Kogo kupic,a kogo sprzedac

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez RUDI 2020-08-28, 10:25 am

August napisał(a):zgoda ale Beneta to dla mnie duży niewypał transferowy.

Ciekawe jak wypadnie w reprezentacji Litwy (dostał powołanie na mecz Ligi Narodów)
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am


Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2020-10-02, 12:16 pm

Kamil Antonik zawodnikiem Zagłębia Sosnowiec

Kamil Antonik został nowym piłkarzem Zagłębia Sosnowiec. Podpisał z klubem dwuletni kontrakt.
21-letni pomocnik dotychczas był piłkarzem Arki Gdynia, ale nie wystąpił w tym sezonie w żadnym spotkaniu Fortuna I ligi. http://www.90minut.pl/news/307/news3071 ... owiec.html
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez wilczy_jezdziec 2020-10-02, 1:21 pm

Patrząc na komenty kibiców Arki pod newsem o jego odejściu - kolejne drewno do kolekcji.
wilczy_jezdziec
 
Posty: 397
Dołączył(a): 2009-09-05, 3:42 pm
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2020-10-02, 2:50 pm

Czyżby znajoma agencja nie miała gdzie indziej upchnąć chłopaka?: https://www.transfermarkt.pl/kamil-anto ... ler/466369
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez slawekchicago 2020-10-02, 3:01 pm

August napisał(a):Czyżby znajoma agencja nie miała gdzie indziej upchnąć chłopaka?: https://www.transfermarkt.pl/kamil-anto ... ler/466369


Qrwa to już kpina i kryminał! !!!!
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez NHK12 2020-10-02, 3:37 pm

Ten beton musi upaść. Inaczej tak bedzie non stop. Chyba ze skończy sie jak w Olsztynie
NHK12
 
Posty: 976
Dołączył(a): 2003-09-29, 1:30 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez kriss68 2020-10-02, 5:55 pm

https://www.przegladsportowy.pl/pilka-n ... bu/qtzmnlq

tak może zamiast komentów kibiców i teorii spiskowych
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIÅ» SIEDEM W 2 LIDZE.
kriss68
 
Posty: 264
Dołączył(a): 2006-07-04, 10:55 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2020-10-03, 8:40 pm

kriss68 napisał(a):https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/pko-ekstraklasa/arka-gdynia/arka-gdynia-kamil-antonik-nowa-nadzieja-gdynskiego-klubu/qtzmnlq

tak może zamiast komentów kibiców i teorii spiskowych

Artykuł sprzed ponad roku a biorąc pod uwagę to, że Mamrot po spadku i przebudowie drużyny odesłał chłopaka do rezerw jest dość wymowny. Inna sprawa nie mająca nic wspólnego z żadnymi teoriami to fakt, że jak na razie przy całym taninie grajków z tej stajni to realną piłkarsko wartość dodaną prezentował jedynie Wrzesinski a mamy takie cymesy jak Radwanek, Sinior czy Bieniek a i nieco wcześniej Sangowski nie ma miejsca nawet ba kawie wiec trudno mieć pozytywne odczucia co do transferów ribionych niemal last minute z tej agencji
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez kriss68 2020-10-04, 5:32 pm

August napisał(a):Artykuł sprzed ponad roku a biorąc pod uwagę to, że Mamrot po spadku i przebudowie drużyny odesłał chłopaka do rezerw jest dość wymowny

Nie zmienia to faktu że przed transferem do Arki walczyło o niego kilka klubów, nie ma już statusu młodzieżowca więc go odstawiono a Kołakowski postawił na swoich ludzi.
Wszyscy jak na polskie warunki to młodzi przyszłościowi zawodnicy i nie ma co porównywać do ogranego Wrzesińskiego , Sangowski - strzela w sparingach, Radwanek- zadowoleni z jego gry w Garbarni wszystko zależy jak się rozwiną, to zawsze jest ryzyko.
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIÅ» SIEDEM W 2 LIDZE.
kriss68
 
Posty: 264
Dołączył(a): 2006-07-04, 10:55 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2020-10-04, 5:42 pm

kriss68 napisał(a):
August napisał(a):Artykuł sprzed ponad roku a biorąc pod uwagę to, że Mamrot po spadku i przebudowie drużyny odesłał chłopaka do rezerw jest dość wymowny

Nie zmienia to faktu że przed transferem do Arki walczyło o niego kilka klubów, nie ma już statusu młodzieżowca więc go odstawiono a Kołakowski postawił na swoich ludzi.
Wszyscy jak na polskie warunki to młodzi przyszłościowi zawodnicy i nie ma co porównywać do ogranego Wrzesińskiego , Sangowski - strzela w sparingach, Radwanek- zadowoleni z jego gry w Garbarni wszystko zależy jak się rozwiną, to zawsze jest ryzyko.

Jeśli chłopak okaże się choć w połowie tak wartościowy jak Petrasek, który też jest z INNFootball, a który przyszedł do 1-ligowego Rakowa, a za którego latem chciała kupić Sparta Praga za jeden milion euro i usłyszała że to za mało, to nie na sprawy.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez slawekchicago 2020-12-02, 1:57 pm

Nie siedzę ,bo nie mam na to czasu,przy tv i komputerze czy też nie jeżdżę by rozglądać się za zawodnikami. Przed sezonem pisałem WARTO ZAINWESTOWAĆ W DWA TRANSFERY
Kamil Zapolnik
Kacper Åšpiewak

teraz widać , że miałem rację. Stać nas było na pewno, ale obaj piłkarze nie są ze stajni Inn Football .
Naprawdę pora oczyścić Zagłębie z tych dziadów zerujacych na mieście SOSNOWIEC.
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez novack 2020-12-04, 11:58 am

https://sportdziennik.com/odra-opole-ch ... nii-bytom/
A nasz "derechtór" od skałtingu to oczywiście przegapił.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez NHK12 2020-12-04, 3:32 pm

Zapewne nie bylo filmikow na youtube , wiec po co szperac szukac jezdzic .Przeciez Bytom to drugi koniec Polski ,wiec kto by taki kawal drogi jezdzil :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
NHK12
 
Posty: 976
Dołączył(a): 2003-09-29, 1:30 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez MrCricket 2020-12-04, 4:36 pm

slawekchicago napisał(a):Nie siedzę ,bo nie mam na to czasu,przy tv i komputerze czy też nie jeżdżę by rozglądać się za zawodnikami. Przed sezonem pisałem WARTO ZAINWESTOWAĆ W DWA TRANSFERY
Kamil Zapolnik
Kacper Åšpiewak

teraz widać , że miałem rację. Stać nas było na pewno, ale obaj piłkarze nie są ze stajni Inn Football .
Naprawdę pora oczyścić Zagłębie z tych dziadów zerujacych na mieście SOSNOWIEC.


Ty na serio myślisz, że jesteśmy w stanie licytować się z Miedzią czy Niecieczą ? :lol:
MrCricket
 
Posty: 1155
Dołączył(a): 2005-05-19, 2:18 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez slawekchicago 2020-12-04, 8:23 pm

MrCricket napisał(a):
slawekchicago napisał(a):Nie siedzę ,bo nie mam na to czasu,przy tv i komputerze czy też nie jeżdżę by rozglądać się za zawodnikami. Przed sezonem pisałem WARTO ZAINWESTOWAĆ W DWA TRANSFERY
Kamil Zapolnik
Kacper Åšpiewak

teraz widać , że miałem rację. Stać nas było na pewno, ale obaj piłkarze nie są ze stajni Inn Football .
Naprawdę pora oczyścić Zagłębie z tych dziadów zerujacych na mieście SOSNOWIEC.


Ty na serio myślisz, że jesteśmy w stanie licytować się z Miedzią czy Niecieczą ? :lol:


No skoro stac nas na najliczniejszy w Polsce jak nie w Europie sztab i inne perelki . Napisalem ze stac nas bylo , teraz to podejrzewam ze nawet nie stac na napastnika z Polonii
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron