Kogo kupic,a kogo sprzedac

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2019-06-13, 7:11 pm

Wyciekł film z nowego zaciągu szrotu z Inn
https://www.facebook.com/ObejrzTo/video ... =e&sfns=mo
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland


Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2019-06-13, 7:55 pm

Tomcjo napisał(a):Wyciekł film z nowego zaciągu szrotu z Inn
https://www.facebook.com/ObejrzTo/video ... =e&sfns=mo

Ożesz qrwa :lol:

Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez RUDI 2019-06-15, 11:35 am

Miroslav Radović odchodzi z Legii -
Jak obniży wymagania (menadżer -brak) to pewnie nasz dyrektor sportowy może go ściągnąć do Zagłębia ,Nowak odszedł (?) to można ściągnąć kogoś w jego miejsce z kontraktem na 3 lata .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez wojtaszko 2019-06-17, 12:21 pm

http://zaglebie.eu/aktualnosci/5939-kon ... rozwiazany

Po raz kolejny pokaz debilizmu tych władz rozwiązują kontrakt z gościem zamiast go sprzedać to pójdzie do kurnika za darmo cyrku ciąg dalszy
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2019-06-17, 12:47 pm

Kudła ponoć od jakiegoś czasu był zdecydowany odejść z klubu a na dodatek jeśli ma szansę na angaż w Zabrzu to szans w ogóle nie było. Zabrze za Kudłę kasy by nie dało i prędzej by zrezygnowało a trudno też grajkowi robić problemy. Raczej Prezes mógłby wykorzystać sytuację aby wytargać z Zabrza kogoś w miarę sensownego. Gorzej, że na tę chwilę zostajemy praktycznie zarówno bez obrony jak i bez bramkarzy. Perdijć to emeryt, który i tak grał rzadko. Być może wróci Czaplak a jeśli prawda jest, że Innfootball umieści tego całego Kucza, który w megamocnej lidze słowackiej zanotował aże jeden cały mecz puszczając bodajże ze trzy flegmy to już naprawdę będzie strach się bać.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Lars 2019-06-17, 12:51 pm

wojtaszko napisał(a):http://zaglebie.eu/aktualnosci/5939-kontrakt-z-dawidem-kudla-rozwiazany

Po raz kolejny pokaz debilizmu tych władz rozwiązują kontrakt z gościem zamiast go sprzedać to pójdzie do kurnika za darmo cyrku ciąg dalszy


Jaki pokaz debilizmu? Tu wszystko jest robione z głową. Kudła chce do Górnika, ale Górnika nie stać na transfer za niego. My chcemy zrobić dobrze INNfootball i zatrudnić Tomasza Kucza, ale nie po to by siedział, tylko po to by grał i tym samym by jego wartość rosła. My oczywiście na tym nie skorzystamy jako klub, bo Kucz pewnie zostanie wypożyczony. Rozwiązujemy więc kontrakt z Kudłą, by zwolniło się miejsce i za kilka dni podpiszemy z Kuczem. Wszystko perfekcyjnie zaplanowane. Jedno pytanie: kto na tym zarabia, skoro Zagłębiu te decyzje wprost szkodzą. :twisted: :twisted: :twisted:
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2019-06-17, 1:22 pm

Kudła za darmo w Górniku Zabrze...

Dla Waszej wiadomości: to nie Kudła chciał odejść, tylko Zagłębie chciało rozwiązać kontrakt, żeby zejść z kosztów i móc zatrudnić tańszego bramkarza z INNfottball. Dlatego oficjalnie umowa została rozwiązana za porozumieniem stron. Zapomnieli w klubie dodać, że za zgodę na takie rozwiązanie kontraktu obiecali Kudle 6-miesięczne pobory. A co? Kto bogatemu zabroni?. ..
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2019-06-17, 1:28 pm

Adam1906 napisał(a):Zapomnieli w klubie dodać, że za zgodę na takie rozwiązanie kontraktu obiecali Kudle 6-miesięczne pobory.

To Kudła zrobił świetny interes. Wraca do ekstraklasy, do ukochanego klubu i jeszcze na odchodne dostanie na nową, dobrą furę.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez wojtaszko 2019-06-17, 1:32 pm

August napisał(a):
Adam1906 napisał(a):Zapomnieli w klubie dodać, że za zgodę na takie rozwiązanie kontraktu obiecali Kudle 6-miesięczne pobory.

To Kudła zrobił świetny interes. Wraca do ekstraklasy, do ukochanego klubu i jeszcze na odchodne dostanie na nową, dobrą furę.

To rzeczywiście nazywa się zejście z kosztów ja p***le coraz bardziej mam myśl zeby to pierdolic olac i miec spokój na duchu.
A ta grupa trenujacych to jest dramat na zadna pozycje nie ma zawodników ale pewnie kontener INN jedzie
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez novack 2019-06-17, 3:56 pm

Pół roku będziemy płacić wysoki kontrakt Kudle i jednocześnie nowym bramkarzom, no rzeczywiście k...wa oszczędność! Teraz czekam na bilety po 40 PLN. Przecież Pawłowskiemu w takim składzie odechce się grać w sierpniu. Panowie tutaj konieczna jest taczka model wiosna 2019!!!!!!!!!
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez motovideo 2019-06-17, 4:15 pm

Kolejny przykład "kompetencji" osób które zarządzają Zagłębiem
http://zaglebie.eu/aktualnosci/5940-zag ... ego-sezonu

Podpisują kontrakty z Radwankami, Bieńkami i chvj wie jeszcze z kim, a o przydatności do drużyny naszego zawodnika ( Patryka Mularczyka), który miał udany sezon na wypożyczeniu trener będzie dopiero decydował. Bo co? bo nie jest z właściwej agencji?
motovideo
 
Posty: 183
Dołączył(a): 2006-05-07, 8:25 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Lars 2019-06-17, 4:24 pm

Najlepsze jest to, że napisałem na fb stronie Zagłebia co myślę o działaniu na szkodę klubu.
Mój komentarz został usunięty i zabrano mi możliwość komentowania postów :lol:
Brawo Panie Jaroszewski :brawo: nawet nie potrafisz się obronić, tylko blokujesz informacje, których nie potrafisz logicznie wyjaśnić. Jesteś zerem :czerwona:
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2019-06-17, 4:26 pm

Kadra Zagłębia Sosnowiec na dzisiejszym pierwszym treningu:

Bramkarze
: Matko Perdijić, Adrian Czaplak, zawodnik testowany.

Obrońcy: Mateusz Bieniek, Piotr Polczak, Kacper Radkowski, Konrad Budek, Rafał Grzelak, zawodnik testowany.

Pomocnicy: Szymon Pawłowski, Dawid Ryndak, Michał Kieca, Wojciech Słomka, Bartłomiej Babiarz, Martin Pribula, Mateusz Szwed, zawodnik testowany, zawodnik testowany.

Napastnicy: Błażej Radwanek, zawodnik testowany.


Pół składu pochodzi z agencji INNfootball, nie wątpię więc, że ci wszyscy "zawodnik testowany" też jest od Beckera i spółki :twisted: Masakra, jak słabo wygląda ten skład. Przecież tam tylko Pawłowski jest na poziomie :-(

Ja pierdolee, obyśmy nie skończyli jak Ruch Chorzów... :kiepsko:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2019-06-17, 4:40 pm

motovideo napisał(a):Podpisują kontrakty z Radwankami, Bieńkami i chvj wie jeszcze z kim, a o przydatności do drużyny naszego zawodnika ( Patryka Mularczyka), który miał udany sezon na wypożyczeniu trener będzie dopiero decydował.

Słomka, który nie łapał się w Gejksie jest pewny a Mular nie.Logiczne :lol:
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez motovideo 2019-06-17, 4:42 pm

Lars napisał(a):Najlepsze jest to, że napisałem na fb stronie Zagłebia co myślę o działaniu na szkodę klubu.
Mój komentarz został usunięty i zabrano mi możliwość komentowania postów :lol:
Brawo Panie Jaroszewski :brawo: nawet nie potrafisz się obronić, tylko blokujesz informacje, których nie potrafisz logicznie wyjaśnić. Jesteś zerem :czerwona:

Lars nie narzekaj, mogli Ci przecież dać zakaz stadionowy :lol:
motovideo
 
Posty: 183
Dołączył(a): 2006-05-07, 8:25 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kanciak