Przyszłość Zagłębia

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez mason 2017-06-22, 9:54 pm

Temat dotyczy przyszłości Zagłębia Sosnowiec, a raczej to co z niego zostało.
I nie, nie boję się zwłaszcza takich ludzi jak Ty.
Ogólnie kończę z Tobą dyskusję bo z ludźmi bez kultury osobistej i wychowania nie rozmawiam.

Koniec oft, moderator niech zdecyduje co z tego może zostać, a co nie.
ZAGŁĘBIE KLUB!
ZAGŁĘBIE REGION!
mason
 
Posty: 373
Dołączył(a): 2010-11-24, 7:44 pm
Lokalizacja: Breslau/Sosnowiec


Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez robercik 2017-06-23, 7:16 am

Adam1906 napisał(a):
mason napisał(a):Tak adam1906, internet nie jest anonimowy i groźby nawet pod "ostrzeniem" są karalne w tym kraju.

Boisz się? To raniutko biegnij na psy :)


Powiem Ci, ze ja sie czasem balem o syna na meczu i to ze strony debili, ktorzy niby kibicuja Zaglebiu. Dlatego juz go nie zabieram. Nie bede zarazal go Zaglebiem. Choc wiem, ze tak jest na wiekszosci stadionach.

A co do wczesniejszego tekstu, to dobrze go przeczytalem. Szanujmy sie nawzajem. Bo skorp zaczynamy wyzywac sami siebie to nie jest dobrze. Czasem puszczaja nerwy. Mi tez. Szczegolnie jak wlodarze klubu sa tylko dla wlasnych interesow. Bo jak mozna budowac klub na pilkarzach co dzis sa a jutro klub matka go zabierze. Po co prezes, jak wladza jest w stolicy. Po co pan Stanek jak i tak bierzemy osoby co nam klub matka da.
Mnie juz to przestalo nawet wku.wiac.
NIE dla bylejakości w zarządzaniu Zagłębiem
robercik
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2004-05-17, 2:12 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez patrios91 2017-06-23, 10:31 am

robercik napisał(a):
Adam1906 napisał(a):
mason napisał(a):Tak adam1906, internet nie jest anonimowy i groźby nawet pod "ostrzeniem" są karalne w tym kraju.

Boisz się? To raniutko biegnij na psy :)


Powiem Ci, ze ja sie czasem balem o syna na meczu i to ze strony debili, ktorzy niby kibicuja Zaglebiu. Dlatego juz go nie zabieram. Nie bede zarazal go Zaglebiem. Choc wiem, ze tak jest na wiekszosci stadionach.

Czy was już totalnie wszystkich popie*doliło ?!

Drogi robercie. Ja mam takie same odczucia. I podejrzewam,że tak żenująca frekwencja, poza marnym zarządzaniem w klubie, to również zasługa bydła na trybunach. Sąsiedzi, którzy zawsze byli obecni z dziećmi na krytej już na nią nie chodzą. Powód? : " Nie chcemy dawać dzieciom złych wzorców". Także tego....niech każdy zastanowi się nad sobą.
P.S Drogi Adamie.... litości ;-)
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Adam1906 2017-06-23, 4:13 pm

Spoko. Nerwy nerwami, każdy z nas je niestety ma na to, co się dzieje w klubie. Jeden większe, drugi mniejsze. Pax, Pax Zagłębiowski! ;-)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6805
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Michał_Wwa 2017-07-03, 9:57 pm

Podsumowanie minionego sezonu w kilku zdaniach ode mnie - to także w kontekście przyszłości Zagłębia - czego zabrakło aby awansować. Trzy największe porażki moim zdaniem to:

1. Nowy Stadion - mowa o nim od momentu awansu do I ligi, czyli mógłby już być gotowy a nie wbito nawet łopaty. Wg mnie Chęciński mami nas obietnicami bez pokrycia, on nie ma nawet tych 6 baniek na projekt a co dopiero 100 na budowę. Nowy stadion to podstawa aby przyciągnąć przede wszystkim kibiców (na Górnik chodziło średnio 10 razy więcej niż na Zagłębie), w dalszej kolejności sponsorów a w końcu odpowiednich piłkarzy. Jak tak dalej pójdzie, to będziemy oglądać plecy Podbeskidzia, Tychów, Mielca i kolejnych.


2. Akademia - dla mnie mega rozczarowanie, że żaden z zawodników z rocznika 98 nie przebił się do pierwszego składu na poziomie I ligi. Ten rocznik bardzo dobrze się zapowiadał swego czasu w Śląskiej Lidze Juniorów przegrali w sezonie bodaj tylko 1 mecz, po cichu liczyłem że pójdą w ślady swoich poprzedników starszych o równo 20 lat - dla przypomnienia: Skrzypek, Stawecki, Stemplewski, Treściński, Marek Adamczyk przeszli z drużyną od IV do I ligi i stanowili o sile drużyny. Tymczasem najzdolniejsi juniorzy jak Mularczyk czy Klama są wypożyczani do przysłowiowej 5 ligi w Częstochowie, zamiast co najmniej grywać ostatnie 10-15 minut w 1 lidze, a bywały mecze że mogliby i ze 30-40 (jak oba mecze z Sandecją, Kluczborkiem czy Zniczem). Oczywiście Akademia to projekt wieloletni i nie można się zniechęcać po 1 roczniku, ale należy się w porę opamiętać i stawiać na wychowanków swoich a nie legijnych - to oni będą gryźli trawę za klub nawet w najtrudniejszych momentach. Spójrzmy na Ruch, gdzie kilku wychowanków było w stanie przebić się do składu na poziomie Ekstraklasy, a jednym interesuje się nawet AC Milan.

3. Współpraca z Legią - to nie może dalej tak wyglądać, że Legia wciska nam kogo im pasuje. Ewidentnie potrzebowaliśmy przed rundą wiosenną i nadal potrzebujemy stoperów i napastników, idealnie pasowaliby nam dajmy na to Wieteska i Ryczkowski, a dostaliśmy n-tego pomocnika (Michalak), piłkarza może i zdolnego ale o niemal identycznej charakterystyce co Bartczak. No i generalnie zgadzam się że nas, klub z którym Legia ma oficjalną umowę o współpracy traktuje gorzej niż Ruch, Piasta, Siedlce czy jeszcze parę innych klubów. Ruch jakoś zagwarantował sobie opcję kupna Araka, a ostatnio zgarnął niezłą kasę za Monetę. A u nas wirtualny milion za Sanogo, rozłożony na 10 lat, pewnie w rozliczeniu dostaniemy dwóch Najemskich za pół miliona każdy.

Najtrudniej mi ocenić prezesa, bo gdybyśmy zdobyli ten 1 punkt więcej, to większość forumowiczów by mu pomnik przed Ludowym stawiało - 2 awanse w 3 lata, po latach drugoligowej degrengolady...
Najpierw się chłop okrutnie pogubił w konflikcie Dudek-Mandrysz, potem naprawił błąd i pogonił buntowników, po cichu liczyłem że to się uda i awansujemy w osłabionym składzie.
Michał_Wwa
 
Posty: 121
Dołączył(a): 2007-03-04, 10:33 am
Lokalizacja: Warszawa/Sosnowiec

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Blajpios 2017-07-19, 11:21 am

Otóż, taki "cytacik" dwóch wpisów sąsiadujących z sobą, powstałych w innym co prawda dziale, w odstępie ok. godziny:
YOOSHKY napisał(a):Wieczne niezadowolenie, wieczne spory, wieczne kłótnie, buractwo na trybunach - kibice nie są dobrym produktem marketingowym.
Można być niezadowolonym ale trzeba umieć to wyrazić. 99% kibiców wyraża swoje niezadowolenie przez bluzgi na zawodników, zarząd, trenerów i innych pracowników. Sami siebie nie szanujemy. Nie widać tu oddania dla klubu (nie mówię że go nie ma), raczej byłbym skłonny stwierdzic że kibic jest zawsze przeciw klubowi.
(...)

werty2 napisał(a):Otóż konstruktywna kulturalna krytyka odbijała się od zarządu niczym groch od ściany.Stąd pewnie narastająca złośc i rzucanie kurwami.

tak, tak! Słusznie ktoś - być może domyśla się, co do tego mojego wklejenia tych wpisów. Rzecz bowiem w tym... że powol zbliżamy się do dziesięciolecia ich powstania... VIII 2008 one powstały... Chciałem coś sprawdzić w wątku o marketingu, ale kliknąłem jakoś tak, że pokazały się pierwsze strony...
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2017-08-06, 2:34 pm

Chciałbym doczekać czasów kiedy mógłbym stwierdzić, że mój ukochany klub działa normalnie.Nor,a;lnie, czyli z profesjonalnym zarządem, sztabem trenerskim z ciekawym marketingiem i otwartością na zwykłych kibiców gdzie człowiek mógłby spędzić czas w bliskim sobie miejscu ze swoimi najbliższymi.Ale chyba już nie doczekam
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Tomcjo 2017-08-06, 3:02 pm

No właśnie . Nie ze musimy awansować , wygrywać wszystko czy cos innego . Po prostu raz lepiej , raz gorzej ale zawsze do przodu . Zdrowo zarządzany klub tez nic nie gwarantuje ale zawsze jest postęp co widząc po Olimpii i Chojniczance . A u nas niby jest dwa razy trzecie miejsce tylko ze wszystko na wariackich papierach .
Tomcjo
 
Posty: 7035
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez patrios91 2017-08-07, 7:56 am

August napisał(a):Chciałbym doczekać czasów kiedy mógłbym stwierdzić, że mój ukochany klub działa normalnie.Nor,a;lnie, czyli z profesjonalnym zarządem, sztabem trenerskim z ciekawym marketingiem i otwartością na zwykłych kibiców gdzie człowiek mógłby spędzić czas w bliskim sobie miejscu ze swoimi najbliższymi.Ale chyba już nie doczekam

Dokładnie. A przy dobrym marketingu, sztabie trenerskim, długofalowej wizji rozwoju klubu zawsze przychodzą sukcesy. Tu nie ma przypadku. Problem w tym, że u nas najwyższe stołki zajmują ludzie bez jakiejkolwiek smykałki do prowadzenia klubu na tym poziomie. Najgorsze jest to, że są oni przy tym do bólu bezczelni nie licząc się z miejskimi pieniędzmi oraz -mówiąc dosłownie- plując na kibiców. Do tego mają na to przyzwolenie z góry gdyż Zagłębie dla Chęcińskiego jest tylko dobrym "chwytem marketingowym" na kolejne lata prezydentury.
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez MirosławaSmyła 2017-08-07, 8:49 am

Zagłębie dla Chęcińskiego jest chwytem reklamowym? Niech tylko jego konkurent podczas kampanii pokaże papiery ile to już miejskiej kasy wpompowano w klub to Chęciński przegra wybory w przedbiegach. Dopiero po przegranych wyborach razem w Chęcińskim odejdzie nas genialny prezes, bo przecież prezesowanie bez kasy z miasta to żadna zabawa. Nie przepadam za PiSem, ale Chęciński sam sobie ukręcił pętlę na szyję dając kasę i nie nadzorując jak gospodaruje nią jego funfel.
MirosławaSmyła
 
Posty: 244
Dołączył(a): 2014-05-23, 10:58 am

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Tomcjo 2017-08-07, 9:32 am

No to sami wypromujmy kandydata na prezydenta :niezle: :-)
Teraz nikt sie nie przyzna ze bedzie kandydował ale chętnie udzieli wywiadu jaka wizje ma jego partia na rozwój miasta , klubu i budowę stadionu . A Checinski niech wie ze moze bedzie miał poparcie kibiców a moze nie . Na razie jest twórca makiet .
Tomcjo
 
Posty: 7035
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez GrubyPerez 2017-08-07, 9:48 am

Tomcjo napisał(a):No to sami wypromujmy kandydata na prezydenta :niezle: :-)
Teraz nikt sie nie przyzna ze bedzie kandydował ale chętnie udzieli wywiadu jaka wizje ma jego partia na rozwój miasta , klubu i budowę stadionu . A Checinski niech wie ze moze bedzie miał poparcie kibiców a moze nie . Na razie jest twórca makiet .



ale przyznasz, że Kazia w makietach to nie przebije :lol:
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1379
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Tomcjo 2017-08-07, 12:30 pm

To był miszczu :lol:
Tomcjo
 
Posty: 7035
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2017-08-07, 12:50 pm

Tomcjo napisał(a):No to sami wypromujmy kandydata na prezydenta

Mnie się marzy ktoś pokroju kol. Blajpiosa. I niech nikogo nie mylą długie wpisy.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez jls 2017-08-07, 3:30 pm

120 % poparcia.
Nie chodzi o długość wpisu, lecz czas wyciągania konkretnych i podanych w zakamuflowanej formie wniosków wynikających z Jego wypowiedzi.
Martwi mnie tylko skład rady miasta.
Kto temu podoła?
jls
 
Posty: 509
Dołączył(a): 2006-06-07, 12:29 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Tomcjo

cron