Kogo kupic,a kogo sprzedac

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Postprzez musztra 2005-06-04, 3:51 pm

Warson napisał(a):Po Dzisiejszym meczu Stwierdzam Ze Zostac Musi: Wolański, Hosic, Ujek, Treściński, Malinowski (Na przyszlosc Dobry Filar Obronny).

A Usunac Ze Skłądu:

Małocha, Moraś.

Inni Graja na Miare Oczekiwań :D


Nie ma to jak oceniać piłkarzy po jednym meczu .... brawo :shock:
musztra
 
Posty: 1584
Dołączył(a): 2004-04-03, 5:04 pm


Postprzez Lars 2005-06-04, 4:50 pm

dziś okazało się że jeśli mamy na poważnie grać o I lige jesienią to potrzebujemy kogoś lepsszego od Piętki na rezerwie. Beben niebedzie mógł zagrać, przyjdzie mecz o stawke, i co> Piętka bedzie wybijał wszystko przed siebie? :roll:
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

bez tematu

Postprzez Dami_mdc 2005-06-04, 5:14 pm

Lars napisał(a):dziś okazało się że jeśli mamy na poważnie grać o I lige jesienią to potrzebujemy kogoś lepsszego od Piętki na rezerwie. Beben niebedzie mógł zagrać, przyjdzie mecz o stawke, i co> Piętka bedzie wybijał wszystko przed siebie? :roll:


Jeżeli mamy grać w 1 lidze to trzeba także pomyśleć co zrobić aby nasz młyn nie był poprostu żenujący... i żeby miał kto dopingować naszych piłkarzy :?
Dami_mdc
Mydlice Squad
 
Posty: 176
Dołączył(a): 2004-11-12, 11:35 am
Lokalizacja: Mydlice

Postprzez mały 2005-06-04, 6:19 pm

Jeżeli faktycznie obserwują " UJA" i zagra następne dwa mecze tak jak ten ze ŚWITEM to obawiam się ,że w następnym sezonie nie zobaczymy go w składnie Zagłębia. Ale nie ma co krakać !!
mały
 
Posty: 402
Dołączył(a): 2004-10-24, 4:01 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez SCORPARO 2005-06-04, 6:33 pm

Stary - oby toje słowa się nigdy nie sprawdziły (Zagłębie odczuło brak"Uja" w łodzi - a wsazyscy widzieli co ten człowiek robi dla Zagłębia), powinno się takich zawodników tzrymac za wszelkką cenę w klubie...


PS.: "Ujo" - jesteś WIELKI !!!
SCORPARO
 
Posty: 759
Dołączył(a): 2005-05-08, 9:48 pm

Postprzez zgredos 2005-06-04, 6:44 pm

Bankier co do Króla to gdzieś czytałem że ma już kilka ofert z europejskich klubów. Ja też o nim pomyślałem ale ...pewnie pojedzie gdzieś grać za euro
zgredos
 
Posty: 1433
Dołączył(a): 2003-08-06, 3:29 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Pogoń

Postprzez mały 2005-06-04, 7:05 pm

Panowie co do KRÓLA sprawa jest prosta. Zawodnik ma oferty z innych klubów , które nie kwapią się z płaceniem kasy dla Bełchatowa więc przyszedł parę razy na terning na baniaku i rozwiązali z Nim kontrakt. PROSTE !?
BARDZO !!
mały
 
Posty: 402
Dołączył(a): 2004-10-24, 4:01 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez twari 2005-06-04, 7:28 pm

A ja mam pytanie - gdzie sa wszyscy Ci ktorzy besztali jeszcze kilka miechow temu Ujka ze nie strzela, ze nic nie gra... polowa forum wrzucala argumenty typu "napastnika rozlicza sie po ilosci bramek a Ujo nie strzela.." itp! Teraz kurna wszyscy Ujo Ujo... fachowcy za 5 groszy...

Btw - pieknie Ujo wzial na siebie ciezar gry po stracie Lachy... to ze potrafi strzelac wiedzialem po ostatnim sezonie ale nie przypuszczalem ze bedzie w stanie tak pociagnac gre calej druzyny! On nie tylko strzela bramki ale i walczy w obronie! Szok! Respekt dla niego!!
twari
 
Posty: 1642
Dołączył(a): 2004-05-28, 2:57 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC KALINOWA

Postprzez Lukasz_1906 2005-06-04, 7:30 pm

Widze że temat zrobił się "hot" 8) to i ja wtrące swoje trzy grosze
temat jak najbardziej na miejscu , brawo dla założyciela :lol: :wink:
Wojtek Małocha - jeśli mamy walczyć w przyszłym sezonie o awans to nie z tym zawodnikiem w ataku . Nie powiem,bo strzelił na początku wiosny pare ważnych dla nas bramek , a z tą formą jaką prezentuje obecnie to trzeba mu podziękować !Radomiak,Jagiellonia,Widzew to co wyprawiał w tych meczach zostawiam bez komentarza ! Kazdy ma o nim swoje zdanie , lepsze czy gorsze ,ja mam te gorsze i go nie zmienie !
Była kiedyś na stronie informacja , podajże o obozie na jaki się Zagłębie wybierze w przerwie sezonu , i jakiś manager wspomniał o jakimś Argentyńczyku , można było by go sprawdzić ! i zmiennik za Małoche jest :wink: Co do Szali i Dudka z Legii to wydaje mnie się że to dobry pomysł , można by było ich albo chociarz jedengo z nich wypożyczyć na jeden sezon! Wróci Lacha,Pitry, i Dawid to pełnej dyspozycji to skład się ustabilizuje i nie widze większych zmian ! Może dwóch obrońców i jedego skrzydłowego zakupić by się przydało!
to tyle odemnie ...
acha i oczywiście Ujo,Lacha ZOSTAJA Z NAMI !!
Lukasz_1906
 
Posty: 100
Dołączył(a): 2005-03-17, 8:21 pm
Lokalizacja: ŚRODULA

Postprzez tomi2509 2005-06-04, 9:06 pm

moje pewniaki na przyszly sezon :
1. Ujo
2. Lacha
3. Hosic
4. Skrzypek
5. Beben
6. Wolanski , Warakomski
7. Teresa
tomi2509
 
Posty: 384
Dołączył(a): 2003-09-26, 6:51 pm
Lokalizacja: sosnowiec

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2005-06-05, 9:01 am

Pozostaly tylko dwa mecze do rozegrania, napewno mamy druzyne ktora po drobnych retuszach spokojnie moze awansowac za rok do I ligi.
Sprawe nalezy zostawic naszemu trenerowi KT. To jest profesjonalista, a moze bedzie chcial wrocic do Jacka Berensztajna. Wyobraznia moja mowi, ze pomocnicy Lachowski - Berensztajn moga spoko zawojowac lige
oczywiscie mowie o dwoch pomocnikach w srodku pola gry.
Pozatym zwrocicie uwage na konsekwencja trenera w tym co robi. Te wygrane mecze w rundzie wiosennej to zaslugra KT.
Jestem przekonany ze trener juz dzisiaj wie kogo chcialby miec w druzynie w przyszlym roku.
SPOKO - Kochani Krzysztof Tochel zbuduje druzyne i bedzie I liga w Sosnowcu.
Jedno zdanie - sprawa b.wazna to podejscie wlasciciela(kwestaia budzetu)
noi oczywiscie STADION(Licencja)
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Postprzez rossoneri 2005-06-05, 9:23 am

co do odejscia to typuje Malocha, Kloda, Pietka, Madzar,Kruszynski,Chwalibogowski,Luczywek.
potrzeba sprowadzic prawego obronce, srodkowego pomocnika, napastnika i bramkarza[/list]
rossoneri
 
Posty: 494
Dołączył(a): 2005-05-01, 12:59 pm

Postprzez Robson_sc 2005-06-05, 9:33 am

co do odejscia to typuje Malocha, Kloda, Pietka, Madzar,Kruszynski,Chwalibogowski,Luczywek.
potrzeba sprowadzic prawego obronce, srodkowego pomocnika, napastnika i bramkarza[/list]


NIe moge sie zgodzic co do Klody i Luczywka. Mysle, ze potrzebujemy po jednym mocnym zawodniku do kazdej z formacji i bedzie dobrze.
Robson_sc
 
Posty: 572
Dołączył(a): 2004-10-21, 8:11 am

Postprzez twari 2005-06-05, 10:28 am

Łuczywek MUSI zostac! To co ten chlopak wyprawia wiosna na boisku jest niewiarygodne!! Chyba rozgrywa runde zycia! On na jesieni a on teraz to zupelnie inna osoba! Oczywiscie na +! Ten chlopak jest wszedzie i walczy o kazda pile! Z reszta widac bylo roznice wczoraj jak wszedl na boisko! Duzy plus dla niego!! On zostaje!

Kloda tez powinien zostac - chociazby na zmiane!

Tak czy owak trener wie najlepiej kto mu bedzie potrzebny do jego koncepcji gry!
twari
 
Posty: 1642
Dołączył(a): 2004-05-28, 2:57 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC KALINOWA

Postprzez Lukasz_1906 2005-06-05, 10:31 am

oczywiste jest że Ujo,Lacha,Siwy,Hosic,Teresa,Dawid ... zostają , i nie ma o czym gadać !! Moim zdaniem są niezastąpieni :!:
Lukasz_1906
 
Posty: 100
Dołączył(a): 2005-03-17, 8:21 pm
Lokalizacja: ŚRODULA

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron