Kogo kupic,a kogo sprzedac

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez turku 2017-11-26, 3:31 pm

W zeszłym sezonie mieliśmy Najemskiego, dziecko specjalnej troski w obronie. Żeby nie było mu smutno sprowadziliśmy kolejnych dwóch magików obrony Cichockiego i Jędrycha.

I tak się zastanawiam czy to Dudek jako były obrońca będzie odpowiedzialny za uszczelnienie naszej defensywy czy może pozostawi te niewdzięczne decyzje naszemu magikowi co nawet złoto w gówno zmieni.
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń


Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2017-11-26, 5:20 pm

Kupić - Mateusz Machaj z Chrobrego i tyle.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2017-11-26, 6:15 pm

Na razie to zobaczymy kogo Dudek odpali. Na dobrą sprawę listę tych, którzy niewiele bądź nic nie wnieśli jesienią do gry zespołu jest dość by wymienić począwszy od niekwestionowanego Numero Uno czyli Cichockieg, a o także Sulewskiego, Jędrycha, Najemskiego, Niuńka (niestety),Mozlera, Pikula, Makengo, Cristovao (już w zasadzie na wiosnę odstrzelonego). Jak dla mnie do poważnego zastanowienia jest przyszłość Łuczaka - na pozycji napastnika kompletnie nieprzydatnego a i myślę, że powoli się kończy czas Nowaka. W praktyce zapewne jest tak, że oni wszyscy mają ważne kontrakty i rozwiązanie jakiegokolwiek będzie się wiązało z wypłatą odszkodowania. Tak, ze rozstanie z większą grupą jest raczej nierealne.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2017-11-27, 1:25 pm

No i mamy pierwsze nazwisko do pozyskania: http://katowickisport.pl/pilka-nozna/ka ... 12479.html
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez django 2017-11-27, 2:07 pm

August napisał(a):No i mamy pierwsze nazwisko do pozyskania: http://katowickisport.pl/pilka-nozna/ka ... 12479.html


Tytuł: Zagłębie Sosnowiec chce u siebie gwiazdę Górnika

A na końcu czytamy: (...)Szkoleniowiec sosnowiczan chwalił przy okazji grupę doświadczonych graczy Łęcznej, w tym także Bonina. Być może to przypadek. Można jednak założyć, że „Dudi” chętnie widziałby w swoim zespole sprawdzonego skrzydłowego mającego za sobą lata gry w ekstraklasie.

Czyli jak na moje oko redaktor Mucha usłyszał na konferencji, że Dudek chwali Bonina i na podstawie tego stworzył całą historię i dał tytuł, że Zagłębie go chce
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2017-11-27, 2:19 pm

Faktycznie można to i tak interpretować choć z drugiej strony Mucha jawił mi się jako jeden z solidniejszych dziennikarzy.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Lars 2017-11-28, 3:57 pm

Latem na 15 transferów, trafiliśmy 3, tj. Lewicki, Sanogo, Kudła.
Ja również mam nadzieję, jak Dudek, że zimą będzie lepiej...
Pikul, Mozler i przede wszystkim dramatyczny Cichocki i bez paszportu Cristóvão to synonimy letnich wzmocnień na Ekstraklase...
Panie Dudek, teraz po prostu musi być lepiej. Banasik nie postawił wysoko poprzeczki sprowadzając do zespołu mającego walczyć o ekstraklasę piłkarzy z umiejętnościami na drugą połowę tabeli I ligi a czasami i 2 połowę II ligi.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez novack 2017-11-28, 4:47 pm

Angola wykupiliśmy w trakcie kontraktu, a "to nie są tanie rzeczy", teraz wg słów sztabu mamy jeszcze na nim zarobić, czyli,że Puszczę stać będzie na odkupienie go od nas z nawiązką :lol: Obym się mylił,ale jeśli postąpimy jak Legia z Niezgodą, to wypożyczymy Angola, nie powąchamy ani centa z transferu, mało tego, jak to przy wypożyczeniach bywa, płacić będziemy mu część kontraktu, a on grając w Puszczy przeciwko nam strzeli zwycięską bramkę (patrz mecz Legia-Ruch w zeszłym sezonie).
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2017-11-28, 9:14 pm

Nie przejmuj się Angolem. Zapewne już do nas płynie statek pełny nowych murzynów, których zamówił w swej przenikliwości nasz wybitny Dyrektor Sportowy.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez django 2017-11-28, 9:44 pm

Lars napisał(a):Panie Dudek, teraz po prostu musi być lepiej. Banasik nie postawił wysoko poprzeczki sprowadzając do zespołu mającego walczyć o ekstraklasę piłkarzy z umiejętnościami na drugą połowę tabeli I ligi a czasami i 2 połowę II ligi.


Nie zapominaj że główny sprawca większości z tych transferów nadal grasuje przy Kresowej i zapewne ma dużo nowych pomysłów.
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2017-11-28, 10:35 pm

W tym Rakowie to kompletnie brak profesjonalistów . Juz kupili zawodnika . Zamiast poczekać do ostatniego tygodnia okresu transferowego a potem rach ciach plus odpady z Legii i pozamiatane .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez django 2017-11-29, 10:37 pm

Ciąg dalszy serialu "F jak Filia". Tytuł odcinka "Im gorzej tym lepiej":

Przypomnijmy, że poprzedniej jesieni Sanogo strzelił dla Zagłębia pięć goli, mimo że – jak się później okazało – grał z kontuzją kolana, która wymagała interwencji chirurgicznej. Od początku tego sezonu cieszy się pełnią zdrowia, ale ze swojej skuteczności nie może być zadowolony. Paradoksalnie jednak jego słabsza dyspozycja to dla Zagłębia… nie najgorsza wiadomość. Gdyby na listę strzelców wpisywał się regularnie, niechybnie jego powrotu do stolicy zażądałaby Legia – takie prawo zagwarantowała sobie specjalną klauzulą w umowie wypożyczenia.
http://katowickisport.pl/pilka-nozna/ka ... 12479.html
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2017-11-29, 10:48 pm

A ja jestem ciekaw czy rzeczywiście tak ostro zabrano się do roboty:

Przestudiowano dokładnie postawę każdego zawodnika pierwszego zespołu i jego przydatność dla drużyny.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2017-11-30, 7:34 am

August napisał(a):A ja jestem ciekaw czy rzeczywiście tak ostro zabrano się do roboty:

Przestudiowano dokładnie postawę każdego zawodnika pierwszego zespołu i jego przydatność dla drużyny.

Oczywiście, że zabrano się ostro do roboty. Dlaczego nie doceniasz ciężkiej roboty jaką wykonuje na rzecz naszego klubu jego ikona, ojciec Dajrektor?!? Toż chłop noce zarywa przeglądając postawę każdego zawodnika Zagłębia na jutubowych skrótach meczów! :)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez jls 2017-11-30, 6:03 pm

"Toż chłop noce zarywa przeglądając postawę każdego zawodnika "
Potwierdzam.
Światła u pana Dajrektora świecą codziennie do godz. 2 - 3 w nocy.
Obserwacje przeprowadzone z okien z widokiem na apartament naszego geniusza.
jls
 
Posty: 509
Dołączył(a): 2006-06-07, 12:29 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników