Strona 1 z 5
UWAGA !!! Moze jednak awansu ma nie być !!!???

Napisane:
2005-10-08, 4:14 pm
przez Gilardino
Zastanawia mnie jedna ważna sprawa.
Ostatnio można było zasłyszeć informację, iż powstaje organizacja , która ma reprezentować kluby drugiej ligi. Twór na podobieństwo Ekstraklasy SA czy jak to się tam zwie.
W informacjach o tychże działaniach można również wyczytać , że prężnym dzialaczem i konstruktorem struktur jest nie kto inny jak WOJCIECH RUDY.
Może na pierwszy rzut oka ktoś stwierdzi , że to dla Zagłębia dobrze, ale...
Ta organizacja sie dopiero tworzy i zacznie funkcjonować za rok , dwa lub nawet później.
WIĘC CO TAM U CHOLERY ROBI NASZ DYREKTOR !!!!
Przecież Zagłębie ma awansować jak najszybciej (niby w tym sezonie) do ekstraklasy !!!!! Niech sie zajmie organizacją w klubie.
Może więc z tym awansem nie jest do końca tak jak wszyscy w klubie mówią ????????????? Może karmią tymi obietnicami tylko nas kibiców, a w rzeczywistości...
Na dodatek wśród organizatorów , obok naszego dyrektora jest przedstawiciel Radomiaka i ŁKSu. Żadna z ekip, które chcą ekstraklasy (Jaga, Widzew, Ruch etc. ) nie angażuje sie tak prężnie. Co potwierdza chyba moją hipotezę.
Myślę , ze jest to ciekawa sprawa i przynajmniej mnie bardzo drązniąca.

Napisane:
2005-10-08, 4:26 pm
przez W@llace
Myślę,że raczej tak nie jest!Awans jest zapowidziany i MA BYĆ!

Napisane:
2005-10-08, 4:29 pm
przez ALOSZA
W sumie to nie byłem pewien gdzie o tym napisać ale...zobaczyłem wyniki naszj ligii i szok wszyscy faworyci przegrali....chyba komuś tam na górze zalezy tez na naszym awansie :shock:
...

Napisane:
2005-10-08, 4:29 pm
przez Krawiec
Nie wiem czy z tej informacji można wyciągać aż tak daleko idące wnioski ale brzmi to ciekawie i trzeba się temu przyglądać bo sprawa jest zastanawiająca.

Napisane:
2005-10-08, 4:35 pm
przez twari
Mysle ze Twoje obawy sa bezpodstawne. Po 1 - ŁKS mierzy w awans! Po 2 ta "organizacja" nie bedzie wstrzymywala kluby przed awansem. Powstala po to by w II lidze tez szukac sponsorow i jakas kase wyciagnac! Taki GKS BOT czy Arka maja duza szanse spasc do II ligii ale beda (albo juz sa) wlascicielami czesci udzialow w spolce Ekstraklasa SA. Tak samo bedzie z II liga! Po awansie czy tez spadku jakiejs druzyny przestanie ona funkcjonowac w tej "organizacji". A to ze w gronie tych czolowych dzialaczy znalazl sie pan Rudy to akurat dobrze o nim swiadczy! Widac ze mimo naszych obaw ma czas aby zajmowac sie sportem i szukac sponsorow!

Napisane:
2005-10-08, 4:41 pm
przez Krawiec
Twari problem polega na tym, że ta organizacja ma dopiero powstać w przyszłym sezonie i to jest zastanawiające.

Napisane:
2005-10-08, 4:44 pm
przez twari
Krawiec napisał(a):Twari problem polega na tym, że ta organizacja ma dopiero powstać w przyszłości i to jest zastanawiające.
I bardzo dobrze ze walczy o to Rudy! Co w tym zlego? Myslisz ze II liga zdobedzie lepszego sponsora niz Ekstraklasa SA? Po 1 tamci juz maja Orange! I tam juz kasa jest. A tu nie ma pewnosci kiedy uda sie taka organizacje powolac ani tez jak szybko znajdzie sie jakis sponsor. Tak wiec raczej nie jest to powod do obaw ze Rudy zechce zostac w II lidze... w I lidze kasa jest wieksza!! A wiecej kasy dla klubu = wiecej kasy rowniez dla Rudego.

Napisane:
2005-10-08, 4:52 pm
przez Gilardino
No własnie. Podobnież mamy być w lidze ale pierwszej a nie drugiej !!!
A Ełka walczy o lige, ale tak średnio chyba. vide choćby kłopoty ze sponsorem.
Po za tym nie napisałem ze organizacja ma kogos blokować. tylko, ze P. Rudy chyba ma dbać o dobrą organizację naszego klubu tak by awansował, a nie zajmować się czyms co przyniesie korzyści za najwczesniej sezon, dwa czyli wtedy kiedy ma nas nie być w drugiej lidze tylko w ekstraklasie.
Jakos nie współgra mi to , ale rzecz jasna moge sie mylic.

Napisane:
2005-10-08, 4:57 pm
przez Gilardino
W@llace napisał(a):Myślę,że raczej tak nie jest!Awans jest zapowidziany i MA BYĆ!
Z drugim zdaniem sie całkiem zgodze. Awans był zapowiedziany i to wyraźnie. Choć raczej walka o awans, bo to tylko sport.
Jednak rozliczyć za to bedzie można tylko werbalnie, bo nie ma wyborów bezpośrednich do władz klubu :wink:

Napisane:
2005-10-08, 5:21 pm
przez gruby
a ja mam dość tematów o ciągłym awansie..... :roll: :roll:

Napisane:
2005-10-08, 6:10 pm
przez Albion
Te podejrzenia są bez sensu. Niby kibicom tylko zależy na awansie? A Rudy to kto? Może niezbyt udolnie według niektórych zarządza ale to jest kibic Zagłębia , podobnie jak K.Tochel! Większość ich życia to Zagłębie

Napisane:
2005-10-08, 7:44 pm
przez ALOSZA
Przesadziłeś troszeczkę Albion z tym stwierdzeniem adnośnie Rudego !!!

Napisane:
2005-10-08, 7:48 pm
przez Krzysztof15
ALOSZA napisał(a):W sumie to nie byłem pewien gdzie o tym napisać ale...zobaczyłem wyniki naszj ligii i szok wszyscy faworyci przegrali....chyba komuś tam na górze zalezy tez na naszym awansie :shock:
A znasz przypowieść o Żydzie który przez lata modlił się o główną wygrana w Totolotka ? Modlił sie i modlił i nic. W końcu Bóg się raz wk... " Jak ja mam Ci pomóc jak Ty nawet kuponu nigdy nie wysłałeś ?!"
To samo dotyczy naszych grajków. Co z tego, że niebiosa nam wyjątkowo sprzyjają :?: :!:

Napisane:
2005-10-08, 7:48 pm
przez twari
Albion napisał(a):Te podejrzenia są bez sensu. Niby kibicom tylko zależy na awansie? A Rudy to kto? Może niezbyt udolnie według niektórych zarządza ale to jest kibic Zagłębia , podobnie jak K.Tochel! Większość ich życia to Zagłębie
Popieram w 100%!! Przeciez oni tez sa kibicami!! Im tez zalezy na tym aby wprowadzic Zagłębie do I ligii! Poza tym - inaczej niz w przypadku zawodnikow - oni sa pewni zatrudnienia po takim awansie! :) Natomiast pilkarze moga sie pozegnac z klubem tak jak to bylo z Antczakiem.

Napisane:
2005-10-08, 8:29 pm
przez MrCricket
Myślę, że włosi za dużo kasy wpakowali dotychczas w klub, żeby osiągnąć cel jakim jest EKSTRAKLASA. Tam jest telewizja, kasa i dużo większe możliwości niż w 2 lidze. Nie sądze, aby nie mieli planu awansować. Jeśli już to raczej niektórym piłkarzykom może nie zależeć na awansie, bo nie mają umiejętności na 1 ligę, a w 2-ligowym Zagłębiu mają bardzo dobre warunki i czują się "jak pączki w maśle" Gołym okiem widać, że znaczna większość z nich nie nadaje się na 1 ligę i w razie awansu musieliby pożegnać się z drużyną. Wiele razy były takie wydarzenia w futbolu, chociaż nie wydaje mi się, żeby taka sytucja miała miejsce w dzisiejszym Zagłębiu, ale głowy nie dałbym sobie za to uciąć. W końcu to tylko ludzie :lol: