Kogo kupic,a kogo sprzedac

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez RUDI 2017-02-27, 11:04 am

zag23 napisał(a):......ale Ci mlodzi z Akademii lub rezerw tez nie gwarantują cudów w sumie wielka niewiadoma a Kulenovic to nie to co Matic, zreszta zobaczysz ile bramek strzeli w 3 lidze dla Legi II

Ale Ci młodzi z Akademii to jest przyszłość Zagłębia ,a kto zagwarantuje że Kulenovic będzie strzelał w 1 lidze (patrz Arak) ? .Już wolę aby na kilka/kilkanaście minut wchodził np Janosz z rezerw ,niż kolejny wypożyczony młodzieżowiec się u nas "docierał " a decyzja o jego dalszym wypożyczeniu zapadała na tydzień przed rundą .
Ps Zobacz sobie ile bramek "napykały" nasze rezerwy i kto (tak wiem że to nie ta klasa rozgrywkowa ,ale jednak robi wrażenie )
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am


Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez zag23 2017-02-27, 1:48 pm

RUDI napisał(a):
zag23 napisał(a):......ale Ci mlodzi z Akademii lub rezerw tez nie gwarantują cudów w sumie wielka niewiadoma a Kulenovic to nie to co Matic, zreszta zobaczysz ile bramek strzeli w 3 lidze dla Legi II

Ale Ci młodzi z Akademii to jest przyszłość Zagłębia ,a kto zagwarantuje że Kulenovic będzie strzelał w 1 lidze (patrz Arak) ? .Już wolę aby na kilka/kilkanaście minut wchodził np Janosz z rezerw ,niż kolejny wypożyczony młodzieżowiec się u nas "docierał " a decyzja o jego dalszym wypożyczeniu zapadała na tydzień przed rundą .
Ps Zobacz sobie ile bramek "napykały" nasze rezerwy i kto (tak wiem że to nie ta klasa rozgrywkowa ,ale jednak robi wrażenie )


ale o czym Ty mowisz nasze rezerwy graja w A klasie czyli poziom amatorski a 3 liga i gra z ŁKS i Widzewem w ktorej gra Kulenovic i otarcie w LM mlodzieżowej której cos strzelał to chyba wiekszy poziom...a akademia ostatnio pokazała klase ..wstyd...ja wolę w tym momencie lepszego zawodnika niz ogrywania jakiegos łebka na koncówki, ktory skonczy jak Bernaś i tego typu "gwiazdy". Chodzi o awans do ekstraklasy i czy to bedzie zrobione 11 wypozyczonymi zawodnikami to mnie to kompletnie nie interesuje.

http://zaglebie.eu/aktualnosci/3166-wee ... e-akademii
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez RUDI 2017-02-27, 10:33 pm

A że emocje trochę przeszły ,i co by nie "zakłócać" wiodącego tematu odpowiem Ci teraz ;-)
zag23 napisał(a):Chodzi o awans do ekstraklasy i czy to bedzie zrobione 11 wypozyczonymi zawodnikami to mnie to kompletnie nie interesuje.

Ale mnie interesuje ilość "wypożyczonych" ,bo na tym polega "wypożyczenie" że dzisiaj są jutro ich nie ma , wszystko zależy od "wypożyczającego" . Z Twojego posta wynika że taki Kulenovic grałby więcej od naszego "aklasowca" bo jest wypożyczony z Legii i otarł się o młodzieżową LM ? Naprawdę chciałbyś w ekstraklasie drużynę Zagłębia stworzoną z 11 wypożyczonych piłkarzy ? ,nie kupionych ,nie wychowanków ,nie "wygrzebanych" gdzieś w niższych ligach ,ale wypożyczonych ? (gdzie w klauzuli wypożyczenia można napisać wszystko) np na rundę? dziękuję za takie Zagłębie .Pozdrawiam
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez zag23 2017-02-28, 3:15 pm

RUDI napisał(a): Ale mnie interesuje ilość "wypożyczonych" ,bo na tym polega "wypożyczenie" że dzisiaj są jutro ich nie ma , wszystko zależy od "wypożyczającego" . Z Twojego posta wynika że taki Kulenovic grałby więcej od naszego "aklasowca" bo jest wypożyczony z Legii i otarł się o młodzieżową LM ? Naprawdę chciałbyś w ekstraklasie drużynę Zagłębia stworzoną z 11 wypożyczonych piłkarzy ? ,nie kupionych ,nie wychowanków ,nie "wygrzebanych" gdzieś w niższych ligach ,ale wypożyczonych ? (gdzie w klauzuli wypożyczenia można napisać wszystko) np na rundę? dziękuję za takie Zagłębie .Pozdrawiam


chodzi nam wszystkim o awans do ekstraklasy i o tym tylko mówie, jeszcze nie bylo takiej druzyny zeby grała w 1 lidze lub ekstraklasie samymi wypozyczonymi zawodnikami to była ironia z mojej strony...mi chodzi o cel jakim jest awans do ekstraklasy i kazdy wojownik sie przyda na pokladzie..a w ekstraklasie to bedą inni pilkarze u nas grali i najlepiej zakontraktowani.Kolego ja chce by Kulenovic był jokerem a jak sie sprawdzi to nawet 1 napadziorem bo zobaczysz ze z niego bedzie solidny napastnik za pare lat i Legia go nie utrzyma u siebie.
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Anakin 2017-03-21, 12:28 pm

Stanek przygotowuje kwartet egzotyczny:

Dwóch Słoweńców, Słowak i Grek – taki zestaw golkiperów znalazł się w orbicie zainteresowań klubu z Kresowej.


W obozie Zagłębia kłopotami Jakuba Szumskiego poruszeni są wszyscy. Aspekt zdrowotny zawodnika wysuwa się wprawdzie na plan pierwszy, ale jednocześnie trwają poszukiwania jego ewentualnego następcy. Diagnoza dolegliwości 25-letniego bramkarza znana ma być jutro. Jeśli okaże się, że powrót „Szumiego” na boisko jest niemożliwy, trzeba będzie zaangażować innego golkipera.
W grę wchodzi oczywiście wyłącznie zawodnik niezwiązany kontraktem z żadnym innym klubem. W kręgu zainteresowań sosnowieckiego klubu znajduje się obecnie czterech kandydatów do gry między słupkami. Grupę tę tworzy dwóch Słoweńców, Słowak i Grek. Każdy z nich ma za sobą występy w najwyższej klasie rozgrywkowej. Jeśli do Zagłębia trafi piłkarz z Hellady, będzie to pierwszy taki przypadek w historii.
W tym momencie bramkarzem numer jeden jest Wojciech Fabisiak, który od początku sezonu pełnił rolę rezerwowego. Sęk w tym, że 30 czerwca tego roku wygasa jego obecny kontrakt, a do podpisania nowego na razie piłkarz się nie kwapi. – Otrzymał ofertę prolongaty umowy – informuje dyrektor sportowy klubu, Robert Stanek. – Nie wywieramy jednak na zawodnika presji i nie wyznaczamy żadnego terminu na podjęcie decyzji. Wojtek koncentruje się w tej chwili na tym, by być jak najlepiej przygotowanym do rywalizacji ligowej. Jego występ przeciwko GKS-owi Katowice oceniam bardzo pozytywnie.
Przypomnijmy, że w styczniu blisko angażu przy Kresowej był rutynowany Zbigniew Małkowski. Trafił ostatecznie do Zagłębia, ale do tego z Lubina. Dzisiaj w Sosnowcu golkiper podobnej klasy jest niezbędny…
http://katowickisport.pl/pilka-nozna/ka ... 12479.html
Anakin
 
Posty: 1773
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez bbartek 2017-03-21, 12:34 pm

Dlaczego kierunek Ukraina nie jest badany i preferowany nie tylko pod kątem bramkarza ale i innych formacji ?
Kosztowo i sportowo, językowo napewno bardzo interesujacy ...
bbartek
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2003-09-01, 11:27 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2017-03-21, 2:19 pm

A wypozyczenie nie wchodzi w grę ? Kudla grzeje ławę w Pogoni a grał u nas i zna klub .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Anakin 2017-03-21, 2:54 pm

bbartek napisał(a):Dlaczego kierunek Ukraina nie jest badany i preferowany nie tylko pod kątem bramkarza ale i innych formacji ?
Kosztowo i sportowo, językowo napewno bardzo interesujacy ...

Tym bardziej że i Kopył i Szlakotin się u nas sprawdzili. Żeby tylko Stanley nie poszedł w większą egzotykę i nie zatrudnił jakiegoś lapończyka czy eskimosa
Anakin
 
Posty: 1773
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez novack 2017-03-21, 3:54 pm

bbartek napisał(a):Dlaczego kierunek Ukraina nie jest badany i preferowany nie tylko pod kątem bramkarza ale i innych formacji ?
Kosztowo i sportowo, językowo napewno bardzo interesujacy ...

To akurat jest proste jak włos Mongoła, jeśli w składzie będzie Ukrainiec, to Żarko wędruje na trybuny.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez RUDI 2017-03-23, 11:52 am

-Zagłębie testuje dwóch bramkarzy ze Słowenii i jednego ze Słowacji. Któryś z nich zagra w sobotę przeciwko Legii Warszawa.-
Z kwartetu pretendentów do gry w Zagłębiu odpadł bramkarz z Grecji. Ci, którzy się przy Kresowej zameldowali, zostaną tu do czwartku. Tego dnia klub pożegna się z dwoma zawodnikami. Ten trzeci zostanie przynajmniej do soboty i zagra w sparingu z warszawską Legią......

-> http://katowickisport.pl/pilka-nozna/ka ... 12479.html
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2017-03-27, 3:24 pm

W dniu dzisiejszym umową z Zagłębiem związał się 32-letni bramkarz - Wojciech Skaba. Kontrakt będzie obowiązywał do końca sezonu, z opcją przedłużenia.

Wojciech Skaba przez większość swojej kariery związany był z Legią Warszawa, przez ostatnie 2,5 roku bronił barw Ruchu Chorzów. Łącznie w najwyższej klasie rozgrywkowej rozegrał 84 spotkania, w tym czasie zdobył 4-krotnie Puchar Polski (25 meczów w PP), a także 2-krotnie sięgał po Mistrzostwo Polski. Dodatkowo nasz nowy bramkarz zaliczył 7 występów w Lidze Europy.

http://zaglebie.eu/aktualnosci/3297-woj ... m-zaglebia
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2017-03-27, 5:20 pm

W sytuacji niespodziewanych w takim momencie kłopotów Kuby Szumskiego to wydaje się naprawdę rozsądny wybór.Życzmy Kubie powrotu do zdrowia, Fabisiakowi by pokazywał swoją wartość a Skabie, że warto było go przygarnąć.
Żeby jeszcze Duch Święty wstąpił w naszych pożal się Boże obrońców
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2017-03-27, 7:28 pm

Odnośnie naszej Obrony kilka spostrzeżeń - wczoraj wieczorem oglądałem
mecz naszej Reprezentacji -pewnikiem nic nadzwyczajnego - ale jakie
myśli przychodziły mi do głowy - widać te grę w DZIADA miedzy obrońcami
te grę głowa do tyłu do bramkarza, te grę w przeważającej części meczu środkiem
boiska czyli na Lewego - to albo Zagłębie zapożyczyło ten styl od Rep. albo
odwrotnie - oczywiście troszkę prowokuję -ale cos w tym jest włączę do tego
towarzystwa grę Legii również.
Reasumując - z tą obroną w jakiś cudowny sposób awansujemy - tak myślę
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2017-03-28, 3:18 pm

No i masz babo placek - nie mamy napastnika - nasz francuski Kolezka
zerwal scięgno Achillesa na treningu - operacja - przerwa do jesieni.
Szukamy NAPASTNIKA
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2017-03-28, 3:24 pm

Znaczy czekoladowy wafel już się rozleciał. Patrząc na permanentne problemy gościa jakoś mnie nie dziwi.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników