Kogo kupic,a kogo sprzedac

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2019-07-10, 4:51 am

wodorek21 napisał(a):Tweet usunięto, ale zdążyłem zrobić screena.

Brawo Ty :)

August, to jest właśnie ten wpis o którym Ci mówiłem, że nie zdążyłem zrobić screena zanim go klub usunął ze swojego konta na Twitterze ;-)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6803
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra


Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez wojtaszko 2019-07-10, 5:38 am

Adam1906 napisał(a):
wojtaszko napisał(a):Adam wiesz coś może na temat Carla Stewarta zostanie czy raczej nie?

On ma już podobno od zeszłego tygodnia podpisany kontrakt, jednak z jakiś przyczyn proceduralnych mogą to ogłosić nie wcześniej niż 12 lipca. Nie pytajcie mnie, dlaczego tak późno, bo nie wiem.


No to super mam nadzieję że będzie wzmocnieniem.
A na 90 minut pojawił się pewien Pan o Nazwisku Moneta Łukasz.
https://www.transfermarkt.pl/lukasz-mon ... ler/284866
wojtaszko
 
Posty: 1272
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2019-07-10, 6:49 am

Nie jestem doprawdy zrozumieć choćby tylko zainteresowania kolejnym pomocnikiem w sytuacji gdy mamy wciąć deficyt w defensywie ale też i w ataku. Nawet tragiczna obrona tylko w ostatnim sezonie niewiele dała do myślenia.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez novack 2019-07-10, 7:15 am

Mnie zastanawia kto będzie grał na bokach obrony, bo na środek już są Polczak, Radkowski i Bułgar, ale boki mamy w lesie. Na sparingu z Tychami na lewej obronie zagrał Grzelak i moim zdaniem wypadł bardzo słabo, więc jeśli wróci na nominalną pozycję to jest jeszcze jeden pomocnik.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5701
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2019-07-10, 7:15 am

Nawotka miał problemy rodzinne . Ciocia Legia nakazała mu stawienie sie na treningu rezerw . Ha ha . Ta cioteczka to wredna sucz.
Tomcjo
 
Posty: 7034
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez wojtaszko 2019-07-10, 7:19 am

novack napisał(a):Mnie zastanawia kto będzie grał na bokach obrony, bo na środek już są Polczak, Radkowski i Bułgar, ale boki mamy w lesie. Na sparingu z Tychami na lewej obronie zagrał Grzelak i moim zdaniem wypadł bardzo słabo, więc jeśli wróci na nominalną pozycję to jest jeszcze jeden pomocnik.


A ja myśle że Moneta jeśli przyjdzie może grac lewego obrońce i penwie stad te zainteresowanie a Bieńka na prawej może wyreczyć Nawotka ale to jest łatanie. w zasadzie brakuje nam 3 obrońców(2 na boki i 1 środek) oraz napastnika konkretnego
wojtaszko
 
Posty: 1272
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez novack 2019-07-10, 7:27 am

Po Wrzesińskim i Żarko trudno będzie teraz nam dogodzić na skrzydłach. Nie wiem czy Małecki nie jest za wolny na skrzydło, ale gdyby dał radę, to z Nawotką mogliby zawojować tę ligę, no chyba, że Tomek przewidziany jest na bok obrony.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5701
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2019-07-10, 8:00 am

Nawotka był tak dobry na skrzydle ze stawianie go na innej pozycji to marnotrawstwo . Mozna go wprawdzie dac na bok obrony ale tylko jesli skrzydłowy jest w stanie wymieniac sie z nim pozycjami w trakcie meczu i tez zagrac na boku obrony .
Tomcjo
 
Posty: 7034
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2019-07-10, 8:51 am

Do drwiącego śmiechu doprowadza mnie pierdolenie prezesa Marcina na temat wyciągnięcia Nawotki ze zgrupowania Zagłębia w kontekście informacji medialnych.

Otóż w poniedziałek strona Legii Warszawa informuje, że:

Z zespołem trenowali za to Chris Philipps czy Tomasz Nawotka, który miał odejść na wypożyczenie do Zagłębia Sosnowiec, ale transfer czasowy został wstrzymany. Skrzydłowy trenował z pierwszoligowcem, ale wrócił do Warszawy, ćwiczył z rezerwami, ale niebawem ma dalej ruszyć w Polskę. To kwestia dwóch, może trzech dni.

https://m.legia.net/news/rezerwy-inaugu ... psem/74524

Na następny dzień (we wtorek przed południem) Zagłębie Sosnowiec na swojej oficjalnej stronie twitterowej ustosunkowalo się do sprawy tak:

Obrazek

W tym samym dniu (we wtorek wieczorem) miłujący prawdę prezes Marcin zmienia wersję i stanowczo oświadcza, że:

- Pilne sprawy rodzinne spowodowały, że Tomek za zgodą klubu wyjechał do domu - wyjaśnia sprawę Marcin Jaroszewski, prezes Zagłębia. - Grzecznościowo ćwiczył z rezerwami Legii, by nie wypaść z rytmu treningowego...

http://zaglebie.eu/aktualnosci/5983-tom ... w-zaglebiu

Ps. Wklejony powyżej wpis na Twitterze dziwnym trafem na stronie Zagłębia Sosnowiec jest już wykasowany... :)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6803
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez novack 2019-07-10, 9:02 am

Jeszcze chwila i ćwierk okaże się winą Gracjana. Łubu dubu niech żyje nam Prezes Klubu.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5701
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez django 2019-07-10, 9:06 am

Od dawna wiadomo, że gość prawdę powie jak się pomyli, ale wciskanie kitu, kiedy od kilku dni wiadomo o co chodzi, to już zahacza o jakąś chorobę.
django
 
Posty: 4015
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez wojtaszko 2019-07-10, 9:11 am

Bo on myśli że ma doczynienia z ciemnogrodem a niestety Jaroszewski nie z nami takie numery powiedz dziadu w końcu prawdę bo to jest naprawdę żenujące
wojtaszko
 
Posty: 1272
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2019-07-10, 9:13 am

Należy też zwrócić wyjątkowo wredną nielojalność klubu wobec zawodnika. Jak widać jak się zaczął smród w mediach społecznościowych bez wahania zasugerowano, że zmiana sytuacji co do wypożyczenia jest tylko i wyłącznie winą Nawotki.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Lenithar 2019-07-10, 10:09 am

Z informacji Piotra Kamienieckiego wynika, iż Zagłębie Sosnowiec przetestuje Łukasza Monetę. Chyba coś jest na rzeczy z Monetą :)
Lenithar
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2017-07-30, 2:25 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez wodorek21 2019-07-10, 11:40 am

Ten Moneta to bardzo dobry pomysł myślę, gdyby wypalił. Może zagrać zarówno na lewej obronie, jak i na skrzydle. Przypominam, że jeszcze dwa lata temu na młodzieżowym euro zagrał w trzech meczach i nawet jedną bramkę strzelił. Wiadomo, że zaliczył zjazd i nie rozwinął się na miarę potencjału, chociażby innych zawodników z tej drużyny, to jednak patrząc na nasze obecne możliwości takie transfery na "odbudowanie się" powinny być naszym targetem, obok ściągania i promowania młodych zawodników oczywiście.

A tu skład w meczu Anglia - Polska z Monetą w składzie :)
https://pbs.twimg.com/media/DC8WypbWsAE73Bb.jpg
wodorek21
 
Posty: 80
Dołączył(a): 2007-04-11, 4:59 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron