Kogo kupic,a kogo sprzedac

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2018-08-02, 10:49 pm

Weszło to kabaret i kumple do kieliszka Kowala . Jednak jak sie z czegoś nabijają to moze maja powód i warto o tym pomysleć .
Tomcjo
 
Posty: 7035
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland


Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Luis 2018-08-02, 11:39 pm

Jak czytam wypowiedzi Jaroszewskiego, ze Jagiellonia robi wyniki ponad stan i on, PRAWDZIWY EKSPERT ich nie widzi w czolowej 8 to po prostu rece opadaja. A wyzywanie innych od debili jest po prostu uwlaczajace na takim stanowisku. No coz, kolejny raz sloma z butow wychodzi. Tak jest jak sie wchodzi na salony i nie ma sie pojecia o standardach jakie tam panuja.
Luis
 
Posty: 536
Dołączył(a): 2013-06-13, 4:45 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez zag23 2018-08-03, 12:03 am

Znalazłem napadziora który w lidze by zrobil furore i by bardzo nam pomógł ...19 letni Nigeryjczyk z Ventspils Adeleke Akinyemi. Gośc strzelił w eliminacjach Ligi Europy 7 bramek a w lidze łotewskiej w 16 meczach 13 bramek. Juz wole takich zawodnikow niz starych po kontuzjach. My musimy inwestowac by sprzedawac i miec kase na lepszych.
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2018-08-03, 12:19 pm

Podpisz z gościem umowę managerska i sprzedaj Zagłębiu grajka . Choć jak znam naszych asów to odmówią bo mamy zgraną paczkę . :lol:
Tomcjo
 
Posty: 7035
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez gothblack 2018-08-08, 11:23 am

Dzisiaj w radiu weszło w magazynie o Wisle Kraków potwierdzili, że upadł temat Brożka dla Wisły, a ponoć blisko mu do nas. Słuchałem jednym uchem i nie wiem dokładnie czy to takie pierdololo czy to konkret informacja.
gothblack
 
Posty: 265
Dołączył(a): 2005-04-17, 12:14 pm
Lokalizacja: 100-Lecie S-c

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez pete_zs 2018-08-09, 9:42 am

Zrobiłem sobie odsłuch audycji "Gryfny Szpil" na weszlo.fm , dołączono do niej w tym sezonie Zagłębie, jako klub z terenu woj. śląskiego. Weszlaki zostały zmuszone słuchalnością do dodania Zagłębia, bo w zeszłym sezonie były inne I-ligowe, a Zagłębie konsekwentnie pomijano.
Powiem tak, nieźle sobie Panowie darli łacha, padły słowa, że nikt przytomny temu klubowi nie będzie kibicował, bo dużo starych, czy zagranicznych zawodników, nie to co Górnik Zabrze, gdzie sama nasza Polska młodzież. Dopiero co na tym pseudoportalu pisano, że zero doświadczenia w składzie i potrzebni są nam ograni zawodnicy.
Wychwalano też pod niebiosa Piasta, że mają już praktycznie pewną 1 ósemkę, że Piast - Legia to niesamowity szlagier itp.
Jakie z tego wnioski: Sami śląscy dziennikarze i ok, ale jeśli jest Brommer , specjalista od Piasta , to niech następnym razem zaproszą specjalistę od Zagłębia, np. Żurka. I wiem, zaraz niektórzy napiszą, "towarzysz" i będą drzeć łacha. A ja wolę takiego gościa, który w miarę rzeczowo opisuje na bieżąco co się dzieje w klubie, niż wyśmiewanie i opluwanie naszego klubu przy najmniejszej okazji. I nie mam tu na myśli rzeczowej krytyki, ale tekstu w stylu, że Zagłębie jest nikomu niepotrzebne i najlepiej, aby spadło, że gracze grają bez żadnego entuzjazmu, że już Sandecja w zeszłym sezonie była lepsza, jak dla mnie same bzdury.
Pewnie podobnie "fahofcy" z weszlo podchodzili do Wisły Płock, na początku zeszłego sezonu.
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIÅ» SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez maniek-75-75 2018-08-09, 11:22 am

na to plucie jadem niech najlepiej odpowiedzÄ… zawodnicy - grajÄ…c jak najlepiej potrafiÄ…
maniek-75-75
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2008-11-23, 10:33 pm
Lokalizacja: srodula

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Blajpios 2018-08-09, 1:25 pm

Cóż, smutno się pisze ten wpis. Kilka, góra kilkanaście tygodni temu pisałem, że kto kupuje i/lub cieszy się, że w SileswiaCityCenter w Katowicach - Dębie są Zagłębiowskie alejki - dokłada się do zgórnośląszczania i to niezbyt mądrego. Ci, co chcieli odpowiedzieć, protestowali. To jak teraz "czytać" sytuację z niniejszego wątku z poprzednich wpisów? Oto wychodzi na to, że żal, jaki ściskał w zeszłym roku serca zagłębiowskich kibiców (nie wiem ilu) w zeszłym roku, to było oburzające dla nich nie uwzględnie w "Gryfnym Szpilu" Zagłębia - a teraz jest chyba ciut lepiej, bo jedynie oburzają się na to, że w tej śląskiej audycji, dla Ślązaków chyba przez Ślązaków prowadzonej, to "awansowane do Śląska" Zagłębie nie jest przychylnie widziane i najlepiej będzie albo poczekać, że piłkarze dobrą grą przemówią albo dokooptować do redakcji jakiegoś dziennikarza bardziej przychylnego Zagłębiu...
Hej! Niech więc tak będzie, skoro tak chcecie, sami określacie sobie region swojego siedliska. Cóż można napisać innego?
Ostatnio edytowano 2018-08-09, 2:16 pm przez Blajpios, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez novack 2018-08-09, 1:55 pm

GWniana "informuje" że Brożek trenuje z Wisłą.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5701
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez pete_zs 2018-08-09, 5:20 pm

Blajpios napisał(a):Cóż, smutno się pisze ten wpis. Kilka, góra kilkanaście tygodni temu pisałem, że kto kupuje i/lub cieszy się, że w SileswiaCityCenter w Katowicach - Dębie są Zagłębiowskie alejki - dokłada się do zgórnośląszczania i to niezbyt mądrego. Ci, co chcieli odpowiedzieć, protestowali. To jak teraz "czytać" sytuację z niniejszego wątku z poprzednich wpisów? Oto wychodzi na to, że żal, jaki ściskał w zeszłym roku serca zagłębiowskich kibiców (nie wiem ilu) w zeszłym roku, to było oburzające dla nich nie uwzględnie w "Gryfnym Szpilu" Zagłębia - a teraz jest chyba ciut lepiej, bo jedynie oburzają się na to, że w tej śląskiej audycji, dla Ślązaków chyba przez Ślązaków prowadzonej, to "awansowane do Śląska" Zagłębie nie jest przychylnie widziane i najlepiej będzie albo poczekać, że piłkarze dobrą grą przemówią albo dokooptować do redakcji jakiegoś dziennikarza bardziej przychylnego Zagłębiu...
Hej! Niech więc tak będzie, skoro tak chcecie, sami określacie sobie region swojego siedliska. Cóż można napisać innego?


No nie jesteśmy niestety na razie na tyle dużym klubem, żeby mieć osobną audycję, jak Legia, Wisła, czy Lech, ale też łaski nie robią, że o nas mówią. Jakbyś też odsłuchał tej audycji, tobyś wiedział, że odrębność Zagłębia jako Klubu zagłębiowskiego , a nie śląskiego, była mocno podkreślana, nikt nie twierdził, że to Śląsk. Dla mnie to plus, że Zagłębie wróciło do ogólnopolskich mediów, a jeśli taki Brommer od Piasta, zostanie zmieniony przez szpeca od Zagłębia (nie musi być Żurek, niech zgłosi się Rudzki:), to nie będę miał nic przeciwko. Zaraz wysyłam maila do weszło, aby zmienili nazwę audycji na "Gryfny Szpil + Zagłębie" i niech inni też tak zrobią. Najlepszą jednak odpowiedzią będzie punktodajność Zagłębia, która w..i różnych redakcyjnych kiboli do białości.
Pozdrawiam
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIÅ» SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez zag23 2018-08-09, 8:52 pm

Słuchając końcówkowe ostatniej konferencji prasowej przed meczem ekstraklasy z Lechem Poznań trener powiedzial ze przewiduje że jeszcze dołaczy jeden zawodnik w tym okienku transferowym ..mega zmartwila mnie sytuacja Pribuli..wroci za 8 miesiecy, musi miec kolejna operacje przeprowadzoną na dniach.szok.
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2018-08-09, 9:29 pm

zag23 napisał(a):mega zmartwila mnie sytuacja Pribuli..wroci za 8 miesiecy, musi miec kolejna operacje przeprowadzoną na dniach.szok.

Bo pierwszÄ… operacjÄ™ szamani po amatorsku spierdolili.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6805
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2018-08-10, 8:32 pm

Zagłębie ma być zainteresowane napastnikiem Wisły Płock Kamilem Bilińskim
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6805
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez wojtaszko 2018-08-11, 5:39 am

Czytałem gdzieś z nim wywiad ostatnio i mówił o wyjeździe za granicę. Oraz że Tychy go bardzo chcą. Myślę że mozna by go wziąść ale za rozsądne pieniążki
wojtaszko
 
Posty: 1272
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2018-08-11, 6:06 am

Ja z kolei czytałem że Bilinski miał być opcją dla Rakowa w przypadku fiaska transferu Lewickiego. Info o grajki podał również modny ostatnio twitterowiec poza tym Dudek zna go z pracy w Śląsku więc zapewne jeśli dogada się ze Stankiem to będzie grał u nas.
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: zbych