Kogo kupic,a kogo sprzedac

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez turku 2018-12-02, 10:03 pm

Ktoś mi wytłumaczy pozbycie się Lewickiego? Bał się rywalizacji z takimi tuzami jak torunariga i cristovao czy o co chodzi?
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń


Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2018-12-02, 10:08 pm

Odszedł bo zobaczył ze Stanek wciska Christovao i ten pień drewna Torunarighe .
Tomcjo
 
Posty: 7047
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez STACH PL 2018-12-03, 10:31 am

Jeśli piastowałbym zaszczytną rolę Dyrektora Sportowego w naszym ukochanym klubie z ponad 100 letnią tradycją w porozumieniu z trenerem zrobiłbym wszystko aby pierwsza jedenastka na wiosnę wyglądała następująco:

Lis (21 lat)
Heinloth (26) Arsenić (24) Sadlok (29) Pietrzak (26)
Udovićić (31) Pawłowski (32) Imaz (28) Wrzesiński (25)
Sanogo (23) Ondrasek (29)

Oczywiście nie biorę na razie pod uwagę naszych zawodników po kontuzjach.
Przypomnę że wpływy z gry w extraklasie mają znacząco wzrosnąć w następnych sezonach więc naprawdę nie opłaci się spadać :!:

Dla średnio ogarniętego kibica kierunek wzmocnień jest oczywisty.
STACH PL
 
Posty: 728
Dołączył(a): 2004-03-04, 5:47 pm
Lokalizacja: OSTROWY GÓRNICZE /ŚRÓDMIEŚCIE

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2018-12-03, 10:37 am

Imaz to już prawie zawodnik Lecha .
Ondrasek za duża kasę pójdzie na zachód
Tomcjo
 
Posty: 7047
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez xenon 2018-12-03, 11:19 am

Jak prezes ma jeszcze układy w Warszawie to niech na drugą rundę ściągnie Pazdana i Mączyńskiego
xenon
 
Posty: 1072
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Piotrek34 2018-12-03, 11:22 am

xenon napisał(a):Jak prezes ma jeszcze układy w Warszawie to niech na drugą rundę ściągnie Pazdana i Mączyńskiego

Przynajmniej na wypożyczenie. Malarza też bym dołożył. Xenon - nawet dobrze to zakombinowałeś :brawo:
Piotrek34
 
Posty: 253
Dołączył(a): 2007-04-21, 10:27 am
Lokalizacja: Siem-ce Åšl./Sosnowiec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez slawekchicago 2018-12-05, 9:18 pm

Jak czytam w zapowiedziach jutrzejszego "Sport"-u ze za transfery znow bedzie odpowiadal stanek to tylko jedno moge napisac :czerwona: :czerwona: :czerwona: :czerwona: :czerwona:
Qrwa ile jeszcze :twisted:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2018-12-05, 9:51 pm

Jeszcze nas Stanek tak zaskoczy że nam szczęki opadną.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2018-12-05, 10:07 pm

Znamy proporcje planowanych wzmocnień w Zagłębiu Sosnowiec. – Szacujemy je w stosunku 70:30 na korzyść zawodników zorientowanych defensywnie – mówi dyrektor sportowy klubu, Robert Stanek.

To cytat z jutrzejszego wydania "Sportu". Po pierwsze: jeszcze od czasów naszej gry w II lidze notorycznie zwracałem uwagę na fakt tracenia bardzo dużej ilości bramek przez Zagłębie, ale wtedy najwybitniejszy z Dyrektorów sportowych w Unii Europejskiej sam tego nie widział. Jakże jestem szczęśliwy, iż nasza "ikona" zauważyła po tylu latach, że drużynę piłki nożnej buduje się tak jak w hokeju od bramkarza i obrony. Po drugie: póki w Naszym klubie tak odpowiedzialną funkcję będzie pełnił tylko ze wzgledu na swoją znajomość z Prezydentem miasta sosnowiecki "Misiewicz" to nigdy nie wyjdziemy z piłkarskiego zaścianka. Amen.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2018-12-06, 9:05 am

Jak napisano w w przedwczorajszym artykule w przeglÄ…dzie sportowym:
"Klubu z Sosnowca nie stać na takie ekstrawagancje, ale Zagłębie zimą poleci do Chorwacji oraz zamierza sprowadzić czterech wartościowych piłkarzy. Priorytet to pozyskanie stopera i środkowego pomocnika. Trener Valdas Ivanauskas zanim podpisał umowę z Zagłębiem, pracował jako dyrektor w białoruskim Dynamie Brześć. – Znam rynek wschodni oraz zachodni, głównie niemiecki, i tam szukamy wzmocnień – tłumaczy."
Z tego wynikałoby, że za transfery bierze się Waldi a nie Dajrektor.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez jackie57 2018-12-06, 8:01 pm

August napisał(a):Jeszcze nas Stanek tak zaskoczy że nam szczęki opadną.

Szczękę trzeba by zrobić prywatnie, to może nie opadnie, bo te na NFZ nie są podobno dobre :-)
jackie57
 
Posty: 1482
Dołączył(a): 2009-02-15, 10:33 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez django 2018-12-06, 8:23 pm

August napisał(a):Z tego wynikałoby, że za transfery bierze się Waldi a nie Dajrektor.


Oby się nie okazało, że gość nam ściągnie gorszy i droższy szrot niż Stanek. Generalnie daleki jestem od entuzjazmu wobec Litwina. Na razie gość plusuje jedynie tym, że mówi to, co kibice chcą usłyszeć, co jest na pewno jakąś odmianą po pięknym i milusim Dareczku. Okno transferowe i wiosna pokażą kim tak naprawdę jest Ivanauskas i jakie są jego intencje. Jestem sceptyczny.
django
 
Posty: 4015
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2018-12-06, 9:31 pm

Ja tam na razie nic nie myślę a raczej stwierdzam fakt. O ile moje wnioski z informacji są prawidłowe to wygląda mi na sprytny ruch Prezesa ze Stankiem bo ewentualne odpuszczenie transferów przez tego ostatniego na rzecz Waldiego spowoduje, że w razie (bardzo prawdopodobnego) odium za niepowodzenie w heroicznej walce o ocalenie ekstraklasy spadnie na Ivanauskasa. Nie można przy tym zapominać, że wedle doniesień prasowych Waldi de facto wyleciał z Dynama Brześć za kontakty z menedżerami piłkarskimi i jak mniemam nie chodziło o zawiść działaczy białoruskich o te kontakty. Z kolei inne czynniki determinujące transfery to nasza pozycja w ekstraklasie. Raczej niewiele wskazuje, że do końca roku jakąś większą ilość punktów ( o ile w ogóle cokolwiek) a niemal praktycznie przesądzone jest ostatnie miejsce w tabeli. Pozostaje raczej pytanie czy do bezpiecznego miejsca będziemy mieli przynajmniej dwie kolejki czy (co dość prawdopodobne) 3-4 kolejki (tj. co najmniej 7 pkt straty). Pytanie brzmi ilu piłkarskich desperatów zechce przyjść grać na wiosnę. No i pozostaje kwestia finansów. Wszak przy ściągnięciu pięciu grajków trzeba będzie rozwiązać pięć kontraktów. Co prawda zaistniała ostatnio nadzieja, że odciąży nas Dudek chęcią przejęcia Calluma ale w przypadku pozostałych czterech trzeba będzie wyłożyć niezłe pieniądze na odszkodowanie.. Tak, że znaków zapytania jest całkiem sporo.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez jackie57 2018-12-06, 9:35 pm

August napisał(a):Ja tam na razie nic nie myślę a raczej stwierdzam fakt. O ile moje wnioski z informacji są prawidłowe to wygląda mi na sprytny ruch Prezesa ze Stankiem bo ewentualne odpuszczenie transferów przez tego ostatniego na rzecz Waldiego spowoduje, że w razie (bardzo prawdopodobnego) odium za niepowodzenie w heroicznej walce o ocalenie ekstraklasy spadnie na Ivanauskasa. Nie można przy tym zapominać, że wedle doniesień prasowych Waldi de facto wyleciał z Dynama Brześć za kontakty z menedżerami piłkarskimi i jak mniemam nie chodziło o zawiść działaczy białoruskich o te kontakty. Z kolei inne czynniki determinujące transfery to nasza pozycja w ekstraklasie. Raczej niewiele wskazuje, że do końca roku jakąś większą ilość punktów ( o ile w ogóle cokolwiek) a niemal praktycznie przesądzone jest ostatnie miejsce w tabeli. Pozostaje raczej pytanie czy do bezpiecznego miejsca będziemy mieli przynajmniej dwie kolejki czy (co dość prawdopodobne) 3-4 kolejki (tj. co najmniej 7 pkt straty). Pytanie brzmi ilu piłkarskich desperatów zechce przyjść grać na wiosnę. No i pozostaje kwestia finansów. Wszak przy ściągnięciu pięciu grajków trzeba będzie rozwiązać pięć kontraktów. Co prawda zaistniała ostatnio nadzieja, że odciąży nas Dudek chęcią przejęcia Calluma ale w przypadku pozostałych czterech trzeba będzie wyłożyć niezłe pieniądze na odszkodowanie.. Tak, że znaków zapytania jest całkiem sporo.

Kto szrot kupuje, odszkodowania funduje.
jackie57
 
Posty: 1482
Dołączył(a): 2009-02-15, 10:33 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2018-12-06, 9:58 pm

Vamara Sanogo jest obserwowany przez skautów angielskiego Queens Park Rangers, francuskiego St Etienne, niemieckiego Hamburger SV, oraz mistrza Czech Viktorii Pilzno...
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron