Kogo kupic,a kogo sprzedac

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Postprzez slawojka 2005-06-06, 3:10 pm

Orędownicy zmian - do Was się zwracam - CZEGO WY KUR.... CHCECIE ??? Jesteśmy liderem wiosny! Wkład w ten sukces mają wszyscy! Nie tylko ci, o których napisano w gazecie jako strzelców bramek. Na ten sukces zapracował każdy jeden. Jeden bardziej widowiskowo, drugi mniej! A juz zupełnie nie mogę pojąć skąd w tak wielu z Was takie negatywne nastawinie do Wojtka Małochy ???? Jego zasługi przytoczył już IQ, mało Wam? Szlag mnie trafia jak czytam te Wasze wypociny na jego temat. Chcecie jeden ponad drugiego zaimponować śmieszniejszym tekstem? :? To że walczymy teraz z Widzewem o baraże a nie z Mławą o uniknięcie degradacji to w znacznej mierze jego zasługa i chwała mu za to!

Sedno z mojej wypowiedzi, to na dobra sprawę nikogo nam nie potrzeba dokupywać. Cel to utrzymać w komplecie to co mamy. I sukces gwarantowany!
slawojka
 
Posty: 1404
Dołączył(a): 2003-08-18, 11:14 am
Lokalizacja: New Satch


Postprzez Leżak 2005-06-06, 3:22 pm

Uważam że do odejścia kwalifikuje się Wojtek Małocha to co razi u niego to brak skuteczności, zawsze czegoś brakuje. Madar, na miejscu trenera Tochela zostawił bym go na jesień ale tylko ze względu na to że gra w obcym kraju i może mieć trudności.
Jeśli chodzi o wzmocnienia to trzech zawodników z pierwszoligową przeszłością ( napastnik i dwaj obrońcy ) duża ilość transferów może zaszkodzić drużynie która coraz lepiej radzi sobie na boisku!
Leżak
 
Posty: 234
Dołączył(a): 2005-02-27, 11:06 am
Lokalizacja: ja nie wiem

Postprzez gruby 2005-06-06, 3:42 pm

Leżak napisał(a):Uważam że do odejścia kwalifikuje się Wojtek Małocha to co razi u niego to brak skuteczności, zawsze czegoś brakuje. Madar, na miejscu trenera Tochela zostawił bym go na jesień ale tylko ze względu na to że gra w obcym kraju i może mieć trudności.
Jeśli chodzi o wzmocnienia to trzech zawodników z pierwszoligową przeszłością ( napastnik i dwaj obrońcy ) duża ilość transferów może zaszkodzić drużynie która coraz lepiej radzi sobie na boisku!


brak skuteczności u Małochy w tej rundzie strzelil prawie tyle samo bramek co Ujek w całym tym sezonie :roll: :roll: ....ale się uparliście tego Małochy
gruby
 
Posty: 1127
Dołączył(a): 2004-09-26, 10:54 am
Lokalizacja: zagórze mec...kraina wiecznych wiatrów

Postprzez IQ 2005-06-06, 8:35 pm

MAŁOCHA MUSI ODEJŚĆ !!!!!!

......... PRZEPRASZAM MAŁOCHA I BALCEROWICZ MUSZĄ ODEJŚĆ !!!! :wink:
IQ
 
Posty: 127
Dołączył(a): 2004-03-19, 7:17 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC

Postprzez SCORPARO 2005-06-06, 8:41 pm

Mnie też się nie podoba że Pan małocha nie jest tak skuteczny jakbyn sobie tego zyczył ( i co prawda nie przepadam za tym zawodnikiem) ale jestem przeciwny pozbywaniu sie tego zawodnika z drużyny !!!

kazdy ma dobre i słabe dni... ciekawy jestemczy jakby " Ujo" miał kilka słabszych meczy też mówili byście że ma odejśc ??

Ludze zastanówcie sie zanim coś napiszecie !!!

Lacha nie gra prawie cała rundę wiosenną a nikt sie go nie chce posbywac ??


Jedszcze raz powtórze : ZASTANÓWCIE SIE CO PISZECIE


Moje zdanie takie: Zostaja wszyscy, dokupic (jak finanse pozwolą) kilku zdolnych i gramy w I lidze na 100 lecie !!!
SCORPARO
 
Posty: 759
Dołączył(a): 2005-05-08, 9:48 pm

Postprzez Rynek 2005-06-07, 6:33 am

Przecierz jesienia gdy Ujek gral slabo i nie strzelal to tesz wieszali na nim sznurek a teraz jest najlepszym zawodnikiem wiosny :!: :!: :!: Wstrzymalbym sie jeszcze z odejsciem Malochy :!: Zreszta zobaczymy kogo sie p.Tochel pozbedzie po meczu w BB.
Rynek
Obserwowany
 
Posty: 614
Dołączył(a): 2003-01-03, 6:25 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez SCORPARO 2005-06-07, 6:52 am

Nie ma co - przeciez jest to najlepsza ekipa od bardzo długiego czasu w Sosnowu (patrz osiągnięcia na Wiosnę), tak czy tak, dalej uważam że zmiany w Drużynie jeżeli już będą musiały nastąpić (a pewnie takowę bedą), to powinny się odbyć na plus dla liczebności "kadry" Zagłębia, a co do sprzedawania kogokolwiek mam bardzo sceptyczne nastawienie,wszak uważam że ten "zły" trzon drużyny zostal "pogonioony" po rundzie jesiennej z Zagłębia, a teraz pozostaje zaczekać aż się chłopcy zgrają na 100%, w taki sposób że będą się rozumieli bez słów.

Uważam że obecny skład Zagłębia, plus eventualne wzmocnienia, dał by sobie świetnie radę na arenach I ligowych boisk, i niepotrzebne są jakieś radykalne zmiany składu naszej drużyny. Oczywiście przydały by się wzmocnienia obrony itd... ale wszystko w swoim czasie , przecież Pan Tochel ne zajmuje się "trenerką" od wczoraj, i uważam że dobrze wie jakie należy przedsięwziąśc kroki po zakończeniu sezonu.
W końcu to on wypatrzył tych zawodników, którzy po słabej rundzie jesiennej dali nam tyle radości i satysfakcji na wiosne; oczywiście mozemy sobie gdybać co do składu ale decyzja i tak zapadnie poza naszym udziałem :-)
SCORPARO
 
Posty: 759
Dołączył(a): 2005-05-08, 9:48 pm

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2005-06-07, 8:17 am

Przeczytalem wszystkie info z pierwszej strony Zaglebia i kamien z serca mamy przyklad iz oprocz PROFESJONALISTY nasz trener jest rowniez czlowiekiem HONORU - BRAWO PANIE KRZYSZTOFIE nie wielu jest takich w dzisiejszych czasach - jeszcze raz BRAWO.
Wszystko wskazuje na to iz nasza druzyna bedzie walczyla o I lige w przyszlym Sezonie a moze i za jakis czas bedziemy sie radowac STADIONEM ZAGLEBIE DABROWSKIE.

Mam prosbe do mlodszych Kolegow - PRZEGONCIE TYCH 'JABLOKO' ze Stadionu Ludowego przeciez to oni psuja wizerunek nas Kibicow dla ktorych ZAGLEBIE oznacza tak wiele.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Postprzez zgredds 2005-06-07, 12:44 pm

Aleksander Kwiek nie przekonał do siebie trenera Wernera Liczki i jest mało prawdopodobne, by defensywny pomocnik pozostał na przyszły sezon w Wiśle.

Sam piłkarz nie ukrywa, że szuka klubu, gdyż zdecydował się odejść. - Ale tylko na wypożyczenie, bo chciałbym wrócić do Krakowa - podkreśla.

Na pewno nie będzie grał w Polonii, gdyż woli zespół spoza Warszawy.

Sądzę ze mogłoto by być ciekawe wzmocnienie naszego zespołu zawodnik młody a ma już pewne doświadczenia, grał w Odrze całkiem nieźle a w Wiśle za wiele się nie nagrał. Pozdrawiam
zgredds
 
Posty: 206
Dołączył(a): 2005-05-02, 11:17 am

Postprzez warchlak 2005-06-07, 1:36 pm

teraz ja coś napisze o zmianach które powinny zajść:

bramka:
Piętka powinien zostać sprzedany bo jakoś mnie nie przekonał do siebie swoimi słabymi i siatkarskimi interwencjami. na jego miejsce powinniśmy kupić dobrego młodego bramkarza (22-26lat) który już kiedyś występował na boiskach 2 ligowch a najlepiej 1 ligowych. na 3 bramkarza powinien wskoczyć Częstochowski który jest młodym zdolnym bramkarzem.

obrona:
Lisiecki wogóle się nie sprawdził i powinien zostać sprzedany albo przesuniety do rezerw. Warakomski to samo do sprzedania.trzeba by dokupić jakiegos doświadczonego lewego obrońce albo niech Siwy bedzie zmiennikiem Adzema i prawego obrońce oraz zmiennika Hosica i Teresy.

pomoc:
kogoś by trzeba kupić na lewą pomoc a na ławke przesunąc Paczkowskiego który po tej kontuzji widać ze jest wogóle bez formy.wartało by dokupić jakiegoś solidnego rozgrywającego i dość doświadczonego (28-31lat) z przeszłością 1 ligową.Madżar oczywiście tez do sprzedania.

napad:
Małocha(mój ulubieniec :D ) oczywiście do sprzedania(nie bede pisał z jakich powodów bo bym sie powtarzał). wartało by kupić jednego napadziora który jest typowym snajperem i coś wnosi do drużyny(dobry byl by Król albo ktoś w jego stylu). Kruszyński(można go też napisać w pomocy :) ) powinien zostac przesuniety do rezerw a to tylko ze względu na jego młody wiek(gdyby był straszy do sprzedania) i poczekać jeszcze z pół roku i zobaczyć czy coś z niego bedzie, jak nie to papa :D
warchlak
Prowokator
 
Posty: 1512
Dołączył(a): 2003-09-23, 1:08 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Zagórze

Postprzez Robson_sc 2005-06-07, 3:18 pm

I tym oto sposobem Warchlak sprzedal prawie 1/3 kadry Zagłebia :D

A ja dalej swoje max 3 zmiany w tym bramkarz i wystarczy. Wyniki na wiosne pokazuja, ze idziemy w dobra strone i trzeba to kontynuowac. Systematyczna praca zawodnikow i trenera nad zgraniem wszystkich formacji musi przyniesc efekt w przyszlym sezonie.
Robson_sc
 
Posty: 572
Dołączył(a): 2004-10-21, 8:11 am

Postprzez warchlak 2005-06-07, 4:26 pm

Robson_sc napisał(a):I tym oto sposobem Warchlak sprzedal prawie 1/3 kadry Zagłebia :D


sprzedał bym tylko tych którzy się nie nadają do pierwszego składu i tych którzy nic nie wznoszą. ale za to napisałem ze zastąpił bym ich innymi lepszymi zawodnikami :D nie napisałem konkretnych nazwisk bo wybór już należy do trenera a poza tym ostatnio słabo się orientuje na rynku transferowym(musze to zmienić :lol: )
warchlak
Prowokator
 
Posty: 1512
Dołączył(a): 2003-09-23, 1:08 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Zagórze

Postprzez Karo 2005-06-07, 8:15 pm

warchlak napisał(a):
Robson_sc napisał(a):I tym oto sposobem Warchlak sprzedal prawie 1/3 kadry Zagłebia :D


sprzedał bym tylko tych którzy się nie nadają do pierwszego składu i tych którzy nic nie wznoszą. ale za to napisałem ze zastąpił bym ich innymi lepszymi zawodnikami :D nie napisałem konkretnych nazwisk bo wybór już należy do trenera a poza tym ostatnio słabo się orientuje na rynku transferowym(musze to zmienić :lol: )
Czyli wynika z tego, ze za zakup nowych zawodnikow odpowiada trener, a o sprzedazy nieprzydatnych graczy decyduje Warchlak... Kurde dziwne :?
Karo
 
Posty: 134
Dołączył(a): 2003-05-25, 9:30 am
Lokalizacja: Jagiellońska

Postprzez warchlak 2005-06-07, 8:28 pm

chciałbym miec taką władze :lol: :lol:
warchlak
Prowokator
 
Posty: 1512
Dołączył(a): 2003-09-23, 1:08 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Zagórze

Postprzez Rynek 2005-06-07, 9:11 pm

http://miasta.gazeta.pl/katowice/1,35024,2752249.html nie sugerujcie sie tak bardzo tytulem :!: :!:
Rynek
Obserwowany
 
Posty: 614
Dołączył(a): 2003-01-03, 6:25 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kanciak