Kogo kupic,a kogo sprzedac

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez dakos 2017-07-31, 3:05 pm

Rafal Makowski wypozyczony do nas
dakos
 
Posty: 141
Dołączył(a): 2007-05-12, 5:07 pm


Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez kowal72 2017-07-31, 5:24 pm

Przeciętny grajek. Jest u Was, bo Banasik zna się dobrze z jego rodzicami :)
kowal72
 
Posty: 51
Dołączył(a): 2016-03-27, 8:18 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Kamilosx 2017-07-31, 7:03 pm

Przeciętny grajek? W ilu meczach go obserwowałeś? Ja Makowskiego widziałem przynajmniej kilkanaście razy na różnych poziomach i takiego Milewskiego to on zjada na śniadanie.
Kamilosx
 
Posty: 230
Dołączył(a): 2004-09-06, 5:44 pm
Lokalizacja: Ooo Sosnowieec!

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez turku 2017-07-31, 7:15 pm

kowal72 napisał(a):Przeciętny grajek. Jest u Was, bo Banasik zna się dobrze z jego rodzicami

Kamilosx napisał(a):Przeciętny grajek? W ilu meczach go obserwowałeś? Ja Makowskiego widziałem przynajmniej kilkanaście razy na różnych poziomach i takiego Milewskiego to on zjada na śniadanie.


Dwie sprzeczne opinie. Ktos potwierdzi jednÄ… lub drugÄ…?
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez mwy 2017-07-31, 7:35 pm

Dla mnie Makowski na plus.
Szczerze, to wolę o 100% Makowskiego niż dziadka Surmę.

Podobno Niezgoda jeszcze może przyjść (może ktoś potwierdzi) i wtedy jestem spokojny :)
mwy
 
Posty: 196
Dołączył(a): 2003-09-13, 8:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez bazant 2017-07-31, 7:50 pm

mwy napisał(a):
Podobno Niezgoda jeszcze może przyjść (może ktoś potwierdzi) i wtedy jestem spokojny :)


Tak. Pisałem o tym wczoraj ;-)
bazant
 
Posty: 251
Dołączył(a): 2007-02-22, 7:46 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez jondek 2017-07-31, 7:50 pm

Surma zniknął z pozycji "przychodzą" ZS na 90 minut.Czyżby koniec spekulacji ? ?
jondek
 
Posty: 1251
Dołączył(a): 2010-10-14, 11:34 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez bazant 2017-07-31, 7:59 pm

jondek napisał(a):Surma zniknął z pozycji "przychodzą" ZS na 90 minut.Czyżby koniec spekulacji ? ?


Oby ! Gość w ogóle się nie wyróżniał w róchu :lol: więć u nas na bank w wieku 40 lat nie dostał by mega formy.
bazant
 
Posty: 251
Dołączył(a): 2007-02-22, 7:46 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2017-07-31, 8:16 pm

Skoro Makowskiego testowano w I drużynie i nie odpalono do rezerw to być może ma chłopak jakiś potencjał. Mecze wszystko zweryfikują. No a wypożyczenie Niezgody byłoby dużym wzmocnieniem
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez xenon 2017-07-31, 9:14 pm

są jeszcze wolne miejsca na liście płac? dopiszę się na ochotnika.Nam potrzebny napastnik, a nie ławkowy
xenon
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Anakin 2017-08-01, 6:13 am

Ja niestety obawiam się że wciąż nie mamy defensywy na odpowiednim poziomie. Indywidualne błędy obrońców w czasie meczu były wręcz zastraszające. Zwłaszcza przy bramce gdzie niby rywala nie upilnował Milewski ale tak po prawdzie asekurować powinien któryś ze stoperów. Pozwalano też oddać strzał gdy w pobliżu rywala było ze trzech naszych zawodników. Można by takie błędy mnożyć.
Anakin
 
Posty: 1775
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez bbartek 2017-08-01, 8:07 am

Obrona nie jest super, ale konieczna jest stabilizacja personalna i na pozycjach.
Większej aktywności ( kierowanie obrona ) oczekuje od Kudły.
Błędy obrony , w większości, biora sie z mało aktywnej, agresywnej gry w środku boiska i tutaj oczekuje zmiany systemu gry. Do poprawy bierna gra obrony na 16-20 m.
Trener występując w Polsacie robił wrażenie osoby pewnej wartości drużyny co oceniam pozytywnie, ale taka opinie zwerfikuje boisko.
Niestety nie spodziewany problem to brak możliwości równoczesnej obecności na boisku Alexa i Żarko.
Znowu ktoś tu przyspał.....
bbartek
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2003-09-01, 11:27 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez patrios91 2017-08-01, 9:32 am

Jeśli mamy przenosić ciężar gry do przodu to Nowak nie może grać jako najbardziej cofnięty defensywny pomocnik. Ten zabieg Banasik wykonał zaraz po swoim zatrudnieniu. Efekt? Totalny brak stylu, sytuacji i zjazd formy naszych już byłych piłkarzy. Mamy nowy skład, prawdopodobnie większy potencjał, ale nadal brak lidera w środku pola. "Brak" ponieważ Nowak robi u nas za Hummelsa. Wraz z brakiem prowadzenia Nowak musi bardziej ryzykować, a grając na defensywnym, z mocno wysuniętymi bocznymi obrońcami robi się ogromna luka kontry przeciwnika po stracie piłki.
Mamy Nuno, który może grać na wielu pozycjach. Jest to jeden z naszych lepszych piłkarzy i być może w lidze również. Jak go wykorzystujemy? Sadzając go na ławce. Christovao? Prawdopodobnie większa wtopa transferowa niż Makengo( gotówkowa wtopa). Nie dziwię się, że nasi szukają kolejnego napastnika. Tradycyjnie Marcin musi obciążyć budżet kimś totalnie innym niż wcześniej sobie zakładał. Sezon bez rozpie*alania pieniędzy w błoto sezonem dla Marcina straconym ;-)

Kudła- Wrzesiński- Jędrych- Cichocki- Udovicic-----Banasiak- Milewski----Nuno- Nowak- Nawrotka----Lewicki
Przy takim ustawieniu możemy bardzo kombinować ze zmianami i dostosowywać je do warunków meczowych i taktyki przeciwnika nie tracąc na jakości. Za dającego d*py Wrzesińskiego może przyjść Nuno. Za Wrzesińskiego może wejść któryś z naszych ofensywnych pomocników, ewentualnie przesunąć Banasiaka na lewe skrzydło, bądź zmienić go za Nowaka, jeśli trzeba będzie zwiększyć liczebność w polu karnym przeciwnika. Jest multum możliwości gdyż Nuno możemy kombinować na wielu pozycjach w trakcie meczu nie tracąc przy tym cennych zmian na ostatnie 20 minut, zakładając niekorzystny wynik i chęć wygrania meczu. Ja nie wiem czy Banasik nie widzi,że ma ogromne możliwości dostosowywania ustawienia do wyniku i warunków w trakcie meczu! Może sobie przesuwać Nuno z lewej pomocy na prawą obronę lub środek ofensywy, Banasiaka z defensywnego na ofensywnego pomocnika itp. Strasznie ubogi umysł ma ten nasz trener...komuna w głowie.

Makowski- większy talent niż Nawrotka. Konkurencja dla Nowaka, Banasiaka, Milewskiego. Może dać dużo jakości i naciskać na tych jak na razie piłkarzy pierwszego wyboru.
Ostatnio edytowano 2017-08-01, 9:36 am przez patrios91, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez kowal72 2017-08-01, 9:36 am

Przeciętny bo jest przeciętny. Grał u nas, fakt że poprawnie, ale fajerwerków nie było. To chłopak Banasika i nie dziwię się, że go ściągnął. A skoro taki dobry jak tu ktoś napisał, to czemu Legła go puszcza?
kowal72
 
Posty: 51
Dołączył(a): 2016-03-27, 8:18 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez patrios91 2017-08-01, 9:38 am

kowal72 napisał(a):Przeciętny bo jest przeciętny. Grał u nas, fakt że poprawnie, ale fajerwerków nie było. To chłopak Banasika i nie dziwię się, że go ściągnął. A skoro taki dobry jak tu ktoś napisał, to czemu Legła go puszcza?

Bo Legia ma lepszych na jego pozycji, którym płaci w EUR ogromne pieniądze za jakość na owej pozycji? :!: Głupszego pytania nie można było zadać...
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników