Przyszłość Zagłębia

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez petromar 2022-11-21, 5:53 pm

Ale rączki zaciera zaciera ....
petromar
 
Posty: 819
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm


Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2022-11-21, 5:59 pm

Skoro masz takie informacje, nie będę się spierał . To będzie seppuku dla klubu
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez jondek 2022-11-23, 12:10 pm

Czy ktoś jeszcze pilotuje ten samolot o nazwie ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC ? :redface: :twisted:
jondek
 
Posty: 1251
Dołączył(a): 2010-10-14, 11:34 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2022-11-27, 6:04 pm

August napisał(a):Szanowny kol. Blajpios. Gdyby nie 3 mln rocznie z Miasta to klub by dawno upadł. Tak nawet pisze - czarno na niałym- biegły rewident wynajęty przez Spółkę. Klub nie ma praktycznie majątku- kapitału zapasowego. Orezes stworzył jedynie rezerwy na spłatę wymagalnych zobowiązań. Ma spore długi i straty. Co roku Walne - zgodnie z ksh - musi podejmować uchwały co do dalszego istnienia spółki. A to, że kapitał akcyjny wynosi kilkadziesiąt mln zł nie ma znaczenia. Aby miarodajne ocenić klub ktoś musiałby zlecić wykonanie analizy „due dilligence” ale na chwilę obecną nie dałbym wiele aniżeli symboliczną kwotę za klub który w perspektywie może mieć za priorytet walkę o utrzymanie na zapleczu ekstraklasy


Jakżeż nadal aktualne pomimo upływu połowy dekady
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez novack 2022-12-08, 11:32 am

Wie ktoś może jak wczoraj wypadli nasi najstarsi juniorzy w tych tak hucznie zapowiadanych sparingach?
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5701
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Adam1906 2022-12-08, 5:00 pm

Ciekawe, bardzo ciekawe (z drugiego forum):

BuBy napisał(a):To i ja dorzucę jeszcze info od ćwierkających wróbelków ;-)

Jeśli ktoś myślał że Car zwolnił Girka dla dobra Zagłębia, to może sobie to włożyć między bajki. Girek miał poważną kosę z Dudkiem, i nie zgadzał się absolutnie na jego powrót. Skowronek został tak długo, bo najpierw trzeba było wyjebać Girka, żeby upchnąć Dudka, który dogadany był z Carem już od bardzo dawna - praktycznie zaraz po odejściu z Sandecji. Ostatnią przeszkodą był Pawłowski, który również ma kosę z Dudkiem, ale widocznie dał się przekonać Carowi. Jeśli faktycznie były jakieś rozmowy z Dziółką czy Saganowskim, to był pic na wodę, bo trener był wybrany od września.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6803
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez petromar 2022-12-08, 5:27 pm

Z moich źródeł akurat mam info że żadnej kosy z Girkiem Zelowany nie ma(kosę to podobno Girek miał sporą z menagerami szrotu,kolegami Marcina, i z nim samym - Pawłowski jak najbardziej, ogólnie powoli Pawłowski zaczął się czuć w naszym klubie jak WIELKI PAN - wystarczy porozmawiać z innymi piłkarzami co o nim sądzą, od osoby która bezpośrednio przez dłuższy czas miał z nim styczność poza klubem wiem że to gbur i mruk totalny a klub Zagłębie ma szczerze głeboko w dupie - oczywiście poza zarobkami ktre ma na bardzo dobrym poziomie.
petromar
 
Posty: 819
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Adam1906 2022-12-08, 6:01 pm

Bo Szymon Pawłowski zamiast zająć się graniem, wolał bawić się w biznesy z Grzegorzem Książkiem i mamy, co mamy, czyli zamiast pilkarza, faceta zajmującego się trzepaniem kasy w restauracji "Siedlisko Stawiki". Co do Girka to wiem, że nawzajem nie cierpią się z Jaroszewskim, ale Girek to w ogóle jest facetem, który sam lubić się nie da, nie mówiąc już o jego wybujałym ego, które jest większe od odległości Ziemi do Słońca. Zarówno jeden jak i drugi nie nadawał się na prezesa i z obydwoma Zagłębie nie miało żadnych szans stać się prawdziwe zawodowym klubem. Tu mnie nie przekonasz, że Girek był lepszy od Jaroszewskiego, bo obydwaj nigdy nie powinni zostać prezesami naszego klubu. Tu jest potrzebny prawdziwy fachowiec, a nie nominat prezydenta miasta.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6803
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez robus1906 2022-12-08, 11:03 pm

Adam1906 napisał(a):Bo Szymon Pawłowski zamiast zająć się graniem, wolał bawić się w biznesy z Grzegorzem Książkiem i mamy, co mamy, czyli zamiast pilkarza, faceta zajmującego się trzepaniem kasy w restauracji "Siedlisko Stawiki". Co do Girka to wiem, że nawzajem nie cierpią się z Jaroszewskim, ale Girek to w ogóle jest facetem, który sam lubić się nie da, nie mówiąc już o jego wybujałym ego, które jest większe od odległości Ziemi do Słońca. Zarówno jeden jak i drugi nie nadawał się na prezesa i z obydwoma Zagłębie nie miało żadnych szans stać się prawdziwe zawodowym klubem. Tu mnie nie przekonasz, że Girek był lepszy od Jaroszewskiego, bo obydwaj nigdy nie powinni zostać prezesami naszego klubu. Tu jest potrzebny prawdziwy fachowiec, a nie nominat prezydenta miasta.


Zgadzam się w stu procentach i tez mam swoje zdanie na temat Jaroszewskiego jak Boguś Lesnodorski pomagał to Jaroszewski mial Parasol i mial wyniki,jak Boguś przestał być właścicielem Legi to
Jaroszewskiemu zamknął się parasol i wiedza jak się zarządza Firma
robus1906
 
Posty: 159
Dołączył(a): 2008-08-18, 5:34 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez GrubyPerez 2022-12-12, 5:47 pm

Damian Wróbel odchodzi z Zagłębia
12 grudnia 2022
Damian Wróbel nie jest już Dyrektorem ds. Rozwoju Klubu. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron.

(?)

reszta:
https://zaglebie.eu/wpisy/damian-wrobel ... -zaglebia/
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1379
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez petromar 2022-12-12, 6:07 pm

GrubyPerez napisał(a):Damian Wróbel odchodzi z Zagłębia
12 grudnia 2022
Damian Wróbel nie jest już Dyrektorem ds. Rozwoju Klubu. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron.

(?)

reszta:
https://zaglebie.eu/wpisy/damian-wrobel ... -zaglebia/


Ale liczba ptaków się zgadza bo jest Dudek , swoją drogą co on miał robic ten Wróbel?pytam co miał robić a nie robił celowo?
petromar
 
Posty: 819
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez GrubyPerez 2022-12-12, 6:27 pm

petromar napisał(a):
GrubyPerez napisał(a):Damian Wróbel odchodzi z Zagłębia
12 grudnia 2022
Damian Wróbel nie jest już Dyrektorem ds. Rozwoju Klubu. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron.

(?)

reszta:
https://zaglebie.eu/wpisy/damian-wrobel ... -zaglebia/


Ale liczba ptaków się zgadza bo jest Dudek , swoją drogą co on miał robic ten Wróbel?pytam co miał robić a nie robił celowo?


są tu ludzie bliżej klubu, może wytłumaczą. Ja nie znam człowieka, CV miał bogate gdy trafiał do Akademii. Że został Dyrektorem d/s rozwoju klubu - dowiedziałem się po rozwiązaniu umowy. Czy to oznacza zmianę na stanowisku czy likwidację tegoż- nie wiem. Mam nadzieję że nie oznacza braku rozwoju w ogóle ;)

Uważam też- z nieco innej beczki - że klub jako taki- bez względu na to, który z Panów A nim zarządza - powinien wykorzystać zmianę trenera do poprawy atmosfery wokół klubu, tak by kibice - których coraz mniej, wszakże wciąż nie tak mało- ze spokojem przeżyli święta i z odrobiną nadziei weszli w nowy rok licząc nie tylko na nowe obiekty ale i odmienioną wizerunkowo drużynę.
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1379
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez jondek 2022-12-13, 12:16 pm

A nasz klub to zapadł w sen zimowy czy pieniądze lubią ciszę :-) ?
jondek
 
Posty: 1251
Dołączył(a): 2010-10-14, 11:34 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Lars 2022-12-13, 2:39 pm

jondek napisał(a):A nasz klub to zapadł w sen zimowy czy pieniądze lubią ciszę :-) ?


Piłkarze na urlopach, przerwa w treningach do 5 stycznia, Darek Dudek w Emiratach, Girek przekazuje obowiązki, Aleksander przyjmuje obowiązki, a Polczak siedzi na transfermarkt. Tak to w skrócie wygląda :)
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2252
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez jondek 2022-12-13, 4:38 pm

Nie ma Skowronka,skończyły się mikrocykle.Pełny luzik.I pomyśleć,że niektórzy nadgorliwcy już zaczynają treningi a nawet rozgrywają tzw.szparingi :lol:
jondek
 
Posty: 1251
Dołączył(a): 2010-10-14, 11:34 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: novack