Przyszłość Zagłębia

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez pete_zs 2019-07-03, 2:09 pm

slawekchicago napisał(a):Strasznie podzielone jest to Nasze forum . Niestety jednak wiecej przemawia za zla praca ludzi Zaglebia a rece sie naprawde zalamuja gdy czyta sie wypowiedzi ich obroncow . Nie wiem co Nimi kieruje albo kto .


No tak, bo jak nie wyzywasz od kurew/skurwysynów/cwelów/jebaków , ludzi zarządzających klubem, ewentualnie nie narzekasz na nich "w białych rękawiczkach", bez wyzwisk, to jesteś z mety przypisany przez wszystkowiedzących na forum do fumfli opłacanych przez prezesa, lub zwykłych wariatów. Bo przecież przed 2013 r. Zagłębie Sosnowiec, to był ideał, grali sobie przez ok. 8 sezonów w II lidze, ich mecze obserwowała garstka widzów, komu to przeszkadzało ? Przyszli Jaroszewski z Chęcińskim i wszystko spieprzyli - po co się pchali do I ligi, ekstraklasy, jak mogli sobie spokojnie wegetować w II lidze ? Po co budują nowy stadion, jak można by grać na ten przykład na Czarnych Sosnowiec, albo AKS Niwka ? I żeby nie było, że jestem bezkrytyczny, nieraz krytykowałem marazm w marketingu, brak działań profrekwencyjnych, brudne trybuny itp. ale jak widzę to nastawienie zawsze anty kilku osób, które zaraziły kilka następnych swoim defetyzmem, to odechciewa się cokolwiek pisać.
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am


Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez maniek-75-75 2019-07-03, 2:36 pm

Dokładnie jak kolega napisał. Nie są świeci ci co zarządzają obecnie zagłębiem i chyba kazdy to widzi lub wie ale ileż można to czytać. Do zatwardzialych bywalców forum nie trafia że czas biegnie do przodu. Ja swoje podatki też odprowadzam w So ale chce mieć minimum komfortu do oglądania męczy, nie widzę tutaj nikogo kto by zajął się lepszym zarządzaniem klubu jak Jaroszewski. Nie jestem jego obrońca ale jak widać pani prezes sukcesu miedzi nie poszła do zagłębia a do Widzewa... Czemu? Moje podatki są również trwonione ale nie robię z tego halo bo co mogli by powiedzieć podatnicy w wykonaniu leglej np.? I naprawdę nie robię halo że są karty kibica, nie robię halo że wejściówki podrożały. Mogę zapłacić więcej za te minimum komfortu wiedząc że moja kasa idzie na dobro drużyny. Ta prócz podatków stricte wydana na bilet... Też uważam że z 2 lata temu powinien być Stanek zdelejtowany, czemu tak jest nie wiem i nawet nie chce wiedzieć, jeśli jednak trafi z jakimś transferem to jest tak znienawidzony osoba ze nikt mu nie po gratuluję... I jeszcze jedno. Życie mnie nauczyło, szanuj szefa swego zawsze możesz mieć gorszego......
maniek-75-75
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2008-11-23, 10:33 pm
Lokalizacja: srodula

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2019-07-03, 3:25 pm

Jako Senior tego Forum bardzo popieram wypowiedzi Kol. Maniek75-75 & Pete-zs
Myślę ze większość Forumowiczów myśli identycznie tylko nie pisze w ten sposób.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2019-07-03, 3:43 pm

Pisząc obrazowo, zwłaszcza o ostatnim sezonie, ekstraklasa przyszła do Sosnowca, połknęła Jaroszewskiego w całości i bez czkawki, zrobiła kupę, poszła dalej, a niektórzy nadal zakochani w Prezesie.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez achter 2019-07-03, 4:42 pm

August napisał(a):Pisząc obrazowo, zwłaszcza o ostatnim sezonie, ekstraklasa przyszła do Sosnowca, połknęła Jaroszewskiego w całości i bez czkawki, zrobiła kupę, poszła dalej, a niektórzy nadal zakochani w Prezesie.

nie przyszła, tylko dokonał tego między innymi prezes i za to mu chwała, później już sobie nie poradził, ma być może, coś do udowodnienia, może właśnie takim jak Ty sceptykom
achter
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2007-06-24, 4:09 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - śródmieście

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez slawekchicago 2019-07-03, 5:07 pm

achter napisał(a):
August napisał(a):Pisząc obrazowo, zwłaszcza o ostatnim sezonie, ekstraklasa przyszła do Sosnowca, połknęła Jaroszewskiego w całości i bez czkawki, zrobiła kupę, poszła dalej, a niektórzy nadal zakochani w Prezesie.

nie przyszła, tylko dokonał tego między innymi prezes i za to mu chwała, później już sobie nie poradził, ma być może, coś do udowodnienia, może właśnie takim jak Ty sceptykom

:lol: to postaw mu jeszcze pomnik .Qrwa nie wierze :lol: :lol: :lol:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez henry95 2019-07-03, 5:13 pm

novack napisał(a):http://zaglebie.eu/aktualnosci/5949-ostatni-raport-ligowy-akademii
W ostatnim meczu z Ruchem 4 bramki strzelił chłopak o nazwisku Siwecki, no to śledzimy karierę tego chłopaka w Podbeskidziu, a może też Arkadiusz Janusz zostanie w tej sprawie przepytany przez radnych!


Rocznik 2004 miał dwie drużyny. Ładował po 3 bramki na mecz, bo to była słabsza grupa 2004, w tej lepszej sobie (zapewne) nie radził. Pozdrawiam ;)
henry95
 
Posty: 28
Dołączył(a): 2009-07-11, 3:51 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2019-07-03, 5:41 pm

Panowie wielbiący Prezesa jakoś nie raczyli ustosunkować do informacji o wyrzuceniu z Akademii młodego Siweckiego...
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Adam1906 2019-07-03, 5:42 pm

Jak widzę ofensywa przydupasow i/lub wielbicieli Jaśnie Pana Prezesa i reszty zarządzających klubem trwa :lol:

Obrazek

Wam płacą jakieś grosiwo za te wszystkie ochy i achy??? Bo aż niemożliwe wydaje się być tak ślepym na działania amatorów z Kresowej :) Ale co ja się dziwię, skoro łykacie bez oporów przekaz dnia płynący z klubu, jak to jest wszystko cacy, kompletnie NIC nie wiedząc na temat patologii panującej w Zagłębiu Sosnowiec. Naprawdę nie chcę nikogo obrażać, ale chwaląc decyzyjnych w klubie, nie zdając jednocześnie sobie sprawy z zakulisowych działań w gabinetach przy Kresowej, co poniektórzy robią za tzw. "pożytecznych idiotów"...
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Adam1906 2019-07-03, 6:00 pm

August napisał(a):Panowie wielbiący Prezesa jakoś nie raczyli ustosunkować do informacji o wyrzuceniu z Akademii młodego Siweckiego...

Zapomniałem dodać, że właśnie straciliśmy następnego zdolnego młodego piłkarza z Akademii. Zwinięto nam chłopaka, który w bodajże 103 meczach strzelił 84 gole, ale do zatrzymania tego młodego piłkarza musieliśmy wyłożyć kwotę około 6500 zł.

Nie wyłożyliśmy (bo przecież po co?), więc zrobił to od razu Górnik Zabrze. W klubie wqrwieni są trenerzy, ale po włodarzach Zagłębia spłynęło to jak po kaczce... :redface:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Luis 2019-07-03, 6:18 pm

Adamie a orientujesz sie jak wyglada sytuacja z Kumorem ? Ponoc taki wielki talent, podpisany nowy kontrakt itp itd, a nawet w sparingach nie gra i chyba nie pojechal na oboz. To co jestv? Taki zdolny jednak juz nie jest czy sprawy pozasportowe wychodza ?
Luis
 
Posty: 536
Dołączył(a): 2013-06-13, 4:45 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2019-07-03, 6:30 pm

Adam1906 napisał(a):Zapomniałem dodać, że właśnie straciliśmy następnego zdolnego młodego piłkarza z Akademii. Zwinięto nam chłopaka, który w bodajże 103 meczach strzelił 84 gole, ale do zatrzymania tego młodego piłkarza musieliśmy wyłożyć kwotę około 6500 zł.

Za młodzika z Akademii odstępne ? Komu?
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez maniek-75-75 2019-07-03, 7:07 pm

August napisał(a):Pisząc obrazowo, zwłaszcza o ostatnim sezonie, ekstraklasa przyszła do Sosnowca, połknęła Jaroszewskiego w całości i bez czkawki, zrobiła kupę, poszła dalej, a niektórzy nadal zakochani w Prezesie.

Kolego ja nie jestem pedałem i zakochany w Jaroszewski nie jestem, żeby jasność była widziałem w lidze plus ekstra jak nerwowo mieszkał palcami przy pomidor e.... Ja po prostu nie widzę kandydatów z naszego rewiru którzy by chcieli z tego zagłębia zrobić potęgę. Większość starszych graczy się nie udziela a ikon z młodszego pokolenia nie mamy... Chyba że wracamy do Baczyńskiego. Pamiętaj że każdy obcy będzie traktował ZS jako dojna krowę. Niestety takich mamy decydentów. No chyba że leśny ten burxel przejmie i ogarnie bo sorki ale cała reszta nawet z ekstraklapy są na takim samym poziomie jak Jaroszewski.... Widzisz co się dzieje w Widzewie? Przecież to jest qrwa farsa.. Trener zatrudniony nawet 1 spotkania nie poprowadził, kontraktu ja emerytów. Jeszcze qrwa kogo warzywniaka... Gościa który od lat nie grał na jakimś poziomie na swojej pozycji i też jest looserem z cyganami... To tylko taki przykład....
maniek-75-75
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2008-11-23, 10:33 pm
Lokalizacja: srodula

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez MirosławaSmyła 2019-07-03, 7:09 pm

August napisał(a):Pisząc obrazowo, zwłaszcza o ostatnim sezonie, ekstraklasa przyszła do Sosnowca, połknęła Jaroszewskiego w całości i bez czkawki, zrobiła kupę, poszła dalej, a niektórzy nadal zakochani w Prezesie

I co z tego? Graliśmy w ekstraklasie? Graliśmy. Wiele klubów może tylko o tym pomarzyć. Owszem Jaroszewski i inni zarządzający Zagłębiem zrobili sporo błędów, gdy już w tej ekstraklasie byliśmy, ale dzięki temu będą mądrzejsi na przyszłość. Nie robi błędów ten co nic nie robi.
Rozejrzyj się człowieku. W Bytomiu cieszą się z awansu do III ligi. W Katowicach spadli do II ligi. W Chorzowie chyba nie przystąpią w ogóle do rozgrywek. To tam się dzieje prawdziwa kupa. U nas póki co nie jest wcale źle.
August napisał(a):Panowie wielbiący Prezesa jakoś nie raczyli ustosunkować do informacji o wyrzuceniu z Akademii młodego Siweckiego...

Nic nie napisałem, bo nie byłem przy tym jak go wyrzucano, a w teorie spiskowe i plotki nie wierzę. Skoro go nie ma to widocznie na to zasłużył. Zresztą kim on jest? Jakieś ma osiągnięcia? To jest jakiś podstawowy zawodnik? Drugi Robert Lewandowski, bo strzelił kilka bramek w juniorach? Jak na razie to jest jakiś "no name", który nic by do Zagłębia obecnie nie wniósł, a za kilka lat mogłoby się skończyć jak z Czaplakiem, którego trzymano na wypożyczeniach, a jakoś jego forma nigdy nie została oceniona na tyle wysoko by grał w Zagłębiu. Tułał się po IV ligach, nigdzie wyżej nie udało mu się załatwić angażu, a niektórzy stąd chcieliby, aby grał w I lidze w Zagłębiu tylko dlatego, że nasz wychowanek i mu się należy.
Adam1906 napisał(a):Wam płacą jakieś grosiwo za te wszystkie ochy i achy??? Bo aż niemożliwe wydaje się być tak ślepym na działania amatorów z Kresowej :) Ale co ja się dziwię, skoro łykacie bez oporów przekaz dnia płynący z klubu, jak to jest wszystko cacy, kompletnie NIC nie wiedząc na temat patologii panującej w Zagłębiu Sosnowiec. Naprawdę nie chcę nikogo obrażać, ale chwaląc decyzyjnych w klubie, nie zdając jednocześnie sobie sprawy z zakulisowych działań w gabinetach przy Kresowej, co poniektórzy robią za tzw. "pożytecznych idiotów"...

Wy naprawdę coś już nie tak macie z głową. Wszędzie spisek, że pewnie wam ktoś płaci aby pisać dobrze o prezesie, a sami nie zauważacie jaką skorupę wokół siebie zbudowaliście. Wiecznie będziecie niezadowoleni, nawet gdyby ten klub awansował z powrotem do Ekstraklasy to wasz komentarz by brzmiał: "I tak spadną, bo przecież dalej rządzą Ci sami ludzie".
I wcale nie piszę dobrze o prezesie. Myślę tylko, że nie ma osoby która poprowadzi klub lepiej, chyba któryś raz już to powtarzam, ale nie trafia, no nie trafia. Jeżeli on robi błędy to nie chcę wiedzieć jakie błędy będzie robił ktoś nowy, nie znający tego klubu. Cudownie w klubie nie jest, ale nadal na tyle dobrze, że utrzymujemy się na powierzchni, gdy inni toną w gównie.
Nie wierzę w powrót do ekstraklasy w tym sezonie, niewielu jest chyba takich co wierzą, ale nie dziwię się, gdy władze klubu mówią będziemy walczyć o miejsca 1-6, bo co mają powiedzieć, że będziemy walczyć o utrzymanie?
Wtedy dopiero mielibyście używanie, co nie? Można by było zjechać wszystko i wszystkich.
Adam1906 napisał(a):Zapomniałem dodać, że właśnie straciliśmy następnego zdolnego młodego piłkarza z Akademii. Zwinięto nam chłopaka, który w bodajże 103 meczach strzelił 84 gole, ale do zatrzymania tego młodego piłkarza musieliśmy wyłożyć kwotę około 6500 zł.

Nie wyłożyliśmy (bo przecież po co?), więc zrobił to od razu Górnik Zabrze. W klubie wqrwieni są trenerzy, ale po włodarzach Zagłębia spłynęło to jak po kaczce... :redface:

Dziwne Adam, że nie wyłożyłeś tej kwoty. Tak na złość prezesowi. Powiedziałbyś mu, wykładam te 6500zł, jak się chłopak sprawdzi to zajmę Twoje miejsce. No trzeba było, niepowtarzalna okazja.
Sytuacja mogła wyglądać tak, że przyszedł tatusiek zawodnika do klubu i postawił sprawę na ostrzu noża. Tyle i tyle hajsu, bo syn będzie grał gdzie indziej. Tylko jak można jednemu tyle gdy pozostali są dużo, dużo tańsi. To jest patologia, budowanie kominów płacowych. Jeżeli ktoś jest młody, niewiele tak naprawdę osiągnął i idzie gdzie indziej, bo tam dają 1000zł więcej to sorry. Oglądałeś film do którego dałem link? Tam właśnie Jaroszewski opisuje takie sytuacje.
MirosławaSmyła
 
Posty: 244
Dołączył(a): 2014-05-23, 10:58 am

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Luis 2019-07-03, 7:18 pm

MirosławaSmyła napisał(a):
August napisał(a):Pisząc obrazowo, zwłaszcza o ostatnim sezonie, ekstraklasa przyszła do Sosnowca, połknęła Jaroszewskiego w całości i bez czkawki, zrobiła kupę, poszła dalej, a niektórzy nadal zakochani w Prezesie

I co z tego? Graliśmy w ekstraklasie? Graliśmy. Wiele klubów może tylko o tym pomarzyć. Owszem Jaroszewski i inni zarządzający Zagłębiem zrobili sporo błędów, gdy już w tej ekstraklasie byliśmy, ale dzięki temu będą mądrzejsi na przyszłość. Nie robi błędów ten co nic nie robi.
Rozejrzyj się człowieku. W Bytomiu cieszą się z awansu do III ligi. W Katowicach spadli do II ligi. W Chorzowie chyba nie przystąpią w ogóle do rozgrywek. To tam się dzieje prawdziwa kupa. U nas póki co nie jest wcale źle.
August napisał(a):Panowie wielbiący Prezesa jakoś nie raczyli ustosunkować do informacji o wyrzuceniu z Akademii młodego Siweckiego...

Nic nie napisałem, bo nie byłem przy tym jak go wyrzucano, a w teorie spiskowe i plotki nie wierzę. Skoro go nie ma to widocznie na to zasłużył. Zresztą kim on jest? Jakieś ma osiągnięcia? To jest jakiś podstawowy zawodnik? Drugi Robert Lewandowski, bo strzelił kilka bramek w juniorach? Jak na razie to jest jakiś "no name", który nic by do Zagłębia obecnie nie wniósł, a za kilka lat mogłoby się skończyć jak z Czaplakiem, którego trzymano na wypożyczeniach, a jakoś jego forma nigdy nie została oceniona na tyle wysoko by grał w Zagłębiu. Tułał się po IV ligach, nigdzie wyżej nie udało mu się załatwić angażu, a niektórzy stąd chcieliby, aby grał w I lidze w Zagłębiu tylko dlatego, że nasz wychowanek i mu się należy.
Adam1906 napisał(a):Wam płacą jakieś grosiwo za te wszystkie ochy i achy??? Bo aż niemożliwe wydaje się być tak ślepym na działania amatorów z Kresowej :) Ale co ja się dziwię, skoro łykacie bez oporów przekaz dnia płynący z klubu, jak to jest wszystko cacy, kompletnie NIC nie wiedząc na temat patologii panującej w Zagłębiu Sosnowiec. Naprawdę nie chcę nikogo obrażać, ale chwaląc decyzyjnych w klubie, nie zdając jednocześnie sobie sprawy z zakulisowych działań w gabinetach przy Kresowej, co poniektórzy robią za tzw. "pożytecznych idiotów"...

Wy naprawdę coś już nie tak macie z głową. Wszędzie spisek, że pewnie wam ktoś płaci aby pisać dobrze o prezesie, a sami nie zauważacie jaką skorupę wokół siebie zbudowaliście. Wiecznie będziecie niezadowoleni, nawet gdyby ten klub awansował z powrotem do Ekstraklasy to wasz komentarz by brzmiał: "I tak spadną, bo przecież dalej rządzą Ci sami ludzie".
I wcale nie piszę dobrze o prezesie. Myślę tylko, że nie ma osoby która poprowadzi klub lepiej, chyba któryś raz już to powtarzam, ale nie trafia, no nie trafia. Jeżeli on robi błędy to nie chcę wiedzieć jakie błędy będzie robił ktoś nowy, nie znający tego klubu. Cudownie w klubie nie jest, ale nadal na tyle dobrze, że utrzymujemy się na powierzchni, gdy inni toną w gównie.
Nie wierzę w powrót do ekstraklasy w tym sezonie, niewielu jest chyba takich co wierzą, ale nie dziwię się, gdy władze klubu mówią będziemy walczyć o miejsca 1-6, bo co mają powiedzieć, że będziemy walczyć o utrzymanie?
Wtedy dopiero mielibyście używanie, co nie? Można by było zjechać wszystko i wszystkich.
Adam1906 napisał(a):Zapomniałem dodać, że właśnie straciliśmy następnego zdolnego młodego piłkarza z Akademii. Zwinięto nam chłopaka, który w bodajże 103 meczach strzelił 84 gole, ale do zatrzymania tego młodego piłkarza musieliśmy wyłożyć kwotę około 6500 zł.

Nie wyłożyliśmy (bo przecież po co?), więc zrobił to od razu Górnik Zabrze. W klubie wqrwieni są trenerzy, ale po włodarzach Zagłębia spłynęło to jak po kaczce... :redface:

Dziwne Adam, że nie wyłożyłeś tej kwoty. Tak na złość prezesowi. Powiedziałbyś mu, wykładam te 6500zł, jak się chłopak sprawdzi to zajmę Twoje miejsce. No trzeba było, niepowtarzalna okazja.
Sytuacja mogła wyglądać tak, że przyszedł tatusiek zawodnika do klubu i postawił sprawę na ostrzu noża. Tyle i tyle hajsu, bo syn będzie grał gdzie indziej. Tylko jak można jednemu tyle gdy pozostali są dużo, dużo tańsi. To jest patologia, budowanie kominów płacowych. Jeżeli ktoś jest młody, niewiele tak naprawdę osiągnął i idzie gdzie indziej, bo tam dają 1000zł więcej to sorry. Oglądałeś film do którego dałem link? Tam właśnie Jaroszewski opisuje takie sytuacje.


Wymiotowac sie chce od Twojego pitolenia. Czlowieku o czym Ty mowisz ? Ty wgl nie masz pojecia w jakim swiecie chyba zyjesz, albo jestes prowokatorem, ewentualnie jestes zaprzyjazniony z naszym guru. Kazda Twoja wypowiedz jest coraz bardziej pozbawiona sensu ekspercie od juniorow, ktorych naewet na oczy nie widziales.
Luis
 
Posty: 536
Dołączył(a): 2013-06-13, 4:45 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników