Kogo kupic,a kogo sprzedac

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Postprzez emdżej 2005-06-08, 8:33 pm

Czytam wszędzie spekulacje o odejściu Tochela i Ujka i aż spytałem dzisiaj trenera czy to prawda. I tu przytoczę jego słowa: Nie ma żadnego odejścia
emdżej
 
Posty: 3430
Dołączył(a): 2004-10-10, 8:45 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - CDW


Postprzez slawojka 2005-06-09, 11:02 am

Te słowa baaaardzo cieszą! Oby przerodziły się na realia i przyniosły punktowy efekt na jesień
slawojka
 
Posty: 1404
Dołączył(a): 2003-08-18, 11:14 am
Lokalizacja: New Satch

Postprzez Cygan 2005-06-09, 11:32 am

SCORPARO napisał(a):
Carlos2503 napisał(a):a czy Ujek musi zagrać w meczu z Kszo :wink:


Oj dobrze było by coby zagrał - jednak to podstawowy gracz Zagłębia.


Co do eventualnrgo odejścia M.Ujka(tfu, tfu,tfu) - kibicuje Zagłębiu od ponad 20 lat, i o ile mnei pamięć nie myli to zawodnicy pokroju M.ujka grali w Zagłębiu, uwaga... w 1989- 1990 roku - od tamtej pory Mariusz Ujek jest najlepszym piułkarzem jaki biegał po murawie Ludowego (moje zdanie). Działacze jak chcą wypuścić takiego "orła" (niewątpliwie wybija się nasz Ujo ponad wszystkich zawodników), i sądzą że na jego miejsce kogoś kupią , to GRUBO SIĘ MYLĄ !!! na dzień dzisiejszy nie widze w II lidze zawodnika który dorównałby waleczniością i zaangażowaniem w meczu Mariuszowi Ujkowi. Odejście Mariusza Ujka z Zagłębia = Duże kłopoty (nie ujmując nic reszcie drużyny).

Co do Pana Tochela - jeżeli odejdzie normalnie się popłaczę ( nie robię sobie jaj), przecież nie było w Sosnowcu lepszego trenera baaaardzo długo (sytuacja analogiczna z M.Ujkiem).
Uważam że chcąc zatrzymać obu panów ( i nie tylko ich ) działacze, prezesi powinni pomyśleć nad "odświeżeniem" kontraktów drużyny jak i sztau szkoleniowego Zagłębia.

Mam nadzieję ze te prasowe doniesienia, to tylko wypociny jakichś marnych pismaków, szukających sensacji...


NADZIEJA UMIERA OSTATNIA


Myślę, że w tych słowach, wyraziłes opinie większości (a juz napewno moją!!!) POPIERAM w 100%.

Ps: A co, jak skandynawowie czytajÄ… nasze forum :lol: :lol:
Cygan
 
Posty: 517
Dołączył(a): 2003-01-31, 11:53 am
Lokalizacja: Sosnowiec - Piastów

Postprzez SCORPARO 2005-06-09, 11:40 am

mam ich głeboko w d**** - niech sobie szujkaja zawodników ale NIE W SOSNOWCU !!![/b]
SCORPARO
 
Posty: 759
Dołączył(a): 2005-05-08, 9:48 pm

Postprzez gruby 2005-06-09, 3:42 pm

dzisaj w Fakcie..jest przytyoczona wypowiedz Lachowskiego odnośnie propozycji z Korony Kielce...

-Pierwsz Liga kusi,ale awans do ekstraklasy chciałbym wywalczyć z Zagłębiem...

:!: :!: :!: :!: :!:

oraz jest mały artykuł o zmianach kadrowych....(napisze co ważniejsze)

trener Tochel-przerwa letnai jest bardzo krótka nie ma czasu na wielkie rowelocuje.Poza tym zespól wiosną grał bardzo dobrze.Zmiany będą kosmetyczne....

Tyle trener Tochel,jak pisze jeszcze Fakt nieoficjalnie się mówi,że w przyszłym sezonie,miejsca w kadrze zabraknie dla 3 albo 4 zawodników....
gruby
 
Posty: 1127
Dołączył(a): 2004-09-26, 10:54 am
Lokalizacja: zagórze mec...kraina wiecznych wiatrów

Postprzez emdżej 2005-06-09, 4:40 pm

Mój szwagier rozmawiał z Ujkiem i Mariusz mu powiedział, ze klub zainteresowany pozyskaniem ze szczaksy Sunday'a Wasiu. Nie wiem na ile to prawda.
emdżej
 
Posty: 3430
Dołączył(a): 2004-10-10, 8:45 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - CDW

Postprzez mały 2005-06-09, 4:49 pm

emdżej napisał(a):Mój szwagier rozmawiał z Ujkiem i Mariusz mu powiedział, ze klub zainteresowany pozyskaniem ze szczaksy Sunday'a Wasiu. Nie wiem na ile to prawda.
Nie wieżcie w takie newsy. Jak długo znam P. Mariusz nigdy nie mówił o sprawach personalnych. Tak więc i tym razem jest wątpliwej treści news.

POZDRO!!!!!
mały
 
Posty: 402
Dołączył(a): 2004-10-24, 4:01 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez emdżej 2005-06-09, 5:31 pm

mały napisał(a):
emdżej napisał(a):Mój szwagier rozmawiał z Ujkiem i Mariusz mu powiedział, ze klub zainteresowany pozyskaniem ze szczaksy Sunday'a Wasiu. Nie wiem na ile to prawda.
Nie wieżcie w takie newsy. Jak długo znam P. Mariusz nigdy nie mówił o sprawach personalnych. Tak więc i tym razem jest wątpliwej treści news.

POZDRO!!!!!


Dlatego napisałem, że nie wiem na ile to prawda, bo sam do końca nie wierzę. Nie mówię, że to super pewna informacja, a do plotkarzy nie należę
emdżej
 
Posty: 3430
Dołączył(a): 2004-10-10, 8:45 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - CDW

Postprzez bankier 2005-06-09, 5:40 pm

Informacja o zainteresowaniu Zagłebia piłkarzem Szczakowianki (S. Wasiu) pojawiła się także w dzisiejszym "Sporcie". Wiec cos musi być na rzeczy. Swoja drogą - zawodnik doskonale prezentował sie w meczach na sniegu a potem zgubił forme. Ciekawe co było tego przyczyną? I jeśli ten transfer dojdzie do skutku to przesądzony bedzie - moim zdaniem - los Madara. Bo 5 obcokrajowców w kadrze Zagłebia do chyba za dużo! 8)
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez SCORPARO 2005-06-09, 5:45 pm

Sądzę, ze lepiej aby się działacze Zagłebia (jeżeli już chcą obcokrajowca), porozglądali się troszeczkę , bo jeżeli zawodnik ten miałby "zasilić" naszą drużynę to "czarno" widzę jego miejsce w składzie Zagłębia...
Po tym co zaprezentował w rewanżowym meczu z Zagłębiem w Jaworznie(grał pare minut zaledwie i to słabiutko, słabiutko), jakoś ciężko mi sobie wyobraziś tego zawodnika u nas.
SCORPARO
 
Posty: 759
Dołączył(a): 2005-05-08, 9:48 pm

Postprzez darco 2005-06-10, 7:11 am

Moim zdaniem, najsłabszym punktem w naszej drużynie jest bramka (i to bez wzgledu na to, kto w niej stoi) Coś z tym należy zrobić. Może jakaś zmiana? Z drużyn przyjezdnych najbardziej podobał mi się bramkarz Ruchu (w jesiennym meczu). Z tego co wiem to i teraz, mimo słabej postawy swojej drużyny, prezentuje wysoką formę.
Może jest do wzięcia :?:
darco
 
Posty: 114
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:24 am

??

Postprzez Diouf39 2005-06-10, 7:28 am

Popieram swego przedmówcę. Z całą sympatią dla Marcina, ale jego czasy w I lidze już chyba bezpowrotnie minęły. Na ten sezon jest nam potrzebny w bramce pewny punkt a takim zdaje się być Nowak z Ruchu. Może więc warto się nim zainteresować, - wszyscy pamiętamy jak ostatnio bronił na Ludowym.
Diouf39
 
Posty: 425
Dołączył(a): 2003-02-03, 12:02 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC/CHICAGO

Re: ??

Postprzez pj25 2005-06-10, 9:46 am

Diouf39 napisał(a):Popieram swego przedmówcę. Z całą sympatią dla Marcina, ale jego czasy w I lidze już chyba bezpowrotnie minęły. Na ten sezon jest nam potrzebny w bramce pewny punkt a takim zdaje się być Nowak z Ruchu. Może więc warto się nim zainteresować, - wszyscy pamiętamy jak ostatnio bronił na Ludowym.


To moj kumpel z Jastrzebia. Grajac juz tam u nich w Jastrzebiu był niezly. B wysoki, dobry przeglad sytuacji na boisku no i skuteczny w obronie. Jesli Ruch spadnie napewno odejdzie od nich.
pj25
 
Posty: 13
Dołączył(a): 2004-05-15, 12:33 pm
Lokalizacja: POGOŃ

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2005-06-10, 10:31 am

Prosze moje wypowiedzi traktowac jako KiBICA zachcianki nie majace nic wspolnego z mozliwosciami decydowania:
Bramka - NOWAK - Ruch Chorzow
Obrona - mysle ze jest OK
Pomoc - Jacek Berensztajn - KSZO + Lewy pomocnik NIZNIK - LKS
Atak - bez zmian zakladam ze Ujek zostaje z nami.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Postprzez zgredos 2005-06-10, 12:10 pm

Piszecie o bramkarzu Ruchu Nowaku, ale on jesienią na Ludowym zagrał chyba życiowy mecz. Bo z tego co czytam w prasie to w innych meczach gra całkiem przeciętnie, a noty otrzymuje podobne jak Marcin lub niższe
zgredos
 
Posty: 1433
Dołączył(a): 2003-08-06, 3:29 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Pogoń

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników