Kogo kupic,a kogo sprzedac

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Luis 2017-06-27, 10:37 pm

August napisał(a):Pomijając to. Warszawa nikogo do Sosnowca nie wpuści. Natomiast ja tylko oczekuję od Panów L. i A. aby zweryfikowali swoje wcześniejsze niusy


Niestety zadnycj informacji wiecej nie posiadam. Tak jak wczesniej pisalem informacje posiadalem z kilku niezalenych portali, gdzie wielokrotnie padala info, iz L&W przejma Zaglebie. Postanowilem sie tym podzielic na forum, ale chyba jednak to sciema byla.
Luis
 
Posty: 536
Dołączył(a): 2013-06-13, 4:45 pm


Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2017-06-27, 10:40 pm

Luis napisał(a):
August napisał(a):Pomijając to. Warszawa nikogo do Sosnowca nie wpuści. Natomiast ja tylko oczekuję od Panów L. i A. aby zweryfikowali swoje wcześniejsze niusy


Niestety zadnycj informacji wiecej nie posiadam. Tak jak wczesniej pisalem informacje posiadalem z kilku niezalenych portali, gdzie wielokrotnie padala info, iz L&W przejma Zaglebie. Postanowilem sie tym podzielic na forum, ale chyba jednak to sciema byla.

Dzięki. Liczę że jeszcze kolega A. się odezwie w spraw(ach)
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Luis 2017-06-27, 10:41 pm

August napisał(a):Pomijając to. Warszawa nikogo do Sosnowca nie wpuści. Natomiast ja tylko oczekuję od Panów L. i A. aby zweryfikowali swoje wcześniejsze niusy


Natomiast rowniez czekam, od pana A na info co mial na mysli piszac o Jaroszewskim i zarzadzie. I bardzo dobrze August, ze powracasz do naszych wpisow, bo tak jak piszesz, trzeba zawsze dokonczyc temat. Nawet jesli nic wiecej juz sie nie dowiedzialo.
Luis
 
Posty: 536
Dołączył(a): 2013-06-13, 4:45 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez django 2017-06-27, 10:44 pm

Luis napisał(a):informacje posiadalem z kilku niezalenych portali, gdzie wielokrotnie padala info, iz L&W przejma Zaglebie.


Portale kopiują takie rzeczy jeden od drugiego, więc wrażenie niezależności jest błędne. Z tego co pamiętam temat wyszedł w rozmowie Chęcińskiego z Todurem w GW, ale Arkadio mówił tam na takim poziomie ogólności, że była to na pewno typowa wrzutka medialna.
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2017-06-27, 10:46 pm

django napisał(a):
Luis napisał(a):informacje posiadalem z kilku niezalenych portali, gdzie wielokrotnie padala info, iz L&W przejma Zaglebie.


Portale kopiują takie rzeczy jeden od drugiego, więc wrażenie niezależności jest błędne. Z tego co pamiętam temat wyszedł w rozmowie Chęcińskiego z Todurem w GW, ale Arkadio mówił tam na takim poziomie ogólności, że była to na pewno typowa wrzutka medialna.

Ale to było już po info Godleeskiego w Piłce Noźnej
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez django 2017-06-27, 10:56 pm

Być może. Jakoś mi się to kojarzyło z Chęcińskim, który powiedział coś w stylu, że niby jakieś rozmowy są prowadzone, ale na bardzo wstępnym etapie i nie potwierdził, że akurat z Leśnodorskim.
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez zag23 2017-06-27, 11:08 pm

Jak widac Stanek wyszukuje zagraniczny szrot z yt zamiast stawiac na sprawdzonych Polaków ciekawie jak sie to skonczy. Sklad moze wygladac dosc egzotycznie i "kozacko" ..nam potrzeba konkretnego polskiego napastnika bo bedzie powtórka z rozrywki znowu
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Anakin 2017-06-28, 6:13 am

zag23 napisał(a):Stanek wyszukuje zagraniczny szrot z yt zamiast stawiac na sprawdzonych Polaków

Może chodzi o to, ze wielokolorowi nie będą kombinować jak Dudek z Markowskim no i trudno ich będzie posądzać o jazdy do Czech na obstawianie wyników. No a jak się okaże, ze któryś porządnie umie grać w piłkę to kierownik filii "sprzeda" takiego do Centrali za 20 paczek fajek rozłożonych oczywiście na raty po jednej paczce na kwartał. Po prostu same plusy.
Anakin
 
Posty: 1773
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez mason 2017-06-28, 7:35 am

Co do przejęcia klubu. Była konferencja ? Była. O ile wcześniej mówiło się o "współpracy" na poziomie akademii, to teraz dostaliśmy potwierdzenie, że "współpraca" we wszystkim. Jak dla mnie przejęcie klubu tylko, że dalej podatnicy Sosnowca finansują tę piaskownicę.

Serio myślicie, że Stanek wyszukuje takie "gwiazdy" ?
Dostają polecenie z Centrali kogo mają ściągnąć i sprawdzi. Sprawdzi się to idzie do Warszawy, nie to zostaje albo aut z klubu.
Przecież tak było z Sanogo, a utwierdził mnie w tym wywiad z nim, bodajże pierwszy, który jest już dawno temu skasowany gdzie pytał wprost czy Vamara cieszy się iż będzie grał w legii.

Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych, ale już mnie nic nie zdziwi co się w tym klubie odwala.
ZAGŁĘBIE KLUB!
ZAGŁĘBIE REGION!
mason
 
Posty: 373
Dołączył(a): 2010-11-24, 7:44 pm
Lokalizacja: Breslau/Sosnowiec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez gothblack 2017-06-28, 10:33 am

Poniżej link z wywiadem naszego treneiro. min. na temat transferów .

http://futbolfejs.pl/i-liga/dariusz-ban ... dzie-duzo/
gothblack
 
Posty: 265
Dołączył(a): 2005-04-17, 12:14 pm
Lokalizacja: 100-Lecie S-c

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez RUDI 2017-06-28, 10:44 am

Cytat z wywiadu -".....Zakontraktowaliśmy na tę pozycję Dawida Kudłę i Matko Perdijicia. Bramkę mamy więc obstawioną..."

Kiedy ? coś mi/nam umknęło ? To Skaba miał za bardzo "wygórowane żądania" ? czy może Matko jest lepszy ?(w co wątpie).
Ostatnio edytowano 2017-06-28, 11:12 am przez RUDI, łącznie edytowano 1 raz
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2017-06-28, 10:53 am

A to zazdrośnicy - konkurencja jak nizej:http://katowickisport.pl/pilka-nozna/slaskie-transfery,i-liga-zaglebie-sosnowiec-nie-bedzie-zawodnika-z-francji,artykul,795258,1,12778.html
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez patrios91 2017-06-28, 11:10 am

gothblack napisał(a):Poniżej link z wywiadem naszego treneiro. min. na temat transferów .
http://futbolfejs.pl/i-liga/dariusz-ban ... dzie-duzo/

"...będziemy mieli teraz trzech równorzędnych środkowych obrońców, naprawdę wysokiej klasy: Jędrycha, Cichockiego i Najemskiego..."
:lol: :lol:
RUDI napisał(a):.....Zakontraktowaliśmy na tę pozycję Dawida Kudłę i Matko Perdijicia. Bramkę mamy więc obstawioną...
Kiedy ? coś mi/nam umknęło ? To Skaba miał za bardzo "wygórowane żądania" ? czy może Matko jest lepszy ?(w co wątpie).

Cięcia budżetowe. Prosta sprawa. Za dużo kasy poszło w tym roku na teatrzyk trenersko-piłkarski.
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez MarcelZS 2017-06-28, 11:22 am

W kwesti transferów poza szalejącymi Tychami - mam wrażenie, że budżety klubów z czołowej 6 są dość zbliżone i nie ma co się spodziewać wielkich hitów na miarę "gwiazdy" Ćwielonga emeryta - u nasi i u konkurencji. Szukanie za granicą idą tropem Stanka, zachęconego do hazrdu transferowego po Sanogo - może się opłacić a może się skończyć wielkim niewypałem, ale kto nie ryzykuje ten nie pije szampana w czerwcu ;)
Był ktoś na springu?
MarcelZS
 
Posty: 931
Dołączył(a): 2005-04-10, 8:21 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Sielec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez henry95 2017-06-28, 12:49 pm

Byłem na sparingu

Z wyjątkiem Tomka Nowaka i murzynka na lewej obronie to nikt się nie wyróżnił. Młodzi bardzo słabo, Gabriel Alleoni (napastnik z Serie D, który grał z Sarmacją) również piłkarsko wiele nie pokazał.

Była za to ciekawa akcja, kiedy po końcowym gwizdku kibice wyzywali Matusiaka, a on postanowił, że zacznie odpowiadać. Odpowiedź brzmiała mniej więcej tak: "Jak taki jesteś cwaniak to chodź na dół porozmawiamy. A jak jeszcze raz powiesz k*rwa, że gram na bukmacherce, to popamiętasz."

Także panowie piłkarze nie trzymają ciśnienia. Fidel też na zaczepkę "Fidziu zakładaj k*rwa szalik GKS-u" odpowiedział z uśmiechem na twarzy "zapraszam tutaj na dół na rozmowę".
henry95
 
Posty: 28
Dołączył(a): 2009-07-11, 3:51 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników