Kogo kupic,a kogo sprzedac

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2020-12-15, 3:07 pm

novack napisał(a):
Luis napisał(a):Dawid Wieckowski z rezerw Korony na testach w Zaglebiu. Prawa obrona. W 1 lidze nie gral.

Trzeci prawy obrońca.

Eee tam, czepiasz się. Dyrektor sportowy vel Szef Skautingu właśnie ściągnął na testy dwóch 18-letnich pomocników Unii Strzemieszyce Konrada Machalskiego i Daniela Warzyckiego, a Ty Kolego czepiasz się jakiegoś obrońcy z rezerw Korony, który nie grał w I lidze. Przecież te chłopaki też nie grały ;-)

Ps. Tak swoją drogą to Tomczyk szuka już wzmocnień na II ligę czy do drużyny rezerw? Bo jeżeli na rundę wiosenną to qrwa niech mu wreszcie ktoś zabierze zabawki (laptop i dostęp do sygnału internetu) :twisted:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6807
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra


Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2020-12-15, 4:33 pm

Adam1906 napisał(a):Dyrektor sportowy vel Szef Skautingu właśnie ściągnął na testy dwóch 18-letnich pomocników Unii Strzemieszyce Konrada Machalskiego i Daniela Warzyckiego

Znaczy się stawiamy na młodzież z regionu. Wydaje mi się, że z okolicznych klubów to powinno się testować chłopaków do bólu. Natomiast ciekawe czy Kaziu w kwestii transferów postawi na swoim.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2020-12-16, 5:00 pm

Słyszę, że do wyciągnięcia ze Śląska jest Rafał Makowski. Może nie na transfer definitywny, zawodnik ma kontrakt do 2023 i zamiana na outsidera w I lidze to na dłuższą metę za duży przeskok a i takich pieniędzy by nie było, ale kto wie czy wypożyczenie choćby na rundę gdzie chłopak mógłby się odbudować nie byłoby możliwe. No ale no właśnie. Jak Rafał powiedział w jednym z wywiadów (dla portalu 2 x 45 info): "Bardzo nieelegancko zachowało się Zagłębie Sosnowiec, które w oficjalnym komunikacie prasowym poinformowało o tym, że odchodzę z klubu ze względu na transfer Piotra Polczaka. Ustalenia były zupełnie inne i ja odszedłem z Zagłębia dwa dni przed przyjściem Piotrka, więc nawet nie wiedziałem, że ma on zostać nowym graczem naszego zespołu. Głównym powodem rozwiązania umowy był fakt, że nie odpowiadała mi wizja trenera Dudka, wedle której miałem grać na stoperze. Podkreślałem, że nie czuję się tam dobrze i gra nie sprawia mi tam przyjemności. Sam wiedziałem, że nie poczynię postępów na tej pozycji. Nie chciałem tracić czasu, bo przepracowałem cały okres przygotowawczy, a wiedziałem, że nie będę miał szans na grę na mojej nominalnej pozycji, a samo bycie w osiemnastce meczowej mnie nie zadowalało. Jestem wdzięczny klubowi za umożliwienie mi rozwiązania umowy, ale na pewno nie podoba mi się fakt, że moje odejście było i jest tak tłumaczone, bo to nieprawda".
No to pytanie czy po czymś takim taki zawodnik i inni piłkarze, którzy o tym wiedzą, chcieliby grać w Sosnowcu?
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez novack 2020-12-16, 5:07 pm

August napisał(a):Słyszę, że do wyciągnięcia ze Śląska jest Rafał Makowski. Może nie na transfer definitywny, zawodnik ma kontrakt do 2023 i zamiana na outsidera w I lidze to na dłuższą metę za duży przeskok a i takich pieniędzy by nie było, ale kto wie czy wypożyczenie choćby na rundę gdzie chłopak mógłby się odbudować nie byłoby możliwe. No ale no właśnie. Jak Rafał powiedział w jednym z wywiadów (dla portalu 2 x 45 info): "Bardzo nieelegancko zachowało się Zagłębie Sosnowiec, które w oficjalnym komunikacie prasowym poinformowało o tym, że odchodzę z klubu ze względu na transfer Piotra Polczaka. Ustalenia były zupełnie inne i ja odszedłem z Zagłębia dwa dni przed przyjściem Piotrka, więc nawet nie wiedziałem, że ma on zostać nowym graczem naszego zespołu. Głównym powodem rozwiązania umowy był fakt, że nie odpowiadała mi wizja trenera Dudka, wedle której miałem grać na stoperze. Podkreślałem, że nie czuję się tam dobrze i gra nie sprawia mi tam przyjemności. Sam wiedziałem, że nie poczynię postępów na tej pozycji. Nie chciałem tracić czasu, bo przepracowałem cały okres przygotowawczy, a wiedziałem, że nie będę miał szans na grę na mojej nominalnej pozycji, a samo bycie w osiemnastce meczowej mnie nie zadowalało. Jestem wdzięczny klubowi za umożliwienie mi rozwiązania umowy, ale na pewno nie podoba mi się fakt, że moje odejście było i jest tak tłumaczone, bo to nieprawda".
No to pytanie czy po czymś takim taki zawodnik i inni piłkarze, którzy o tym wiedzą, chcieliby grać w Sosnowcu?

Ciekawe kto w Zagłębiu mówił nieprawdę, by nie rzec kłamał? ;-)
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5704
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2020-12-16, 5:11 pm

Ja bym odwrócił pytanie. Kto i kiedy powiedział prawdę?
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2020-12-17, 11:22 am

Do przerwy rezerwy Zagłębia Sosnowiec prowadzą z drużyną testowanych piłkarzy 4:1.

Nie wątpię, że są to testowani pochodzący z zaciągu Szefa Skautingu, bo trener pierwszej drużyny nawet nie spojrzał na tych ludzi, przeszedł obok boiska i poszedł sobie gdzieś w pizdu... :lol:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6807
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2020-12-17, 11:42 am

Adam1906 napisał(a):trener pierwszej drużyny nawet nie spojrzał na tych ludzi, przeszedł obok boiska i poszedł sobie gdzieś w pizdu...


W towarzystwie Prezesa czy sam ? Bo słyszę że Jaroszewski po ostatnich zawirowaniach medialnych i nie tylko, cieńko przędzie
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez wojtaszko 2020-12-17, 2:12 pm

August napisał(a):
Adam1906 napisał(a):trener pierwszej drużyny nawet nie spojrzał na tych ludzi, przeszedł obok boiska i poszedł sobie gdzieś w pizdu...


W towarzystwie Prezesa czy sam ? Bo słyszę że Jaroszewski po ostatnich zawirowaniach medialnych i nie tylko, cieńko przędzie

Czyżby bedzie prezent gwiazdkowy w postaci dymisji. Ale bym miał niespodziankę :)
wojtaszko
 
Posty: 1274
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2020-12-17, 4:02 pm

wojtaszko napisał(a):Czyżby bedzie prezent gwiazdkowy w postaci dymisji. Ale bym miał niespodziankę

Raczej nie. Ale znerwicowany Prezes na sparingu starym kibicom awantury robi.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez GrubyPerez 2020-12-17, 4:37 pm

August napisał(a):
wojtaszko napisał(a):Czyżby bedzie prezent gwiazdkowy w postaci dymisji. Ale bym miał niespodziankę

Raczej nie. Ale znerwicowany Prezes na sparingu starym kibicom awantury robi.


co Ty mówisz? jakieś konkrety?
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez wojtaszko 2020-12-17, 5:04 pm

GrubyPerez napisał(a):
August napisał(a):
wojtaszko napisał(a):Czyżby bedzie prezent gwiazdkowy w postaci dymisji. Ale bym miał niespodziankę

Raczej nie. Ale znerwicowany Prezes na sparingu starym kibicom awantury robi.


co Ty mówisz? jakieś konkrety?

Kolejny brak pokory i szacunku prezesa stulecia??
wojtaszko
 
Posty: 1274
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2020-12-17, 7:04 pm

GrubyPerez napisał(a):
August napisał(a):
wojtaszko napisał(a):Czyżby bedzie prezent gwiazdkowy w postaci dymisji. Ale bym miał niespodziankę

Raczej nie. Ale znerwicowany Prezes na sparingu starym kibicom awantury robi.


co Ty mówisz? jakieś konkrety?

Za małe wsparcie dla poniedziałkowej akcji :twisted:
Ostatnio edytowano 2020-12-17, 9:47 pm przez August, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez wojtaszko 2020-12-17, 7:20 pm

A plus tej akcji taki ze byla zjeba z al. Zwyciesta. Pamiętaj Jaroszewski ze z prawdziwymi kibicami się nie zadziera i spokojnie spac nie będziesz skoczyło się eldorado. Kundle głośno szczekaja Au au au :!: :!:
wojtaszko
 
Posty: 1274
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez GrubyPerez 2020-12-17, 9:37 pm

August napisał(a):Raczej nie. Ale znerwicowany Prezes na sparingu starym kibicom awantury robi.

no to rzeczywiście.....rzuca mu się na mózg chyba.

Wydawało mu się- jeszcze pewnie niedawno, że pozjadał wszystkie rozumy...

Niestety, nie zna życia i jest większym szczylem niż myślałem. Jeszcze nie wie- że wkrótce zostanie sam z całym bałaganem- który nomen omen- sprokurował.
Doradców wokół cała kupa, co z tego jak Marcin ....
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2020-12-18, 11:37 am

Wracając do wrzuconej przez Augusta informacji o rozwiązaniu przez Legię Warszawa kontraktu z Vamarą Sanogo (szczegóły TUTAJ) to obiło mi się o uszy, że nasz spec od transferów mile widziałby w rundzie wiosennej w barwach Zagłębia Sosnowiec właśnie Vamarę Sanogo i... Żarko Udovicicia ;-)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6807
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron