Kogo kupic,a kogo sprzedac

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez xenon 2017-06-27, 6:03 pm

Klub zatrudni zawodników pod zadany cel jaki mają osiagnąć w tym sezonie.Jak mamy być 1-2 to wzmocnią jesienią druzynę, a jak 3-7 to ci zawodnicy, których testują spokojnie zadanie wykonają.Mam nadzieję, ze na prezentacji drużyny oraz nowych strojów prezes wyraznie nam powie o co jest walka w tym roku?.
xenon
 
Posty: 1058
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm


Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2017-06-27, 6:15 pm

pete_zs napisał(a):No i niech ktoś powie, że kibic Zagłębia nie jest ubogacony w radość. :niezle:

Patrząc na to co się działo z klubem od 1986r. lażdy kto pozostał z klubem jest mocno ubogacony w sportowe przeżycia.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez patrios91 2017-06-27, 6:44 pm

Tadeusz Wisniewski napisał(a):Kwestie przywódcze - przychodzi mi do głowy bramkarz Kudła ?
druga osoba to Nowak - nie wiem czy dobrze kombinujÄ™ ?
Pozdrawiam
Tadeusz

Też w pierwszym momencie pomyślałem o Kudle. Niestety Tomek nie podołał.
Anakin napisał(a):
Tadeusz Wisniewski napisał(a):Anakinie - a po to - poczytaj info Patriosa 91 -
Pozdrawiam
tadeusz

Doczytałem. Ale mnie się wydaje, że na chwile obecna to brak nam przede wszystkim zawodników gwarantujących grę o awans. A pozyskany Cichocki czy też mający zostać pozyskany czarnoskóry Gutenmorgen nie tylko tego nie gwarantują ale mogą sprawić, ze będziemy tęsknić za Siarą i Wiktorskim. Liderem ma być Nowak i tego od niego należy oczekiwać. Mieliśmy mocnych liderów w zeszłym sezonie i wiemy jak się to skończyło.

Mocnych w gębie. Tak mocnych,że własne dobro postawili wyżej od dobra drużyny.
Brak nam takiego typowego "chama", który w najgorszym możliwym momencie,weźmie piłkę i powie: ''Halo halo. Panowie! Mecz się jeszcze nie skończył. "
August napisał(a):
pete_zs napisał(a):Chłop dopiero co zaczął trenować, tak więc po kilku sparingach i wykrystalizowaniu kadry Magiera oceni czy nadaje się on do pierwszej drużyny

Czuję narastające wzruszenie kiedy widzę jaką normą pozostaje wierne czekanie entuzjastów "centrali" aż atrakcyjny Jacek łaskawie coś skapnie. I nieistotne, że chodzi o gościa może i znanego, zwłaszcza z bardzo korzystnych warunków transferu, ale mimo wszystko znów po wielomiesięcznej przerwie. Włodek Mazur w grobie się przewraca. A jakby zmartwychwstał i zobaczył do jakiej roli jest sprowadzony Jego klub to by znowu umarł.

Nie wińmy za cokolwiek Magiery. On po prostu dba o swój zespół najlepiej jak potrafi. Za to mu płacą.
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez django 2017-06-27, 6:53 pm

novack napisał(a):To jak w końcu liczeni są Brazylijczycy i inni zza morza, bo przecież spoza unii może być jeden zawodnik i już taki jest, Żarko?


Po to mają powyrabiane włoskie i portugalskie papiery, żeby byli liczeni jako ci z Unii.
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2017-06-27, 6:56 pm

patrios91 napisał(a):Nie wińmy za cokolwiek Magiery. On po prostu dba o swój zespół najlepiej jak potrafi. Za to mu płacą.

Pretensji do Jacusia nie mam absolutnie żadnych. Na jego miejscu filię traktowałbym po prostu jako filię
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez novack 2017-06-27, 7:07 pm

To przestaje być filia, robi się już Sp. z o.o.filia!
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez robercik 2017-06-27, 7:11 pm

pete_zs

Sorki, ale teraz ja nie wytrzymuje. Ku.wa, szanuje Twoje zdanie, ale otworz oczy. Jakie wietrzenie szatni? Wymiana 1 ligowcow na 4 ligowych? W meczu z Sarmacja nawet bez zgrania powinni wymiatac, a bladzili jak we mgle. Trener nic nie reagowal, nic nie notowal. Nasz klub jest tylko do ogrywania grajkow legi i cieplych posad kolegow wzajemnej adoracji.
Zobaczymy co pokaza w srode. Powinno byc do przodu patrzac na Twoj mega optymizm. Sadze, ze bedzie dno.
NIE dla bylejakości w zarządzaniu Zagłębiem
robercik
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2004-05-17, 2:12 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2017-06-27, 7:14 pm

Panowie wzmocnienia, wzmocnieni :
http://katowickisport.pl/pilka-nozna/sl ... 12778.html
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2017-06-27, 7:16 pm

novack napisał(a):obi się już Sp. z o.o.filia

Nie da rady Novack. My już jesteśmy S.A.
Swoją drogą podniecił mnie ten fragment z katowickiego sportu:
Portugalczyk Nuno Malheiro miniony sezon spędził w Vitorii de Sernache (najwyższa klasa rozgrywkowa Republiki Zielonego Przylądka)
W najgłębszych marzeniach nie sądziłem, że kiedykolwiek byłaby szansa na to, aby w naszym klubie mogła grać gwiazda takiej ligi. Stanek-szacun :lol:
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez bolo73 2017-06-27, 7:52 pm

xenon napisał(a):Klub zatrudni zawodników pod zadany cel jaki mają osiagnąć w tym sezonie.Jak mamy być 1-2 to wzmocnią jesienią druzynę, a jak 3-7 to ci zawodnicy, których testują spokojnie zadanie wykonają.Mam nadzieję, ze na prezentacji drużyny oraz nowych strojów prezes wyraznie nam powie o co jest walka w tym roku?.


Śmiem wątpić. To co się dzieje nie napawa optymizmem, ba! to wygląda mocno niepokojąco! Zawodnicy, którzy mają reprezentować nasz klub są bardzo przeciętni jeśli chodzi o Polaków a ci z zagranicy to nie wiem czy śmiać się czy płakać. Oczywiście istnieje zawsze cień szansy, że trafi się nam przypadkiem jakaś perełka, ale to raczej mało prawdopodobne patrząc na cv tych panów. Nie dość, że mocno anonimowi to przybywają dodatkowo z klubów, o których mało kto słyszał. Zresztą już koledzy pisali, że w sobotę nie wyglądało to dobrze a jutro pewnie będzie można utwierdzić się w przekonaniu, że nadchodzący sezon będzie wiązał się z mocnym przewartościowaniem przynajmniej jeśli chodzi o kluby z Tychów i Sosnowca. Obawiam się, że będziemy bić się o ligowy byt i może to być zadanie niewykonalne jeżeli dalej będziemy podążali obraną przez włodarzy drogą bo jest to Road to hell...
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2017-06-27, 8:35 pm

Adam1906 napisał(a):
Luis napisał(a):do konca czerwca finalizacja.

Ciepło, coraz cieplej. Tak przynajmniej ćwierkają wróbelki będące bardzo blisko Kresowej i Al.Zwycięstwa. Pożyjemy zobaczymy :)


Jak tam Panowie z tÄ… finalizacjÄ…. Koniec czerwca bliski
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez django 2017-06-27, 9:44 pm

August napisał(a):
Adam1906 napisał(a):
Luis napisał(a):do konca czerwca finalizacja.

Ciepło, coraz cieplej. Tak przynajmniej ćwierkają wróbelki będące bardzo blisko Kresowej i Al.Zwycięstwa. Pożyjemy zobaczymy :)


Jak tam Panowie z tÄ… finalizacjÄ…. Koniec czerwca bliski


Może chodziło o czerwiec 2025 roku? Tyle razy już było udowodnione, że info wyciekające z Kresowej jest kompletnie niewiarygodne...
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2017-06-27, 9:56 pm

django napisał(a):Może chodziło o czerwiec 2025 roku? Tyle razy już było udowodnione, że info wyciekające z Kresowej jest kompletnie niewiarygodne...

Ja tylko pytam skoro Panowie twierdzili że coś wiedzą. To samo ze zweryfikowaniem w ciągu paru dni pewnych informacji o haniebnych działaniach w klubie. Minęło sporo czasu a tu cisza. Skoro się napisało A to należy napisać B. Najwięcej ujmy przynosi pisanie półgębkiem a żadną hańbą nie jest napisać: przepraszam. Nie wiem/nie dowiedziałem się
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez django 2017-06-27, 10:04 pm

August napisał(a):
django napisał(a):Może chodziło o czerwiec 2025 roku? Tyle razy już było udowodnione, że info wyciekające z Kresowej jest kompletnie niewiarygodne...

Ja tylko pytam skoro Panowie twierdzili że coś wiedzą. To samo ze zweryfikowaniem w ciągu paru dni pewnych informacji o haniebnych działaniach w klubie. Minęło sporo czasu a tu cisza. Skoro się napisało A to należy napisać B. Najwięcej ujmy przynosi pisanie półgębkiem a żadną hańbą nie jest napisać: przepraszam. Nie wiem/nie dowiedziałem się


Myślę, że przy tym poziomie ściemy i obłudy, jaka wylewa się z Kresowej trzeba podchodzić z bardzo dużą ostrożnością do informacji wychodzących z klubu bądź jego otoczenia. Przecież tam jest poziom orwellowskiego "prawda jest kłamstwem"
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2017-06-27, 10:07 pm

Pomijając to. Warszawa nikogo do Sosnowca nie wpuści. Natomiast ja tylko oczekuję od Panów L. i A. aby zweryfikowali swoje wcześniejsze niusy
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników