic ??
Naprawdę bez urazy ale dajmy sobie spokój z tym , po czasie i tak te rzeczy wyjdą ;-)
Ja tylko napiszę króciutko jak dorwą się do układu wiadome osoby to .... szkoda pisać ....
petromar
 
Posty: 836
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Tomcjo 2024-03-15, 1:05 pm

Czy wróbelki ćwierkają ze oprócz Collinsa ktokolwiek wystartuje w przetargu czy to już wynik jest rozstrzygnięty jak wiatraki od bankruta Siemensa ?
Zaorać i zacząć od zera
Tomcjo
 
Posty: 7048
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Adam1906 2024-03-15, 2:19 pm

petromar napisał(a):Adam na serio w int.....x-ie tak na Ciebie naskoczyli żebyś nie pisał już nic ??
Naprawdę bez urazy ale dajmy sobie spokój z tym , po czasie i tak te rzeczy wyjdą ;-)
Ja tylko napiszę króciutko jak dorwą się do układu wiadome osoby to .... szkoda pisać ....

Bez przesady :lol: Raz dosapał się miłościwie nam panujący, ale jestem przyzwyczajony, że jak wrzucasz jakieś niewygodne dla nich rzeczy, to najprościej jest zarzucać ci, że jesteś hejterem, kundlem itp. Po prostu mam obecnie w cholerę roboty i nie za bardzo mam czas wrzucać jakieś dłuższe posty, ponadto ile można patrzeć na syf, jaki zrobiono przez ostatnie lata w naszym klubie, więc czasami też mam tego wszystkiego dość, że nawet pisać się nie chce ;-)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez kanciak 2024-03-18, 5:42 pm

Z Grupy Zaglebiowski Fanatyzm
Dzisiaj rozmawialiśmy z autorem słynnego już komentarza o pożyczkach ZS.
Potwierdził on wszystko co napisał wcześniej i dodał, że Colins miał związane ręce i nie mógł wyłożyć na transfery bo zaraz po konferencji p.Książek "poczuł" pieniądze i zażądał zwrotu pożyczki a konta zostały zajęte przez komornika.
Ciekawe, że według niego Chackiewicz zarabia ok 15 tys euro i jest to finansowane z kieszeni R.C.
Podobno płaci także wynagrodzenie jedenemu z nowych nowych zawodników.
Dodał, że kupnem akcji zainteresowany był jeszcze jeden z polskich biznesmenów, z czołówki Forbes ale go zniechęcono..
Colins chciał poprzez Akademię ominąć Książka i wyłożyć na transfery ale nie byłoby to zgodne z prawem.
Reasumując ja nie oceniam co jest prawdą a co fałszem ale bardzo ciekawe informacje ma ta osoba.
kanciak
 
Posty: 210
Dołączył(a): 2009-07-10, 9:05 am

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez wojtaszko 2024-03-18, 6:00 pm

Marcinek pożyczał na prawo i lewo po różnych spółkach i osobach to teraz są tego efekty proponuję jeszcze Panu Książkowi więcej składać życzeń i tym podobnych akcji. To jest w głównej mierze wina naszego Imperatora i mamy co mamy a po spadku może być jeszcze gorzej bo raz nie będzie kim grać a dwa to ta liga jest dopiero trudna i niewdzięczna a nakładów finansowych będzie trzeba więcej żeby zlepić jakiś sensowny skład a podróże też nie będą bliskie
wojtaszko
 
Posty: 1280
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez hanson 2024-03-18, 9:09 pm

Nawiązując do dzisiejszego mojego wpisu... który przypadkowo zgrał się z tym wątkiem... psioczycie na Collinsa a jeśli wpis jest prawdziwy to chłop z własnej kieszeni opłaca trenera w kwocie ok 80 tys zł miesięcznie + piłkarza w dodatku nie mógł a chciał wyłożyć kasę na transfery, ale Książek zablokował taka możliwość To by tłumaczyło takie a nie inne transfery pilkarzy bo był zablokowany. A tu ochoczo z forum słychać głosy żeby Collins wypierdalał albo ze jest golodupcem:-)
hanson
 
Posty: 149
Dołączył(a): 2009-04-12, 10:29 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Adam1906 2024-03-18, 10:23 pm

Nadal podtrzymuję moje zdanie, żeby stąd wypierdalał. I najlepiej od razu niech zabierze ze sobą tego Chackiewicza i resztę jego bandy.

Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez hanson 2024-03-18, 10:49 pm

Adam a może książek powinien wypierdalać? Bo jeśli to prawda, to jego wina że takie transfery a nie inne i rezultaty...
hanson
 
Posty: 149
Dołączył(a): 2009-04-12, 10:29 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników