Kogo kupic,a kogo sprzedac

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez RUDI 2017-09-04, 8:41 am

Anakin napisał(a):Dziwna ta informacja o rzekomym wypożyczeniu Bottchera.

Raczej chyba głupia ,Bottcher "aplikował" do drużyny rezerw Legii i się do niej nie załapał ,inna sprawa że mógł być "polecony" Zagłębiu (co jest bardzo dziwne ,chłop nie nadaje się do 3 ligi a znajduje się w zespole 1 ligowym ?) . Wyglądana to że redaktorzy 90 minut wiedzę o nim opierali na informacji Transfermarkt .

"W rezerwach Legii w ostatnich tygodniach testowano dwóch zawodników: Mustaphę Abdullahiego oraz Dominika Bottchera. Obu zawodnikom podziękowano.
Bottcher trenował z rezerwami w grudniu, a także od stycznia - po wznowieniu okresu przygotowawczego. Były junior m.in. HSV czy Hoffenheim zagrał w kilku sparingach, ale również nie znalazł odpowiedniego uznania wśród osób decyzyjnych przy Łazienkowskiej."

-> http://www.legia.net/wiadomosci,63999-t ... legii.html
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am


Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2017-09-04, 6:05 pm

[quote="slawekchicago"][quote="Tomcjo"]Kolejna gęba do wyżywienia :lol:[/quote]

Jak ciezko Ci dogodzić! !!![/quote]

Mnie nie trzeba dogadzać . Wystarczy nie szkodzić klubowi . Na cholerę nam Sanogo . To nie nasz grajek za którego Legia wciąż nie zapłaciła . Wypożyczenie to sposób zeby dalej nie płacić . Sanogo ma klauzule ze moze odejść w każdej chwili wiec jak nie nadaje sie do gry to tracimy na niego kase a jak zagra dwa trzy dobre mecze to wróci do Legii . I to nie jest działanie na szkodę klubu ? To ja widocznie sie nie znam ale wciąż pytam na cholerę nam Sanogo .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2017-09-04, 7:36 pm

Sorry kolego, ale Ty to naprawdę jesteś nudny. Co drugi Twój post to wieczne marudzenie. Mnie też się masa rzeczy nie podoba w działaniach zarządzających klubem, ale mając perspektywę grania jednym napastnikiem Lewickim (bo drugi nie raczył powiedzieć Stankowi, że nie jest jeszcze Holendrem) to cieszy mnie powrót Sanogo. A Ty jak jesteś taki cwany, to może wreszcie opuścisz tą deszczową Szkocję, wrócisz do opływajacej mlekiem i miodem krainy PiS i zostaniesz prezesem Zagłębia Sosnowiec. Wtedy kto wie, może ja pomarudzę sobie za klawiatury? ;-)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2017-09-04, 10:07 pm

No to bez marudzenia . Jaki jest sens ściągania Sanogo i naprawianie go dla Legii zamiast ściągnięcie kogokolwiek np kolejnego Lewickiego ??? W razie sukcesu tego pierwszego kase weźmie Legia . Gdyby trafił sie drugi Lewicki w przyszłości kasa dla Zaglebia . I jak tu nie marudzić ? No ale MJ bierze kase tu i tu wiec mu wszystko jedno . Tobie tez ? Bo ja wole jak zyskuje moje Zagłębie a Legia to niech nawet zbankrutuje . To mi akurat wisi .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez T_misiek 2017-09-05, 8:00 am

Tomcjo napisał(a):Bo ja wole jak zyskuje moje Zagłębie a Legia to niech nawet zbankrutuje . To mi akurat wisi .

:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
T_misiek
Żółta kartka
 
Posty: 196
Dołączył(a): 2006-04-11, 9:13 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Anakin 2017-09-05, 8:07 am

Wypożyczenie Sanogo samo w sobie powinno okazać się dobrym ruchem zwłaszcza w kontekście braku możliwości wspólnej gry Lewackiego z Cristovao przy silnej pozycji Udovicicia w pierwszym składzie. Tym bardziej że jak dotychczas Angolczyk dostając szansę gry najzwyczajniej zawodzi. Jeśli już rozstrzygać sprawę w kwestiach wątpliwości to powstaje pytanie, skoro ekstraklasowa Arka nie dogadała się w sprawach finansowych z Legią a Zagłębie tak to mniemam że mogło chodzić o rezygnację z kolejnych płatności Legii za pozyskanie Vamary. Jeśli tak, to pytanie brzmi o jakie kwoty mogło chodzić. No i wątpliwość w tym przypadku czy aby takie wypożyczenie nie okazało się drogie, a tym samym niekorzystne finansowo dla klubu. No i druga wątpliwość, a mianowicie zagwarantowanie sobie ściągnięcia Sanogo z powrotem w trakcie wypożyczenia. Zakładając, że Sanogo zacznie grać na tym samym poziomie co zeszłej jesieni i w przerwie byłby ściągnięty do Warszawy to można podejrzewać, że klub zostanie i bez zawodnika i bez pieniędzy za transfer. A to mogłoby oznaczac, że sprzedaliśmy zawodnika, pozwoliliśmy się mu ograć i jeszcze zrezygnowaliśmy z jakiejś tam kwoty za transfer. A to byłoby korzystne dla Legii a nie dla Zagłębia. I tu możnaby rzeczywiście postawić pytanie o sens wypożyczania Sanogo zamiast poszukania jeszcze jakiegoś napastnika. Z drugiej strony wiadomo mimo wszystko na co Sanogo stać. A w to, że będzie wzmocnieniem głęboko wierzę. A ryzyko, że Stanek znów wynalazłby jakiegoś egzotycznego Mohikanina który okazałby się bardziej maskotką aniżeli wzmocnieniem też jest spore. Przykłady czarnoskórego Yeti-Makengo i numer z Cristovao, który wg mnie – nawet w przypadku cudownego otrzymania unijnego paszportu – nie pokaże, ze jest klasowym napastnikiem są nadto wymowne. Dlatego na razie cieszmy się z tego co jest. Dwa najbliższe mecze zapowiadają się arcyciekawie i wg mnie pokażą o co będziemy w stanie się bić. 4-6 pkt pozwolą na zachowanie szans na walkę o awans. 0-2 pkt sprawią, że czołówka ucieknie nam dość daleko.
Anakin
 
Posty: 1773
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2017-09-07, 2:36 pm

Otóż wiadomość potwierdzona u żródła - Mackengo is back - jest
w Sosnowcu i trenuje - No to napastników to mamy teraz dostatek.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2017-09-07, 3:05 pm

To się zapowiada istny "Black Attack". Jeszcze wysłać Lewickiego do solarium do kompletu. No i oby Francuz zaś się nie połamał
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez pete_zs 2017-09-07, 4:29 pm

Mnie cieszy przede wszystkim powrót Sanogo. Jak chyba 99 % kibiców Zagłębia, którzy pamiętają zeszły sezon, osamotnienie Fidżiego i problemy z napadem na finiszu. Zagłębie to nie jakaś potęga finansowa, aby ot tak ściągać sobie "kolejnego Lewickiego" czyli jakby nie było czołowego I-ligowego napastnika, a kolejny przeciętniak nam niepotrzebny. Jak nie wiemy jakie są warunki finansowe wypożyczenia VS, to nie piszmy od razu, że niekorzystne dla Zagłębia. Sanogo jest sprawdzony i chyba każdy liczy że wróci do dawnej formy i wspomoże Lewickiego, który nie miał konkurencji. Dobrze że i Makengo is back, teraz tylko do kompletu Krystek z holenderskim paszportem, czy to realne, nie wiem, ale niech jego prawnik walczy.
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2017-09-08, 6:00 pm

To dobrze ze Makengo is back bo juz myślałem ze nasi specjaliści potwierdzili ponad wszelka watpliwosc ze Makengo is black . :lol:
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez bbartek 2017-09-09, 2:51 pm

Dośrodka jest potzrebny jeszcze jeden kreatuywny zawodnik.
Nowak( Ruch ) nie gra i myslę,że Klub ma zaległości finansowe i piłkarz chce odejść.
Warto sie zainteresować....
bbartek
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2003-09-01, 11:27 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez bbartek 2017-09-14, 11:26 am

A gdzie jest nasza " perełka" z IV ligi niemieckiej zakontraktowana na "dzień dobry" na 3 lata ?
Ciekaw jestem ile bedzie nas kosztowało zatrudnienie tego zawodnika ?
bbartek
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2003-09-01, 11:27 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez RUDI 2017-09-14, 11:57 am

bbartek napisał(a):A gdzie jest nasza " perełka" z IV ligi niemieckiej zakontraktowana na "dzień dobry" na 3 lata ?


Tu -Orzeł Biały Brzeziny Śląskie - Zagłębie II Sosnowiec 3:2
Zagłębie II: Kłosek - Kalwasiński, Mączka, Błach, Krzykowski, Syguła, Szmytkowski (75. Koster), Kieca, Janosz, Mozler, Paździor (75. Szymański).
Następny zawodnik "sprowadzony" do rezerw (Dominik Boettcher), pomysł powielany i kopiowany z Legii .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez bbartek 2017-09-14, 4:58 pm

Nowak ( Ruch) znowu w rezerwie.
zamiast szukać na YT proponuje Chorzów.
Ruch potrzebuje kasy a my kogoś do środka.
bbartek
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2003-09-01, 11:27 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2017-09-18, 2:59 pm

Taką Chojniczankśe stać było na zakontraktowanie jeszcze Wołąkiewicza. Konkretny, doświadczony obrońca. U nas za to na ostatnią chwilę dokonano "zajebistych wzmocnień" w postaci Pikula z Mozlerem. A w obronie dziura jak była tak jest co pokazał właśnie mecz z Chojnicami.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron