Przyszłość Zagłębia

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2017-08-18, 11:00 pm

Żeby "live" cyganić ? Powtarzam po raz kolejny. Jest nie tylko niekompetentny ale i zwyczajnie głupi. Jak i Stanek. Poza tym mamy 21 wiek i spotkanie z Guru z Os. Piastów można zrobić w formie chatu a nie jak na wsi z sołtysem w remizie.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm


Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Tomcjo 2017-08-19, 7:47 am

[quote="Adam1906"]Czy nie macie wrażenia że, biorąc pod uwagę nie tylko dzisiejszy blamaż w Legnicy ale przede wszystkim całokształt radosnej twórczości która od około roku czasu ma miejsce w klubie Zagłębie Sosnowiec, Prezes Marcin Jaroszewski powinien pokazać, że ma jaja i zrobić spotkanie z kibicami?...[/quote]

Nie bardzo rozumiem po co spotkanie prezesa z kibicami . Jedyne co ten człowiek potrafi to wić sie jak piskorz i nawijać makaron na uszy . Bedzie pieprzyć jakie on ma plany wielkiego Zagłębia i jak to inni zawodzą wiec on biedny robaczek nic nie poradzi . Jedyne co ja chce od Jaroszewskiego to zeby natychmiast odszedł z klubu lub zeby Checinski wywalił go na ryj .
Tomcjo
 
Posty: 7044
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez patrios91 2017-08-19, 8:33 am

Drogi Blajposie . Przepraszam, że odpisuję dopiero teraz, ale jestem pochłonięty remontem i bycie online nie było mi dane. Zgadzam się. Za nowe nazwiska w obecnym zespole odpowiada trener z dyrektorem. I nadal uważam, że kilka z nich ma szansę zaskoczyć pod warunkiem, że dobrze się je pokieruje. Problem w tym, że mówię o zaledwie garstce z całej grupy nowicjuszy. Reszta to dla mnie zmarnowane pieniądze sprowadzone po koleżeńsku właśnie przez pana Banasika za zgodą pana Stanka. Wymagam celności transferowej co najmniej w 80 procentach, a nie w 30. I to jest argument decydujący o nieprzydatności w Zagłębiu Stanka i Banasika apropos konstruowania drużyny na obecny sezon. Nie przytaczam już wpadek organizacyjnych podczas sprowadzania piłkarzy. A, że z kilku nazwisk można coś wycisnąć....zasada cel pal ;-)
Co do Banasika. Nie kierowałem się intuicją i nigdy kierował nie będę w takich sporach i ocenach danego trenera. Zawsze kieruję się warsztatem i wpływem aktualnego trenera na drużynę pod względem taktycznym i mentalnym. A tu od początku Zagłębie staczało się po równi pochyłej od zeszłego sezonu aż po dzień dzisiejszy.
Nikt pretensji o otwartą opinię i trochę wiarę w lepsze jutro mieć do kolegi nie powinien ;-) Po to jest forum żeby nad trudnymi sprawami debatować i przedstawiać swoje za i przeciw. Pozdrawiam. Z wiarą na lepsze jutro ;-)
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Postprzez turku 2017-08-19, 8:37 am

Co do przyszłości Zagłębia. To ono pod tymi rządami ludzkości nie ma. I to chyba najbardziej rzeczowe podsumowanie.
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez patrios91 2017-08-19, 8:39 am

Adam1906 napisał(a):Czy nie macie wrażenia że, biorąc pod uwagę nie tylko dzisiejszy blamaż w Legnicy ale przede wszystkim całokształt radosnej twórczości która od około roku czasu ma miejsce w klubie Zagłębie Sosnowiec, Prezes Marcin Jaroszewski powinien pokazać, że ma jaja i zrobić spotkanie z kibicami?...

Przede wszystkim powinien oddać się do dyspozycji zarządu, który miałby zdecydować o dalszej współpracy. W tym przypadku trzeba mieć jednak odrobinę godności i kręgosłupa moralnego, którego niestety nie ma. Uważam, że w tej sytuacji reakcja Chęcińskiego to oczywista oczywistość, ale w naszym FC Hollywood zawsze jest na odwrót.
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2017-08-19, 8:51 am

Tak jak napisałem spotkanie z Prezesem nie ma specjalnie sensu. Natomiast z Jose Arkadio - już prędzej. Zwłaszcza że za rok wybory.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Blajpios 2017-08-19, 10:33 am

August napisał(a):Tak jak napisałem spotkanie z Prezesem nie ma specjalnie sensu. Natomiast z Jose Arkadio - już prędzej. Zwłaszcza że za rok wybory.

Tak, to tak. Zwłaszcza, gdyby organizatorzy byli no tyle silni, że nie zdołałby pójść na nie odpowiadając "jak Pan Prezes szczerze" albo jak sam kiedyś, gdy pytał "a cóżeś pan osiągnął, że śmiesz głos zabierać?'' Wtedy mógłby mu i M.J. towarzyszyć, R.Stanek, czy kogo by chciał' Cóż, Stowarzyszenia nie ma. Czy ktoś ma siłę doprowadzić, by nie była to gadka dla upuszczenia powietrza z ludu, jak kabaretu w PRLu? Kto to sprawi, by była to w miarę serio rozmowa docierająca do Centrum Decyzyjnego, o wizji Zagłębia, rozwoju itp? Może nawet o sprzedaży Zagłębia komuś spoza "układu" ale komu "układ" nie zdoła psuć sprawy - albo i rozmowa o przejęciu przez Mieszczan Sosnowca i całego Zagłębia lch Klubu, jako Socii, jak w Barcelonie?
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez MarcelZS 2017-08-19, 10:43 am

Ja ubolewma najbardziej nad brakiem Stowarzyszenia - były próby, sam raz w jednej uczestniczyłem ale się okazało żę:
- Wyjazdowicze
- Ludowcy
- Forumowicze
- Emigracja
- Biznes
- Seniorzy
- itd....
każdy widział to inaczej, i każdy z dozą pogardy patrzył na inną grupę...

Problem jest taki, że nie ma Osobistości mogącej połączyć Kibiców w jedno z zrozumienem każdej z grup.
MarcelZS
 
Posty: 931
Dołączył(a): 2005-04-10, 8:21 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Sielec

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez novack 2017-08-19, 10:46 am

Jaroszewski to sprawny i sprytny interlokutor, Chęciński przy nim to troglodyta.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5709
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2017-08-19, 10:54 am

MarcelZS napisał(a):Ja ubolewma najbardziej nad brakiem Stowarzyszenia - były próby, sam raz w jednej uczestniczyłem ale się okazało żę:
- Wyjazdowicze
- Ludowcy
- Forumowicze
- Emigracja
- Biznes
- Seniorzy
- itd....
każdy widział to inaczej, i każdy z dozą pogardy patrzył na inną grupę...

Problem jest taki, że nie ma Osobistości mogącej połączyć Kibiców w jedno z zrozumienem każdej z grup.

To nie kwestia osobistości tylko tych, którym nie leży w interesie działanie takiego stowarzyszenia. Haniebnym przykładem jest zastraszanie Twórcy Stowarzyszenia Kibiców Zagłębia Sosnowiec. I jak mniemam nie były to osoby z drugiej strony Brynicy.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez django 2017-08-19, 11:07 am

Karuzela się kręci. Zaraz przyjdzie następny trener, który będzie świecił twarzą za działania Stanka i Jaroszewskiego. Jak mu się to nie będzie podobało to wyleci po kilku kolejkach, a jak będzie posłuszny to po kilkunastu. Mam coraz większy odruch wymiotny. Przed sezonem sięgało do gardła, teraz powoli zaczyna się ulewać 8)
django
 
Posty: 4015
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Blajpios 2017-08-19, 11:16 am

patrios91 napisał(a):Drogi Blajposie . Przepraszam, że odpisuję dopiero teraz, ale jestem pochłonięty remontem i bycie online nie było mi dane. Zgadzam się. Za nowe nazwiska w obecnym zespole odpowiada trener z dyrektorem. I nadal uważam, że kilka z nich ma szansę zaskoczyć pod warunkiem, że dobrze się je pokieruje. Problem w tym, że mówię o zaledwie garstce z całej grupy nowicjuszy. Reszta to dla mnie zmarnowane pieniądze sprowadzone po koleżeńsku właśnie przez pana Banasika za zgodą pana Stanka. Wymagam celności transferowej co najmniej w 80 procentach, a nie w 30. I to jest argument decydujący o nieprzydatności w Zagłębiu Stanka i Banasika apropos konstruowania drużyny na obecny sezon. Nie przytaczam już wpadek organizacyjnych podczas sprowadzania piłkarzy. A, że z kilku nazwisk można coś wycisnąć....zasada cel pal ;-)
Co do Banasika. Nie kierowałem się intuicją i nigdy kierował nie będę w takich sporach i ocenach danego trenera. Zawsze kieruję się warsztatem i wpływem aktualnego trenera na drużynę pod względem taktycznym i mentalnym. A tu od początku Zagłębie staczało się po równi pochyłej od zeszłego sezonu aż po dzień dzisiejszy.
Nikt pretensji o otwartą opinię i trochę wiarę w lepsze jutro mieć do kolegi nie powinien ;-) Po to jest forum żeby nad trudnymi sprawami debatować i przedstawiać swoje za i przeciw. Pozdrawiam. Z wiarą na lepsze jutro ;-)

To przede wszystkim dzięki w ogóle za odpowiedź - i życzę powodzenia aż po sprostanie marzeniom remontowym :-) Ja z kolei w tych dniach w rozjazdach, w tej zaś chwili w pociągu. Tym bardziej już nie rozpisuję się co do Banasika, choć pewnie jeszcze zbliżyłyby się nasze stanowiska, w miarę uzgadniania zbliżonych pojęć co do zasad, do czego może i wrócić będzie kiedyś warto, w lepszym momencie. W każdym razie dzięki za dyskusje, gdy podchodzi się rozważnie. Jednak nawet mogąc wygodniej pisać niż na palmfonie, jak i nawet gdy tylko tak możliwość: ognisko teraz do dyskusji: Centrum Decyzyjne! Pozdrawiam!
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez dakos 2017-08-19, 11:37 am

Ciekawe czy jest choc cień szansy na zatrudnienie Bartoszka ...
dakos
 
Posty: 141
Dołączył(a): 2007-05-12, 5:07 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Blajpios 2017-08-19, 11:39 am

novack napisał(a):Jaroszewski to sprawny i sprytny interlokutor, Chęciński przy nim to troglodyta.
Cóż, niestety - toż to Prezydent Miasta - Kolega potwierdza, co ktoś już mi też mówił. Ale dlatego też, napisałem, że nawet by można by mu i M. J. wpuścić: gdyby resztę zagwarantować, o której pisałem. Co do Stowarzyszenia: jak wiadomo (chyba, przynajmniej niektórym) uważam, że słusznie napisał Kol. MarcelZS, także co do wymienionych osi podziału. l jak najbardziej słusznie - weźmy jako dopełnienie - napisał Kol. August, że wymienione przezeń zastraszenie było HANIEBNE. Jest więc i taki, bolesny, element historii. Przyszłość - by być godziwą i z przyszłością - musi godziwie odnieść się do historii i z szacunkiem dobrze walczących. No, ale tu też się roztrzyga, wartość tych co mogą dobrze dodać swa teraźniejszość do dobrej przyszłości przez dobrą historię.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez bbartek 2017-08-19, 12:56 pm

Jeżeli nawet Prezydent dojrzał do zmiany prezesa to jest to proces na kilka kilkanaście tygodni ..
Priorytetem jest nowy trener i nowy dyrektor sportowy.
Nie wyobrażam sobie ,że ktokolwiek przyjdzie zgodzi sie na aktualny układ.
bbartek
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2003-09-01, 11:27 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników