Kogo kupic,a kogo sprzedac

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez STACH PL 2018-07-24, 9:28 am

August napisał(a):Nie tylko na miejsce Puchacza. Jeśli informacja Django o kontuzji Kudły okaże się prawdziwa wtedy koniecznym będzie zakontraktowanie nowego bramkarza. W moim odczuciu potrzebny byłby jeszcze ktoś doświadczony do środka pola. Bo jeden doświadczony Nowak to za mało a jak na lidera nie do końca mnie przekonuje. Tylko czy klub stać jeszcze na kilka transferów.


Pełna zgoda zastanawia mnie fakt, że my to widzimy z wysokości dalekich trybun a sztab szkoleniowy nie...
STACH PL
 
Posty: 728
Dołączył(a): 2004-03-04, 5:47 pm
Lokalizacja: OSTROWY GÓRNICZE /ŚRÓDMIEŚCIE


Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2018-07-24, 10:33 am

STACH PL napisał(a):
Tomcjo napisał(a):Ciekawostka . Łukasz Broź trenuje z Mamrami Giżycko gdzie zaczynał


Po meczu z Piastem myślę,że trzeba go sprowadzić w trybie awaryjnym za Puchacza powinien mieć już mniejsze wymagania finansowe niż jeszcze miesiąc temu....

Przy Broziu na 90minut widnieje na czarno Śląsk Wrocław. A zatem jeśli jego menago negocjuje na Dolnym Śląsku to nie ma tematu. Taki Broź może chcieć przyjść do nas po obniżeniu swoich wymagań. Ale w takim przypadku chętnych może nie brakować. Natomiast cały czas chodzi mi po myśli jakiś doświadczony, środkowy pomocnik. A jedyny jaki jest bez klubu i przychodzi mi na myśl to Murawski. Nigdy nie byłem zwolennikiem sprowadzania starych zgredów a tenże ma bodajże już 36 lat. No i pytanie czy jeszcze może a i czy mu się chce. Ale też z drugiej strony pytanie na kogo klub stać. Łatwo jest się zadłużyć i bez gwarancji utrzymania. A o to przecież nie chodzi.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez kriss68 2018-07-24, 5:50 pm

August napisał(a):
STACH PL napisał(a):
Tomcjo napisał(a):Ciekawostka . Łukasz Broź trenuje z Mamrami Giżycko gdzie zaczynał


Po meczu z Piastem myślę,że trzeba go sprowadzić w trybie awaryjnym za Puchacza powinien mieć już mniejsze wymagania finansowe niż jeszcze miesiąc temu....

Przy Broziu na 90minut widnieje na czarno Śląsk Wrocław. A zatem jeśli jego menago negocjuje na Dolnym Śląsku to nie ma tematu. Taki Broź może chcieć przyjść do nas po obniżeniu swoich wymagań. Ale w takim przypadku chętnych może nie brakować. Natomiast cały czas chodzi mi po myśli jakiś doświadczony, środkowy pomocnik. A jedyny jaki jest bez klubu i przychodzi mi na myśl to Murawski. Nigdy nie byłem zwolennikiem sprowadzania starych zgredów a tenże ma bodajże już 36 lat. No i pytanie czy jeszcze może a i czy mu się chce. Ale też z drugiej strony pytanie na kogo klub stać. Łatwo jest się zadłużyć i bez gwarancji utrzymania. A o to przecież nie chodzi.


Łukasz Piątek http://www.90minut.pl/kariera.php?id=6615 a strzelić też potrafi.
A ewentualnie z bramkarzy to tylko M.Miśkiewicz chyba że wypożyczenie lub opcja zagraniczna , ale trzymamy kciuki za Kudim.
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM W 2 LIDZE.
kriss68
 
Posty: 264
Dołączył(a): 2006-07-04, 10:55 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez novack 2018-07-26, 4:20 pm

Sport podaje, że Misza co prawda ma paszport, ale certyfikat się zapodział.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez pete_zs 2018-07-26, 4:32 pm

http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35 ... okWrocLink

Śląsk sprzedał Kosę i dogadał się z Broziem. Myślę, że nawet jeśli obniżył wymagania, to tani nie był.
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez RUDI 2018-07-26, 4:36 pm

novack napisał(a):ale certyfikat się zapodział.

I znowu wychodzi ,,profesjonalizm,,
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2018-07-26, 5:03 pm

RUDI napisał(a):I znowu wychodzi ,,profesjonalizm,,

...Dyrektora Sportowego :lol:

Tak to jest, jak się zajmuje "dyrektorowaniem", trenowaniem bramkarzy i piastowaniem stanowiska II trenera. Zamiast skupić się na jednym i robić to dobrze, to się rozmienia na drobne (nie chodzi bynajmniej o finanse) i nie robi dobrze niczego. Nie zdziwiłbym się, gdyby Don Roberto zajmował się również zaopatrzeniem klubu w wodę mineralną...
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2018-07-26, 7:07 pm

Adam1906 napisał(a):Nie zdziwiłbym się, gdyby Don Roberto zajmował się również zaopatrzeniem klubu w wodę mineralną...

.... i w obwarzanki :lol:
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez bbartek 2018-07-27, 12:01 pm

Czy Misza zagra w Lubinie ?
bbartek
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2003-09-01, 11:27 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez novack 2018-07-27, 12:21 pm

bbartek napisał(a):Czy Misza zagra w Lubinie ?

Jak znajdzie certyfikat i butów nie zgubi 8)
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2018-07-27, 12:44 pm

Odnoszę wrażenie, że kierunek holenderski jest dla nas dość pechowy. Najpierw czarnoskóry Holender, który zdaje się okazał się być bodajże zawieszonym przez rodzimą federację potem "paszport gate" z Cristovao a teraz zagubiony certyfikat jakby ściągali gościa nie z Holandi a gdzieś z Vanuatu.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez patrios91 2018-07-27, 1:39 pm

August napisał(a):Nie tylko na miejsce Puchacza. Jeśli informacja Django o kontuzji Kudły okaże się prawdziwa wtedy koniecznym będzie zakontraktowanie nowego bramkarza. W moim odczuciu potrzebny byłby jeszcze ktoś doświadczony do środka pola. Bo jeden doświadczony Nowak to za mało a jak na lidera nie do końca mnie przekonuje. Tylko czy klub stać jeszcze na kilka transferów.

#Miałem ugryźć się w język gdyż wiem, że jestem dość wybuchowy, ale jeśli mam podobny pogląd co nasz mentor to jednak popyskuję ;-) Największe zagrożenie oraz największa ilość dośrodkowań przeciwników w meczu z Piastem nastąpiła po stronie Puchacza. Naliczyłem jedną dobrą interwencję. Jeździec bez głowy, nie potrafi się nawet ustawić do bloku,chorągiewka. Jak długo będziemy promować jednego piłkarza, który w dodatku nie jest nasz, kosztem całej drużyny? No jak długo ?!
#Niestety środek pola to moim zdaniem najsłabszy punkt naszej drużyny. Na papierze mamy tam kim grać, w praktyce jest tylko Nowak. Jeśli gra z przodu to kuleje rozegranie od tyłu, jeśli bardziej z tyłu to odwrotnie. Jeśli schodzi jak w meczu z Piastem to drużyna traci z automatu na jakości, a dziura w ofensywie pomimo obecności dwóch napastników powiększa się. Efekt jest taki, że piłki nie dochodzą do atakujących.
#Odczuwalny jest brak lidera w ofensywie jakim był Pribula. Jego szybkość i gra 1/1 robi różnicę.
#Debiut w Sosnowcu Polczaka to czysta parabola. Kiedy przez większość meczu ratował nam po prostu dupsko to później popełnij dwa kluczowe błędy, które zadecydowały o porażce. Pomimo tego uważam, że będą z niego ludzie. Na pierwszy rzut oka widać jakość w defensywie.
#Jeśli Udovicic ma grać na skrzydle to musi dostawać piłki na dobieg, za bocznego obrońcę.
#Ten Junior to chyba pomyłka. Nie widzę żadnych pozytywów. Kiedy wraca Lewicki ?
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez pete_zs 2018-07-27, 1:48 pm

Ciekawa analiza. Juniorowi to jednak bym kilka meczów dał, bo 10 min. jak jest nerwówka i wchodzi za Nowaka, to zdecydowanie za mało, aby go oceniać. Nie pamiętam, ale chyba Sanogo też nie odpalił od razu.
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez GrubyPerez 2018-07-27, 4:37 pm

patrios91 napisał(a):Jak długo będziemy promować jednego piłkarza, który w dodatku nie jest nasz, kosztem całej drużyny? No jak długo !



pewnie tak długo aż nie odniesie kontuzji. Albo aż nie wypełnimy warunków umowy
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2018-07-27, 5:29 pm

Najnowsze informacje brzmią:
Ma przyjść z Amkara Perm Janusz Gol.
Ma odejść do Rakowa Częstochowa Szymon Lewicki.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników