Kogo kupic,a kogo sprzedac

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2019-06-06, 1:24 pm

RUDI napisał(a):Nie wiem na ile wiarygodne dane ,ale Transfermarkt podaje że Milewski "poszedł" za 125 tys euro .

Niewiarygodne. Wróbelki mieszkające pod dachem budynku przy Kresowej ćwierkają, że to było 60 tys. euro...

Ale spoko. Prezes bez wątpienia zaprzeczy :)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra


Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez RUDI 2019-06-06, 2:23 pm

Adam1906 napisał(a):że to było 60 tys. euro...

Ale może po 60 tys "na twarz" ? ;-)
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez kriss68 2019-06-06, 10:29 pm

August napisał(a):
Uważaj, bo zaraz znowu wyskoczy jakiś fumfel Prezesa z puentą
i błędami ortograficznymi.


Prezes - ani brat ani swat , 100 % poparcia dla jego pracy , poza L.Baczyńskim nie było od lat osoby bardziej oddanej klubowi, a zmiany na plus które zaszły w tym czasie są nie podważalne.
Milewski- od początku było wiadomo że to nie nasza własność i już w zeszłym roku Wisła się do niego przymierzała, mistrz Polski szukał młodzieżowca to na co się chłopak miał oglądać , przy tym układzie wymieniane 60 tys. to i tak niezła kwota bo mógł odejść za free
Ortografia- o tak, trza by wrócić do szkoły

patrios91 napisał(a): Czy mieszkańcy w ogóle mają jakąkolwiek możliwość zakończenia tego kabaretu, który odbywa się za ich pieniądze? Nie zgadzam się, aby moje podatki szły na utrzymywanie tych darmozjadów, ich zaprzyjaźnionych kumpli z agencji menadżerskich oraz ich kolejnych durnych pomysłów, które z pewnością będą kosztować nie mniej niż cały, ostatni sezon. :czerwona:


Zgadzam się z całą stanowczością by moje podatki szły na klub i jego rozwój.
Świadomie przekazałem 1 % podatku na akademię.
Współpracy miasta z klubem to niektórzy mogą nam zazdrościć i oby trwała jak najdłużej.
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM W 2 LIDZE.
kriss68
 
Posty: 264
Dołączył(a): 2006-07-04, 10:55 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2019-06-06, 11:08 pm

Chciałbym się zgodzić z kolega kriss68 ale nie mogę . Są sukcesy ale jest tez wiele spraw dziwnych i podejrzanych . Pierwsza sprawa która mi się nie podoba to to ze za Baczyńskiego klub był nasz a przynajmniej takie mieliśmy wrażenie . Teraz wyraźnie dostajemy sygnały ze klub jest ich cudownej trójki a my mamy się nie wtrącać . Kolejna sprawa to już nie sugestie a na bezczelnie robi się biznesy na Zagłębiu . Gdyby to był prywatny sponsor to jego sprawa ale tu za miejskie pieniądze robi się bardzo dziwne transfery a bilans transferowy jest na wiele milionów w plecy . Już tylko ten powód jest pretekstem do przeprowadzenia audytu ale tu ręka rękę myje i dopóki nie zmieni się władza w mieście dopóty będą takie sytuacje ze tylko jedna agencja ma dobrych piłkarzy . Może i faktycznie ma tylko w innych klubach . Teoretycznie powinienem być zachwycony . Kupujemy młodych piłkarzy , podpisujemy długie kontrakty tylko ze do tej pory były głównie pudła transferowe a te bardzo udane odchodziły z klubu darmo albo za czapkę gruszek .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez django 2019-06-07, 10:11 am

kriss68 napisał(a):Zgadzam się z całą stanowczością by moje podatki szły na klub i jego rozwój.
Świadomie przekazałem 1 % podatku na akademię.
Współpracy miasta z klubem to niektórzy mogą nam zazdrościć i oby trwała jak najdłużej.


Że lubisz być dymany to jeszcze pół biedy. Ale ty najwyraźniej jesteś z tego dumny.
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2019-06-08, 9:23 am

Ten Słomka był wypożyczony do gejksy i w tym wspaniałym klubie w jego najlepszym sezonie w historii ( dla nas ) załapał się do składu aż SZEŚĆ razy . Robi wrażenie . Nasze rezerwy będą mieć super graczy
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez wojtaszko 2019-06-08, 10:36 am

Tomcjo napisał(a):Ten Słomka był wypożyczony do gejksy i w tym wspaniałym klubie w jego najlepszym sezonie w historii ( dla nas ) załapał się do składu aż SZEŚĆ razy . Robi wrażenie . Nasze rezerwy będą mieć super graczy


Zobaczyli w nim to czego nawet eksperci nie widzą. Nasze gwiazdy skautingu są lepsze od jasnowidza Jackowskiego :lol: :lol:
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adamek182 2019-06-08, 10:56 pm

Znajacy sie na pilce kibic z wisly krakow powiedzial zecto bubel.
Adamek182
 
Posty: 728
Dołączył(a): 2007-11-11, 12:11 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez slawekchicago 2019-06-09, 5:58 am

Rece sie zalamuja . Oby tylko nie bylo DRAMATYCZNEJ
walki o utrzymanie . Nasuwa sie pytanie ,GDZIE SA EFEKTY NASZEJ AKADEMII ?? Skoro sciagamy mlodych z innych klubow . DRAMAT ! Oby nie zakonczylo sie katastrofa . Bede trzymal kciuki za tych chlopakow , ktorzy przychodza ale serce by sie bardziej cieszylo i sklonne byloby wybaczyc porazki gdyby po boisku biegali Wychowankowie Akademii Zaglebia. Sosnowieckie DNA tego Ci co przychodza nie maja i miec nie beda :-(

Kieca , Mularczyk sprawdzili sie poraz kolejny ( szczegolnie ten drugi ) na poziomie drugiej ligi .Czy w koncu Patryk pokaze ze i w 1 lidze da rade .Idealna okazja . Kuzwa nie wiem naprawde nie wiem co o tym myslec . Jeden PLUS kadra powinna byc zamknieta przed rozpoczeciem przygotowan wiec od poczatku bedzie wiadomo na co Nas stac . Na ta chwile wole miejsca 8-10 i budujmy budujmy . Jest jedno ale robert stanek jak Bob budowniczy WSZYSTKO SPIERNICZY :lol:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2019-06-09, 7:46 am

To już nasza stała tradycja, że skład budujemy począwszy od ściągnięcia 622662615 pomocników. Gdzie tam żeby budowano zespół od obrony. Ściągnięto odpalonego w Poznaniu siusiumajtka i wiecznie żywego Budka po zrobieniu „oszałamiającej” kariery w niższych ligach. Plus Polczak. Zapowiada się niezła rozrywka.To już nawet nie chodzi o ten cały INNFootball ale o zwykle upośledzenie umysłowe osób decyzyjnych.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez slawekchicago 2019-06-09, 9:10 am

Ostatnio Kolega August zarzucil mi brak milosci dk Zaglebia ;-) . Boli ta milosc gdy sie widzi jak sie z nia obchodza decyzyjni . NIETYKALNI
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2019-06-09, 9:28 am

August napisał(a):To już nawet nie chodzi o ten cały INNFootball ale o zwykle upośledzenie umysłowe osób decyzyjnych.

Przyjacielu, moim zdaniem jednak chodzi. Przypomnę, że jak w trakcie rundy jesiennej wyciągnąłem na światło dzienne sprawę niejasnych układów z jednym z menadżerów o nazwisku Weber i ściąganiu jeszcze za czasów Dyrektora Stanka i trenera Dudka szrotu od Webera do Zagłębia, na łamach prasy głos zabrał nasz nigdy nie kalający swych ust kłamstwem Prezes Marcin:

Dyrektor sportowy to przyczółek, który chce zdobyć każda agencja menedżerska. Dyrektor może bowiem uchylić drzwi do klubowej kasy, która przez konta piłkarzy popłynie do osób, które zarządzają ich karierami. Najgorsze co może się stać, to zakontraktować liczne grono zawodników pochodzących od jednego menedżera. Powstaje wtedy takie małe „państwo w państwie”, a piłkarskim okrętem dużo trudniej sterować. W Sosnowcu już to w przeszłości przerabiali i zawsze kończyło się to porażkami i plotkami o nieczystych interesach na linii – agencja menedżerska – osoby zarządzające klubem.

Teraz plotkuje się o tym, że jest podobnie. Wtajemniczeni mówią, że menedżer Daniel Weber ma w Zagłębiu aż 13 piłkarzy! Zapytaliśmy o to prezesa Jaroszewskiego. Odpowiedział, że Weber nie ma w Zagłębiu żadnego gracza. Stwierdził, że jest gotowy pokazać nam wszystkie kontrakty po wcześniejszym zasłonięciu sum w nich zawartych. Jaroszewski po kolei wyliczał nam, który menedżer stoi za którym zawodnikiem. Webera nie wymienił ani razu, ale cztery razy wskazał na współpracującego z nim Marcina Michalaka. – Te niepokojące plotki dochodzą rzecz jasna również do uszu prezydenta i sosnowieckich radnych. Za każdym razem odpowiadam przyjdźcie do klubu. Spójrzcie w dokumenty. Nie mamy nic do ukrycia – przekonuje Jaroszewski.

Przypomnę nazwiska menadżerów z INNfootball:
1. Daniel Weber
2. Marcin Michalak
3. Paulius Paknys
4. Paweł Golański
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez wojtaszko 2019-06-09, 7:10 pm

Moze Weber nie występować przy nazwiskach graczy ważne że są jego współpracownicy a on kasuje hajs za to gówno co kontenerami przypływa kiedys nasi fachowcy za to bekna. Tak samo są hooja warci jak Jose arkadio zapewnił rodzince pl ciepłe posadki za samorządowe pieniądze czyli nasze i myślą że mają doczynienia z ciemnogrodem poświęciłem sobie trochę czasu żeby sobie to rozpisać poukładać i to jest k***a dramat i mam nadzieję że przy następnych wyborach się to rozjebie bo inaczej będzie jeszcze gorzej.
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2019-06-10, 6:47 am

slawekchicago napisał(a):Ostatnio Kolega August zarzucil mi brak milosci dk Zaglebia

Oj tam. Trochę marudziłeś w ramach jakiejś depresji pospadkowej. W Twoje uczucie do Zagłębia nie podlega żadnym wątpliwościom.
Adam1906 napisał(a):Przyjacielu, moim zdaniem jednak chodzi. Przypomnę, że jak w trakcie rundy jesiennej wyciągnąłem na światło dzienne sprawę niejasnych układów z jednym z menadżerów o nazwisku Weber i ściąganiu jeszcze za czasów Dyrektora Stanka i trenera Dudka szrotu od Webera do Zagłębia

Chodziło mi bardziej o to, że w ramach układów z agencją sprowadza się grajków-nejmów jak leci a nie na określone, wymagające transferów pozycje. Zapowiada się, że znowu będziemy mieli od cholery pomocników, a obrony jak nie było tak nie będzie.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2019-06-10, 8:59 am

August napisał(a):Chodziło mi bardziej o to, że w ramach układów z agencją sprowadza się grajków-nejmów jak leci a nie na określone, wymagające transferów pozycje. Zapowiada się, że znowu będziemy mieli od cholery pomocników, a obrony jak nie było tak nie będzie.

Jeżeli o to chodzi to masz w 1906% rację. Jeszcze w czasach naszej gry w II lidze to przerabialiśmy. Co rundę przychodziło do nas po 100 pomocników a obrona i atak leżały. Ale w końcu prezes powiedział, że uczymy się na własnych błędach. Więc w klubie uczą się nadal.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron