Kogo kupic,a kogo sprzedac

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez pyla 2017-07-15, 1:13 pm

Dajcie spokój z tym Arakiem.A rezygnacja z Araby troche mnie zaskoczyła, wg. mnie takiego zawodnika nam brakowało, ale cóż jestem tylko kibicemi moge czyli nic nie moge :-)
pyla
 
Posty: 830
Dołączył(a): 2009-10-18, 4:10 pm


Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez novack 2017-07-15, 2:04 pm

pyla napisał(a):Dajcie spokój z tym Arakiem.A rezygnacja z Araby troche mnie zaskoczyła, wg. mnie takiego zawodnika nam brakowało, ale cóż jestem tylko kibicemi moge czyli nic nie moge :-)

Daj spokój z tym Arabą, a dzisiejszy testowany "napastnik" za Arakiem może torbę nosić.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5709
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postprzez turku 2017-07-15, 3:56 pm

Jeszcze się okaże że liderem naszego napadu zostanie Mekengo, jak tak dalej kontraktowanie pójdzie

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2017-07-16, 8:21 am

Jestem ciekaw co z Masłowskim z Legii. Wypożyczenie w Piaście się skończyło więc chyba wrócił. Natomiast o ile np. Makowski, którym interesuje się Banasik, siedzi na rezerwie to Masłowskiego nie widać w ogóle.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez patrios91 2017-07-16, 9:20 am

August napisał(a):Jestem ciekaw co z Masłowskim z Legii. Wypożyczenie w Piaście się skończyło więc chyba wrócił. Natomiast o ile np. Makowski, którym interesuje się Banasik, siedzi na rezerwie to Masłowskiego nie widać w ogóle.

Już o tym kiedyś pisałem. W Legii poszła "fama", że nasz klub jest nieprofesjonalny. Ściągnięcie tego typu piłkarzy na wypożyczenie, w tym momencie graniczy z cudem. Przychodzą młodzi, którzy wyjścia zbytnio nie mają. Jeśli mają to wybierają inną drogę byleby nie grać w Zagłębiu. Dopóki nie odzyskamy w środowisku piłkarskim prawidłowego PR-u to nie ma szans na piłkarzy, którzy z miejsca zrobią różnice. I to nie jest tylko olewanie Zagłębia przez Legię tylko również wybór piłkarzy. Ja już przestałem mieć jakiekolwiek pretensje do Legii. Robią wszystko dla dobra klubu. Szkoda, że w Sosnowcu pracownicy robią wszystko nie dla dobra klubu, ale dla zatrzymania stołka. I to po trupach.
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2017-07-16, 9:32 am

patrios91 napisał(a):W Legii poszła "fama", że nasz klub jest nieprofesjonalny. Ściągnięcie tego typu piłkarzy na wypożyczenie, w tym momencie graniczy z cudem. Przychodzą młodzi, którzy wyjścia zbytnio nie mają. Jeśli mają to wybierają inną drogę byleby nie grać w Zagłębiu. Dopóki nie odzyskamy w środowisku piłkarskim prawidłowego PR-u to nie ma szans na piłkarzy, którzy z miejsca zrobią różnice. I to nie jest tylko olewanie Zagłębia przez Legię tylko również wybór piłkarzy. Ja już przestałem mieć jakiekolwiek pretensje do Legii. Robią wszystko dla dobra klubu. Szkoda, że w Sosnowcu pracownicy robią wszystko nie dla dobra klubu, ale dla zatrzymania stołka.

Sądząc po tym, że trochę zawodników odmówiło rozmów o angażu w Sosnowcu to zapewne nie tylko w Legii. Jestem bardzo ciekaw jaką opinię w środowisku działaczy klubów piłkarskich w Polsce ma Jaroszewski zwłaszcza po tym jak Stanowski ujawnił ofertę Lecha dla Zagłębia dot. Sanogo. Ewidentnie pismo otrzymał z Legii. Takich rzeczy sie nie robi a faktycznie sprawa była kompromitująca dla Prezesa Wszechczaśów. Inna sprawa to kwestia pobierania przez Prezesa poborów w samej Legii. Jaką funkcję tam sprawował bądź nadal sprawuje ? jak się to ma do kwestii zatrudnienia w formalnej konkurencji ? No i rzecz jasna jak się ma to do przepisów PZPN ? Co w sytuacji gdyby Zagłębie grało w Pucharze Polski z Legią ? Niezależnie od odpowiedzi to podejrzewam, że w środowisku o tym wiedzą i raczej zdziwiłbym się gdyby opinia o Zagłębiu była pozytywna.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Blajpios 2017-07-16, 3:10 pm

August napisał(a):
patrios91 napisał(a):W Legii poszła "fama", że nasz klub jest nieprofesjonalny. Ściągnięcie tego typu piłkarzy na wypożyczenie, w tym momencie graniczy z cudem. Przychodzą młodzi, którzy wyjścia zbytnio nie mają. Jeśli mają to wybierają inną drogę byleby nie grać w Zagłębiu. Dopóki nie odzyskamy w środowisku piłkarskim prawidłowego PR-u to nie ma szans na piłkarzy, którzy z miejsca zrobią różnice. I to nie jest tylko olewanie Zagłębia przez Legię tylko również wybór piłkarzy. Ja już przestałem mieć jakiekolwiek pretensje do Legii. Robią wszystko dla dobra klubu. Szkoda, że w Sosnowcu pracownicy robią wszystko nie dla dobra klubu, ale dla zatrzymania stołka.

Sądząc po tym, że trochę zawodników odmówiło rozmów o angażu w Sosnowcu to zapewne nie tylko w Legii. Jestem bardzo ciekaw jaką opinię w środowisku działaczy klubów piłkarskich w Polsce ma Jaroszewski zwłaszcza po tym jak Stanowski ujawnił ofertę Lecha dla Zagłębia dot. Sanogo. Ewidentnie pismo otrzymał z Legii. Takich rzeczy sie nie robi a faktycznie sprawa była kompromitująca dla Prezesa Wszechczaśów. Inna sprawa to kwestia pobierania przez Prezesa poborów w samej Legii. Jaką funkcję tam sprawował bądź nadal sprawuje ? jak się to ma do kwestii zatrudnienia w formalnej konkurencji ? No i rzecz jasna jak się ma to do przepisów PZPN ? Co w sytuacji gdyby Zagłębie grało w Pucharze Polski z Legią ? Niezależnie od odpowiedzi to podejrzewam, że w środowisku o tym wiedzą i raczej zdziwiłbym się gdyby opinia o Zagłębiu była pozytywna.

Przy czym obawiam się, że jeżeli V. Sanogo odstaje w Legii, to może być presja odesłanie go z powrotem "na farmę". Jak to już pisałem - obawiałbym się tego, może być jak z M. Fidziukiewiczem, po kontuzji dochodzenie średnio udane - a oczekiwania wielkie. Tak, co do Christovao, też są obawy - czy nie będzie jak P. Pitry, specem od pięknej gry i bramek w sparingu - a nawet mniej, bo dotąd właśnie wtedy zagrał najlepszy sparing, gdy miał "tarana" obok siebie, jak to już i inni pisali. Tyle, że ponoć "z racji zauważonego podobieństwa", z Araby zrezygnowano, podczas gdy może wtedy miałoby sens ich razem zatrudniać. Nie to, że stanowią jakieś "pierwszorzędne gwiazdy" - ale może wtedy byłby sens angażu, z braku funduszy, jak i po prostu z sytuacji, jaka jest, że na razie niepewny rekonwalescent i całkiem młodzi bez doświadczenia w ligach wyższych, to cały "napad" Zagłębia: gdyż razem mogą coś w tej I lidze rzeczywiście zaskoczyć. No, chyba, że R. Stanek w tajnych negocjacjach z jakimś prawdziwie dobrym nawet w rozumieniu Ekstraklasy napastnikiem - właśnie przybliżył się do sukcesu, bo alternatywy w lepszych drużynach temu napastnikowi odpadły i w końcu się zdecyduje na Zagłębie i dlatego R. Stanek teraz przeciąga z tymi Murzynami - kandydatami do gry w Zagłębiu? W każdym razie - pozostaje jednak chyba czekać na rozwój wypadków, co do tego, w jakim składzie Zagłębie w końcu wejdzie w ten sezon. Co do zaś całej reszty, jakości "pracy skautingu w Zagłębiu", jak i zarządzania: to sytuacja przeceż chyba się nie zmieniła, nadal jest, jak było - i co do zmiany, to kluczowe kwestie leżą gdzie indziej, co też tu nieraz było stwierdzane.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez xenon 2017-07-16, 4:48 pm

Jaki jest koszt sprowadzenia zawodnika na testy? Czy po 45 minutach gry jest ktoś w stanie ocenić przydatność w drużynie? rekonwalescent został wezwany na komisję do Zusu ? wszak chyba mu się renta należy po półrocznym L4.
xenon
 
Posty: 1072
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2017-07-16, 4:56 pm

Właśnie media podają, że Centrala sprowadza kolejnego napastnika tym razem z Juve, No to mało realne aby przy Sadiku, Chukwu, Niezgodzie i niejakim Pasquato rekonwalescent Sanogo w ogóle załapywał sie do pierwszej kadry. I nie chodzi mi o to abym się podpalał powrotem do Sosnowca ale ciekaw jestem jak zachowa się Legia. Czy będzie mu szukać klubu ekstraklasowego czy bedą chcieli dać w dobrze mu znane miejsce gdzie nie bedzie musiał się aklimatyzować na nowo.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Anakin 2017-07-17, 7:19 am

August napisał(a):ale ciekaw jestem jak zachowa się Legia. Czy będzie mu szukać klubu ekstraklasowego czy bedą chcieli dać w dobrze mu znane miejsce gdzie nie bedzie musiał się aklimatyzować na nowo.

Może i wrócić do Sosnowca. Ale murzyni to specyficzna nacja. Poza tym chłop po kontuzji no i zasmakował Legii. Czy chciałoby mu się grać ? To jedna wielka niewiadoma. Na miejscu Legii pewnie oferowałbym go słabszym klubom ekstraklasowym.
Anakin
 
Posty: 1775
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez patrios91 2017-07-17, 7:34 am

August napisał(a):Właśnie media podają, że Centrala sprowadza kolejnego napastnika tym razem z Juve, No to mało realne aby przy Sadiku, Chukwu, Niezgodzie i niejakim Pasquato rekonwalescent Sanogo w ogóle załapywał sie do pierwszej kadry. I nie chodzi mi o to abym się podpalał powrotem do Sosnowca ale ciekaw jestem jak zachowa się Legia. Czy będzie mu szukać klubu ekstraklasowego czy bedą chcieli dać w dobrze mu znane miejsce gdzie nie bedzie musiał się aklimatyzować na nowo.

Nie wierzę w powrót Sanogo. Tyle.
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2017-07-17, 7:40 am

A ja bym się nie zdziwił jakby Prezes chciał go odkupić. W czystej gotówce i bez rat.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez patrios91 2017-07-17, 7:46 am

August napisał(a):A ja bym się nie zdziwił jakby Prezes chciał go odkupić. W czystej gotówce i bez rat.

Milion EUR. To byłby hit. Już widzę te tytuły: "Są lepsi od Legii! Klub z pierwszej ligi kupił piłkarza za MLN EUR!".
Od razu by nam PR skoczył i zapewne zaciąg piłkarzy powiększyłby się o kilka "gwiazdeczek". Stanek, działaj :lol:
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2017-07-17, 7:52 am

patrios91 napisał(a):
August napisał(a):A ja bym się nie zdziwił jakby Prezes chciał go odkupić. W czystej gotówce i bez rat.

Milion EUR. To byłby hit. Już widzę te tytuły: "Są lepsi od Legii! Klub z pierwszej ligi kupił piłkarza za MLN EUR!".
Od razu by nam PR skoczył i zapewne zaciąg piłkarzy powiększyłby się o kilka "gwiazdeczek". Stanek, działaj :lol:

No wsparlibyśmy naszych warszawskich friendsów. Duże wydatki teraz mają. Szkopuł w tym, że Jose Arkadio musiałby połowę ratusza sprzedać żeby wesprzeć kumpla od grilla. Tak to same plusy. Żadnych minusów :lol:
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Anakin 2017-07-17, 7:55 am

August napisał(a):A ja bym się nie zdziwił jakby Prezes chciał go odkupić. W czystej gotówce i bez rat.


Pierdziel tak dalej. Jeszcze Prezes przeczyta i pomyśli, że to dobry pomysł. Legia , jeśli zakontraktuje tego z Juventusu za chwile będzie miała nadmiar nadmiar napastników. Więc będą się chcieli pozbyć Sanogo. przynajmniej na wypożyczenie.
Anakin
 
Posty: 1775
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników