Kogo kupic,a kogo sprzedac

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez jondek 2017-12-15, 1:09 pm

Czyli zaczynają się zapowiadane wzmocnienia zawodnikami ekstraklasowymi :lol:
jondek
 
Posty: 1248
Dołączył(a): 2010-10-14, 11:34 pm


Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez RUDI 2017-12-15, 1:12 pm

bbartek napisał(a):Udo jest zdeterminowany odejść do Ex.

Z całym szacunkiem dla Udo ,ale chyba nie na pozycje obrońcy ? według mnie najlepszą pozycją jest dla niego funkcja "głęboko cofniętego pomocnika " aby miał miejsce do rozpędzenia się ,u nas gdyby grał na takiej pozycji zderzał by się z Pribulą ;-) więc żeby się nie obijali o siebie zrobiono z niego obrońcę(szkoda że nie obstawiali go na takiej pozycji podczas nieobecności Pribuli a w jego miejsce na lewej obronie sprawdzać chociażby Nuno Malheiro) gdzie obiektywnie trzeba przyznać nie za bardzo daje sobie radę
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez bbartek 2017-12-15, 1:54 pm

Polecam artykuł w dzisiejszym Sporcie n/t R.Sulewskiego promujacego w ..Rzymie...Arke Gdynia.
Dla mnie ten zawodnik był totalnym rozczarowaniem i grał na poziomie Siary, a może gorzej...
Proponuje bezwarunkowe zwolnienie z winy zawodnika.
bbartek
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2003-09-01, 11:27 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez novack 2017-12-15, 2:02 pm

Wrzuć linka.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez bbartek 2017-12-15, 3:30 pm

sorry, ale nie ma wersji elektronicznej ( jeszcze...)
bbartek
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2003-09-01, 11:27 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez mati2114 2017-12-15, 4:38 pm

Znowu interes życia Stanka, wypożyczenie na 1,5 roku, gdzie pyry mają opcję skrócenia wypożyczenia w każdym oknie transferowym, nie nauczyli się na przykładzie Araka ?
mati2114
 
Posty: 38
Dołączył(a): 2007-04-12, 12:01 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2017-12-15, 5:52 pm

Nie mam nic przeciw wypożyczeniem o ile jest to wstęp do kupna zawodnika . Wypożyczenie półroczne z ustalona z góry kwota kupna zawodnika . Jesli jest dobry to przelew i jest nasz . Jak nie da rady do widzenia . Opcja półtorarocznego zapchajdziury jest korzystna tylko według asa kontrwywiadu sportowego zero zero Stanka .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez novack 2017-12-16, 8:35 am

Podgórski z Podbeskidzia jest wolny. Kiedyś to byłby hit, gdyby udało się go do nas zwabić, a teraz wylatuje razem z Siarą.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez jls 2017-12-16, 2:12 pm

My szukamy poza terenem Zagłębia, a np. Górnik Zabrze znalazl : Aleksander Weber (RKS Grodziec (Będzin))
jls
 
Posty: 509
Dołączył(a): 2006-06-07, 12:29 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Luis 2017-12-16, 4:20 pm

Sciagniecie lewego obroncy moze wskazywac, ze albo Dudek nie jest zadowolony z gry w defensywie Udo, albo szykuje sie transfer do Ekstraklasy. Bardzo duzo zawdzieczamy Udo w grze ofensywnej, ale badzmy szczerzy, mnostwo bramek tracimy po jego bledach. Moze i Sulewski jest drewniany, ale statystycznie odkad zaczal grac, najmniej bramek poszlo prawa strona, wiec z gry defensywnej wywiazywal sie pozytywnie. Ja ciagle mam w pamieci mecz z Leczna. I z calym szacunkiem dl Udo, ale on nie zagral slabo. On w ogole nie zagral. Przeszedl obok meczu. Dlaczego ? Nie mam pojecia, ale po sytuacji przed Glogowem bardzo ostroznie patrze na taka postawe. A osobiscie bardzo licze, ze po przepracowaniu zimy wielkim wzmocnieniem bedzie Nuno. A Udo ? Moze ma juz dosc gry u Nas. Moze sie wypalil. Nic nie trwa wiecznie.
Luis
 
Posty: 536
Dołączył(a): 2013-06-13, 4:45 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez novack 2017-12-16, 4:26 pm

A ja mam jakieś dziwne przeczucie, że młody Puchacz będzie rewelacją.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2017-12-16, 7:49 pm

Ja tez mam przeczucie ze to moze byc dobry piłkarz . Tylko co mnie obchodzi dobry piłkarz ktory bedzie grał dla Lecha . Bo przecież jak tylko zacznie regularnie grać to wróci do Poznania . Czyli tak w krew nam weszło robienie dobrze Legii ze i przy okazji Lechowi wejdziemy w ...
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez patrios91 2017-12-18, 8:22 am

August napisał(a):Sorry chłopaki. Taki mamy klimat.

Podobno Stanek wpisał Cię drogi Auguście na czarną listę z dopiskiem: "Pierwszy do odstrzału". 8)

Nie wróżmy Udo z fusów gdzie zagra na wiosnę czy latem. Na razie ma ważny kontrakt z Zagłębiem. Co do młodego Puchacza to zastanawiam się po co? Jeśli młodzian nie przewyższa umiejętnościami Udo to zablokujemy swoim wychowankom możliwość ogrywania się na pozycji lewego obrońcy. Zaraz, zaraz! Wychowankom ? Komu ? Sorry panowie. Zapomniałem, że akademia służy do robienia "dobrego" PR, a nie do szkolenia młodych talentów.

P.S Może Stanek tym wypożyczeniem chcę zagrać Mioduskiemu na nosie :)
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2017-12-18, 2:09 pm

Moze faktycznie ściągamy go zeby Legia mu sie przyjrzała i jak sie nada to go odkupią z Lecha a Stanek zostanie poklepany po plecach i zje steka z grilla .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez patrios91 2017-12-18, 2:21 pm

Tomcjo napisał(a):Moze faktycznie ściągamy go zeby Legia mu sie przyjrzała i jak sie nada to go odkupią z Lecha a Stanek zostanie poklepany po plecach i zje steka z grilla .

Gdyby miał taki talent jaki mu przypisują to by grał w Lechu chociaż 15 minut na mecz albo mecze w Pucharze Polski. Łykanie dobrego PR-u zamiast pewnej jakości piłkarskiej to w Sosnowcu rzecz powszednia. Ciekawe ile za to Stanek z Jaroszewskim przygruchają pod stołem. Oni "zarobią" nieformalną gotówkę za taki ruch do własnych portfeli, a my, Sosnowiczanie, będziemy ten ruch opłacać przez półtora roku, wraz z mieszkaniem i nic z tego nie wyniknie. Już nie łykam takich rewelacji transferowych jak kiedyś. Pitu Pitu, Pitu Pitu. Głupich nie sieją. Sami się rodzą.
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: pyla

cron