Kogo kupic,a kogo sprzedac

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Luis 2020-12-18, 11:59 am

Adam1906 napisał(a):Wracając do wrzuconej przez Augusta informacji o rozwiązaniu przez Legię Warszawa kontraktu z Vamarą Sanogo (szczegóły TUTAJ) to obiło mi się o uszy, że nasz spec od transferów mile widziałby w rundzie wiosennej w barwach Zagłębia Sosnowiec właśnie Vamarę Sanogo i... Żarko Udovicicia ;-)


Pytanie czy oni by sie mile widzieli w naszych barwach :) Szczegolnie Zarko po tym jak zostal potraktowany przez Jaroszewskiego.
Luis
 
Posty: 537
Dołączył(a): 2013-06-13, 4:45 pm


Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2020-12-18, 12:08 pm

Adam1906 napisał(a):obiło mi się o uszy, że nasz spec od transferów mile widziałby w rundzie wiosennej w barwach Zagłębia Sosnowiec właśnie Vamarę Sanogo i... Żarko Udovicicia

Szeryfie, nie obiło Ci się też o uszy nasze zainteresowanie Pawłem Tomczykiem, któremu nie poszło jesienią wypożyczenie z Lecha do Mielca?
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2020-12-18, 12:51 pm

Luis napisał(a):Pytanie czy oni by sie mile widzieli w naszych barwach :) Szczegolnie Zarko po tym jak zostal potraktowany przez Jaroszewskiego.

No i sprawa Żarko chyba się wyjaśniła. Podobno Udovicić oświadczył, że póki w klubie jest Jaroszewski on do Zagłębia nie wróci. Na chwilę obecną najprawdopodobniej Żarko będzie w rundzie wiosennej grał u Artura Derbina...

August napisał(a):Szeryfie, nie obiło Ci się też o uszy nasze zainteresowanie Pawłem Tomczykiem, któremu nie poszło jesienią wypożyczenie z Lecha do Mielca?

Pierwsze słyszę ;-)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6824
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez wojtaszko 2020-12-18, 12:52 pm

August napisał(a):
Adam1906 napisał(a):obiło mi się o uszy, że nasz spec od transferów mile widziałby w rundzie wiosennej w barwach Zagłębia Sosnowiec właśnie Vamarę Sanogo i... Żarko Udovicicia

Szeryfie, nie obiło Ci się też o uszy nasze zainteresowanie Pawłem Tomczykiem, któremu nie poszło jesienią wypożyczenie z Lecha do Mielca?

Też o nim cos slyszalem ale patrząc na jego dokonania drugi Nowak nam niepotrzebny
wojtaszko
 
Posty: 1289
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez wojtaszko 2020-12-18, 12:53 pm

Wcale się Zarko nie dziwie do tego dziadostwa nie przyjdzie nikt poważny
wojtaszko
 
Posty: 1289
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Lars 2020-12-18, 12:54 pm

Adam1906 napisał(a):nasz spec od

od czego? :lol:

Vamara Sanogo musi przejść okres rehabilitacji. Pracuje z trenerem indywidualnym. Przed nim dużo pracy. Patrząc na jego sylwetkę, to bardziej przypomina mnie niż piłkarza zawodowego. Już mu o tym powiedziałem. Oczywiście żartuję. Musi mocno popracować, bo ma olbrzymie zaległości - mówił pod koniec listopada trener Czesław Michniewicz.

już jednego makengo nam sprowadził. jedyne co ten typek potrafi to powroty starych i/lub zużytych piłkarzy.
co za gamoń !!! Boże, widzisz i nie grzmisz :czerwona: :czerwona: :czerwona:
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2256
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2020-12-18, 1:05 pm

Adam1906 napisał(a):Pierwsze słyszę

Nie-mo-żli-we i nie-wia-ry-go-dne.
Adam1906 napisał(a):Na chwilę obecną najprawdopodobniej Żarko będzie w rundzie wiosennej grał u Artura Derbina...

Póki Udo nie podpisał kontraktu w Tychach to na miejscu Jaroszewskiego choćby teraz próbowałbym pokazać jaja i przynajmniej spróbować pogadać z chłopem. Z tego co wiadomo Żarko wróciłby bez problemów przede wszystkim do Sosnowca. Każdy konflikt zwłaszcza z przeszłości idzie zakończyć. Trzeba tylko chcieć i umieć. czapka z głowy Jaroszewskiemu by nie spadła.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2020-12-18, 5:36 pm

Jaroszewski musiałby przeprosić Żarko . Tak to jest niemożliwe żeby ten cap zachował się uczciwie .
Tomcjo
 
Posty: 7065
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez novack 2020-12-18, 5:40 pm

To ja proponuję sondaż z pytaniem: kogo wolisz w Zagłębiu Jaroszewskiego, czy Żarko? Prócz głosu Chęcińskiego Jaroszewski nie ma na co liczyć.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5720
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Lars 2020-12-18, 5:56 pm

Dajcie już spokój z tym Żarkiem. Zapisał się w historii Zagłebia, awansował do Ekstraklasy i temat uważam za zamknięty. Od Ekstraklasy jednak już się odbił, noi zamiast skupić się na grze w Zagłębiu w Ekstraklasie latał samolotem do Gdańska. Wiadomo, że latał do Gdańska bo z pajacem jaroszewskim trudno się dogadać, wiadomo, że miał trochę pecha i dlatego tak szybko odbił się od tej Ekstraklasy. Ale wiadomo również, że w sierpniu kończy 34 lata, a jego mocne strony na boisku opierały się przede wszystkim na szybkości i przebojowości. Dlatego dajmy już wkońcu, zostać zapamiętanym na Ludowym dobrze i przestańmy z tymi powrotami. Piłkarzy jest w bród. Trzeba tylko mieć w klubie ludzi znających się na piłce, a nie tych co podpisując kontrakty, uprawiają ruletkę nie za swoje pieniądze.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2256
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez novack 2020-12-18, 5:59 pm

Od ekstraklasy się odbił??? Poczytaj statystyki.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5720
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Lars 2020-12-18, 6:00 pm

novack napisał(a):Od ekstraklasy się odbił??? Poczytaj statystyki.


Proszę https://www.transfermarkt.pl/zarko-udov ... eler/86936

https://www.transfermarkt.pl/zarko-udov ... eler/86936
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2256
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez novack 2020-12-18, 6:06 pm

Statystyki w ekstraklasie w barwach Zagłębia, to był jego pierwszy sezon w ekstraklasie i czas by się "odbić" od niej.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5720
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Lars 2020-12-18, 6:11 pm

novack napisał(a):Statystyki w ekstraklasie w barwach Zagłębia.


Novack, przecież to się skończyło półtorej roku temu. Potem był lepszy klub, lepsi piłkarze, powinno być łatwiej. Było co raz gorzej.

Osobiście uwielbiam Żarko, ale temat jego gry dla Zagłębia moim zdaniem jest skończony. Można zastanowić się nad pracą w charakterze skauta i trenera w akademii, bo facet ma autorytet w Sosnowcu, i głupi też nie jest. Zarówno Zagłębie, jak i Udovicic mogliby na takim rozwiązaniu skorzystać.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2256
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez novack 2020-12-18, 6:15 pm

Lars napisał(a):
novack napisał(a):Statystyki w ekstraklasie w barwach Zagłębia.


Novack, przecież to się skończyło półtorej roku temu. Potem był lepszy klub, lepsi piłkarze, powinno być łatwiej. Było co raz gorzej.

Osobiście uwielbiam Żarko, ale temat jego gry dla Zagłębia moim zdaniem jest skończony. Można zastanowić się nad pracą w charakterze skauta i trenera w akademii, bo facet ma autorytet w Sosnowcu, i głupi też nie jest. Zarówno Zagłębie, jak i Udovicic mogliby na takim rozwiązaniu skorzystać.

Obyś miał rację, ale bardziej prawdopodobne jest, że jeśli zagra w Tychach to strzeli nam ze dwie bramki, a przy trzech będzie asystował. Natomiast kwestia sondażu jest otwarta i ja głosuję za Żarko.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5720
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników