Zagłębie zagrało słaby mecz

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Zagłębie zagrało słaby mecz

Postprzez Warchlak 2003-03-31, 12:10 pm

uważam iz zagłębie bazo słabo zagrało chociaż przewazali i wygrali to spotkanie, które stało na bardzo słaby poziomie. :lol:
Warchlak
 


Postprzez WOJTEK 2003-03-31, 9:50 pm

A JA UWAŻAM,ŻE JAK CHCESZ OGLĄDAĆ ZAJEBISTY FUTBOL TO MOŻESZ PRZESTAĆ CHODZIĆ NA LUDOWY.FACET,TO JEST 3 LIGA.CZEGO SIĘ SPODZIEWASZ??ZNALAZŁ SIĘ EXPERT .
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez Kamilsts 2003-03-31, 10:22 pm

Człowieku w porównaniu do meczów które mogliśmy oglądać chociażby na jesień to było bosko !!!
Kamilsts
 

Postprzez Monti 2003-04-01, 7:10 am

Autor tematu miał chyba jednak racje mecz z MK nie był wielkim widowiskiem ale jak powiedzieli trenerzy na pomeczowej konferencji nie mógł nim być. Przy układzie że MK broni połowy grając jednocześnie bardzo ostro i chyba nie najlepszej dyskozycji sędziego najważniejsze były 3 punkty . Cel został osiagnięty. Nie zapominajmyb że MK nigdy nie "leżała" naszej druzynie. Mnie sie nie podobały błędy w obronie (mimo opini trenera Tochela że z tyłu juz jest ok ) z przodu nie było źle . Troche chyba nie najlepiej w środku pomocy czuje sie Tomek Łuczywek , a moim zdaniem jak ładnie gra Tomek to jest widowiskowa gra. Trener chce zrobić z Łuczywka rasowego rozgrywającego jestem pewien że ten piłkarz podoła tej roli, poczekajmy kilka spotkań. Bardzo mnie cieszy i podobało mi sie zaangażowanie Ujka . Karol schudł w stosunku do jesieni i o ile zawsze był ambitny i pracowity to teraz jest zdecydowanie szybszy choć w meczu z MK z dryblasem na plecach nie pograł sobie. Ogólnie na pewno lepsze mecze sa przed nami. Będzie dobrze.
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez voytech 2003-04-01, 8:53 am

I zeby jeszcze Antek bardziej sie przykladal do krycia niz ostatnio. Pare razy "szostka" miala za duzo swobody.
voytech
 
Posty: 130
Dołączył(a): 2003-01-06, 12:19 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez grzechu 2003-04-02, 5:50 pm

Slabo czy nie slabo, ale wazne ze zdobylismy trzy punkty. Jak dla mnie moga grac slabo byleby zdobywali zawsze komplet punktow.

II LIGA II :IGA ZAGLEBIE!!!!
grzechu
 
Posty: 361
Dołączył(a): 2003-01-04, 4:17 pm


Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników