Kogo kupic,a kogo sprzedac

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez zag23 2017-09-18, 5:03 pm

August napisał(a):Taką Chojniczankśe stać było na zakontraktowanie jeszcze Wołąkiewicza. Konkretny, doświadczony obrońca. U nas za to na ostatnią chwilę dokonano "zajebistych wzmocnień" w postaci Pikula z Mozlerem. A w obronie dziura jak była tak jest co pokazał właśnie mecz z Chojnicami.



Taka dziura jak Chojnice moze byc na 1 miejscu w lidze i brac solidnego stopera po okienku transferowym za free a my mamy problem z obroncami i bierzemy przecietniaków...normalnie brac przyklad i sie uczyc
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza


Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2017-09-18, 5:33 pm

zag23 napisał(a):my mamy problem z obroncami i bierzemy przecietniaków...normalnie brac przyklad i sie uczyc

Sęk w tym, że na stoperze nie mamy nawet przeciętniaków. Ci ludzie, których widziałem w sobotę na tej pozycji nie nadają się w ogóle na I ligę.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Lars 2017-09-18, 6:08 pm

Jaki Menago, tacy obrońcy.
Przecież Banasik obiecywał, że zna Cichockiego i pomimo, że nie mieści się w spadkowiczu z ekstraklasy w 18sce meczowej, chce tego piłkarza.
Jędrych, mimo 25 lat, poza Pruszkowem kariery nie zrobił.
Mieliśmy menago pełną gębą, dostał podobno wolną rękę od naszego il presidente, więc zbudował nam drużynę na awans z graczy, których możemy umiejscowić w dolnej połowie rankingu piłkarzy, myśląc o ich jakości na I-ligowych boiskach.
Sorry jaki Menago tacy piłkarze.
Dudek jest w dośc kiepskiej sytuacji, bo Jędrychem i Cichockim grać się nie da, ale nie ma alternatywy, chyba że jednego zamieni nasz gwiazdor 'wykupiony' z Legii...bo tam przestali z nim wiązać jakiekolwiek nadzieje - Najemski.
Celem Dudka jest jak najmniejsza strata do miejsc premiowanych awansem, bo jak Bóg da, zmienimy właściciela i wtedy może pojawić się jakość i seria w zdobywaniu punktów, podobnie jak w Zabrzu w poprzednim sezonie. Wtedy może przyjśc seria zwycięstw, która musi wystarczyć do awansu. Dlatego kiełbasy do góry i gramy tą jesień na maxa.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez maniek-75-75 2017-09-18, 8:03 pm

zag23 napisał(a):Taką Chojniczankśe stać było na zakontraktowanie jeszcze Wołąkiewicza.

w życiu bym nie wziął . przerost formy nad treścią .. a to że chojnice nie przegrały mogą zawdzięczać tylko i wyłacznie naszej nie skuteczności ... zawsze tak jest nie strzelasz tracisz , w siatce nie wygrywasz 3:0 po 2:0 przegrywasz 2:3 ...
odnośnie nazwisk - mnie żaden nie powala są to li wyłacznie kopacze z naszego podwórka , biorąc mniej doświadczonego - możesz go czegoś nauczyć bądź ukierunkować ...
kazdy tu jechał na Markowskiego a mamy .... Makowskiego - straty identyczne a jak trzeba to coś strzeli ... takie moje zdanie
maniek-75-75
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2008-11-23, 10:33 pm
Lokalizacja: srodula

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez picku 2017-09-19, 9:21 am

zag23 napisał(a):Taka dziura jak Chojnice moze byc na 1 miejscu w lidze i brac solidnego stopera po okienku transferowym za free a my mamy problem z obroncami i bierzemy przecietniaków...normalnie brac przyklad i sie uczyc


Trochę może nie w temacie... Chojnice wielką miejscowością nie są i nie ma co na ten temat dyskutować, ale z drugiej strony nie popadajny w hura lokalny patriotyzm myśląc, że Sosnowiec to jakaś wielka metropolia i Zagłębie to klub, który ma strategiczne znaczenie w naszym kraju. Czytając te słowa od razu mi się skojarzyła wypowiedź Mateusza Borka we wczorajszej Misji Futbol, który określił Zagłębie Sosnowiec jako "może troszeczkę za mały klub". Mimo, iż serce chciałoby inaczej to taka jest brutalna prawda, że nie jesteśmy jednym z czołowych klubów w Polsce pod kątem marketingowego zainreresowania ... Miejmy nadzieję, że to sytuacja, która się kiedyś zmieni :) A co, pomarzyć zawsze można ;)
picku
 
Posty: 180
Dołączył(a): 2008-11-08, 8:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Sielec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Anakin 2017-09-19, 10:49 am

August napisał(a):
zag23 napisał(a):my mamy problem z obroncami i bierzemy przecietniaków...normalnie brac przyklad i sie uczyc

Sęk w tym, że na stoperze nie mamy nawet przeciętniaków. Ci ludzie, których widziałem w sobotę na tej pozycji nie nadają się w ogóle na I ligę.

Jak oglądałem skrót na Polsacie to się za głowę chwytałem. Przy wszystkich ale w szczególności przy trzeciej to było totalne kalectwo w obronie. Jeśli nie poprawią skuteczności to będzie ciężko o punkty. Albo Dudek zacznie kogoś przekwalifikowywać z tego co ma.
Anakin
 
Posty: 1773
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez STACH PL 2017-09-19, 11:01 am

Anakin napisał(a):
August napisał(a):
zag23 napisał(a):my mamy problem z obroncami i bierzemy przecietniaków...normalnie brac przyklad i sie uczyc

Sęk w tym, że na stoperze nie mamy nawet przeciętniaków. Ci ludzie, których widziałem w sobotę na tej pozycji nie nadają się w ogóle na I ligę.

Jak oglądałem skrót na Polsacie to się za głowę chwytałem. Przy wszystkich ale w szczególności przy trzeciej to było totalne kalectwo w obronie. Jeśli nie poprawią skuteczności to będzie ciężko o punkty. Albo Dudek zacznie kogoś przekwalifikowywać z tego co ma.


Dudek to w tej sytuacji powinien zdjąć garnitur i sam zagrać.....i to nie jest żart
STACH PL
 
Posty: 726
Dołączył(a): 2004-03-04, 5:47 pm
Lokalizacja: OSTROWY GÓRNICZE /ŚRÓDMIEŚCIE

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Anakin 2017-09-19, 11:03 am

No i na pewno w tej sytuacji byłby solidnym wzmocnieniem.
Anakin
 
Posty: 1773
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2017-09-19, 11:06 am

Jakby zgłosili kogokolwiek z naszych oldboyów to też pewnie wyglądałoby to lepiej
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez robercik 2017-09-19, 11:14 am

Przeciez juz w sparingu z Sarmacja bylo widac, ze Ci panowie stoperzy sobie nie radza, a to byl poziom 4 ligi. Wiec co sie dziwic, ze nie potrafia podolac swoim zadaniom na poziomie 4 ligi.
NIE dla bylejakości w zarządzaniu Zagłębiem
robercik
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2004-05-17, 2:12 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez patrios91 2017-09-20, 8:36 am

August napisał(a):Jakby zgłosili kogokolwiek z naszych oldboyów to też pewnie wyglądałoby to lepiej

Ciekaw jestem czy w rezerwach nie gra jakiś młody, silny i perspektywiczny wychowanek, któremu błędy pewnie się przytrafią, ale wraz z regularną grą będzie ich coraz mniej, a te po drodze nadrobi ambicją. Pan Jędrych i Cichocki nie mają żadnej z tych cech, a ich gra to gra 13-latków wchodzących dopiero w futbol juniorów starszych. Kompletnie nie angażują się w grę zespołu, nie chcę im się biegać czy nawet popchnąć dwa razy mniejszego przeciwnika przed polem karnym. Totalne słupy wysysające wypłatę. Czy się robi czy się leży.... W dwóch idąc do bloku(co jest czystym błędem i brakiem wyszkolenia) nie potrafią zablokować strzału z przed pola karnego. Latają po boisku jak jakieś łajzy, nie potrafią się ustawić, przy kryciu nie wchodzą w kontakt z przeciwnikiem jakby bali się dotknąć drugiego faceta. Chyba ktoś ich kiedyś "skrzywdził" w przeszłości :-) Istny kabaret.

Cichocki był pośmiewiskiem w Chorzowie i sabotażystą boiskowym. No,ale w Sosnowcu będzie gwiazdą panie Banasik i Stanek. Prawda?
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2017-09-20, 11:38 am

Zastanawiam się od pewnego czasu - czy nie lepszym rozwiązaniem było by
podpisanie Ktr z Łukaszem Surmą do czerwca 2018. Dwie sprawy - pierwsza
na pewno gra środkowej linii Zagłębia wyglądałaby lepiej po drugie młodzi
zawodnicy mieliby okazję do nauki rzemiosła od doświadczonego zawodnika
może krótko ale jednak szansa by była.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez maniek-75-75 2017-09-20, 1:52 pm

Tadeusz Wisniewski napisał(a): czy nie lepszym rozwiązaniem było by
podpisanie Ktr z Łukaszem Surmą do czerwca 2018

a ja poważnie napiszę . trzeba było wysupłać kasę na kontrakt Stlicia . gość ma rozegranie i umie z wolnego przyłożyć , gra piłkę techniczną ... kiedyś grając w 2 lidze / czyli obecnej 1/ kasa na wyp. Kulawika z Wisły się znalazła ...
maniek-75-75
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2008-11-23, 10:33 pm
Lokalizacja: srodula

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez bbartek 2017-09-21, 7:15 pm

M.Baszczynski odchodzi z Termaliki.
Czyżby za namową Dudka ?
bbartek
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2003-09-01, 11:27 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Blajpios 2017-09-21, 8:30 pm

bbartek napisał(a):M.Baszczynski odchodzi z Termaliki.
Czyżby za namową Dudka ?

a to genialne, rzeczywiście ciekawe, zarówno w linii "humorystycznej" jak i badania faktycznych nici powiązań! :-) :brawo:
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników