Kogo kupic,a kogo sprzedac

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez slawekchicago 2017-03-28, 5:50 pm

;-( ;-( ;-( ;-( no to pech a nawet PECH,ciekawe czy bedziemy szukac kogos aktualnie bez klubu
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle


Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez django 2017-03-28, 7:00 pm

Nie wiem czy i kto bada im tych grajków przed podpisaniem kontraktu. Chyba Stanek ma rentgena w oczach. Najpierw nie zauważyli, że Sanogo ma niezaleczoną kontuzję, teraz ten się od razu rozsypał.
django
 
Posty: 4015
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2017-03-28, 8:08 pm

slawekchicago napisał(a): no to pech a nawet PECH

Idąc tym tokiem rozumowania to trzeba by napisać, że to iż w kolejnym sezonie nie potrafiono sprowadzić ani jednego w miarę klasowego obrońcy to też jest pech.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2017-03-28, 8:24 pm

Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2017-03-28, 10:38 pm

A nie jest tak przypadkiem że ścięgno strzela jak zawodnik jest slabo przygotowany fizycznie i nierozgrzany na dodatek . Jest chyba tez opcja przeciążeniowa ale on to przeciążony nie był bo zamiast przygotować sie z drużyna to pojechał trzymać babę za rękę .
A juz zacząłem sie łudzić ze moze jednak , przy szczęśliwym układzie , jakim cudem ... Nie nic z tego przed pierwszym meczem wiedziałem ze nie ma szans a profesjonalizm w klubie bije po oczach .
Tomcjo
 
Posty: 7044
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez zag23 2017-03-28, 11:10 pm

W tej fatalnej sytuacji klub musi zakontraktować jakiegos napastnika. Znalazłem tez na transfermarkt.pl pare rodzynków za free:
Łukasz Mieszek - ostatni klub GKS Katowice
Jan Pawłowski - ostatni klub Jagiellonia Białystok , w Ekstraklasie 6 bramek, 7 asyst na 47 spotkań
Sebastian Łetocha - ostatni klub Stal Mielec
Dawid Jańczyk - ostatni klub Sandecja Nowy Sącz

ciekawymi zawodnikami zagranicznymi, którzy by nie mieli problemow z aklimatyzacja są:
David Skutka - Słowacja http://www.transfermarkt.pl/david-skutk ... eler/74925
Martin Fenin - Czechy http://www.transfermarkt.pl/martin-feni ... eler/21021
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2017-03-29, 6:53 am

Potrzebujemy trzech napastników . Najlepszego sprzedaliśmy nie biorąc pieniędzy . Zapchajdziurę oddaliśmy do producenta i zostaliśmy z powracającym do formy . My nie potrzebujemy napastnika . My potrzebujemy dwuch świetnych graczy strzelających duzo goli . Pewnie MJ znowu cos obieca bo co to kosztuje .
Tomcjo
 
Posty: 7044
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Anakin 2017-03-29, 7:03 am

Tomcjo napisał(a):on to przeciążony nie był bo zamiast przygotować sie z drużyna to pojechał trzymać babę za rękę .

Tego, że chłop chciał być przy urodzeniu dziecka to bym się akurat nie czepiał. Trudno aby wycyrklował :lol: wcześniej zapłodnienie na taki czas aby po 9 miesiącach wyrobić się na przygotowania do rundy z Zagłębiem.

A znowu problem leży po stronie klubu. Przykład ? Wypowiedź Dyrektora Sportowego Piasta:
Na przełomie roku 2016 i 2017 media obiegła wieść o zainteresowaniu Piasta napastnikiem Zagłębia, Vamarą Sanogo. Wzięliśmy go pod lupę zaraz po tym, jak pojawił się w pierwszej lidze - byliśmy chyba pod tym względem pierwsi w ekstraklasie. Przygotowując się do złożenia jego klubowi konkretnej oferty transferowej, poza obserwacją boiskowych występów wykonaliśmy też mnóstwo pracy analitycznej właśnie. Przeanalizowaliśmy m.in. jego wywiady medialne z okresu gry w poprzednich klubach, rozmawialiśmy z osobami pracującymi z nim w okresie rehabilitacji oraz występów we Fleetwood Town FC - wykonaliśmy te czynności, które mieszczą się w pojęciu „recruitment analysis”, czyli „analizy rekrutacyjnej”. Wyszło nam, że on w Zagłębiu... gra z kontuzją. Stąd nasza oferta - zresztą przebita przez innych - wypożyczenia go na pół roku, z opcją pierwokupu
http://katowickisport.pl/pilka-nozna/lo ... 12448.html

Nie wiem na ile wiarygodne jest to, że Piast podejmował takie działania ale cos takiego zapewne jest możliwe. Faktem jest, że przy testach medycznych w Legii coś takiego u Sanogo wyszło a u nas grał jakby nigdy nic. Z kolei u Makengo sporo tych „pechów”. Wyszedł na dwór-złapał grypę, przekręcił głową – kontuzja mięśnia dwugłowego, wlazł kotek na płotek – katastrofa. Czyli co – testy medyczne w Zagłębiu robił znachor z Kordonowej ?
Anakin
 
Posty: 1775
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez RUDI 2017-03-29, 8:23 am

Anakin napisał(a):...Faktem jest, że przy testach medycznych w Legii coś takiego u Sanogo wyszło a u nas grał jakby nigdy nic.....
....Czyli co – testy medyczne w Zagłębiu robił znachor z Kordonowej ?


A ten wywiad byłego piłkarza Legi na temat testów medycznych/lekarzy stołecznego klubu czytałeś ?

"- Mam tzw. kolano skoczka. Leczyłem się w Polsce, Niemczech, we Włoszech, Chorwacji i Serbii. Wszyscy ortopedzi uznali, że pierwsza operacja przeprowadzona przez lekarzy Legii była niepotrzebna."
-> http://sportowefakty.wp.pl/sportowybar/ ... k-i-klamca

Z tego wynika że tam też robią błędy (oby to nie spotkało Sanogo) .Ten sztab Piasta też "cwaniakuje" ;-) po fakcie ,z analizy wyszło im że "gra z kontuzją" to "dajcie go nam na pół roku ,my będziemy robić okłady z liści kapusty i jeżeli mu przejdzie to go kupimy " (taki sens ma ich wypowiedź,bo co miało im dać to wypożyczenie ? czekanie czy się kolano rozleci czy może nasza analiza była błędna ?)
Oczywiście nie zmienia to faktu że problem z nowym napastnikiem leży po stronie klubu ,ale chyba nie ze strony medycznej (jednorazowe badania mogły wyjść dobrze ) gościu miał być sprawdzany w "grze" a jeżeli były przeszkody (jakieś przeziębienia i inne pierdoły) powinni z niego zrezygnować .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2017-03-29, 10:23 am

Ja nie mam pretensji do Makengo ze chciał jechać do rodzącej kobiety . Ja mam olbrzymie pretensje ze amatorzy z Zaglebia dali wolne zawodnikowi ktory tak długo nie grał a dołączył juz w trakcie przygotowań i jeszcze je skrócił o wyjazd . W interesie klubu był warunek wyjazd albo kontrakt . Można było tez zakładać ze przeziębi sie bo to inne bakterie i wirusy w naszym regionie i bedzie kolejna przerwa . Kontuzja jest wynikiem przygotowań do sezonu a raczej ich brakiem . Moze jestem mądry po fakcie ale ktoś bierze kase za to zeby byc mądrym przed .
Tomcjo
 
Posty: 7044
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland


Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez slawekchicago 2017-04-01, 12:56 pm

Jesli to nie zart na prima aprilis to Patryk Stefanski odchodzi z Polonii , pisze wszedzie ze to pomocnik ale na szpicy czy jako cofniety napastnik tez sobie radzi . Czyzby ???????
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez zag23 2017-04-04, 6:09 pm

Teraz klub powinien sie zainteresować wzmocnieniem środka pola :) moja propozycja Słowak Jan Zapotoka- bez klubu
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2017-04-13, 9:13 pm

13 goli - Petteri Forsell (Miedź Legnica),
12 goli - Karol Angielski (Olimpia Grudziądz),
11 goli - Damian Kądzior (Wigry Suwałki), Sylwester Patejuk (Wisła Puławy),
9 goli - Igor Angulo (Górnik Zabrze), Grzegorz Goncerz (GKS Katowice), Rafał Kujawa (Stomil Olsztyn), Maciej Małkowski (Sandecja Nowy Sącz),

Zawodowy klub o transferach myśli grubo przed okienkowym transferowym . Czy awansujemy czy nie będziemy potrzebować dobrych napastników i wszelkich bramkostrzelnych zawodników . Forsell pewnie jest nie do wyjęcia ale Angielski , Patejuk , Kadzior powinni byc obserwowani i pierwsze sądujace rozmowy powinny byc prowadzone .
Zaorać i zacząć od zera
Tomcjo
 
Posty: 7044
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez bbartek 2017-04-19, 8:49 pm

Danch do wziecia prawdopodobnie....
bbartek
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2003-09-01, 11:27 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: hanson