Przyszłość Zagłębia

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2019-05-06, 8:39 am

Adamek182 napisał(a):Troszke mnie rozwala czytanie o dymisjach prezesa, ba..... Nawet prezydent powinien sie zwolnic. Hehe. Wlaczcie troszke myslenia. Prezes to taki sam gosc jak My.

Ponoć ludzie z klubu Cię szukają. Masz dostać medal "za obronność". Stanka.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm


Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez RUDI 2019-05-06, 8:59 am

Adamek182 napisał(a):Tak to sie zle zapowiadalo? Wiedzieliscie wiecej wtedy?

Kolego taki przykład (może z du..py) każde małżeństwo zapowiada się dobrze ale jednak później coś nie wychodzi i zdarzają się rozwody .Jeżeli Ty nie widzisz problemu w zarządzaniu klubem to albo jesteś ślepy albo masz jakiś inny cel .Ty widzisz tylko rundę wiosenną ?człowieku zobacz co pokazało Zagłębie w całym sezonie i kto za to odpowiada ? według Ciebie wszyscy tylko nie zarząd klubu ?weź już przestań pie..ić o ruszaniu głową bo tylko drażnisz ludzi .Nie masz znajomego znającego się na polskiej piłce ? może by Ci powiedział kto i gdzie popełnił błędy (nie tylko w tym sezonie ale i w poprzednich) Możesz mieć swoje zdanie ale to "wchodzenie w dupę" po takim "pięknym" pobycie Zagłębia w EX jest po prostu żenujące .Jeżeli tacy ludzi jak Ty będzie więcej (nie dostrzegających błędów ludzi "bawiących" się za miejską kasę nieprofesjonalnie) to tu nigdy nie będzie tak jak powinno być .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1882
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez STACH PL 2019-05-06, 9:58 am

Szybki powrót do EX gwarantuje 5 czynników mianowicie:
1-za prezesa Leśny
2-za trenera Magiera
3-nowy dyrektor sportowy
4-budowa Nowego stadionu :!:
5-awnas zaniedbanych rezerw o wyższa ligę.
STACH PL
 
Posty: 728
Dołączył(a): 2004-03-04, 5:47 pm
Lokalizacja: OSTROWY GÓRNICZE /ŚRÓDMIEŚCIE

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez kriss68 2019-05-06, 11:10 am

Za Janex89:
Przedłużane są także umowy z młodzieżowcami będącymi już w klubie, wstępnie dogadane są dwa transfery uzdolnionych młodych zawodników z drugiej ligi.

Słowacki bramkarz Lukáš Hroššo walczył ostatnio z alergią, nie zagrał z tego powodu w dwóch ostatnich meczach. O ile zagraniczny zaciąg, szczególnie dwaj Gruzini i grecki obrońca ma zostać pożegnany, tak w klubie z Kresowej chcą żeby doświadczony golkiper pozostał w drużynie. Kontrakt czołowego zawodnika sosnowiczan Żarko Udovicicia wygasa po sezonie, skrzydłowy nie powinien jednak narzekać na brak ofert nawet z czołowych klubów ligi( wstępnie dogadany z Lechią)

Z klubem prawdopodobnie pożegna się także Valdas Ivanauskas. Litewski trener musiałby zgodzić się na zdecydowane zmniejszenie wynagrodzenia w stosunku do obecnego. Nie będzie zaskoczeniem, jeśli ofertę poprowadzenia Zagłębia otrzyma Jacek Magiera, pracujący w przeszłości w Sosnowcu. Obecnie jest selekcjonerem reprezentacji U-20 oczekującej na rozegrany w naszym kraju mundial. Po tym turnieju według moich informacji Magiera zechce wrócić do pracy w klubie. Przed zatrudnieniem Litwina włodarze rozmawiali także z obecnym trenerem Legii Aleksandarem Vukovićem, ale nie posiadał jeszcze licencji UEFA Pro. Przy ewentualnym rozstaniu Serba z Legią niewykluczony będzie także powrót tematu tego trenera.
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM W 2 LIDZE.
kriss68
 
Posty: 264
Dołączył(a): 2006-07-04, 10:55 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Adamek182 2019-05-06, 12:01 pm

Niech pisza, sam sie zglosze. Widze ze ciezko z tym wlaczeniem myslenia. Szczekamy, ujadamy dalej.
Widze ze sa problemy, widze ze sa pomylki. Ale widze tez wyciaganie wnioskow. Co pozwala mi troszke bardziej optymistycznie patrzec w przyszlosc.
Ogarnjecie wlasciciela nowego. Ponoc Ci z PSG rezygnuja.. Ja popieram.
Wsadzicie mi lesnego na fotel prezesa? Ok.
Zatrudnicie Klopa? Ok.
Na obrone Ramos i kto? Obojetne, na bank ogarniecie a ja nie bede mial pretensji.
Tyle ze nic takiego nie ogarniecie, za to chcecie zeby wywalic prezesa, zmienic wlasciciela. A zagwarantujecie ze bedzie lepiej?
Pytam grzecznie. Bez szczekania.
Raczej nie.
Mozna wymieniac ludzi, ale bledy zostana. Tylko te same bledy beda robily rozne osoby.
Mozna zostawic osoby, a z popelnianych bledow wyciagac wnioski.
WEDŁUG MNIE, nie ma sensu liczyc na zmiane na stanowisku prezesa bo bardzo ciezko bedzie znalezc kogos kto z marszu wskoczy na wysoki poziom zarzadzania. Przypominam ze jestesmy spadkowiczem.
Zwlaszcze ze dookola mamy historie z chorzowa, krakowa i wielu innych.
Adamek182
 
Posty: 748
Dołączył(a): 2007-11-11, 12:11 am

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2019-05-06, 12:10 pm

Adamek182 napisał(a):Tyle ze nic takiego nie ogarniecie, za to chcecie zeby wywalic prezesa, zmienic wlasciciela. A zagwarantujecie ze bedzie lepiej?

Można także odwrócić pytanie, czy pozostawienie Jaroszewskiego czy Stanka da gwarancję, ze będzie lepiej a goście będą umieli wyciągnąć wnioski?
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez turku 2019-05-06, 12:35 pm

STACH PL napisał(a):1-za prezesa Leśny
2-za trenera Magiera
3-nowy dyrektor sportowy

Gdyby to się spełniło dzięki temu że spadliśmy to byłby to najszczęśliwszy spadek w moim życiu :)
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Adamek182 2019-05-06, 1:07 pm

Pod tym tez bym sie podpisal. Ale zwalniajac kogo sie da trzeba pamietac ze pracy szukaja rozne p. Sarapaty itd.
Adamek182
 
Posty: 748
Dołączył(a): 2007-11-11, 12:11 am

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2019-05-06, 1:10 pm

Jeszcze wczoraj przed meczem - miałem pewną dozę optymizmu że będzie CUD
dzisiaj nie mogę znaleźć odpowiedzi na pytanie DLACZEGO tak nie rozsądnie nasi
zawodnicy potraktowali Siebie - Klub - i nas Kibiców. Przyznam wprost - ja nie mam
uwag do Magistratu - Pana Jaroszewskiego i Sztabu Szkoleniowego - Ci ludzie zrobili
Maxa aby ta drużyna grając pozostała w Extraklasie - wszyscy wszem i wobec powiadają
że stworzyli dobre warunki zawodnikom aby ten cel osiągnąć - Litewski trener wypowiedział
slogan obcojęzyczny Mission Impossible który był obroną przed spadkiem do I ligi.
Zagłebie miało pełne szanse pozostania w Extra do momentu meczu z Wisła Płock na
Ludowym - wygrana w tym meczu i pójście dalej za ciosem dawało pozostanie w EXTRA.
Odniosę się do sprawy Zarko - zawodnik którego szanuje za grę ale to pewnie jest
człowiek o określonym charakterze - nigdy nie potwierdził iż zostanie w Zagłębiu - nie
podoba mi się takie działanie za plecami Prezesa Zagłębia w kwestii zmiany pracodawcy
a Prezes miał prawo czuć się potraktowany żle - stąd poszedł o odstawkę w meczu ze Ślaskiem.
Jaka nas czeka Przyszłość Zagłębia - z mojego miejsca to widzę że będzie kolejna
budowa drużyny mam nadzieję że bardziej profesjonalna mam na myśli OBRONĘ i jeszcze
raz OBRONĘ plus brakujący zawodnicy - nie wiem co z trenerem - Sprawa ważna to aby
rozpoczęła się budowa Nowego Stadionu aby Polska nie wytykała nam Zagłębiakom brak
stadionu to jest istotne. Najbliższa PRZYSZŁOSC - gramy w I lidze myśląc o AWANSIE do
Extraklasy bo tam jest nasze miejsce - będąc w tej Extraklasie na pewno zagramy bardziej
rozsądnie - mając lekcje z sezonu kończącego się.
Pozdrawiam optymistycznie
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Adamek182 2019-05-06, 1:26 pm

A odnosnie wyciagania wnioskow. Wydaje mi sie ze sa one wyciagane. Stad optymizm u mnie.
Po zatrudnieniu szrotu w pierwszej czesci sezonu, zatrudniono szrot tylko na pol sezonu (dbajac aby pieniazki nie odplywaly do niewypalow transferowych) . Szrot ktory sam bym zatrudnil bo na papierze byli mocni (nie no name, tylko goscie z papierami-efekt koncowy byl nie do przewidzenia) . Takie na szybko dwa przyklady wyciagania wnioskow do GUFKI wpadly.
Adamek182
 
Posty: 748
Dołączył(a): 2007-11-11, 12:11 am

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez maniek-75-75 2019-05-06, 1:28 pm

Adamek182 napisał(a):Pod tym tez bym sie podpisal. Ale zwalniajac kogo sie da trzeba pamietac ze pracy szukaja rozne p. Sarapaty itd.

Bardzo mądrze piszesz. Jak by nie patrzeć to za jaroszewskiego wyciągnęli nas z 2 ligowego bagienka. Jednak stanika powinni się pozbyć. Tylko znów problem bo w każdym klubie dyrektorem sportowym jest jakiś znaczący piłkarz były tego klubu.. Kto niby miałby być u nas? Ja za ostatnie 20 może 30 lat znam jednego który odcisk jakieś tam swoje piętno... Seba Dudek.. I znów hatakterek.. To że będzie spadek było wiadomo od czasu meczu z Wisłą Płock. Jak by wygrali może i by to pyklo.. Zesrali się i nie ma co drazyc dalej. Jaroszewski w lidze plus ekstra wypowiedział się że nawet mimo spadku klub zadluzony nie będzie i jak najszybciej wróci do ekstra. I tego się trzeba trzymać. Jakoś nie widzę kandydata na prezesa tego kurwidolka.. Po spadku poprzednim z ekstra każdy prezesunio był coraz lepszy.. Prawda? I jeszcze jedno, wiadomo to też moje pieniądze za które utrzymywany jest klub ale życie mnie nauczyło że ten się nie myli kto nic nie robi....
maniek-75-75
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2008-11-23, 10:33 pm
Lokalizacja: srodula

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2019-05-06, 1:39 pm

maniek-75-75 napisał(a):znów problem bo w każdym klubie dyrektorem sportowym jest jakiś znaczący piłkarz były tego klubu..

Niekoniecznie. Raków niedawno zatrudnił Ebebenge, który z klubem raczej nie miał nic wspólnego.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez maniek-75-75 2019-05-06, 1:53 pm

August napisał(a):
maniek-75-75 napisał(a):znów problem bo w każdym klubie dyrektorem sportowym jest jakiś znaczący piłkarz były tego klubu..

Niekoniecznie. Raków niedawno zatrudnił Ebebenge, który z klubem raczej nie miał nic wspólnego.

OK a czy raków jest wyznacznikiem polskiej kopanej? Ja jestem zdania że byli piłkarze znają bardzo dobrze środowisko i większe prawdopodobieństwo jest wyciągnięcia młodej perełki
maniek-75-75
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2008-11-23, 10:33 pm
Lokalizacja: srodula

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2019-05-06, 2:00 pm

maniek-75-75 napisał(a):czy raków jest wyznacznikiem polskiej kopanej?

Nie ale przykładów jest więcej. Żewłakow w Lubinie. Wcześniej - zanim poszedł do PZPN - dobrą markę miał Burlikowski. Z drugiej strony masz przykład Matyska, który w rodzimym Śląsku nie sprawdził się. Zgadzam się, że byli piłkarze z reguły znają bardzo dobrze środowisko ale niekoniecznie muszą to być osoby związane ze swoim byłym klubem.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez turku 2019-05-06, 4:46 pm

Adamek182 napisał(a):Pod tym tez bym sie podpisal. Ale zwalniajac kogo sie da trzeba pamietac ze pracy szukaja rozne p. Sarapaty itd.

Stsram się być kulturalny i nie obrażać nikogo, ale tak debilnego pieprzenia to już dawno nie słyszałem. Tak jakby adwokat bronił mordercę że tylko małżeństwo zabił a przecież mógł i ich dzieci dobić. Więc sami widzicie, zlitował się bo to z natury dobry człowiek
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników