Kogo kupic,a kogo sprzedac

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez aro10 2019-01-14, 6:37 pm

Denver... ostatni dinozaur !

A tak poza tym jak odejdzie Wrzesiński to przydałby się za niego gracz o podobnych umiejętnościach, bo jakby nie patrzeć trio z jesieni Udovicić-Pawłowski-Wrzesiński robiło różnice z przodu za plecami Sanogo. Kolejna rzecz... poza Sanogo nie ma rezerwowego napastnika żeby wszedł i jakość ofensywna nie spadła, tego Olafa nie uznaje za wzmocnienie, tylko uzupełnienie. Chyba że Waldek jeszcze założy korki i pokaże klase z bundesligi na naszych boiskach. Reasumując, potrzebni: Skrzydłowy i Napastnik
aro10
 
Posty: 191
Dołączył(a): 2014-08-23, 12:03 am


Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez patrios91 2019-01-14, 6:51 pm

August napisał(a):Fajnie że swój. Tyle że umiejętności jakby nie na ten pułap rozgrywkowy.

Hmmm...swój? To nie ten sam piłkarz, który zostawił Zagłębie przy pierwszej, lepszej okazji w potrzebie, z powodu wyższej pensyjki, w tak "wielkim" i uznanym europejskim klubie jak Dolcan Ząbki? :idea: Gość ma problem z załapaniem się w składzie ligę niżej, a my znowu zapychamy nim budżet, bezsensownie. Weźcie lepiej odśnieżcie podjazdy i chodniki bo administracja Chęcińskiego się opiepsza. ;-)
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2019-01-14, 7:03 pm

patrios91 napisał(a):To nie ten sam piłkarz, który zostawił Zagłębie przy pierwszej, lepszej okazji w potrzebie, z powodu wyższej pensyjki, w tak "wielkim" i uznanym europejskim klubie jak Dolcan Ząbki?

Szczerze powiedziawszy zapomniałem o tym. Abstrahując od tego po prostu uważam że Denver jest dużo za słaby na ekstraklasę.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2019-01-14, 7:37 pm

maniek-75-75 napisał(a):Dla mnie to bardziej wartościowy grajek jak każdy z armii zacisznej... Bo swoj

Fajnie. Super. Zajeebiście. Bo swój to znaczy, że pokaże wszystkim obrońcom Ekstraklapy co to znaczy być chłopakiem z Sosnowca i powciąga ich wszystkich nosem. Szczególnie, ze na boiskach I ligi tak ich wciągał, że w futbolowej potędze o nazwie Puszcza z metropolii o nazwie Niepołomice na 17 meczów... w 11 był rezerwowym :redface:

Lepiej się zastanówmy, jak chcemy grać skrzydłami, skoro na lewej stronie mamy Mraza i Udovicicia (a jedynym ich zmiennikiem może być Nawotka), natomiast po stracie Wrzesińskiego na prawym będą grać Mygas i Ryndak (nie mając zmiennika). Spytacie dlaczego w obronie na być Grek a nie Niemiec? Acha. Faktycznie, zapomniałem napisać, że Heinloth prawdopodobnie nie leci na zgrupowanie w Chorwacji, bo jest u chłopaka podejrzenie kontuzji mięśnia dwugłowego. Dzisiaj miał mieć robione stosowne badania czy w grę wchodzi naciągnięcie, naderwanie czy niestety zerwanie mięśnia, bo wtedy w pierwszych kilku kolejkach ligowych Heinlotha na boisku nie zobaczymy... ;-(

Tak więc niestety zamiast kontraktowac Dawida lub, nie daj Boże Mazka, trzeba było dać tą kasę komuś, kto zrobi na skrzydle różnicę.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6805
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez michaelus 2019-01-14, 8:13 pm

Transfer Ryndaka mogę traktować jedynie jako "zapychanie" składu. W normalnych okolicznościach rolę tą powinien pełnić obiecujący junior z akademii, ale nasza akademia jeszcze nie osiągnęła tego poziomu, by zapewnić uzupełnienie kadry. Dawid może przydać się na końcówki na podmęczonego rywala, ale ciężko ten transfer traktować jako przyjście zawodnika do jedenastki meczowej.
Avatar użytkownika
michaelus
 
Posty: 297
Dołączył(a): 2004-05-13, 12:13 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez novack 2019-01-14, 8:32 pm

http://www.90minut.pl/wystepy.php?id=9881&id_sezon=93
Mam tę obrzydliwą cechę charakteru, że jestem pamiętliwy i pamiętam do grobowej deski, pamiętam też m.in. to jak odchodził Ryndak, odchodził gdy był potrzebny, ale nie on jeden, nie pierwszy i niestety nie ostatni. Ale teraz jest z nami i mam nadzieję nasz, a z powyższego linku wynika, że jednak grał dużo.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5702
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez GrubyPerez 2019-01-14, 9:21 pm

Panowie, ze trzy wpisy jeszcze o tym jaki jest słaby Denver przeczyta i weźmie i się wq... i pozamiata ekstraklapą.
A poważnie mówiąc- szans nie odbieram nikomu- tym bardziej że został w drużynie nie dlatego że nasz- tylko po ocenie Waldka. Bolączek jesiennych mieliśmy wiele-w tym i taką poważną, że o ile nie był to Żarko to każdy wchodzący z ławki wydatnie osłabiał siłę zespołu - w każdym aspekcie.

Dobry rezerwowy to spokój w głowie i gwarancja rywalizacji o pierwszy plac.

A zakupy jeszcze nie skończone- ta Chorwacja ma drugie dno.

I tak- wierzę że Denver błyśnie. I tak- wierzę w utrzymanie - czego i Wam życzę :niezle:
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1379
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2019-01-14, 11:01 pm

GrubyPerez napisał(a):wierzę że Denver błyśnie

Ja bym jeszcze Bartka Chwalibogowskiego namówił do gry. Też swój. I w razie czego jakby Denver zadyszki dostał to na zmianę jak ulał.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez hanson 2019-01-14, 11:10 pm

to może na bramkę Marcin Bęben?, mogę go namówić na powrót :)
hanson
 
Posty: 147
Dołączył(a): 2009-04-12, 10:29 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez GrubyPerez 2019-01-14, 11:46 pm

hanson napisał(a):to może na bramkę Marcin Bęben?, mogę go namówić na powrót :)



świetny pomysł :niezle:
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1379
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez robus1906 2019-01-15, 12:14 am

To jeszcze nie koniec rozmawiamy z obywatelem Chorwacji
robus1906
 
Posty: 159
Dołączył(a): 2008-08-18, 5:34 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2019-01-15, 9:00 am

No cóż, po odejściu Wrzesińskiego zapomnijmy o wzmocnieniach naszych skrzydeł :-( Zaczęliśmy z transferami więcej niż dobrze, bo tego zażądał Ivanauskas, ale teraz, dzięki "staraniom" Prezesa, nowego Dyrektora Sportowego oraz "ikony Zagłębia", wróciliśmy do szarej rzeczywistości, czyli na szrot. Otóż Prezes tysiąclecia doszedł do wniosku, że skrzydła mamy już przecież zajebiscie obsadzone przez Udovicicia / Nawotkę oraz Pawłowskiego / Ryndaka. Czy to gwarantuje jakość zdolną do utrzymania Ekstraklasy? Wypada wierzyć, choć osobiście uważam, że można było zrobić więcej...
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6805
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez wojtaszko 2019-01-15, 9:22 am

Adam1906 napisał(a):No cóż, po odejściu Wrzesińskiego zapomnijmy o wzmocnieniach naszych skrzydeł :-( Zaczęliśmy z transferami więcej niż dobrze, bo tego zażądał Ivanauskas, ale teraz, dzięki "staraniom" Prezesa, nowego Dyrektora Sportowego oraz "ikony Zagłębia", wróciliśmy do szarej rzeczywistości, czyli na szrot. Otóż Prezes tysiąclecia doszedł do wniosku, że skrzydła mamy już przecież zajebiscie obsadzone przez Udovicicia / Nawotkę oraz Pawłowskiego / Ryndaka. Czy to gwarantuje jakość zdolną do utrzymania Ekstraklasy? Wypada wierzyć, choć osobiście uważam, że można było zrobić więcej...


Wróci jeszcze Martin na lewo ale prawa strona kuleje bardzo i zdecydowanie przydalby sie jeszcze jeden pisali o Mazku ale to hooj noe wzmocnienie i srodkowy obronca chyba ze ta kaleka Jedrych zostanie
wojtaszko
 
Posty: 1272
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez STACH PL 2019-01-15, 9:41 am

Adam1906 napisał(a):49-krotny reprezentant Kazachstanu, były środkowy obrońca FC Astany Yuri Logvinienko na celowniku Zagłębia.


A jak się mają sprawy z kazachem ? bo to byłoby mega wzmocnienie.
STACH PL
 
Posty: 728
Dołączył(a): 2004-03-04, 5:47 pm
Lokalizacja: OSTROWY GÓRNICZE /ŚRÓDMIEŚCIE

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez wojtaszko 2019-01-15, 10:30 am

nie ma tematu z tego co mi było słychać
wojtaszko
 
Posty: 1272
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników