Przyszłość Zagłębia

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez RUDI 2020-07-13, 8:50 am

novack napisał(a):Trzy taczki, czyli dla "prezesa", "kucyka" i "trenera"?

Nie ,no coś ty ,tymi taczkami to ci trzej panowie będą wywozić resztki kibiców z Ludowego .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am


Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez novack 2020-07-13, 9:00 am

RUDI napisał(a):
novack napisał(a):Trzy taczki, czyli dla "prezesa", "kucyka" i "trenera"?

Nie ,no coś ty ,tymi taczkami to ci trzej panowie będą wywozić resztki kibiców z Ludowego .

:) :) :) :)
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez wojtaszko 2020-07-13, 9:10 am

Prezydenta prezesa napewno trzeciej nie wiem ale obu ich mozna wsadzić tomczyk na koku go posadzi :) :)
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2020-07-13, 9:45 am

Panowie, tu się nie ma co śmiać tylko płakać. Właścicielowi we własnym kurniku się wali, a ten ostatnio zajmował się lataniem po wiecach i robieniem (jak słyszałem) agitek przedwyborczych na necie. Nie doszły mnie żadne słuchy aby tym razem cokolwiek skomentował po piątkowym cyrku. Choć i poprzednio skończyło się na żałosnej sugestii, że to przez wywalenie Stanka pod rzekomo presją kibiców. No to co to za właściciel. Ja wiem, że to polityk po p.srane, żeby się piąć po szczeblach partyjnej drabiny ale jak mi się wydaje to oficjalnym głównym źródłem zarobków jest wynagrodzenie z pieniędzy sosnowieckich podatników plus fucha za pieniądze dąbrowskich podatników. Normalny właściciel p..nął by pięścią w stół w swojej chałupie, choćby musiał kupić nowy, tak mocno aby było słychać od Kresowej po Łosień. A tu co ? A tu nic.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez wojtaszko 2020-07-13, 9:55 am

August napisał(a):Panowie, tu się nie ma co śmiać tylko płakać. Właścicielowi we własnym kurniku się wali, a ten ostatnio zajmował się lataniem po wiecach i robieniem (jak słyszałem) agitek przedwyborczych na necie. Nie doszły mnie żadne słuchy aby tym razem cokolwiek skomentował po piątkowym cyrku. Choć i poprzednio skończyło się na żałosnej sugestii, że to przez wywalenie Stanka pod rzekomo presją kibiców. No to co to za właściciel. Ja wiem, że to polityk po p.srane, żeby się piąć po szczeblach partyjnej drabiny ale jak mi się wydaje to oficjalnym głównym źródłem zarobków jest wynagrodzenie z pieniędzy sosnowieckich podatników plus fucha za pieniądze dąbrowskich podatników. Normalny właściciel p..nął by pięścią w stół w swojej chałupie, choćby musiał kupić nowy, tak mocno aby było słychać od Kresowej po Łosień. A tu co ? A tu nic.


Pisałem do Jose Arkadio ale niestety nie odpowiedział bo na niewygodne pytania nie udziela odpowiedzi. W naszym klubie co najwyzej słychac dzwiek strzelającej kiełbasy w sobotnie popoludnie w domu na kukułkach
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez RUDI 2020-07-13, 10:05 am

August napisał(a):..Normalny właściciel p..nął by pięścią w stół w swojej chałupie...

Pier..ł powiadasz ? pier...ć to możesz Ty ,kolega novack ,ja (i paru innych) bo my nie obawiamy się o swoje piękne rączki i wypizdrzone pazurki które ktoś pokaże podczas kuchennych rewolucji ,gdzie gościu/goście został/zostali przypadkowo zaproszeni (akurat przechodził obok z kolegami). Miasto prawie 200 tys a taki lans ACH i RS .Taka mnie jakaś dzisiaj szydera nachodzi ;-) Jeżeli kogoś "urażam", to sorry ;-(
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez RUDI 2020-07-13, 10:09 am

wojtaszko napisał(a):Pisałem do Jose Arkadio ale niestety nie odpowiedział bo na niewygodne pytania nie udziela odpowiedzi.

Ty człowieku sumienia nie masz ? pisać do kogoś gdy stypa "trwa" ? ;-)
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez wojtaszko 2020-07-13, 10:25 am

RUDI napisał(a):
wojtaszko napisał(a):Pisałem do Jose Arkadio ale niestety nie odpowiedział bo na niewygodne pytania nie udziela odpowiedzi.

Ty człowieku sumienia nie masz ? pisać do kogoś gdy stypa "trwa" ? ;-)


Po tym meczu ostatnim i wczesniejszym to przez moje biedne skolatane nerwy wrzód mi drugi raz strzeli z tego wkur....nia. Czuć ten zapach grilowanej kiełbasy z tej stypy :) :)
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2020-07-13, 10:47 am

wojtaszko napisał(a):Czuć ten zapach grilowanej kiełbasy z tej stypy

Daj cynk kiedy znowu poczujesz. Podjadę szybko i też sobie powciągam zapach prezydenckiego grilla.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez wojtaszko 2020-07-13, 10:53 am

August napisał(a):
wojtaszko napisał(a):Czuć ten zapach grilowanej kiełbasy z tej stypy

Daj cynk kiedy znowu poczujesz. Podjadę szybko i też sobie powciągam zapach prezydenckiego grilla.

Oczywista sprawa :niezle: :niezle:
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez RUDI 2020-07-13, 10:59 am

August napisał(a):Podjadę szybko i też sobie powciągam zapach prezydenckiego grilla.

Tylko Przyjacielu obyś nie próbował tej kiełbasy ,na 100% będzie przesolona ,od łez kapiących na ruszt :-(
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2020-07-13, 11:04 am

RUDI napisał(a):Tylko Przyjacielu obyś nie próbował tej kiełbasy ,na 100% będzie przesolona ,od łez kapiących na ruszt

Kto jak kto ale nie podejrzewam aby Chęciński choć łzę uronił. Prędzej będzie twierdził, że obecna sytuacja to wynika rzekomej presji kibiców, internetowych hejterów itd... U siebie nie będzie widział nic.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez wojtaszko 2020-07-13, 11:09 am

August napisał(a):
RUDI napisał(a):Tylko Przyjacielu obyś nie próbował tej kiełbasy ,na 100% będzie przesolona ,od łez kapiących na ruszt

Kto jak kto ale nie podejrzewam aby Chęciński choć łzę uronił. Prędzej będzie twierdził, że obecna sytuacja to wynika rzekomej presji kibiców, internetowych hejterów itd... U siebie nie będzie widział nic.


Uważajmy bo nas opiszą w lokalnych gazetach jako hejterów jacy jestesmy źli, szukamy dziury w całym szerzymy dezinformacje oczerniamy bezpodstawnie kucyka prezesa trenerskiego ideała, i grzelaka mojego "ulubieńca"
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez novack 2020-07-13, 11:13 am

wojtaszko napisał(a):
August napisał(a):
RUDI napisał(a):Tylko Przyjacielu obyś nie próbował tej kiełbasy ,na 100% będzie przesolona ,od łez kapiących na ruszt

Kto jak kto ale nie podejrzewam aby Chęciński choć łzę uronił. Prędzej będzie twierdził, że obecna sytuacja to wynika rzekomej presji kibiców, internetowych hejterów itd... U siebie nie będzie widział nic.


Uważajmy bo nas opiszą w lokalnych gazetach jako hejterów jacy jestesmy źli, szukamy dziury w całym szerzymy dezinformacje oczerniamy bezpodstawnie kucyka prezesa trenerskiego ideała, i grzelaka mojego "ulubieńca"

Prezes już raz zdemaskował kto pisze na tym forum i wyszło mu, że "gimnazjaliści i dziewczyny byłych piłkarzy".
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez wojtaszko 2020-07-13, 11:20 am

Prezes już raz zdemaskował kto pisze na tym forum i wyszło mu, że "gimnazjaliści i dziewczyny byłych piłkarzy".


Bo jego nazwisko nie powinno brzmieć Jaroszewski tylko Głąb bo to by było nazwisko adekwatne do zachowania. Może zdemaskował kucyka i zobaczył że ma cycki
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: pyla