Kogo kupic,a kogo sprzedac

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Postprzez gruby 2005-06-04, 9:55 am

DaMi napisał(a):FAKT :lol:


jabym się tak z nich nie śmiał,jak pisali o Liczce że zostanie trenerem Wisły to się każdy śmiał,a wyszło tak jak pisali..może coś na rzeczy jest.... :roll: :roll:
gruby
 
Posty: 1127
Dołączył(a): 2004-09-26, 10:54 am
Lokalizacja: zagórze mec...kraina wiecznych wiatrów


Postprzez WOJTEK 2005-06-04, 10:00 am

JA OSOBIŚCIE NIE CHCIAŁBYM TU WIDZIEĆ: DUBICKIEGO , PATERA , BERENSZTAJNA, SOLNICY, KUBICY, KALICIAKA, SIBIKA,ŚRUTWY, BIZACKIEGO I INNYCH ZGRANYCH KART. :roll: :roll:
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez zgredds 2005-06-04, 10:09 am

Hehehe zgadzam sie z Wojtkiem no nie wyobrażam sobie żeby u nas grał śrutwa czy bizacki :? to już by była tragedia. Przecież można ściągnąć dobrych zawodników i do tego młodych z drużyn 1 ligowych szczególnie tych które nie są wypłacalne. Pozdrawiam
zgredds
 
Posty: 206
Dołączył(a): 2005-05-02, 11:17 am

Postprzez bankier 2005-06-04, 10:12 am

Mnie ciekawi gdzie zagra wyrzucony z Bełchatowa Grzegorz Król - zawodnik z papierami na granie a 16 bramek strzelonych w tym soezonie na drugoligowym froncie wystawia mu bardzo dobra ocenę.

Co do zawodników którzy powinni odejść (lub zostać wypożyczeni) to liste rozpocznie Wojciech Małocha. Stracanie piłek to za mało - jest dobry przy stałych fragmentach gry... jednak jego warunki fizyczne deprecjonują jego wartość przy grze szybkim kontratakiem. Drugim zawodnikiem który nie znalazł raczej uznania (co widac po ilości występów) w oczach Trenera to Paweł Lisiecki. Może ma warunki - ale nie sprzedał ich... III lub IV liga i zobaczymy czy warto inwestować w jego talent. Ciekawe co bedzie z Madziarem? Nic wielkiego nie zagrał - choć kilka jego podań mogło się podobać. Widać, ze ma pojęcie o grze - widzi co sie dzieje na boisku, a jednak coś nie pozwala mu na zaprezentowanie pełni swoich umiejętności. W tej rundzie zawiódł mnie Arek Kłoda - powiem, ze liczyłem na lepszą grę tego zawodnika. Kolejnym nad którego wartością trzeba sie zastanowić to Warakomski. Twardy, nieustępliwy - ale niejednoktrotnie niemiłosiernie ogrywany na prawej stronie.

To tyle - temat na czasie - i choć wiadomo, ze kibice nie mają nic do gadania w sferze transferów to forum jest miejscem do przeprowadzania włsnie takich dywagacji. 8)
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez mały 2005-06-04, 10:28 am

Klub powinien zatrzymać kluczowych zawodników. Mamy dobą zgraną ekipę i jak zaczną nam podbierać rodzynki ze składu to znowu wszystko będziemy budowali od nowa. Dać odpowiednią podwyżkę motywacyjną dla najbardziej wartośćowych graczy, dokupić jeszcze 3 klasowych grajków i gramy o I ligę , a tak to będzie kapa.!!
mały
 
Posty: 402
Dołączył(a): 2004-10-24, 4:01 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez gruby 2005-06-04, 10:38 am

A tak z innej beczki przydałby się trener bramkarzy,którego u nas brakuje..na prezentacji zawodnikow Marcin Bęben powiedział z rozmowie ze mną że jest szansa żeby jego tata wrocił do Sosnowca po zakończeniu tego sezonu... :roll: :roll: ...Marcin Bęben ma małe problemy z grą na przedpolu...to by trzabyło poprawić u niego..
gruby
 
Posty: 1127
Dołączył(a): 2004-09-26, 10:54 am
Lokalizacja: zagórze mec...kraina wiecznych wiatrów

Postprzez Lars 2005-06-04, 10:41 am

skoro temat ruszył to też cos powiem...

uważam, że potrzebujemy typowo defensywnego pomocnika (Lacha, Morawski, a nawet przesunięty do tyłu Ujo to wszystko jest ofensywa), bocznego (Warakomski i Kłoda są bardzo przeciętni) i środkowego obrońcy (alternatywa dla Teresy i Adżema) noi lewe skrzydło też do załatania.
są to 4 pozycje po uzupełnieniu których powinno być bardzo dobrze.

W obronie Zagłębia jesienią chetnie bym widział Pawła Golańskiego z ŁKS, ale on chyba pójdzie do ekstraklasy. a na prawą storne obrony Legia mogłaby nam odstąpić Szale bo dla nich jest za słaby. A co do defensywnego pomocnika i lewego skrzydła to niech już sobie Pan Tochel pokombinuje sam :wink:
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Postprzez WOJTEK 2005-06-04, 10:49 am

BANKIER- KRÓL PEWNIE DŁUGO BEZ PRACY NIE ZOSTANIE. :roll: :roll:
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez bankier 2005-06-04, 10:55 am

gdybys użył innych emotów - mógłbym pomysleć, że jesienią zagra w czerwono-zielono-białych barwach :wink: ale masz racje - taki zawodnik długo bez pracy nie pozostanie!
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez IQ 2005-06-04, 12:02 pm

Bilans bramkowy Zagłębia w rundzie wiosennej to 22-13. Czyli gra ofensywna jest raczej dobra (chociaż zawsze jest coś do poprawienia) natomiast nasza defensywa raczej bez rewelacji. Jak na zespół który ma walczyć o awans tych straconych bramek jest za dużo. Czyli trzeba pomyśleć o solidnym zmienniku Bębna, dalej o jakimś zmienniku na pozycji stopera (ewent. kartki i kontuzje Treścińskiego i Hosica i mamy problem) no i o jakimś dobrym defensywnym pomocniku (może Dudek z Legii - może grać na obronie jak i w pomocy, a obecnie gra w rezerwach w III lidze). A co do ataku to Małocha, Ujek, Pitry i Zubanowic (mam nadzieję że jeszcze coś pokaże) oraz ewentualnie Lachowski są wystarczającą siłą rażenia. Krytykom Małochy polecam relacje na tej stronie z wiosennych meczy Zagłębia. Ja sobie policzyłem że Małocha miał udział przy 10 golach na 22 zdobyte przez Zagłębie na wiosnę !!!!!!! (4 zdobył przy 6 asystował - w tym bramka z karnego i wolnego po faulach na nim). Piłka to nie gimnastyka artystyczna i liczy się nie ile i jak kto biega ale jak jest skuteczny.
Pzdr.
IQ
 
Posty: 127
Dołączył(a): 2004-03-19, 7:17 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC

Postprzez FIGHTER1906 2005-06-04, 12:24 pm

Temat bardzo dobry, nie rozumiem dlaczego niektórzy krytykują autora. Przecież po to jest forum, żeby sobie podyskutować.

Jeżeli chodzi o napastników, to nie jestem jakoś szczególnie przekonany do Zubanovica, choć jeżeli jego pensja nie jest wysoka może pozostać w klubie jako zmiennik. Dokupiłbym natomiast wyrzucongo Króla, to byłby hit.

Pomoc, jeżeli chodzi o pomoc to czekamy na powrót Lachy. Środek jest dobry Lachowski - Morawski, choć można kupić solidnego zmiennika. Skrzydła też są niezłe (Wola, Siwy), więc myślę, iż nie trzeba tam zakupów.

Obrona, no tutaj jest problem. Brakuje zmiennika dla Hosica i Teresy. Boczni obrońcy również nie są najwyższych lotów i tutuaj powinny zostać poczynione największe zmiany. Może Szala? Dudek? Jest wiele opcji...

Bramka - solidny Bęben i dobry rezerwowy Piętka - to wystarczy.


Wyautować można np. Madzara, Lisiecki chyba nie przypadł do gustu trenerowi, Małoche jak najbardziej pozostawiłbym w składzie.
FIGHTER1906
Pokemon z żółtą kartką
 
Posty: 247
Dołączył(a): 2005-04-18, 7:38 pm
Lokalizacja: Sosnowiec Zagórze.

Postprzez tomas1906 2005-06-04, 12:51 pm

Ja zamiast pilkarzy Malocha,Kloda,Warakomski,Adzem widzial bym kogos z przyszloscia np. P.Sasin,D.Dudka(amica),Zganiacz,oraz Klatt sa to dobrze zapowiadajacy sie mlodziezowcy na ktorych przypuszczam bylo by nas stac.

A co do Paczkowskiego,Lisieckiego i Kruszynskiego to mysle ze jeszcze wszystkiego niepokazali.
tomas1906
 
Posty: 214
Dołączył(a): 2005-05-22, 12:16 pm
Lokalizacja: srodula

Postprzez Warson 2005-06-04, 3:19 pm

Po Dzisiejszym meczu Stwierdzam Ze Zostac Musi: Wolański, Hosic, Ujek, Treściński, Malinowski (Na przyszlosc Dobry Filar Obronny).

A Usunac Ze Skłądu:

Małocha, Moraś.

Inni Graja na Miare Oczekiwań :D
Warson
 
Posty: 414
Dołączył(a): 2003-05-21, 8:45 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez W@llace 2005-06-04, 3:41 pm

Morawskiego usunac ? :roll:
W@llace
 
Posty: 1127
Dołączył(a): 2003-05-24, 6:42 pm
Lokalizacja: Dańdówka

Postprzez twari 2005-06-04, 3:43 pm

Moras dzis nie zagral najgorzej! Walczyl do konca wedlug mnie! Wiadomo ze nie jest to Maradona ale robi co moze...
I nie zgodze sie ze Adzem jest do odstrzalu! Przeciez bardzo dobrze sobie radzi na lewej stronie obrony! Jedynie z prawa strona bywa roznie!
twari
 
Posty: 1642
Dołączył(a): 2004-05-28, 2:57 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC KALINOWA

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników