Kogo kupic,a kogo sprzedac

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez zag23 2017-07-19, 6:37 pm

Po transferze Christovao mozna powiedzieć nasza kadra jest juz prawie w komplecie. Teraz tylko panowie zgrywać sie i bedzie mam nadzieje w miare dobrze tzn minimum srodek tabeli po 5 kolejkach i pozniej juz tylko lepiej. Zycze zawodnikowi z Angoli zdrowia i skutecznosci bo ta nie porażał grając w innych klubach...
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza


Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez novack 2017-07-19, 6:40 pm

Skład wydaje się ok, ale czy Pan Darek podoła?
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2017-07-19, 6:48 pm

novack napisał(a):Skład wydaje się ok, ale czy Pan Darek podoła?

Zastanawiam się gdzie ta "myśl" trenerska Pana Darka
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Blajpios 2017-07-19, 6:50 pm

August napisał(a):
novack napisał(a):Skład wydaje się ok, ale czy Pan Darek podoła?

Zastanawiam się gdzie ta "myśl" trenerska Pana Darka
A kto "podołał" przy dobieraniu tego składu? Chyba - że Wam ;-) po to te pytania potrzebne: po doła! :-) Teraz to naprawdę szkoda zdrowia, trzeba poczekać na to, jak poprowadzi: po doła - czy podoła!
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez jondek 2017-07-19, 7:11 pm

W każdym bądź razie,kiepsko to dzisiaj wyglądało.Jedyny plus,to prezentacja w przerwie meczu,zawodniczek Czarnych Sosnowiec.Ale nie na każdym meczu będzie prezentacja :) Trzeba się może przenieść na Mireckiego ;-) ?
jondek
 
Posty: 1251
Dołączył(a): 2010-10-14, 11:34 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez patrios91 2017-07-19, 7:15 pm

August napisał(a):
novack napisał(a):Skład wydaje się ok, ale czy Pan Darek podoła?

Zastanawiam się gdzie ta "myśl" trenerska Pana Darka

Tego bardziej brakuje niż napastnika. Wkrótce podpisze Lewicki więc nawet przy biernej postawie Christovao bramki będzie miał kto strzelać. Niestety sparing z Wisłą to jak widać przypadek przy pracy.
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez jondek 2017-07-19, 7:29 pm

Z wypowiedzi pomeczowej trenera Banasika słychać,że chłopisko zdaje sobie sprawę,że jest źle.I to jest drugi plus tego sprawdzianu.Choć nie jest to żadne pocieszenie. :kiepsko:
jondek
 
Posty: 1251
Dołączył(a): 2010-10-14, 11:34 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez RUDI 2017-07-19, 7:33 pm

patrios91 napisał(a):Niestety sparing z Wisłą to jak widać przypadek przy pracy.

Może nie przypadek ale wskazówka ? iloma napastnikami graliśmy ?
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez jondek 2017-07-19, 7:38 pm

Dlatego może treneiro mówi,że potrzebny jeszcze jeden napastnik,pomocnik i młodzieżowiec. Ale,że mówi to jeszcze nic nie znaczy.Wyciąganie wniosków to widać jego pięta Achillesowa. :kiepsko:
jondek
 
Posty: 1251
Dołączył(a): 2010-10-14, 11:34 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2017-07-19, 7:45 pm

jondek napisał(a):Jedyny plus,to prezentacja w przerwie meczu,zawodniczek Czarnych Sosnowiec

No właśnie to co mi się dzisiaj najbardziej podobało to uroda jednej z nowo pozyskanych zawodniczek ze Słowacji
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez slawekchicago 2017-07-19, 7:48 pm

A sanogo nie ma nawet na lawce w Legii , bedzie chyba wypozyczony ale raczej juz nie do Nas
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2017-07-19, 7:58 pm

Ja kompletnie nie rozumiem zamysłów Banasika. W tylu meczach Łuczak się nie sprawdził. Dziś grał z przodu. Miał grać składem zbliżonym do optymalnego - zagrał dwoma od dupy strony składami. Kiedy on chce zgrywać drożynę ? W trakcie rozgrywek ? dzisiaj była totalna kopanina, żadnej taktyki. Zwycięski sparing tylko dlatego, że grali z leszczami. No i nie nie wiem co widzą w Najemskim. Chłop potrafi podać, zle idealnie pod nogi przeciwnika.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez novack 2017-07-19, 8:20 pm

A do tego Niuniek, zagrał na dwóch nowych pozycjach, lewa i prawa pomoc. No Panie Darku...
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2017-07-19, 8:29 pm

novack napisał(a):A do tego Niuniek, zagrał na dwóch nowych pozycjach, lewa i prawa pomoc. No Panie Darku...

Nie wiem jak według Ciebie ale mam wrażenie że w sobotę lepiej było. Ale za to że testował jego przydatność na innych pozycjach...nie miałbym do naszego trenerskiego Dalajlamy pretensji.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Blajpios 2017-07-19, 8:40 pm

August napisał(a):
novack napisał(a):A do tego Niuniek, zagrał na dwóch nowych pozycjach, lewa i prawa pomoc. No Panie Darku...

Nie wiem jak według Ciebie ale mam wrażenie że w sobotę lepiej było. Ale za to że testował jego przydatność na innych pozycjach...nie miałbym do naszego trenerskiego Dalajlamy pretensji.
Podobnie ja. Z tego, co piszecie, ten zawodnik może być gwiazdą może nawet całej tej ligi, nie tylko Zagłębia. Dlatego zobaczenie, na pożytek jakichś hipotetycznych skrajnych sytuacji - na co wtedy przy jego klasie można liczyć: to mogło być bardzo cenne. Tym bardziej - że macie pretensje za ten sparing, że nie była to gra składem optymalnym, "próba generalna" - i że nie umie wnioskować? A może - to raczej o prorokowanie chodziło? Może w tej wypowiedzi po sparingu: odpowwiadał dlaczego nie było optymalnego składu? Tylko mówił: trzeba napastnika - i będzie napastnik. Czy to akurat nie Lewicki będzie z Christovão w pierwszym składzie? Młodzieżowiec - może faktycznie będzie ten Gogola? Jeżeli tak by było - to jak akurat dzisiaj miał być ten skład zgrywany?
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników