Kogo kupic,a kogo sprzedac

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2018-02-15, 9:17 pm

gothblack napisał(a):Tak to wygląda... ..mało tego całą nocna podróż do włoch "autobusem" przejechał z rozbitym nosem na sparingu i nikt żaden lekarz jeśli takiego w ogóle mają nie zainteresował się tym.Już nie wspomnę o tym, że tam nikt w Legii nie pomyślał, że oprócz zakwaterowania w akademiku już w stolicy to może wypadałoby zapewnić jeszcze jakiś wikt na kolacje....na szczęście w pobliżu jest jakaś żabka czy biedronka....bo tak to chłopak mógłby wrócić lekko lżejszy :)

Przynajmniej jest przetarcie. Jak następnym razem jakiś młody od nas dostanie zaproszenie od naszych friendsów na obóz to będzie wiedział źeby mu mamusia żarcie w sloikach przygotowała
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm


Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2018-02-23, 7:21 am

Michał Kieca na początku tygodnia rozpoczął treningi z Piastem Żmigród. Trzecioligowiec ma wypożyczyć 18-letniego pomocnika z Zagłębia Sosnowiec.

Kieca do kadry Zagłębia został włączony w kwietniu ubiegłego roku, jednak nie zdołał jeszcze zadebiutować w pierwszej drużynie.

Piast to czternasta drużyna grupy trzeciej III ligi.
http://www.90minut.pl/news/284/news2845 ... igrod.html
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez django 2018-02-28, 10:50 am

Konrad Kumor, którego wysłali do rezerw centrali, bo zdaniem prezesa nie pograłby sobie w Zagłębiu, właśnie został zgłoszony do rozgrywek I ligi.
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2018-02-28, 12:45 pm

To jeszcze lepsze:
Powracający z wypożyczenia do Zagłębia Sosnowiec Arkadiusz Najemski został włączony do pierwszej drużyny Legii Warszawa.

22-letni obrońca i wychowanek Legii jesienią w Nice I lidze zanotował trzy występy.
http://www.90minut.pl/news/284/news2846 ... Legii.html
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2018-03-08, 4:48 pm

Ależ się musiały te kluby bić o Mozlera :lol: : http://www.90minut.pl/news/284/news2849 ... igrod.html
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez novack 2018-03-08, 6:37 pm

To jeszcze tylko przez dwa lata trzeba go gdzieś upchnąć i wypłacać część kontraktu.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2018-03-08, 7:12 pm

Jak znam życie to taki Żmigród będzie płacił Mozlerowi co najwyżej za obiadokolacje. I to też w niepełnej wysokości. Mozler to kolejny z biznesowych sukcesów Dajrektora. Co gorsza nie ma komu się przyjrzeć miejsko-klubowej kasie wydawanej na takie "perełki."
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez mason 2018-03-10, 11:41 pm

Adam1906 napisał(a):
mason napisał(a):Ani z transferów ani sprzedaży klubu nie będzie.
Ile to już razy Ktoś miał przejąć Zagłębie, a kończyło się jak zawsze.
We Wrocławiu nie udało się sprzedać w Sosnowcu będzie podobnie.

Wróżka czy cuś? ;-)

Na całe szczęście mylisz się kolego :)


Tu nie potrzeba być wróżką, tu wystarczy dobrze obserwować i logiczne wnioski wyciągać! To po prostu przerasta to całe towarzystwo od grila ;-)
ZAGŁĘBIE KLUB!
ZAGŁĘBIE REGION!
mason
 
Posty: 373
Dołączył(a): 2010-11-24, 7:44 pm
Lokalizacja: Breslau/Sosnowiec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez RUDI 2018-03-11, 8:51 am

mason napisał(a):To po prostu przerasta to całe towarzystwo od grila ;-)

Może jednak nie przerasta a jest to celowe działanie mające na celu -jak najdłuższe dojenie "miejskiej krowy" ?
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez robercik 2018-03-11, 9:16 am

Ot i to cala tajemnica
NIE dla bylejakości w zarządzaniu Zagłębiem
robercik
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2004-05-17, 2:12 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez xenon 2018-03-11, 1:52 pm

Jaki jest potrzebny budżet, zeby się utrzymać w Ekstraklasie? Który z tych zawodników sobie tam poradzi?Kto kupi tych co teraz nas reprezentują?
xenon
 
Posty: 1058
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez novack 2018-03-11, 5:38 pm

xenon napisał(a):Jaki jest potrzebny budżet, zeby się utrzymać w Ekstraklasie? Który z tych zawodników sobie tam poradzi?Kto kupi tych co teraz nas reprezentują?
To dywagacje już nie na ten sezon, ale Piast zrobił wicemistrza mając 20 milionów.
Z tych zawodników w ekstraklasie poradzi sobie Kudła, Żarko, Niuniek, Pribula, Nowak, Milewski, Nawotka, Babiarz, Wrzesiński, Lewicki, Sanogo, a jak będzie robił postępy to może Rzonca i Mular. Nie poradzi sobie Dudek!
Ostatnio edytowano 2018-03-11, 8:12 pm przez novack, łącznie edytowano 1 raz
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2018-03-11, 8:05 pm

Pieniądz to bardzo ważny czynnik ale nie jedyny. Żeby się utrzymać w dzisiejszej ekstraklasie równie ważne inne czynniki dotyczące całej sfery organizacyjnej oraz profesjonalnego zarządzania. W mojej ocenie gdyby jakimś cudem okazał sie że klub ma do dyspozycji np 40 mln zł na sezon to przy obecnej sytuacji w klubie w zakresie "organizacji i zarządzania: oznaczałoby np. to, że Stanek mógłby sobie nasprowadzać kilkudziesięciu - zamiast kilku - Mozlerów, Boettcherów, Cichockich, Pikuli, Puchaczy czy zapewne zamówiłby cały transport grajków z Angoli.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez slawekchicago 2018-03-11, 8:27 pm

August , tych piw ode mnie juz sie uzbieralo a kolejne za to co napisales . Ja odpowiem dopowiem tak ,, zawsze moze trafic sie fanatyk z kasa , ktory powie tak : "mam tyle pieniedzy , czemu nie spelnic marzenia .ZAGLEBIE !!" Kto z Nas ani razu tak nie pomyslal . Kiedys zartowalem z zona jakbysmy wygrali Power Ball ( 150 000000$ czy tez £ lub € no ewentualnie PLN ) Co bysmy zrobili . Odpowiedziala mi ze moglby czesc przeznaczyc na Zaglebie (wiedzac o tym , ze to nie inwestycja tylko spelnienie zyczenia ) . I teraz powstaje klopot majac takie pieniadze stanalbym pod sciana postawions przez Krola Czwartego Arkadiusza Checinskiego. Dlaczego ? bo nic nie moge zmienic a ja nie powierzylbym ani zlotowki w rece Jaroszewskiego czy Stanka .
Ale nie zrezygnowalbym z marzenia . Zaprosilbym do stolu rozmow dwie osoby z Zaglebia : Darka Kisiela i Tomka Sluzalka. Im zalezy na Zaglebiu i kiedys reszta tych co bronia MJ I RS to zrozumieja .

Taka jest prawda
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2018-03-11, 8:43 pm

slawekchicago napisał(a):August , tych piw ode mnie juz sie uzbieralo a kolejne za to co napisales

Jak to powiedział Wąski w "Killerze": Nie znasz moich możliwości :lol: Zbieraj dalej.
A na poważnie. Ja też stawiam.
slawekchicago napisał(a):a ja nie powierzylbym ani zlotowki w rece Jaroszewskiego czy Stanka

Dokładnie. I co tam Twoja wygrana. Jestem pewien, że chłopaki z klubu dość sprawnie byliby w stanie w krótkim czasie doprowadzić do niewypłacalności Microsoft z Exxonem razem wzięte.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników