Kogo kupic,a kogo sprzedac

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez patrios91 2017-07-18, 6:54 pm

August napisał(a):Ktoś rozpuszcza te plotki o Lewickim. Patrzcie na komentarze pod niusem o Mularczyku. To żadne źródło ale jutro będzie okazja by się przekonać

Jestem ciekaw końca tej historii. Wkrótce rusza sezon. Naiwnie liczę, że cały ten bałagan jakimś cudem odwróci się na naszą korzyść.
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa


Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2017-07-18, 7:20 pm

A Banasik okaże się Mistrzem zabójczej taktyki :)
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez robus1906 2017-07-18, 7:47 pm

krysteksc napisał(a):
Adam1906 napisał(a):
bazant napisał(a):Myślę, że może chodzić o Szymona Lewickiego z Podbeskidzia

Nie o niego chodzi.

Mikołaj Lebedyński?? :)

Stawiam Lewicki
robus1906
 
Posty: 159
Dołączył(a): 2008-08-18, 5:34 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2017-07-18, 8:29 pm

krysteksc napisał(a):Mikołaj Lebedyński?? :)

Hmmmmmmm. Któż to wie?.......... ;-)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6803
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez bazant 2017-07-18, 8:33 pm

Adam1906 napisał(a):
krysteksc napisał(a):Mikołaj Lebedyński?? :)

Hmmmmmmm. Któż to wie?.......... ;-)


Adam jeśli to potwierdzasz to nie wstydź się ;-) napisz nam śmiało :)
bazant
 
Posty: 251
Dołączył(a): 2007-02-22, 7:46 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez MarcelZS 2017-07-18, 8:43 pm

Jak Mikołaj to piąta kolumna z gieksy ... zeszy sezon grał mega padake. W ciemno to można brać Szymona Lewickiego a nie podarek z Katowic
MarcelZS
 
Posty: 931
Dołączył(a): 2005-04-10, 8:21 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Sielec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Blajpios 2017-07-18, 8:54 pm

Adam1906 napisał(a):
krysteksc napisał(a):Mikołaj Lebedyński?? :)

Hmmmmmmm. Któż to wie?.......... ;-)

Egzekutor ;-) na poważnie? To ja już może od razu tego Włocha poproszę, czy tam Francuz (nawet ;-) Makengo!) Owszem, jeden sezon, wstecz temu 2 sezony, kiedy można powiedzieć, że faktycznie to był egzekutor. Wszystkie inne - mizernie. To już dłużej - choćby S. Lewicki grał jako snajper.
To tak w pierwszym odruchu.
W drugim, to dochodzi: "chociaż, kto wie?"; czyli inaczej: no, chyba, że ma trener jakąś koncepcję - i ma podstawy, by uważać, że ją ma: jeżeli chodzi o jakieś odbudowane tego napastnika. Przecież źle mu nie życzę - a gdyby się powiodło odlbokowanie na miarę tak, jak te dwa sezony temu grał, to byłoby nieźle. Tylko - jednak roztropności trzeba; GKS też się łudził razem z J. Brzęczkiem. Jeżeli koncepcja jakaś jest - OK! Ale byle nie było tak, że "z rozpaczy" uwierzymy, bo najgorsze jest bezrybie: to i rak ryba.
PS. - o, widzę że podobnie umieścił chwilę wcześniej na serwerze Kol. MarcelZS. Popieram.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2017-07-18, 9:05 pm

Lebedyński przez cały sezon strzelił 3 gole. Mniej niż Fidziukiewicz przez rundę. Poza tym był w Gieksie której grajki jeszcze bardziej w kulki przygrały. Pozostaje liczyć że to bzdury.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez maniek-75-75 2017-07-18, 9:51 pm

patrios91 napisał(a):Miałem nadzieję,że tym napastnikiem będzie Lewicki.

jpd :redface:
maniek-75-75
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2008-11-23, 10:33 pm
Lokalizacja: srodula

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez patrios91 2017-07-19, 8:24 am

maniek-75-75 napisał(a):
patrios91 napisał(a):Miałem nadzieję,że tym napastnikiem będzie Lewicki.

jpd :redface:

Znasz kogoś lepszego, dostępnego i wolnego na polskim rynku, który strzeli te min 10 bramek w sezonie ?
Jeśli to będzie Nowak lub Demjan to ja wtedy napiszę ja pier*ole.
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Anakin 2017-07-19, 9:05 am

Adam1906 napisał(a):
krysteksc napisał(a):Mikołaj Lebedyński?? :)

Hmmmmmmm. Któż to wie?.......... ;-)

Po co te fałszywe sugestie ?

Wisła Płock rozpoczęła procedurę zgłaszania Mikołaja Lebedyńskiego do rozgrywek Ekstraklasy.

http://www.90minut.pl/news/279/news2792 ... Plock.html
Anakin
 
Posty: 1775
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2017-07-19, 9:22 am

Klub Seniora - wypowie się w kwestii tego zawodnika UFO - otóż Kol.
Patrios 91 - myslę ze będzie zadowolony - stawiam że będzie to
napadzior o nazwisku Sz. Lewicki
Pozdrawiam Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Blajpios 2017-07-19, 9:38 am

Anakin napisał(a):
Adam1906 napisał(a):
krysteksc napisał(a):Mikołaj Lebedyński?? :)

Hmmmmmmm. Któż to wie?.......... ;-)

Po co te fałszywe sugestie ?

Wisła Płock rozpoczęła procedurę zgłaszania Mikołaja Lebedyńskiego do rozgrywek Ekstraklasy.

http://www.90minut.pl/news/279/news2792 ... Plock.html

Myślę, że mogę sobie pozwolić liczyć się w Klubie Seniora (aczkolwiek nie mam ;-) jeszcze zgody Założyciela i tym samym Wielkiego Mistrza Klubu, jednak na nią liczę, choć też nie wiem, czy wymogiem nie będzie państwowa emerytura, to wtedy jeszcze "ciut odpadam" - to co na to Kol. Tadeusz Wiśniewski?). W wypadku akceptacji będzie można powiedzieć - w tym wypadku Klub Seniora jest zgodny w opinii! Postawmy jednak na tego Sz. Lewickiego!
Niestety jednak, co do opinii jaką wpisał Kol. Anakin... To wcale chyba nie jest tak już pewne, jakby Kolega chciał. Przeciwnie, "śmierdzi mi", że jest właśnie odwrotnie. 90minut to serwis dość solidny, wszyscy za to go cenimy. Na ogół - pisze, gdy coś jest dokonane. W takim razie - mogłoby znaczyć, że "dokonane jest" (czyli więcej nie będzie): właśnie to, "rozpoczęcie procedur". Zwykle - po prostu piszą, że klub zgłosił do rozgrywek - i dopiero wtedy, gdy dokończą. To nie Sport niejakiego M. Jaroszewskiego. Jeżeli więc w tym wypadku piszą "rozpoczął"? Hm, co to znaczy? Nacisk na kontrahenta? Propozycję wypożyczenia? Może i faktycznie - że zgłoszą i zatrzymają dla siebie. Niemniej, z drugiej strony, przy jego bramkostrzelności... Czy jednak nie wolą wypożyczyć albo postraszyć i sprzedać kartę jego gry?
Co zaś do prowokacji... Już wczoraj ktoś chciał, by dał się do czegoś więcej sprowokować Kol. Adam1906. MIałem już wtedy napisać - przecież nie dręczmy go. Polecili mu w Klubie - lub nabrali, podpuścili, lub od kogoś dowiedział się w zaufaniu: "pod warunkiem, że nie powie". To co dręczyć? Chce chłop użyczyć Kolegom swej wiedzy ale tyle ile może. Fakt, jeżeliby uczesniczył w zmowie, to pytanie, czy to "zmowa", czyli normalna tajemnica czy "zmowa", czyli już coś nie fair - i dopiero wtedy byłoby to nie fair. W każdym razie - dla nas, to ciekawsze, moim zdaniem jest: a o co chodzi "centrum dowodzenia" puszczającemu te plotki. Czy o zakamuflowanie M. Lebedyńskiego, czy Sz. Lewickiego właśnie? Czy może obu? Czy T. Makengo, bo może już R. Stanek w negocjacjach przyjazdu pracownika zobowiązanego do pracy aż do VI 2018 jest blisko i niedługo wyprosi, że przyjedzie dziś, zje lody a może nawet zagra cały mecz? Czy może - chodzi o jeszcze innego kamuflowanie? Kamuflowanie nawet kilku?
To byłoby ciekawe - ale to trudno odgadnąć. Dziś wieczorem już a najpóźniej za kilka dni - odkrycie przynajmniej części tajemnic z zasobu Wielkiej Sztuki Kamuflażowej Roberta Sta i Spółki: to będzie wiedza oczywista. Szkoda emocji.
Ostatnio edytowano 2017-07-19, 10:10 am przez Blajpios, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez jondek 2017-07-19, 9:54 am

Katowicki Sport:Wczoraj zapadła decyzja o wstrzymaniu przylotu do Polski napastników przewidzianych do testów – z Włoch i Francji. Stało się tak z uwagi na fakt, że na dobrej drodze jest pozyskanie snajpera narodowości polskiej, dobrze na rodzimym gruncie znanego. Przeciwko jastrzębianom jeszcze nie zagra, ale jak wcześniej pisaliśmy – chodzi o zawodnika, który boiskowych sprawdzianów nie wymaga. Przejdzie jedynie badania medyczne.
jondek
 
Posty: 1251
Dołączył(a): 2010-10-14, 11:34 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez T_misiek 2017-07-19, 10:48 am

Wychodzi na to,że nasz prezesunio wcieli swój nikczemny plan przeczekania okienka transferowego i zatrudni zapewne napastnika, którego nie chciał żaden klub ekstraklasy oraz I ligi a co za tym idzie pewnie za mniejszą kwotę niżby musiał wydać jeszcze miesiąc temu. Takiego to mamy Janusza biznesu :-)
T_misiek
Żółta kartka
 
Posty: 196
Dołączył(a): 2006-04-11, 9:13 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników