Kogo kupic,a kogo sprzedac

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez wojtaszko 2020-07-26, 9:11 am

slawekchicago napisał(a):O qzwa. 1 i 2 liga naprawdę były pokręcone w tym sezonie. Gejksa nie wykorzystała prezentu Widzewa ale szoku doznałem przed chwilą jak zobaczyłem ze Stalowka spadła z ligi !!!
Ciekawe czy ktoś z Zagłębia zainteresuje się Kacprem Spiewakiem . Uważam że warto


Być może tak ale pod warunkiem że zaczną w końcu kierować tym klubem ludzie majacy pojęcie na biznesie i finansach bo amatorów dziennikarzy nam wystarczy
wojtaszko
 
Posty: 1279
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze


Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2020-07-26, 9:13 am

[quote="slawekchicago"]O qzwa. 1 i 2 liga naprawdę były pokręcone w tym sezonie. Gejksa nie wykorzystała prezentu Widzewa ale szoku doznałem przed chwilą jak zobaczyłem ze Stalowka spadła z ligi !!!
Ciekawe czy ktoś z Zagłębia zainteresuje się Kacprem Spiewakiem . Uważam że warto[/quote]

Tych frajerów interesuje ile im odpalą
Tomcjo
 
Posty: 7048
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez wojtaszko 2020-07-26, 7:47 pm

http://zaglebie.eu/aktualnosci/6735-zag ... -informuje
No to się zaczęło...
Już jedzie pociag ze szrotem nowym
wojtaszko
 
Posty: 1279
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2020-07-26, 8:31 pm

Czyli Geniusz trenerski zostaje w Zagłębiu, za to pozbywamy się:

Tomasza Nawotki i Rubio (wracają do swych klubów z wypożyczeń), Tomasza Hołoty, Bartłomieja Babiarza, Kacpra Łopaty i Miguela Quintaisa (koniec kontraktów), a na listę transferową trafiają Carl Stewart, Rafał Grzelak, Jakub Sinior, Wojciech Słomka, Mateusz Bieniek i Markas Beneta.

Co prawda po większości z nich płakać nie będę, ale po pierwsze: zgodnie z przewidywaniami beton w klubie zostaje do emerytury (prezes, dyrektor sportowy i obecny Mourinho), a po drugie: kogo my chcemy w miesiąc zakontraktować nie mając w ogóle kasy na transfery??? :redface:

Zajebiście cienko widzę przyszły sezon w wykonaniu Zagłębia Sosnowiec... ;-(
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez wojtaszko 2020-07-26, 8:48 pm

Adam1906 napisał(a):Czyli Geniusz trenerski zostaje w Zagłębiu, za to pozbywamy się:

Tomasza Nawotki i Rubio (wracają do swych klubów z wypożyczeń), Tomasza Hołoty, Bartłomieja Babiarza, Kacpra Łopaty i Miguela Quintaisa (koniec kontraktów), a na listę transferową trafiają Carl Stewart, Rafał Grzelak, Jakub Sinior, Wojciech Słomka, Mateusz Bieniek i Markas Beneta.

Co prawda po większości z nich płakać nie będę, ale po pierwsze: zgodnie z przewidywaniami beton w klubie zostaje do emerytury (prezes, dyrektor sportowy i obecny Mourinho), a po drugie: kogo my chcemy w miesiąc zakontraktować nie mając w ogóle kasy na transfery??? :redface:

Zajebiście cienko widzę przyszły sezon w wykonaniu Zagłębia Sosnowiec... ;-(


Chyba ze kroplowka znowu zostanie przelana. A tak na poważnie cyrku ciag dalszy Chęciński nie ma jaj i tyle. Cienko Adaś to mało powiedziane bez kasy bez zawodników z pseudo wuefistom i banda debili na stołkach
wojtaszko
 
Posty: 1279
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2020-07-26, 8:57 pm

Adam1906 napisał(a):kogo my chcemy w miesiąc zakontraktować nie mając w ogóle kasy na transfery???

W jaki miesiąc w połowie sierpnia Puchar Polski. Poza tym kto się skusi na tych z listy transferowej. Już widzę chętnych po Słomkę. Po trzecie, znowu mnie powala liczna meczy rozegranych przez Bieńka i Fellainiego.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2020-07-26, 9:07 pm

Paratrener ściągnie połowe Sulejówka a druga połowa to piąty odrzut z Legii
Tomcjo
 
Posty: 7048
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2020-07-26, 9:10 pm

Dębek, Polczak i Ryndak. Cóż, ktoś musi zostać. Chyba będzie zabawnie.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Luis 2020-07-26, 9:38 pm

Sprawdzie sobie informacje z 22 stycznia jaki kontrakt podpisal Quintas. Zaglebie poinformowalo, ze 1,5 roczny do czerwca 2021. Dzis informuja, ze juz mu sie skonczyl.
Luis
 
Posty: 536
Dołączył(a): 2013-06-13, 4:45 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez RUDI 2020-07-26, 9:45 pm

Luis napisał(a):Zaglebie poinformowalo, ze 1,5 roczny do czerwca 2021. Dzis informuja, ze juz mu sie skonczyl.

Nawet na transfermarkt podana jest data ważności kontraktu -30.06.2021 (z opcją przedłużenia) - pierdol... ni krętacze .Kuźwa kontrakt na kilka miesięcy ? patałachy kręcą lody bez żadnych zahamowań .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2020-07-26, 9:52 pm

Zapłacą odszkodowanie z pieniędzy miejskich . Nie ich strata
Tomcjo
 
Posty: 7048
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2020-07-26, 9:53 pm

Możliwe, że w sytuacji gdy grajek nie rozegrał określonej liczby minut w rundzie, kontrakt można rozwiązać z końcem tej rundy bez żadnych konsekwencji. Ale to tylko dywagacje.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2020-07-26, 10:02 pm

To by znaczyło ze Jaroszewski nauczył się sporządzać umowy transferowe :lol: :lol: :lol: Jakem Tomasz nie wierze póki nie dotknę :lol:
Tomcjo
 
Posty: 7048
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2020-07-27, 7:39 am

Generalnie do tego towarzystwa dodałbym Polczaka, Radkowskiego, Ryndaka, Radwanka ale widać, tak dobrze nie ma. Co ciekawe, napisano też o złożeniu oferty Chorążce a ten ma kontrakt w Wisłę Kraków jeszcze przez rok.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adamek182 2020-07-27, 1:17 pm

Ryndak musi zostac. Mamy preznie dzialajaca akademie wiec jakis wychowanek musi byc w skladzie. Panowie. Troszke sie opanujcie. Kazdy krzyczal ze mamy grac mlodymi a teraz chcecie wywalic Radkowskiego? Poszedl juz Lopata, nie mam pojecia czemu. Ja wiem ze pewnie chcecie wywalic cala obrone i kupic nowa, ale na to klubu na bank nie stac. Zwlaszcza ze trzeba kupic minimum dwoch napastnikow, jak co sezon z 8 pomocnikow no a za reszte jakis obroncow. Co do Lopaty i Radkowskiego to sa to szczyle ktore wystepowali w 1 lidze. Moga byc tylko lepsi i nalezy im dac kolejne minuty/mecze a bedzie z nich pozytek. To samo Seedorf, Szwed. Trzeba skupic sie na trenerze i od tego zaczac ukladanke. Quintas-coz. Mi szkoda chlopaka bo technicznie byl swietny, ale na treningach. Liczylem ze zobacze go w akcji, ale nie zobaczylem. Czekam kogo beda chcueli kupic ale na cuda nie licze.
Adamek182
 
Posty: 748
Dołączył(a): 2007-11-11, 12:11 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników