Kogo kupic,a kogo sprzedac

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez maniek-75-75 2017-07-20, 10:24 pm

turku napisał(a): Już trener się o to postara.

ja fanem trenera nie jestem ale sądzę że w tym wieku jak był by dobry grałby poziom wyżej - dla mnie to żadne wzmocnienie - poza tym że znany z boisk 1 ligi - więc dla większości pewnie coś wart . mnie doświadczenie nauczyło że prędzej pan NIKT odpali aniżeli nazwisko ...
maniek-75-75
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2008-11-23, 10:33 pm
Lokalizacja: srodula


Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez MrCricket 2017-07-21, 8:20 am

Z tym Lewickim to lepiej nie chwalić dnia przed zachodem słońca. Owszem potrafi znaleźć się w polu karny i wykorzystać swoje warunki. Ale stylem gry bardziej przypomina Rasiaka niż Ibrahimovica. Poza tym zapowiada się na to, że Banasik będzie grał wrzutkami w pole karne. Lewicki i Christovao dobrze sobie radzą w powietrzu i możemy spodziewać się takiego stylu.
MrCricket
 
Posty: 1155
Dołączył(a): 2005-05-19, 2:18 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez patrios91 2017-07-21, 10:19 am

turku napisał(a):Nie zdziwiłbym się gdyby u nas grał kompletną padakę. Już trener się o to postara.

Najlepszy z wolnych napastników na polskim rynku. Dużego wyboru nie było. Biorąc pod uwagę, że Mandrysz też był najlepszym wolnym trenerem na rynku po zwolnieniu Magiery i słupa, to Twoje słowa mogą mieć sens. Marcin potrafi własny "sukces" obrócić w porażkę. Z tym się urodził. Ma chłopak talent.
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Anakin 2017-07-21, 11:15 am

patrios91 napisał(a):Marcin potrafi własny "sukces" obrócić w porażkę. Z tym się urodził. Ma chłopak talent

To by oznaczało biorąc pod uwagę dotychczasowy tok działań że najpierw poprzedłuża kontrakty i da podwyżkę paru grajkom i trenerowi a potem ich wywali zwalniając ze świadczenia pracy :twisted:
Anakin
 
Posty: 1775
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez jondek 2017-07-21, 11:19 am

Wiadomość z oficjalnej strony klubu" Najwięcej nowych twarzy pojawiło się formacji obronnej. Taka decyzja nikogo nie może dziwić, gdyż w zeszłym sezonie nasza obrona traciła 1,3 trafienia na spotkanie!" A przecież "dyr.sportowy" twierdził,że obrona jest skonsolidowana.Pytanie.Co taki ignorant robi na tym stanowisku i kto za nim stoi.Choć to raczej pytanie retoryczne ;-)
jondek
 
Posty: 1251
Dołączył(a): 2010-10-14, 11:34 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adamek182 2017-07-21, 12:32 pm

Ludzie, co jest z wami?
Masz do dyspozycji kilku ludzi. Każdy z nich ma jakieś braki i graja słabo. Więc Ty jako trener\dr czy inny prezes publicznie będziesz mówił że to są partacze i nic nie umieją?
Czy może żeby zbudowac jedność czy jakiegoś ducha drużyny będziesz ich wspierał.

Odnośnie transferów to Ja standardowo jestem pozytywnie do sezonu nastawiony.
Do Boju Zagłębie!!
Adamek182
 
Posty: 748
Dołączył(a): 2007-11-11, 12:11 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez patrios91 2017-07-21, 12:37 pm

Anakin napisał(a):
patrios91 napisał(a):Marcin potrafi własny "sukces" obrócić w porażkę. Z tym się urodził. Ma chłopak talent

To by oznaczało biorąc pod uwagę dotychczasowy tok działań że najpierw poprzedłuża kontrakty i da podwyżkę paru grajkom i trenerowi a potem ich wywali zwalniając ze świadczenia pracy :twisted:

Bardziej martwię się Banasikiem. Z jednej strony styl gry drużyny prowadzonej przez Banasika to brak stylu, z drugiej Marcinek ze Stankiem nie ułatwili mu zadania. On sobie również, nie zgrywając pierwszej jedenastki w ostatnim sparingu. Jak na razie potwierdza, że utrata jaj drużyny prowadzonej w zeszłym sezonie to min jego zasługa. Ale tak jak pisałem. Daję mu czystą kartę. Na szczęście, w obwodzie mamy dobrze wyglądającego na papierze trenera z centrali, który zdaje się być potencjalnym następcą.
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2017-07-22, 1:43 pm

W Sosnowcu zrobił się spory ruch, ponieważ z klubem pożegnało się aż piętnastu piłkarzy, którzy w przeszłości stanowili o sile zespołu. Na transfer czasowy odszedł Konrad Budek, młody obrońca musi jeszcze zbierać doświadczenie w Zniczu Pruszków. Najwięcej nowych twarzy pojawiło się w formacji obronnej. Taka decyzja nikogo nie może dziwić, gdyż w zeszłym sezonie nasza obrona traciła 1,3 trafienia na spotkanie!

Trener nie będzie miał jeszcze do dyspozycji Terence'a Makengo, lecz szybko został rozwiany problem z brakiem napastnika. W dwa dni Zagłębiacy postawili na siłę ognia i pozyskali bardzo obiecującego gracza Alexandra Christovão, a także Szymona Lewickiego, który jest wręcz stworzony do strzelania goli! W Chełmie nie zagra Żarko Udoviczić, a powodem jego absencji jest czerwona kartka otrzymana rok temu w pamiętnym starciu z Wisłą Kraków.

Na chwilę obecną trener Dariusz Banasik skompletował sobie kadrę, której średnia wieku to 23,6 lat! Chociaż szkoleniowiec ciągle zapowiada posiłki! Z poprzedniej kadry dużą szansę na grę w sobotę ma: Arkadiusz Najemski, Tomasz Nowak, Wojciech Łuczak, Sebastian Milewski. Zaś największe prawdopodobieństwo debiutu w sobotnim pojedynku z Chełmianką Chełm w barwach Zagłębia ma: Robert Sulewski, Arkadiusz Jędrych, Mateusz Cichocki, Adam Banasiak, Konrad Wrzesiński, Tomasz Nawotka, Nuno Malheiro, Alexandra Christovão i Szymon Lewicki. Między słupkami zagra golkiper, który miał już przyjemność bronić bramki czerwono-zielono-białych. Może nim być Dawid Kudła (debiut 25 sierpnia 2012) lub Matko Perdijić (debiut 8 listopada 2015).
http://zaglebie.eu/aktualnosci/3711-now ... ej-drodze-
Może mi ktoś wytłumaczy co oznacza hasło: "transfer czasowy" w przypadku Budka ? Bo nie rozumiem czy rozwiązano z nim kontrakt czy go w końcu wypożyczono ?
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez patrios91 2017-07-22, 1:51 pm

August napisał(a):Może mi ktoś wytłumaczy co oznacza hasło: "transfer czasowy" w przypadku Budka ? Bo nie rozumiem czy rozwiązano z nim kontrakt czy go w końcu wypożyczono ?

Pewnie to samo co w przypadku Markowskiego i Dudka. Zwolniono, nie wypożyczono , ale płacono. :)
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2017-07-22, 1:55 pm

Żeby się jeszcze nie okazało że nadal Budkowi płacą
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2017-07-22, 2:26 pm

Kol. August - to co moja pamięć zanotowała to Budek ma Ktr z Zagłębiem
gdzieś do 2020 - to co pisze to takie akademickie, książkowe - wyjaśnienie
Transfer czasowy - to instytucja która stanowi alternatywę dla transferu
definitywnego, który w niektórych przypadkach może okazać się niemożliwy
lub niecelowy.
Jest też interpretacja że transfer czasowy zwie się wypożyczeniem - alternatywa
transferu definitywnego.
Sprawy finansowe - to kwestie zapisów w Kontrakcie.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2017-07-22, 3:07 pm

No to teraz wiem czemu postaci niektórych byłych grajków nadal reklamują nasz Fan store na witrynie sklepowej :)
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez jondek 2017-07-24, 7:08 pm

Przy Kresowej zakontraktowanych może zostać dwóch kolejnych piłkarzy.To w jutrzejszym katowickim Sporcie.Czy ktoś,coś może w tym temacie ? :-)
jondek
 
Posty: 1251
Dołączył(a): 2010-10-14, 11:34 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2017-07-24, 8:24 pm

Zgodnie z zapowiedzią trenera do drużyny mają dojść - jeden zawodnik
do środka pola i jeden małolat - maja to być zawodnicy sprawdzeni którzy
podpiszą Ktr. nie będą testowani.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez jondek 2017-07-24, 8:49 pm

Tak.Mówił jeszcze o napastniku,ale ten już chyba doszedł. ;-) Myślałem,że może padną jakieś nazwiska z jutuba :lol:
jondek
 
Posty: 1251
Dołączył(a): 2010-10-14, 11:34 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: novack