Wiara w KT

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Wiara w KT

Postprzez bbartek 2003-04-08, 9:35 am

Wypowiedź KT po meczu z Włókniarzem przywraca mi wiarę w AWANS.
Niby remis na wyjezdzie ( przy słabym sedziowaniu ) mógł być ogłoszony jako sukces a tu.. op... dla zawodników.
Tak trzymać a II liga bedzie nasza jeszcze w tym sezonie.
Trzy mecze=7 punktów, dwa trudne mecze, zero starconych bramek , to naprawdę niezły bilans.
Nie ma co ogladać się na Piasta, sędziów itd, bo przecież gdy ZAGŁEBIE wygra wszystkie mecze, a nie awansuje to i tak bedziemy dumni z NICH.
bbartek
 


Postprzez Monti 2003-04-08, 11:16 am

Też wierze w KT. Trzy mecze bez przegranej dobry wynik . Problem w tym że nawet przy dobrych wynikach możemy nie wywalczyc awansu. Problem właśnie w tym że jesteśmy zdani żeby patrzeć sie na Piasta . Jasne że trzeba grać swoje i beć lepszym na boisku nawet jeśli przeciwnik od pierweszej minucie gra w przewadze jednego nie koniecznie zawodnika. Sytuacja jest trudna ale nie bez nadziejna. Piast gra jescze cztery mecze z klubami które walczą bezposrednio o awans . Dwa u siebie i dwa na wyjeździe. My jescze trzy i wszystkie u siebie . To tylko matematyka ale moim zdaniem duża pzewaga punktowa Piasta jest tylko iluzoryczna . Musi tez gdzieś pogubić punkty. Trzeba grać swoje i przede wszystkim pokonać 16.04. Piasta na Ludowym .
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez Leyton 2003-04-08, 9:22 pm

Tradycyjnie nie zmieniam swej opinii o KT i zgadzam się z poprzednikami. Jeśli się nie mylę to piast po meczu w Sosnowcu gra na wyjeździe z Włókniarzem Kietrz. Myślę, że obie drużyny zjedzą trawę i wyrwą im te 6 punktów, a wtedy może być wyjątkowo ciekawie.
Leyton
 

Postprzez Monti 2003-04-09, 7:30 am

W sobote Piast gra z MK i ja po cichu licze na niespodzianeke , moze jakiś remisik :) .
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez Wasyl 2003-04-09, 9:09 am

Niestety, remis Piasta w grze z MK to będzie trudna sprawa, bo sędziowie wyznaczeni na ten mecz zostali już przekupieni...Ten z wąsem bardziej jest przekupiony a główny najbardziej. Smutno mi to mówić, ale uważam także, że trener Tochel jest również przekupiony przez Piasta. Zastanówmy się, dlaczego po meczu z Kietrzem tak zakpił z poziomu gry, pokazanego przez zespół, który sam prowadzi? Czyżby chciał zachwiać Ich wiarę w końcowy sukces, kiedy wskazywał, że nawet grając w 11 na 10 nie potrafią wygrywać? Jak mają zachować się piłkarze, skoro trener obśmiewa Ich publicznie? Przecież w takiej sytuacji moga się na przykład obawiać, że kiedy w meczu z Piastem będą "gryźć trawę na Ludowym" ale tylko zremisują, to w wywiadzie pomeczowym Tochel nazwie Ich "zdefektowane kosiarki" albo "moje stadko baranów na łące"...
Wasyl
 

Postprzez Cygan 2003-04-09, 10:10 am

ja też wierzę w KT. Nie wydaje mi się, że jest on przekupiny przez Piasta. Nie KT! Niemniej jednak nie powinien opieprzać publicznie piłkarzy (w szatni owszem). Ma do tego pełne prawo.

Pozdro
Cygan
 
Posty: 517
Dołączył(a): 2003-01-31, 11:53 am
Lokalizacja: Sosnowiec - Piastów

Postprzez Monti 2003-04-09, 11:05 am

Przepraszam na wstępie za mojes słownictwo.

Co wam k***a odjebało , jaki przekupiony ? :oops: Tochel jest dla piłkarzy jak ojciec wielu z nich zna od dziecka. Dostali zjebke bo na nią zasłużyli. To jest jedyna osoba w Sosnowcu która ma do tego prawo . Czasami tzreba pogrozić, wstrząsnąć nimi. Krzysiek ma wedłóg mnie największy autorytet w Zagłębiu. Zaraz obok niego kilku piłkarzy (bez nazwisk) , nie sadzę że oni odebrali irytacje Tocjela za obraźliwe. Myślę że oni też mu ufają .
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez Soyer 2003-04-09, 12:03 pm

Krzysztof Tochel - 100 % ZAGŁĘBIE - 100 % ZAUFANIA !
Soyer
Moderator
 
Posty: 684
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:46 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez titu 2003-04-09, 7:58 pm

chyba nie zrozumieliscie (ż)aluzji Wasyla, bo nie wierze, że ktokolwiek mógłby przypuszczać żeby KT jest przekupiony :D
titu
 
Posty: 18
Dołączył(a): 2003-01-03, 4:06 pm
Lokalizacja: Zagłębie Sosnowiec


Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników