Kogo kupic,a kogo sprzedac

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez wojtaszko 2020-07-31, 11:27 am

Duriska juz podpisany na 2 lata
wojtaszko
 
Posty: 1271
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze


Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2020-07-31, 12:35 pm

Adam1906 napisał(a):Ciekawe, czy tych dwóch nowych będzie lepszych od naszego poprzedniego Miguela?... ;-)

Obrazek

Olaboga, ten drugi to ma niby być w poniedziałek... ale że oni podobno myślą jeszcze o trzecim Miguelu? :)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6803
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez wojtaszko 2020-07-31, 12:59 pm

Adam1906 napisał(a):
Adam1906 napisał(a):Ciekawe, czy tych dwóch nowych będzie lepszych od naszego poprzedniego Miguela?... ;-)

Obrazek

Olaboga, ten drugi to ma niby być w poniedziałek... ale że oni podobno myślą jeszcze o trzecim Miguelu? :)


Fabio "cristiano" Ribeiro działa już się boje
wojtaszko
 
Posty: 1271
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2020-07-31, 1:22 pm

August napisał(a):Mnie najbardziej rozbawił poniższy fragment. Poplułem komórkę chyba bardziej niż Rudi podczas czytania postów Novacka. Jeśli jeszcze gość doda, że go bardziej urzekła "patelnia" niż rynek w Porto to się zadławię własną ptialiną:
(...)
Portugalski pomocnik otrzymywał pochlebne recenzje na boiskach Liga Pro (odpowiednik Fortuna I Ligi), będąc 4-krotnie wybranym najlepszym zawodnikiem meczu, jak również w Pucharze Portugalii. W pierwszym ćwierćfinałowym spotkaniu przeciwko słynnemu FC Porto (1:1) został wybrany najlepszym zawodnikiem meczu. W obu spotkaniach pucharowych przebiegł najwięcej kilometrów. Przed przyjazdem do Polski odrzucił dwie oferty z portugalskiej ekstraklasy, gdyż bardziej przekonał go projekt pod hasłem: Zagłębie Sosnowiec.

Istotnie, piszący ten artykuł na oficjalnej stronie chyba jest zdrowo pierdolnięty, żeby uważać czytających go kibiców za bandę bezmózgich idiotów, którzy uwierzą w bajeczkę, iż Portugalczyk grający na zapleczu tamtejszej Ekstraklasy odrzuca ofertę któregoś z portugalskich klubów, żeby zagrać w słabeuszu z zaplecza polskiej Ekstraklasy :lol:

Mnie natomiast ruszyły dwa zdania - jedno w tym artykule, a drugie w wywiadzie z Prezydentem Chęcińskim:

Robert Tomczyk: "To zawodnik, którego z działem skautingu oglądaliśmy przez cały sezon".

Arkadiusz Chęciński: "Na razie prezes Jaroszewski i dyrektor Tomczyk mają moje zaufanie".


Panie Robercie Tomczyk: dlaczego za wszelką cenę chce pan udowodnić tezę, że "ciemny lud wszystko kupi"?!? Może zamiast pierdolić głupoty, że "oglądałem Portugalczyka przez cały sezon" przyzna się pan, że "mając zaufanie" Prezydenta dostał pan pod koniec sezonu od Chęcińskiego ultimatum, że jak teraz nie trafisz z transferami to do listopada wylecisz z klubu na zbity pysk??? W związku z powyższym pobiegłeś do analityka Zagłębia Sosnowiec, nomen omen Portugalczyka Fabio Ribeiro, którego spytałeś się, czy ten może polecić jakiś fajnych portugalskich zawodników. I to nasz portugalski analityk Fabio Ribeiro około miesiąc temu polecił ci João Ribeiro Oliveirę oraz tego drugiego Portugalczyka, który ma przylecieć do nas w poniedziałek.

Widać tu gdzieś rok obserwacji??? Chooja widać!!!

Jebani amatorzy... :twisted:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6803
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2020-07-31, 1:26 pm

Adam1906 napisał(a): piszący ten artykuł na oficjalnej stronie chyba jest zdrowo pierdolnięty, żeby uważać czytających go kibiców za bandę bezmózgich idiotów, którzy uwierzą w bajeczkę, iż Portugalczyk grający na zapleczu tamtejszej Ekstraklasy odrzuca ofertę któregoś z portugalskich klubów, żeby zagrać w słabeuszu z zaplecza polskiej Ekstraklasy

Moje dzieci po przeczytaniu artykułu tarzały się na dywanie ze śmiechu cały wczorajszy wieczór
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2020-07-31, 1:28 pm

Łukasz Turzyniecki z 2-letnim kontraktem
(...)
Nowy obrońca Zagłębia cieszy się, że trafił do Sosnowca zdając sobie sprawę, że Legię i jego nowy klub łączą dobre relacje. - Oba kluby od lat są zaprzyjaźnione. Na pewno była to jedna z takich rzeczy, które sprawiły, że cały projekt pod tytułem: Turzyniecki w Sosnowcu spinał się jeszcze bardziej. Jestem dumny z tego, że będę reprezentował barwy Zagłębia. Jestem przekonany, że ze sztabem szkoleniowym zrobimy wszystko, by ta drużyna grała lepiej. Poza tym jestem pozytywnie nastawiony do tego, jakie warunki tutaj spotkałem. Od momentu, kiedy pojawiłem się w Sosnowcu, jestem pod wrażeniem ludzi dookoła klubu, którzy mu dobrze życzą - zapewnia Turzyniecki.

Turzyniecki dość dobrze zna z okresu gry w drużynach Legii obecnego trenera Zagłębia Krzysztofa Dębka. - Jestem przekonany, że wymagania tego sztabu są ogromne. Są to ludzie z pasją, którzy wymagają poświecenia i zaangażowania w 100 procentach codziennie. Jest to taki czynnik, który sprawił, że bardzo chętnie tutaj się zjawiłem. Mam przekonanie, że praca z tymi ludźmi to gwarancja rozwoju - dodaje na koniec nowy nabytek Zagłębia.
http://zaglebie.eu/aktualnosci/6746-luk ... kontraktem
Ostatnio edytowano 2020-07-31, 1:29 pm przez August, łącznie edytowano 1 raz
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2020-07-31, 1:29 pm

Łukasz Turzyniecki podpisał z Tomczykiem dwuletni kontrakt...
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6803
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2020-07-31, 1:32 pm

Adam1906 napisał(a):Łukasz Turzyniecki podpisał z Tomczykiem dwuletni kontrakt...

Za 90minut: 26-letni obrońca występował ostatnio w Widzewie Łódź, w którym zakończonym sezonie II ligi rozegrał osiem meczów.

Komentarz jakiegoś widzewiaka:
Jako człowiek wygląda na inteligentnego, umie się wysłowić.
Ale piłkarsko średnio, dużo głupich fauli.
Nie łapał się w 2 ligowym Widzewie, który się skompromitował i ledwo awansował a dostał kontrakt w 1 lidze. =Polska Piłka
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez zag23 2020-07-31, 1:47 pm

Cieszy w ostatnich dniach ofensywa Zagłębia na rynku transferowym ale jedynie Olafa Nowaka można uznać za dobry nabytek reszta to piłkarze, którzy są wielką niewiadoma np jak ten Portugalczyk. Jako, że nie zna języka i z tego co widzę gra na dużym ryzyku może być gościem co mnóstwo kartek będzie łapał. Duriska to jak mówią kibice z Grudziądza zawodnik, który przyczynił się do spadku Olimpii z 1 ligi a Turzyniecki, którego Dębek znał pewnie z młodzieżowych zespołów Legii grał bardzo mało w Widzewie i jest wielka niewiadomą to raczej uzupełnienie składu niż wzmocnienie.
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez picku 2020-07-31, 3:34 pm

Było czasem tak, iż zawodnik, który u nas grał piach, nagle rozkwitał w innym klubie. Może więc i pora na to aby "talenty" z innych drużyn zaczęły błyszczeć w Zagłębiu ;)
picku
 
Posty: 180
Dołączył(a): 2008-11-08, 8:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Sielec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2020-07-31, 4:43 pm

Tomcjo napisał(a):Plan naszych fachowców jest prosty do rozszyfrowania . Wiele lat nieudanych zakupów piłkarzy dało żałosne efekty . To dlatego ze kupowano tanich piłkarzy . Teraz będziemy kupować droższych a jak się nie uda to jeszcze droższych . Mieszkańcy Sosnowca o niczym innym nie marzą jak wspieranie trupy błaznów Chęcińskiego


Obrazek

Ps. Ze specjalnym pozdrowieniem dla Pauliny S. ;-)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6803
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez turku 2020-08-01, 1:28 pm

Marzec jest wolny. Co prawda wadą tego trenera jest jakikolwiek brak kontaktów z legią, mimo wszystko widziałbym go na miejscu debka. Bo nie ukrywam, że cały czas liczę iż przez rozpoczęciem sezonu zostanie pożegnany.
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez petromar 2020-08-01, 7:30 pm

niestety ale Dąbek zostaje - ruchy w jego kierunku będą dopiero po ewentualnej nieudanej pierwszej rundzie, lub tragicznym początku sezonu - info z klubu pewniak :)
petromar
 
Posty: 819
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez turku 2020-08-02, 2:03 pm

petromar napisał(a):niestety ale Dąbek zostaje

Czyli w przyszłym sezonie czeka nas stagnacja. Albo dabek się utrzym, ale z jego umiejętnościami będziemy szorować po dnie tabeli, albo po rundzie zostanie odstrzelony, ale wtedy ktokolwiek przyjdzie to jego zadaniem będzie utrzymanie Zagłębie w I lidze. Tak źle, tak niedobrze.
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2020-08-02, 9:55 pm

Prezes będzie wniebowzięty bo widownia poniżej tysiąca to mniejsze koszty na ochronę . No i będzie więcej na grilla
Tomcjo
 
Posty: 7026
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników